Bongawan летни рокли за момичета Снежанка щампи принцеса рокля за партита и сватби 2018 Детски рокли за малки момичета 2-8 години

Bongawan летни рокли за момичета Снежанка щампи принцеса рокля за партита и сватби 2018 Детски рокли за малки момичета 2-8 години

BGN 19.00
-38 %
BGN 30.59

Брой продукти


Компанијата Вовед
Whatwe може да го направи : ОЕМ,ODM,услуга за веледрогерија,промет на мало
Ourbrand : CHNDKNY, BRWCF, CHIVCHILD(целосен фустан), DKLTJU.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Мерење :
Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
Ако вашето дете е посилен или fatter, ние препорачуваме изборот поголем големина.
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.
Внимание : Чевли, шамија, капа, очила и други фотографски додатоци, не се продаваат како производи! Само Продаде Облека!
Политика На Враќање : 1.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. 2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. 3.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Ние ќе ги обезбедат враќање или замена за квалитет на прашања,ако не ,Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите . 4.Ние ќе ги обезбедат враќање или замена за квалитет на прашања, Ако не, Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Превозот Политика : Ние брод на нашите производи преку Кина Пост Воздух Mail,E-Пакет.итн Сите предмети ќе биде предаден во рок од 72 Бизнис Часа по приемот на плаќање. Контакт со Нас : ве Молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате со испраќање на e-mail или јавете ни се, Сите e-mail пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ве молиме да се осигурате вашата пошта кутија ќе не блокира / filter нашите e-mail пораки. Ние ќе биде многу среќен да ви помогне. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за WHOLESALES договор; ние сигурно ќе ви дадат задоволителна цена. Во Elclife ќе добиете добар квалитет, ниска цена и голема услуга. Бизнис Часови : понеделник-петок, Од 9 : 00 часот PST до 5 : 00pm PST да ви послужи. Повратни информации : 1. Ние ќе бидеме среќни ако може да ни даде детален производ преглед или повратни информации, тоа ќе ни помогне многу на нашиот бизнис. 2. Повратни информации е многу важна за нас. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации. Се чувствуваат слободни да контакт првиот ве молам, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни со нашата служба! Боја Несовпаѓање : 1.


Подробности

Дете американски размер:
3T, 8Т, 10Т, 24М, 4Т, 5Т, 6Т
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Вид На Модела:
Карикатура
Материал:
Коприна, Памук
Яка:
О-Образно Деколте
Вграден сутиен:
No
Дължина ръкав(см):
Кратък
Силует:
Бална Рокля
търговска марка:
Бонгаван
Стил Ръкави:
Редовен
Номер На Модела:
17211
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Стил:
Ежедневни обувки
Украса:
На крилото
Приложение 1:
Момичета парти рокля на принцеса рокли за момичета Детски дрехи
подходящ:
Принцеса Рокля На Детски Дрехи Момичета Летни Рокли
Език:
Английски Руски Английски Иврит Бразилски Италиански Немски Френски P
Склад:
100% Оригинални На Склад
приложение 2:
Зимата рокля на принцеса Рокля случайни момичета за сватба
Приложение 3:
Ежедневна рокля дете момичетата летни дрехи
Характеристика:
Снежанка Алис
vestidos:
дрехи за малките момичета
Рокли:
дрехи за момичета
летни рокли за момичета:
детски рокли за момичета

Избор на купувачи

Girls Dress 2018 New Clothing Baby Girls Kids Party Denim Dress Tulle Етикети Princess Dress Girls Dresses облекло за 2-9 години
 • Новинка

Girls Dress 2018 New Clothing Baby Girls Kids Party Denim Dress Tulle Етикети Princess Dress Girls Dresses облекло за 2-9 години

22.83 BGN 17.00

Топло prompt1.Драги пријатели,ви благодариме за вашиот голем купување ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме ,детални адреса, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет облека,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .3...

нов 2015 лятна мода момиче дантела бели блузи+ червени шорти комплект дрехи twinset
 • Новинка

нов 2015 лятна мода момиче дантела бели блузи+ червени шорти комплект дрехи twinset

13.81 BGN 9.00

До 2015 Најновите Модни Бебе Детска Облека !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

Мода на новороденото дете пристрастие дрехи бебе момиче леопард с рамо топ+шал превръзка на ръката Летни памучни блузи
 • Новинка

Мода на новороденото дете пристрастие дрехи бебе момиче леопард с рамо топ+шал превръзка на ръката Летни памучни блузи

5.52 BGN 5.00

ОписБебе Девојки Леопард 2 ПАРЧИЊА Offрамо Блузи+Шамија Тимови Сет!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : ЛеопардНово во Мода Материјал : Ткаени Памук Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

4-16 Години Момиче Обличам Дрехи За Деца Сарафан Летни Рокли Нов Стил Счупени Цвете Детски Дрехи За Деца
 • Новинка

4-16 Години Момиче Обличам Дрехи За Деца Сарафан Летни Рокли Нов Стил Счупени Цвете Детски Дрехи За Деца

BGN 14.38

Единица : cm (1 Инч=2.54 см) големина укажуваат на висина на референтната тежина фустан должина биста половината 4 T(110) 105115cm 1720 кг 65cm 32cm / 6 T(120) 115125cm 2025kg 71cm 34cm / 8 T(130) 125135cm 2530kgr...

Baby Girls Сладко Cherry Princess Dress Ръкави Есен Зима Роклята Е За Деца 2-10 Години На Детски Модни Дрехи Сиво Расо
 • Новинка

Baby Girls Сладко Cherry Princess Dress Ръкави Есен Зима Роклята Е За Деца 2-10 Години На Детски Модни Дрехи Сиво Расо

27.12 BGN 19.00

Szie Биста / cm Здолниште должина / cm Половината / см Ракави Должина / cm Рамо Должина / cm За Висина / cm 12 M 24 M 60 51 90 3 T 64 54 100 5 T 68 58 120 6 T 70 61 130 8 T 74 67 140 10 T 78 72 160 Answer : ___________________________ NOTE : 1...

Z&Y 2-7Years Fancy Moana Dress Cosplay Момичета Clothing Teen Moana Party 2pcs Sets Baby Dress Бебе Kids Costume Robe Fille 9012
 • Новинка

Z&Y 2-7Years Fancy Moana Dress Cosplay Момичета Clothing Teen Moana Party 2pcs Sets Baby Dress Бебе Kids Costume Robe Fille 9012

19.18 BGN 18.00

Z&Y 27 Years Фенси Moana Фустан Cosplay Девојки Облека Тинејџерски Moana Партија 2бр Поставува Бебе се Облекуваат Младата Детска Костим Облека Fille 9012Добредојдовте во мојата Продавница Сите алишта се директно произведени од нашата фабрика, ќе добиете голем попуст ако не промет на големо со големо количество...

Момиче памук бельо дрехи за деца 2017 лятото ново пристигане на Детски дрехи розово / сиво дантела Принцеса корейски сладък рокля на облегалката
 • Новинка

Момиче памук бельо дрехи за деца 2017 лятото ново пристигане на Детски дрехи розово / сиво дантела Принцеса корейски сладък рокля на облегалката

19.18 BGN 18.00

Девојка Памук, Чипка се Облекуваат За Деца 2017 Лето Нови Пристигнување Деца розова Облека / сива Чипка Принцеза корејски Симпатична Фустан backlessГОЛЕМИНА : 2 T,3 T,4,5,6,7;

VIMIKID Princess Dress Long Sleeve 2017 Brand пролет есен Baby Girls Dress Pocket Kids туника Джърси рокли за момичета дрехи
 • Новинка

VIMIKID Princess Dress Long Sleeve 2017 Brand пролет есен Baby Girls Dress Pocket Kids туника Джърси рокли за момичета дрехи

23.50 BGN 14.00

Информации за производот 200962 Бренд VIMIKID Материјал cott на Боја bl ue Облека Нега 1.Измијте со ладна вода само.2.Да се заштити цвет,ракаизми само.(Не мие од машина) Големина 18 МИЛИОНИ / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 Карактеристики оврат,долги ракави

Oklady 2017 Baby kids clothes patchwork print girls clothing sets жилетка блузи + шорти панталони дрехи за момичета нова мода
 • Новинка

Oklady 2017 Baby kids clothes patchwork print girls clothing sets жилетка блузи + шорти панталони дрехи за момичета нова мода

20.62 BGN 20.00

големина на табелата( : см)Големина на врвот должина биста*2 Ракав Панталони должина половината*2 соодветна возраст7 36cm 33cm 29cm 22cm 21cm 24 M9 38.5 cm 35cm 32cm 23cm 22cm 3 T11 41cm 37cm 35cm 24cm 23cm 4 T13 43.5 cm 38cm 36cm 24cm 24cm 5 T15 46cm 39cm 39cm 25cm 24cm 6 Tве молиме да ги проверите деталите мерка за вашиот слатка бебеМожеби имате од 13 cm разлика!

Ruffles Summer Girl Dress 2018 New Kids Brand Cotton Children Party Dresses Green Mid Long Princess Dress Момичета Детски Costumes
 • Новинка

Ruffles Summer Girl Dress 2018 New Kids Brand Cotton Children Party Dresses Green Mid Long Princess Dress Момичета Детски Costumes

44.78 BGN 31.00

2018 нови лето одблесокот ракав малку голема девојка фустани кратко sleeve коленото должина девојки се облекуваат децата облека постои големина на табелата на оваа девојка се облекуваат лето под последна фото модел , ве молиме проверете него , се корисни кога се избере големината ,драги пријатели сирена Возбудува Девојка Летен Фустан 2017 Нови Деца Бренд Памук труба Децата Партија Фустани Зелена Средината Долго Принцеза се Облекуваат Девојките Деца Носии 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 години малку големи тинејџерка памук фустан летната сезона : девојка летен фустан 2017 нови деца деца партија фустани девојки лето боја : возбудува принцеза се облекуваат девојка деца бренд памук децата партија фустани ознака големина : 100160 млада девојка летен фустан деца се облекуваат лето dreses девојкиЗАБЕЛЕШКА ве МОЛИМЕ , ве молиме да земете 1 munite да имаат поглед , важно е : 1)ве молиме имајте во предвид на "Дете НИ Големина (age , Y) да одговара на нашите ознака големина на број .ве молиме проверете ја големината на табелата за да се добие секој запис големина податоци и одберете соодветна ознака големина за вашата девојка .2 ) ако треба , ве молам кажете ми ги вашите девојки тежина и висина во вашиот ред ,благодарамголемина на табелата : нашите предмети се manual мерка и рамни мерења , таму е околу +3 cm или 3 cm грешка , ве молиме љубезно ве молиме да се разбере , благодарение толку многу...

Младежки поли за момичета Детски дрехи Roupas infantis menina големи деца дълга пола пакетче окото поли Vestidos един размер за младежта
 • Новинка

Младежки поли за момичета Детски дрехи Roupas infantis menina големи деца дълга пола пакетче окото поли Vestidos един размер за младежта

19.78 BGN 17.00

Детали за производот : Mesh должина : 80смПоставата должина : 55cmПоловината : опуштени и рамни : 28cm*2најголемата продолжен : 40cm*2Вкупно 3 слоеви2 слоеви мрежа, 1layer поставатаПогоден за млади девојка

Flower Girl Tutu Dress For Birthday Party Flower Kids Tulle Dress Blue Mid-Calf Lovely Princess Children Girls Ball Gown Dresses
 • Новинка

Flower Girl Tutu Dress For Birthday Party Flower Kids Tulle Dress Blue Mid-Calf Lovely Princess Children Girls Ball Gown Dresses

44.00 BGN 26.00

Цвет Девојка Туту Фустан За Роденден Цвет Деца Tulle Се Облекуваат Со Сини Средината На Теле Прекрасна Принцеза Деца Девојки Бал ФустаниОвој фустан не се обидел, ако ви треба целосна обвивка , pls кликни тука за да линк : Материјали : Најлон, Mesh,TulleИме : Цвет Туту ФустанКарактеристики : Tulle Ленти Фустан, Еластичен Градите,Без НадежГолемина : Одговара За 70165 CM Висина, Возраст 1 години 14years стариПовод : Свадба, Лица, Настани, Фестивали,Birthday (Роденден), Церемонија,ОдморНоќта на вештерките, Божиќ,Перформанси,Фотографија, Танц, Децата ДенГолемина 12 M : Heigth 7080см1...

Нова детски дрехи момичета лято свеж сладък грах Джинсовое рокля с къси ръкави пластове памук бебешка рокля
 • Новинка

Нова детски дрехи момичета лято свеж сладък грах Джинсовое рокля с къси ръкави пластове памук бебешка рокля

28.70 BGN 20.00

Материјал : ПамукСезони : ЛетоПол : ДевојкиГолемина : 2 T да 6 XТежина : Околу 101g146gВозраст : Околу 27yrsБои : СинаБрој : 9049ГолеминаДете НИ ГолеминаОблека Долго cmБиста*2 см2 T2 T42273 T3 T45284 T4 T48305 T552326 T655336 X75634Забелешки : Поради прирачник мерка, разликата околу 13 см е дозволено...

Влак Опашката Пакетче Облечи Момичето Червен И Черен Тюл На Рокли За Момичета Cosplay Рок-Звезда Кралицата На Хелоуин Костюми За Деца Вечерни Рокли
 • Новинка

Влак Опашката Пакетче Облечи Момичето Червен И Черен Тюл На Рокли За Момичета Cosplay Рок-Звезда Кралицата На Хелоуин Костюми За Деца Вечерни Рокли

35.68 BGN 30.00

Воз Опашка Туту Фустан Девојка Црвено&Црна Tulle Девојка Фустани Cosplay Rockstar Кралицата На Ноќта На Вештерките Костим За Деца Вечер Партија ФустаниPls забелешка : овој фустан имаат само поставата за горниот дел, без облога на долниот дел...

Момичета, Спортни Костюми Памук Пролет Спортни Дрехи, Екипи За Момичета, Спортни Костюми Графити Писмо Дрехи, Комплекти За 5 6 8 10 12 14 Година
 • Новинка

Момичета, Спортни Костюми Памук Пролет Спортни Дрехи, Екипи За Момичета, Спортни Костюми Графити Писмо Дрехи, Комплекти За 5 6 8 10 12 14 Година

28.94 BGN 22.00

Можеби ќе ви треба и за ова Две групи на купување се поповолни!Деликатна пакување, водоотпорен носат издржливи, црна и бела случаен пакување...

2017 лятото Baby Girls Fashion Dress Children Party Dress сватбена рокля на райе с лък памук ръкави деца сладки
 • Новинка

2017 лятото Baby Girls Fashion Dress Children Party Dress сватбена рокля на райе с лък памук ръкави деца сладки

BGN 10.16

Почитуван,Доколку сакате да видите вистински фотографии, ве молиме контактирајте со нас !!Лето Бебе Девојки Мода Се Облекуваат Децата Партија Се Облекуваат Свадба ОблечиГолемина : 70 80 90 100 110За Возраст : 03 години

Облечи 2018 Европейския и американския стил на Принцеса рокля преди лък пном пен бални рокли за 2-8 години
 • Новинка

Облечи 2018 Европейския и американския стил на Принцеса рокля преди лък пном пен бални рокли за 2-8 години

24.32 BGN 17.00

Име : девојки фустанМатеријал : Памук, полиестерГолемина : 100110120130140150големина 24 M / 3 T=100големина 4 T=110големина 5 T=120големина 6 T=130size7 T=140size8 T=1501lot=1set, можете да изберете една големина!

Нова мода 2017, лятна рокля за момичета, рокля на принцеса за малки момичета, Детски рокли с голям лък за момичета, дрехи за малките момичета, за 0-6 години
 • Новинка

Нова мода 2017, лятна рокля за момичета, рокля на принцеса за малки момичета, Детски рокли с голям лък за момичета, дрехи за малките момичета, за 0-6 години

17.76 BGN 14.00

Опис : Материјали : СвилаБоја : како на сликата шоуГолемина на : НИ ГолеминаГолеминаДолжина(cm)Биста(cm)Висина(cm)6 / 9 M540cm27*2cm73cm12 M745см28*2cm80см18 / 24 M948cm29*2cm90cm3 TM1150cm30*2cm100cm4 T1353cm31*2cm105cm5 T12056cm32*2cm115cm6 T13059cm33*2cm125cm1.Бидејќи на различни мерни методи, Pls дозволете 2 cm грешка.MOQ : 1 мало парчеОбјектот СЛИКА : Друг Објект Препорачуваме : Превозот политика : Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

Дънки За Момчета Детски Дрехи 2018 Пролет Лято Детски Дънки За Момичета, Детски Прости Ежедневни Панталони Детски Дънкови Облекла, Панталони За Деца
 • Новинка

Дънки За Момчета Детски Дрехи 2018 Пролет Лято Детски Дънки За Момичета, Детски Прости Ежедневни Панталони Детски Дънкови Облекла, Панталони За Деца

26.54 BGN 24.00

[Description] : Момчиња Фармерки Деца Облека 2018 Пролет Лето Бебе Девојка Фармерки Деца Едноставен Повик Панталони Бебе Тексас Облека Дете Панталони[Боја] : СИНА.[Size] : 18 МИЛИОНИ,24 M,3 T,4 T,5 T,6 T,7 T[Материјал] : ПАМУК[ Пакување] : 1 buc Спакувани Во 1 ТорбаГолемина Должина Половината Возраст 80 49 18 1824 M 90 52 19 23 T 100 55 20 34 T 110 58 21 45 T 120 61 22 56 T 130 64 23 67 T1 Виза2...

Bear Leader Girls Clothing Sets 2017 Brand Момичета Костюми Летни ръкави апликация на тениска+цветни шорти 2 бр. Детски дрехи
 • Новинка

Bear Leader Girls Clothing Sets 2017 Brand Момичета Костюми Летни ръкави апликация на тениска+цветни шорти 2 бр. Детски дрехи

31.97 BGN 21.00

Ознака ГолеминаОблека Должина(cm)Градите(cm)Децата НИ Големина(cm)Панталони Должина(cm)Погоден Висина(cm) 7 39 58 2 T 24 8090 9 41 61 3 T 25 90100 11 43 63 4 T 26 100110 13 45 66 5 T 27 110120 15 48 70 6 T 28 120130Ве молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см