Нов 2018, лятна рокля за момичета, ягоди вышивает, рокля за момичета, новородени, деца, дрехи за момичета, за 0-24 м на бебето

Нов 2018, лятна рокля за момичета, ягоди вышивает, рокля за момичета, новородени, деца, дрехи за момичета, за 0-24 м на бебето

BGN 10.00
-28 %
BGN 13.92

Брой продукти


Опис :
Материјал : Памук
Боја : како на сликата шоу
Големина : 5,7,9,11
Големина детали :
НИ Големина
Големина
Должина(cm)
Биста(cm)
Висина(cm)
6 M
5
41cm
25*2cm
66cm
9 M
7
43cm
26*2cm
74cm
12 M
18 МИЛИОНИ
9
46cm
28*2cm
80см
24 M
11
49cm
29*2cm
90cm
1.Бидејќи на различни мерни методи, Pls дозволете 2 cm грешка.
Објектот СЛИКА :
Друга девојка се облекуваат можеби ќе сакате :
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 1-4 дена.Ние ги доставуваме во светот превозот,освен ограничени земји и ние не бродот да APO/FPO.
За клиентите :
За seckill во акции, стоки, ве молиме изберете ја вашата големина и боја на вашите миленичиња сакаат! Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail!
За промет на големо со стоки, ве молиме ни e-mail проверете ја состојбата и кажете ни ја вашата e-mail. Ние ќе ви испратиме најдобра цена понуда и најдобра цена на превозот надомест според својата цел. Ако имате изразат сметка, како што се UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ или нешто друго, ние, исто така, може да ви испрати по товарни се соберат!
Испорака :
Ние сме воопшто одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Времето за испорака е за 7-15 дена за повеќето contries,но понекогаш тоа ќе потрае подолго поради некоја причина. Ако не го добиете вашиот објект за 4 недели,ве молиме контактирајте ме,јас ќе ги провери за вас.
Повратни информации :
Откако сте ги добиле вашите производи,ве молиме да земе еден момент за да ни остави позитивни повратни информации ,тоа е многу важно за нас .
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемот со вас.


Подробности

Дете американски размер:
6 М, 9 М, 12М, 18М, 24М
Отдел Име:
Дете
Пол:
Малките Момичета
Номер На Модела:
T17031401
Състав На Материала:
Памук
Украса:
Модел
търговска марка:
Hyweacvar
Дължина ръкав(см):
Кратък
Реалните Изображения:
ДА
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Памук
Яка:
o
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Вид На Модела:
Цвете
стил рокли:
A
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Стил:
Ежедневни обувки
Силует:
А-Линия

Избор на купувачи

Плътен цвят на Хелоуин стил на новороденото дете Bloomer дете пристрастие пелена на кутията с панделка деца летни шорти KS003
 • Новинка

Плътен цвят на Хелоуин стил на новороденото дете Bloomer дете пристрастие пелена на кутията с панделка деца летни шорти KS003

6.83 BGN 5.00

Име на производ : ноќ на Вештерките Стил Новороденче Bloomer Материјал : Сатен Возраст : 03 Години Боја : 4 бои Сезона : Пролет, Лето, Есен Големина, S : 17cm*2, M : 19cm*2, L : 21cm*2

4 бр. В комплект Baby Girls ярко розово военен стил пакетче рокля превръзка обувки гамаши за 0-12 месеца Безплатна доставка
 • Новинка

4 бр. В комплект Baby Girls ярко розово военен стил пакетче рокля превръзка обувки гамаши за 0-12 месеца Безплатна доставка

30.38 BGN 24.00

Симпатична бебе девојки туту фустан, жешка розова цвет headband се исти со топла розова трим, армијата стил шема onesie, нека вашата девојка секогаш оди напред во fasthion.Убаво за бебето облечен во костим партија или со секојдневно носење или фотографија преземање.Материјал : мешавина памук, мрежа tulle;0~6months : градите за 38cm; рамо 18cm; должина околу 34cm, манжетната околу 7cm;69months : градите за 40cm; рамо 20cm; должина околу 36cm, манжетната околу 7cm;912months : градите за 42cm; рамо 22cm; должина околу 38cm, манжетната околу 8cm;Фустан во onesie стил со прилог tulle, 2 копчиња дизајн за лесна промена на пелена;Пакетот вклучува : 1 PC фустан, 1 PC headband, 1 Pair чевли, 1 Pair leggings;Сите предмети се направени и кои се испраќаат од Кина во Светот со следење на број;Испратени до САД преку Epack (USPS) преземање на 1020working дена за доставување;Испратени до Русија преку Eпакет (Русија Пост) услуга за земање 1030days...

Елегантна Рокля За Момиче Момичета Лятна Мода Принцеса Рожден Ден Вечерна Рокля За Pageant Party Kid Child Бебе Vestidos
 • Новинка

Елегантна Рокля За Момиче Момичета Лятна Мода Принцеса Рожден Ден Вечерна Рокля За Pageant Party Kid Child Бебе Vestidos

40.18 BGN 30.00

100% реална слика! Секој фустан е внимателно дизајниран да се направи секоја мајка ги задоволи! Функција : 1 Multilayer чипка направи фустан повеќе меки! 2.Плус Изграден во Запленети се Лизга направи фустан Поудобно.

Лято детски перо печат облекло новородено бебе момче момиче циганин върховете гащеризон+шорти панталони 3шт горещ детето е момче, момиче облекло, определени
 • Новинка

Лято детски перо печат облекло новородено бебе момче момиче циганин върховете гащеризон+шорти панталони 3шт горещ детето е момче, момиче облекло, определени

BGN 9.86

Опис2018 Новороденче Кратко Sleeve Romper+Панталони+Headband Тимови !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : Како На Сликата ШоуНово во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

2018 новото момче децата Baby Girl Animal Pattern Половината ръкави лятна рокля динозавър печат бална рокля екипировки момиче дрехи 0-3T
 • Новинка

2018 новото момче децата Baby Girl Animal Pattern Половината ръкави лятна рокля динозавър печат бална рокля екипировки момиче дрехи 0-3T

10.21 BGN 8.00

Моден Новородените Деца Бебе Девојки Половина Ракав Диносаурус ФустанВисок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : Како На Сликата ШоуНово во МодаМатеријал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување / наддавање...

2017 Newborn baby Kids Pink Princess Стара Children ' s Party Dresses For Baby Flowers Bow Tie Girl Dress сватбена вечерна рокля
 • Новинка

2017 Newborn baby Kids Pink Princess Стара Children ' s Party Dresses For Baby Flowers Bow Tie Girl Dress сватбена вечерна рокля

23.98 BGN 18.00

2017 Новороденче Деца Пинк Принцезата Прекрасна Деца Партија Фустани За Бебе Цвеќиња Лак Вратоврска Девојка се Облекуваат Свадба Формално Фустан Големина Должина(cm) биста(cm) 03 Months(80см) 39 26.5*2 46 Months(85cm) 43 28*2 1012 Months(90cm) 45 29*2 1224 Months(95cm) 47 30*2Забелешки : Само Облека...

Хлъзгав сатен/дантела новородено дрехи Детски кръщенета рокли бели дрехи за момичета първо причастие дрехи за момичета тролове
 • Новинка

Хлъзгав сатен/дантела новородено дрехи Детски кръщенета рокли бели дрехи за момичета първо причастие дрехи за момичета тролове

55.97 BGN 46.00

ДеталиДетали За ПроизводотБрој на модел на NJD21719 две парче , еден фустан , еден hariband.слонова коскаШампањ : 1.направени за 03М, 36 M, 69 M,2.ве молиме проверете ги градите да видам дали тоа одговара за вашето бебе,ако градите е во ред за вас бебе ,а потоа изберете големина од градите .Големина на табелатаМетод на испоракаНие ќе ги искористиме Кина пост да превозот вашите стока за бесплатен превозот на стока .тоа ќе треба 30 дена или така, за повеќето земји , но за некои земји ,тоа ќе треба повеќе од 40 дена како руски, ако ви треба добра во кратко време ,љубезно ве советуваме да го користите следниов express методи , превозот цена ќе се наплаќа врз основа на стокии адреса.ве молиме оставете порака за нас , ние ќе ви помогнат да се реши превозот проблемиПовратни информации1.Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек (5 ѕвезди), ако сте задоволни со нашите производи и услуги.2.Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

нов 2017 пролет есен пискюл детски рокли, облекло за момичета ежедневни дете момичетата вечерна рокля, костюм на новороденото рокля за момичета
 • Новинка

нов 2017 пролет есен пискюл детски рокли, облекло за момичета ежедневни дете момичетата вечерна рокля, костюм на новороденото рокля за момичета

17.84 BGN 13.00

Добредојдовте драги мои cumstomers,Pls напишете го целосниот назив ,точна адреса и телефонски број,escepially на Бразил пријател не заборавајте куќата број.Ви благодарам многу !Големина на табела,може да се 13cm грешка...

Необичаен Дизайн Сладолед Стил Baby Girl Дрехи Памук Детски Дантела Плъзгачи Рокля Превръзка На Главата Обувки Набор От Vestisdo De Bebe Рожден Ден Съоръжения
 • Новинка

Необичаен Дизайн Сладолед Стил Baby Girl Дрехи Памук Детски Дантела Плъзгачи Рокля Превръзка На Главата Обувки Набор От Vestisdo De Bebe Рожден Ден Съоръжения

BGN 23.97

Фенси Дизајн Icecream Стил Бебе Девојка Облека Памук Бебе Чипка Romper Фустан Headband + Чевли Поставите Vestisdo Де Bebe Роденден Тимови 1 Set = 3pcs = Бебе Девојка Romper Фустан + Headband + Креветчето Чевли Големина : S(03М), M(46 M), L(612М), XL(1224 M) Боја : Бела големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Новороденото лятна пола пакетче с лента за глава комплект Pettiskirt стил на фотография подпори Принцеса детски опаковки с аксесоар за коса TS064
 • Новинка

Новороденото лятна пола пакетче с лента за глава комплект Pettiskirt стил на фотография подпори Принцеса детски опаковки с аксесоар за коса TS064

6.78 BGN 6.00

Име на производ : Новороденче Фото Реквизити Туту Здолниште Соодветна возраст : 06 месеци обем на Половината : 32cm (во голема еластичност), Lenght : за 20cm Ако поголем големина е потребно ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме...

ретро Завързана детски дрешки,крестильный облекло,Крещенский облекло,кремаво дантелен бебешки комплекти,детско рокля, цветенце, бельо дрехи за момичета
 • Новинка

ретро Завързана детски дрешки,крестильный облекло,Крещенский облекло,кремаво дантелен бебешки комплекти,детско рокля, цветенце, бельо дрехи за момичета

14.38 BGN 13.00

Гроздобер инспириран Чипка замав сетПинк подлога со капчиња daisy слонова коска шема шалче, врски во грбот со појавување на сатен peachy лак...

2 бр./компл. новородено момиченце рокля памук 1 година на детето рожден ден рокля с дълъг ръкав бебета розова дантела кръщение рокля кръщение рокля
 • Новинка

2 бр./компл. новородено момиченце рокля памук 1 година на детето рожден ден рокля с дълъг ръкав бебета розова дантела кръщение рокля кръщение рокля

53.60 BGN 40.00

100% реална слика! Секој фустан е внимателно дизајниран да се направи секоја мајка ги задоволи!Одговара за Крштевање / Крштевка / Роденден / Свадба! 100% Реална Слика!Најдобар Квалитет со најевтиниот цена! Големина : за бебиња од нови роден на 18 месеци, големини како што е подолу :

Pudcoco На Бебето Бебешки Дрехи Комплект Лято, Студена Рамото Блуза Деним Ресни Балон Шорти Детски Дрехи
 • Новинка

Pudcoco На Бебето Бебешки Дрехи Комплект Лято, Студена Рамото Блуза Деним Ресни Балон Шорти Детски Дрехи

10.06 BGN 9.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ на Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : 100% Памук Боја : Како што е прикажано на слики Листата ги Вклучува : Две Парчиња Облека Димензии : 70 / 80 / 90 / 100 CmГолемина На Табелата : Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние препорачуваме избор на поголеми димензии, благодарение...

Emmababy сладко новородено момиче облекло накъдрен с дълъг ръкав памук гащеризон черен + шарени чорапи лента за глава 3 бр. комплект дрехи
 • Новинка

Emmababy сладко новородено момиче облекло накъдрен с дълъг ръкав памук гащеризон черен + шарени чорапи лента за глава 3 бр. комплект дрехи

9.58 BGN 9.00

Моден Новороденче Девојки Romper Чорапи Headband Поставено !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : 100% Природен ПамукВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend choosi нг поголем големина, ви благодариме...