10 бр./компл. пластмасови лъкове за коса домашни любимци сладък куче слънчеви очила Родословни украса Pet Dog Cat Hair Родословни аксесоари за домашни любимци храни

10 бр./компл. пластмасови лъкове за коса домашни любимци сладък куче слънчеви очила Родословни украса Pet Dog Cat Hair Родословни аксесоари за домашни любимци храни

BGN 2.00
-30 %
BGN 2.86

Брой продукти


10pcs/Set Пластични Милениче очила за сонце Hairpin Headdress Куче Коса Клип Миленици Главата Цвет
Карактеристики :
Очила за сонце, шноли, шарени.
Симпатична,мода и мала тежина.
Убаво Чешлање Додатоци.
Одговара за Мало Кутре, Кучиња, МАЧИЊА, Yorkie, Теди.
Спецификации :
Боја : Црвено, Розово Црвена, Жолта, Виолетова, Сина, Зелена, Бела
Материјал : Пластика
Количина : 10pcs
Производ големина : прибл. 4*2cm/1.57*0.78"
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
10 x Милениче очила за сонце Шноли 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.


Подробности

Тип:
Куче
търговска марка:
Петрич
Материал:
Пластмаса
Тип Елемент:
Слънчеви очила
Брой:
Брой
Размери на продукта:
Размери на продукта

Избор на купувачи

Забавен облечи Pet Dog Costume Clothes Lion Mane перука перука Drak Brown Lion King Hair Grooming for Large Dog Пет Accessories
 • Новинка

Забавен облечи Pet Dog Costume Clothes Lion Mane перука перука Drak Brown Lion King Hair Grooming for Large Dog Пет Accessories

BGN 13.44

3366910762906866 Миленичиња Чешлање Производ парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче modname=ckeditorБоја : Кафена, Темно кафенаГолемина : Вратот Големина во 80смСтил : СмешниMeterial : ВлакнаКарактеристики : Смешни Гледа...

XS/S/M/L нов 6 бр. / компл. кучето е домашен Любимец кученце, шапка, шал, краката са по-топли дрехи за домашни любимци кучета вълнена шапка, шал, крак е по-топъл 02
 • Новинка

XS/S/M/L нов 6 бр. / компл. кучето е домашен Любимец кученце, шапка, шал, краката са по-топли дрехи за домашни любимци кучета вълнена шапка, шал, крак е по-топъл 02

7.10 BGN 7.00

торба 6.64 / торба торба торба торба 3.24 / торба торба 6.06 / торба6 Pc / Set Куче Миленичиња Куче Шапка Шамија Нога Потоплите Миленичиња ОблекаОпис : Многу симпатична костим за вашето домашно милениче, куче, мачка, итн.Ова топло куче облека, сигурно ќе можат и да се направи вашето кученце модерен и атрактивен.Совршен за чување на вашето куче во стил и престојуваат топло, како и.Се чувствува многу мека, мазна, удобно, дебели и топли.Тоа е исто така одличен Подарок за Кучиња, и Кучето Љубовници...

Домашен любимец куче, мечка кристали яка Чар висулка пет Cat кученце бижута
 • Новинка

Домашен любимец куче, мечка кристали яка Чар висулка пет Cat кученце бижута

9.58 BGN 9.00

Моден милениче шарм за кучињаГолемина : 2.3*2,2 смМатеријал : Цинк Hummer Клип,од легиран pendant,имитација родиум позлата,со rhinestonesПревозот и ракувањето со : 1.Оваа точка ќе се брод во рок од 3 работни дена по плаќање завршена, Ние обично испратите стока од Кина, Воздухот Пост.Тоа ќе трае 1535days...

Нов френски булдог, Мопс дрехи за кучета добро качество на домашен любимец Куче, палто, яке размер XXL
 • Новинка

Нов френски булдог, Мопс дрехи за кучета добро качество на домашен любимец Куче, палто, яке размер XXL

BGN 14.40

Таа е направена во најдобар квалитет Водоотпорен материјал и топло руно во лагер! Најдобар Квалитет!ВИСТИНСКИ ФОТОГРАФИИ ПОКАЖУВА(1)од Врата до Врата услуга(2)Добрата Комуникација(3)Брза испорака(4)115% цена Гаранција(5)Гаранција За Квалитет.(6)за Приватност(7)Најдобри услугиПлатите Преку Кредитна Картичка од страна на Aliexpress.Ние брод на стоките од страна на Кина пост.Ако сакате различен тип на превозот услуга дозволете ми да знамИ јас ќе се обидам да се приспособат...

Зимни дрехи за кучета за малки кучета топли палта за домашни любимци, облекло яке за кучета за Булдог чихуахуа дрехи за домашни любимци
 • Новинка

Зимни дрехи за кучета за малки кучета топли палта за домашни любимци, облекло яке за кучета за Булдог чихуахуа дрехи за домашни любимци

9.04 BGN 7.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^100% Сосема нов и висок квалитет!Материјал : Полиестер / Памук Големина Назад Вратот Биста 7.87 S" / 20 CM 8.66" / 22 CM 11.81" / 30 CM М 9.84" / 25 CM 9.45" / 24 CM 13.78" / 35 CM L 11.81" / 30 CM 10.63" / 27 CM 15.75" / 40 CM XL 13.78" / 35 CM 11.81" / 30 CM 17.72" / 45СМ XXL 15.75" / 40 CM 12.60" / 32 CM 19.69" / 50 CMОбјектот Се Вклучени : 1 X Куче ОблекаЗабелешки : 1...

Домашен любимец куче Лапа кристали яка Чар висулка пет Cat кученце бижута
 • Новинка

Домашен любимец куче Лапа кристали яка Чар висулка пет Cat кученце бижута

BGN 7.98

Моден милениче шарм за кучињаГолемина : 2.3*2.3 смМатеријал : Цинк Hummer Клип,од легиран pendant,имитација родиум позлата,со rhinestonesПревозот и ракувањето со : 1.Оваа точка ќе се брод во рок од 3 работни дена по плаќање завршена, Ние обично испратите стока од Кина, Воздухот Пост.Тоа ќе трае 1535days...

FY125 топло куче вълна качулки облекло прекрасна зимна кученце кучето шарени 4 крака руно Заек общ костюм дрехи
 • Новинка

FY125 топло куче вълна качулки облекло прекрасна зимна кученце кучето шарени 4 крака руно Заек общ костюм дрехи

20.06 BGN 16.00

FY125 Бесплатен превозот Топло домашно милениче куче волна дуксери облека Прекрасна зимска Кученце куче Шарени 4 нозе Руно Зајакот Целокупната Костим ОблекаСпецификацијаСосема нов и висок квалитет на Мек Памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе Топло Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2.Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект...

Куче регулируема спасителна жилетка дрехи с дръжка инсталиране на обучение Пет Product кученце спасителна жилетка куче Пет плувен жилетка за по-големи кучета
 • Новинка

Куче регулируема спасителна жилетка дрехи с дръжка инсталиране на обучение Пет Product кученце спасителна жилетка куче Пет плувен жилетка за по-големи кучета

19.58 BGN 14.00

Нова Топла Продаде Куче Живот Јакна Облека Грб Обука Зелена Милениче Производ Кутре Мачка Живот Вест Сите Големина 7 Големини Куче Пливање ВестДИМЕНЗИЈА : на Располагање за 8 големини, од За Вашиот Помали Куче S / M / L и За Вашиот Поголем Куче 3 XL / 4 XL / 5 XL / 6 XL, да ги исполнуваат сите големина кучиња...

Нов Дизайн За Зимно Топло Облекло За Кучета Палта И Качулки Сив Розов Памучен Смес От Домашни Любимци За Големи Кучета Котка Качулки Малко Кученце Облекло
 • Новинка

Нов Дизайн За Зимно Топло Облекло За Кучета Палта И Качулки Сив Розов Памучен Смес От Домашни Любимци За Големи Кучета Котка Качулки Малко Кученце Облекло

14.64 BGN 9.00

Ново Дизајн Зима И Топло, Куче Облека Грб Суичери Сива Розова Памук Мешавина Миленици Големи Кучиња Мачка Дуксери Мал Кутре Облека100% бренд и висок квалитет*Мека кожапријателски материјал, не на пазарот е инфериорен во однос ткаенини, облечен поудобно*Симпатична и стилски печатење на обрасци, печатење е солидна, не е лесно да се откажат од штета,*Умерена дебелина, не се погодни само за зима се носат, исто така, може да се носи во пролет и есен*Ракави и полите повеќе опуштено, пет активности може да биде слободно, без ограничување*Кучињата можат да го носат овој џемпер да присуствуваат на било кој празник партија или партија*Може да биде машина за миење и рака миеПостојат многу производи во нашата продавница.Добредојдовте вашата посета! Подолу е линкот од нашата продавница : Контактирајте со насАко сте заинтересирани во нашите производи, и ќе имате било какви проблеми со тоа, можете да контактирате со настрговијата јасли, foxmail, и телефон.За плаќањеНие ги прифаќа следниве начини на плаќање : 1...

Топли дрехи за кучета Зимни малко куче палто, яке с качулка котка кученце чихуахуа, йоркширски Териери Pet Dog Clothing Ropa Para Honden S M L XL
 • Новинка

Топли дрехи за кучета Зимни малко куче палто, яке с качулка котка кученце чихуахуа, йоркширски Териери Pet Dog Clothing Ropa Para Honden S M L XL

BGN 12.78

Тип : Куче Грб ЈакнаМатеријал : Полиестер+Мека Руно ПоставатаГолемина : S / M / L / XLСезона : Есен / ЗимаБоја : Црна / РозоваФункција : Мека руно наредени,направете вашето домашно милениче се чувствувате топло и удобноВисоки перформанси одговара : Еластична бенд,Копчиња дизајн,лесно и исклучување.Мали цветни печати,слатки за вашиот кутре да се носатОдговара за : Мал / Среден Кучиња,Куче,e.г.Chihuahua,Yorkie,Poodles.итн.Големина на Градите за Назад Должина S 15.0"(38cm) 8.0"(20cm) M 16.5"(42cm) 10.0"(25cm) L 17.0"(44cm) 12.0"(30cm) XL 20.0"(50cm) 14.0"(35cm)Бесплатен превозот за повеќето земји...

Дрехи За Кучета Зима За По-Големи Кучета Френски Булдог И Големи Кучета За Домашни Любимци Носят Само Жилетка
 • Новинка

Дрехи За Кучета Зима За По-Големи Кучета Френски Булдог И Големи Кучета За Домашни Любимци Носят Само Жилетка

BGN 18.88

Куче Облека Зима За Големи Кучиња Француски Булдог И Големи Кучиња Домашно Милениче Се Носат Само На ВестМатеријал : Берберски руноГолемина : XS S M L XLМерења на локации различни од 23cm, ве молиме проверете ги вашите миленичиња големина пред цел...

Нов дебел прекрасен Dot Пет кучета зимата обличам палто Безплатна доставка CPAM малко кученце кучето дрехи
 • Новинка

Нов дебел прекрасен Dot Пет кучета зимата обличам палто Безплатна доставка CPAM малко кученце кучето дрехи

12.13 BGN 10.00

Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Pet dog Key кристали яка Чар висулка пет Cat кученце бижута
 • Новинка

Pet dog Key кристали яка Чар висулка пет Cat кученце бижута

BGN 7.98

Моден милениче шарм за кучињаГолемина : 2.0*4.5 cmМатеријал : Цинк Hummer Клип,од легиран pendant,имитација родиум позлата,со rhinestonesПревозот и ракувањето со : 1.Оваа точка ќе се брод во рок од 3 работни дена по плаќање завршена, Ние обично испратите стока од Кина, Воздухот Пост.Тоа ќе трае 1535days...

Вязаный пуловер за кучета Pet Dog пуловер домашни любимци puppy пуловер зимно топло облекло за домашни любимци Домашни любимци зимно палто облекло многоцветен пуловер ?
 • Новинка

Вязаный пуловер за кучета Pet Dog пуловер домашни любимци puppy пуловер зимно топло облекло за домашни любимци Домашни любимци зимно палто облекло многоцветен пуловер ?

6.22 BGN 6.00

Миленичиња Куче џемпер поврзана куче џемпер зима и топло, горна облека Милениче грб Облека multicolor трговија на големо џемпер кучеГолемина : XS S M L XL 2 XLбоја : Розова Сино ЗеленаПакет : 1 парче џемперЗабелешка : ве Молиме да се споредат детали големини со твое домашни миленици и овозможи 23 CM разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме!Назад големина на Градите големина Вратот големина

20/50 / 100шт мода регулируем нашийник за куче котка за домашен любимец сладък папийонка с камбана кученце, коте вратовръзка яка кученце груминг Лука
 • Новинка

20/50 / 100шт мода регулируем нашийник за куче котка за домашен любимец сладък папийонка с камбана кученце, коте вратовръзка яка кученце груминг Лука

12.45 BGN 12.00

20 / 50 / 100pcs Мода Прилагодливи Куче Јака Мачка Симпатична Миленичиња Лак Вратоврска Со Бел Куче Маче Вратоврска Јака кутре Чешлање ЛаковиПостојат три количество опција : 20pcs,50pcs,100pcs.ве молиме изберете тоа и ние ќе ви испратиме различни бои на овој моделбоја : мешана боја,Ние ќе го испрати во избрани бои,или ако имате посебни барања за бои,ве молиме контактирајте со нас директно!!!лак вратоврска големина : 3.7 cm*6cmвратот големина : 20cm37cmМатеријал : КрпаТип : куче лакови вратоврскаПревозот информации : Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.Настава : превозот времето е зависи од купувачот 's царинење време или виша Сила...

Забавен домашен любимец дрехи за кучета за малки кучета котка костюм Пролет тениска кученце Каубой чихуахуа удобна свобода на движението на кучето яке
 • Новинка

Забавен домашен любимец дрехи за кучета за малки кучета котка костюм Пролет тениска кученце Каубой чихуахуа удобна свобода на движението на кучето яке

BGN 12.51

Смешно Милениче Куче Облека за Мало Куче, Мачка Костим Пролет Tshirt Кутре Каубој Chihuahua Удобно Слобода На Движење Куче ЈакнаГолемина : S M L XL S Градите : 40cm / 15.75 инч.М Градите : 45см / 17.72 инч.L Градите : 50cm / 19.69 инч.XL Градите : 55cm / 21.65 инч.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои2.Поради еластична ткаенина...