Armi store Собственоръчно Butterfly формата на сърце Dog Bow Dogs Hair Flower Bows 6029022 аксесоари за грижа за домашни любимци

Armi store Собственоръчно Butterfly формата на сърце Dog Bow Dogs Hair Flower Bows 6029022 аксесоари за грижа за домашни любимци

BGN 28.77

Брой продукти


големина : прибл. 6.5 см * 4.5 cm
продажбата на моделот : 100 парче/ многу, мешавина боја
пакување : opp
тип : куче чешлање лакови
** цел : ние ќе испрати мешавина боја како нормално
** повеќето убави, најубава, па секој носител може да биде "Diva" тие се со цел да се..
Вие исто така може да се допаѓа . . .


Подробности

Размер:
100 pcs
Тип:
Куче
Тип Елемент:
Аксесоари За Коса
търговска марка:
armi
Материал:
Лентата, латексови ленти

Избор на купувачи

FY113 Безплатна доставка зимни дрехи домашно куче прекрасен Warom кученце кучето руно 4 крака рапон модел на Заек общ костюм дрехи
 • Новинка

FY113 Безплатна доставка зимни дрехи домашно куче прекрасен Warom кученце кучето руно 4 крака рапон модел на Заек общ костюм дрехи

20.14 BGN 17.00

FY113 Бесплатен превозот Ново Зимска облека за Домашни миленици, кучињата Прекрасна Warom Кученце куче Руно 4 нозе Ротквица Шема Зајакот Целокупната Костим ОблекаСпецификацијаСосема нов и висок квалитет на Мек памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе Топло Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2.Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект...

Топли дрехи за кучета Зимни малко куче палто, яке с качулка котка кученце чихуахуа, йоркширски Териери Pet Dog Clothing Ropa Para Honden S M L XL
 • Новинка

Топли дрехи за кучета Зимни малко куче палто, яке с качулка котка кученце чихуахуа, йоркширски Териери Pet Dog Clothing Ropa Para Honden S M L XL

BGN 12.78

Тип : Куче Грб ЈакнаМатеријал : Полиестер+Мека Руно ПоставатаГолемина : S / M / L / XLСезона : Есен / ЗимаБоја : Црна / РозоваФункција : Мека руно наредени,направете вашето домашно милениче се чувствувате топло и удобноВисоки перформанси одговара : Еластична бенд,Копчиња дизајн,лесно и исклучување.Мали цветни печати,слатки за вашиот кутре да се носатОдговара за : Мал / Среден Кучиња,Куче,e.г.Chihuahua,Yorkie,Poodles.итн.Големина на Градите за Назад Должина S 15.0"(38cm) 8.0"(20cm) M 16.5"(42cm) 10.0"(25cm) L 17.0"(44cm) 12.0"(30cm) XL 20.0"(50cm) 14.0"(35cm)Бесплатен превозот за повеќето земји...

Кучето Дрехи Зимата На Топло Куче За Домашен Любимец Котка Пуловер Облекло Снежинка Плета Палтото Плътно Облекло
 • Новинка

Кучето Дрехи Зимата На Топло Куче За Домашен Любимец Котка Пуловер Облекло Снежинка Плета Палтото Плътно Облекло

5.63 BGN 4.00

100% Сосема Нов Висок Квалитет!!Стилови : Зимски Топол Џемпер ГрбБоја : Сина / ЦрвенаМатеријал : Сплетам МешавинаAnswer : ___________________________ NOTE : XSXXL Големина е само за референца,pls проверете ги следниве посебни должина,градите и вратот...

Tangpan Black Хелоуин Тиква Pet Dog Вълнен Пуловер Облекло За Кутрета Облекло
 • Новинка

Tangpan Black Хелоуин Тиква Pet Dog Вълнен Пуловер Облекло За Кутрета Облекло

BGN 12.80

100% Сосема Нов & Висок Квалитет Поддршка Мешани Бои & Големини Во Акции, Qucikly Превозот Забелешка : Слики ќе имаат малку боја разлика, бидејќи на различни PC екрани, ви благодариме за разбирањето! Повеќе слики подолу за вашиот референца :

Домашен любимец куче Лапа кристали яка Чар висулка пет Cat кученце бижута
 • Новинка

Домашен любимец куче Лапа кристали яка Чар висулка пет Cat кученце бижута

BGN 7.98

Моден милениче шарм за кучињаГолемина : 2.3*2.3 смМатеријал : Цинк Hummer Клип,од легиран pendant,имитација родиум позлата,со rhinestonesПревозот и ракувањето со : 1.Оваа точка ќе се брод во рок од 3 работни дена по плаќање завршена, Ние обично испратите стока од Кина, Воздухот Пост.Тоа ќе трае 1535days...

Мейн точка четири крака стил Пет куче зимно палто дрехи от S до XXL Безплатна доставка по пощата порцелан куче козината на кучето дрехи
 • Новинка

Мейн точка четири крака стил Пет куче зимно палто дрехи от S до XXL Безплатна доставка по пощата порцелан куче козината на кучето дрехи

11.02 BGN 10.00

Меѓународни КупувачиВе Молиме Имајте Во Предвид : 1, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.2, ве Молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоциќе биде пред наддавање / купување.На големината на табелата(САМО ЗА ВАШИОТ РЕФЕРЕНЦА,МОЖЕБИ ИМА МАЛА РАЗЛИКАЗА ВИСТИНСКИ СТОКИ) како следново,Ве молиме МЕРКА на вашето домашно милениче пред да го купат.Ве молиме да земете во вниманието што се следниве : 1,Бесплатен превозот само за Кина пост воздух mail ,Па тоа ќе ве чини многу време за испорака(обично 2545 дена) и ви Благодариме за вашето трпение прво.2,ве Молиме снабдување со точна адреса и тогаш ние можеме да брод брзо и може да се примаат правилно.Ако во ред, ние не ќе се пријави за оваа причина.Ви благодариме.

Вязаный пуловер за кучета Pet Dog пуловер домашни любимци puppy пуловер зимно топло облекло за домашни любимци Домашни любимци зимно палто облекло многоцветен пуловер ?
 • Новинка

Вязаный пуловер за кучета Pet Dog пуловер домашни любимци puppy пуловер зимно топло облекло за домашни любимци Домашни любимци зимно палто облекло многоцветен пуловер ?

6.22 BGN 6.00

Миленичиња Куче џемпер поврзана куче џемпер зима и топло, горна облека Милениче грб Облека multicolor трговија на големо џемпер кучеГолемина : XS S M L XL 2 XLбоја : Розова Сино ЗеленаПакет : 1 парче џемперЗабелешка : ве Молиме да се споредат детали големини со твое домашни миленици и овозможи 23 CM разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме!Назад големина на Градите големина Вратот големина

Забавен облечи Pet Dog Costume Clothes Lion Mane перука перука Drak Brown Lion King Hair Grooming for Large Dog Пет Accessories
 • Новинка

Забавен облечи Pet Dog Costume Clothes Lion Mane перука перука Drak Brown Lion King Hair Grooming for Large Dog Пет Accessories

BGN 13.44

3366910762906866 Миленичиња Чешлање Производ парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче modname=ckeditorБоја : Кафена, Темно кафенаГолемина : Вратот Големина во 80смСтил : СмешниMeterial : ВлакнаКарактеристики : Смешни Гледа...

4 бр. / компл. обувки за кучета ботуши лятна мода Окото дишащи обувки за домашни кучета за малки кучета розово кученце обувки за чихуахуа, йоркширски Териери Червен
 • Новинка

4 бр. / компл. обувки за кучета ботуши лятна мода Окото дишащи обувки за домашни кучета за малки кучета розово кученце обувки за чихуахуа, йоркширски Териери Червен

20.34 BGN 20.00

4pcs / set Куче Чевли Чизми Лето Мода Мрежа Дише Миленичиња Куче Чевли за Мали Кучиња Розова Куче Чевли за Chihuahua Yorkie ЦрвенаВнимание : Ова чевли е за МАЛИ кучиња.Pls проверете ја големината со твоите кучиња пред купување, ви благодариме!Вие исто така може да се допаѓа ова...Повеќе детали, pls не двоумете се да разговарате со мене или пратете ми emailВи благодариме за вашата поддршка и ви посакувам среќен шопинг

Pet Dog кристали любов и кости Чар висулка котка кученце бижута яка Шарм
 • Новинка

Pet Dog кристали любов и кости Чар висулка котка кученце бижута яка Шарм

6.38 BGN 6.00

Моден милениче шарм за кучиња, МачкиГолемина : 2.3*2.3 смМатеријал : Цинк Hummer Клип,од легиран pendant,имитација родиум позлата,со rhinestonesПревозот и ракувањето со : 1.Оваа точка ќе се брод во рок од 3 работни дена по плаќање завршена, Ние обично испратите стока од Кина, Воздухот Пост.Тоа ќе трае 1525days пристигна.Pls бидете трпеливи.Поради тоа што е меѓународниот arimail,Понекогаш можеби одложен малку, или да се изгуби.Pls не ни даде 1~2 ѕвезди повратни информации,Само порака за нас, тогаш ние може да го реши ситуацијата побрзо.2.За Соединетите Американски Држави(Со Следење На Бр.)Ние обично испратите стока од Кина eПакет во САД,просечно време е 7~15days,можете да ги пратите тоа со следење на Број.3.За други земји : за Да Бразил,Русија,Италија,Украина и Мексико, Јужна Америка ќе потрае подолго,околу 25~45days.Се Враќа & РазменаНеисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.2.Ве молиме контактирајте со нас за да се добие превозот адреса ПРЕД испраќање на вашиот exchange...

Хубава домашна котка дрехи за кучета памук hoody зимата на топло палто за малки до средни кучета пеперуда hoody Customes Пет Clothing
 • Новинка

Хубава домашна котка дрехи за кучета памук hoody зимата на топло палто за малки до средни кучета пеперуда hoody Customes Пет Clothing

19.98 BGN 16.00

Симпатична Миленичиња Куче, Мачка Облека 100% Памук Качулка Зима Топол Капут за Мали Средни Кучиња Пеперутка Sweatshirt Customes Милениче Облека[Име] : Куче Дуксери [Материјал] : 100% Памук [Пердув] : корејски Стил [Боја] : Сина,Жолта,Портокалова [Size] : SXXXL [Примена] : Мали Средни домашни Миленици [Количество] : 1 КОМПЈУТЕР

обичай тагове за печат лапи неръждаема стомана, сребърни и черни етикети печат на лапата ниски цени тагове кучета кученце горещи продажба стоманена етикет на куче?
 • Новинка

обичай тагове за печат лапи неръждаема стомана, сребърни и черни етикети печат на лапата ниски цени тагове кучета кученце горещи продажба стоманена етикет на куче?

720.00 BGN 605.00

Глобални клиенти да мапа / примерок обичај прави на сите видови на метални производи.(Ние немаме минимум за барањата граница.Вие само треба некој производ, ние можеме да произведуваат за вас.)1) Големина : различна големина како по клиенти барање2) Дизајн : ОЕМ дизајни се добредојдовте3) Процес : Печат бакар / месинг / со тешко глеѓ боја исполнет ( имитација тешко глеѓ боја ),со или без епоксидна domed,Гравирани месинг / нерѓосувачки stel / Алуминиум,Печатени месинг / нерѓосувачки челик / алуминиум4) Позлата : Може да биде злато , никел , бакар , црн никел и антички завршувањето5) Боја : Сите бои се avaielable6) Прилог : Разни видови на монтирање на задната страна7) Минимална Количина : Без минимален лимит за било која нарачка8) Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди9) Опис : Широко се користи како модни додатоци се применува на apparels, облека, облека,униформи, панталони, панталони ,капи.кеси и така натаму!10) Примерок време : 35 дена11) најголемиот Дел на оловоtime : 10days12) начин на Плаќање : Paypal може да биде прифатливо13)Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации пред ставање на ред.Примерок цел, исто така, е прифатливо, со нетрпение очекувам да истрага од вас!БЕСПЛАТНИ ПРИМЕРОЦИ може да бидат испратени на барање...

4 бр обувки за кучета спортни мини маратонки, дънки холщовая спортни обувки за кучета Teddy Yorkie Ботуши for Cats Dogs Dropshipping
 • Новинка

4 бр обувки за кучета спортни мини маратонки, дънки холщовая спортни обувки за кучета Teddy Yorkie Ботуши for Cats Dogs Dropshipping

6.43 BGN 6.00

4pcs Тексас Миленичиња Куче Чевли Против пролизгување Водоотпорен Спортски Патики Дише BootiesКарактеристики : Oxford дното водоотпорен дизајн, солиден, флексибилни и пропадна отпорниОксфорд ткаенина материјал, носат дише, удобноЦврсто се зацврсти 2 тока ремени, кои се долгогодишен употреба и прилагодливи, можат да се спречи лизгање и да се обезбеди безбедна затворање на стегањеМиење : Рака изми и може да биде природно се сушат на воздухЧување : да се чува во суви, независна и релативно кул местоСпецификации : Боја : сина, розоваМатеријал : ТексасГолемина на : 1, чевли должина 4.3 cm / 1.69", ширина 3.2 cm / 1.26"2, чевли должина 4.5 cm / 1.77", ширина 3.6 cm / 1.42"3, чевли должина 5.4 cm / 2.13", ширина 4.3 cm / 1.69"4, чевли должина 5.9 cm / 2.32",ширина 4.6 cm / 1.81"5, чевли должината од 6,2 cm / 2.44", ширина 5.0 cm / 1.97"Ве молиме имајте во предвид : иако стапалата се водоотпорни, куче чизми не може да се примени во длабока вода или песок, бидејќи водата или парична казна песок може да навлезат преку шиење pinholesЗабелешки : 1...

Бестселър вземе лапой сърце колие ниска цена персонализиран етикет на кучето на Едро гравиран тагове кучета високо качество dogtag hl80855
 • Новинка

Бестселър вземе лапой сърце колие ниска цена персонализиран етикет на кучето на Едро гравиран тагове кучета високо качество dogtag hl80855

480.00 BGN 403.00

Глобални клиенти да мапа / примерок обичај прави на сите видови на метални производи.(Ние немаме минимум за барањата граница.Вие само треба некој производ, ние можеме да произведуваат за вас.)1) Големина : различна големина како по клиенти барање2) Дизајн : ОЕМ дизајни се добредојдовте3) Процес : Печат бакар / месинг / со тешко глеѓ боја исполнет ( имитација тешко глеѓ боја ),со или без епоксидна domed,Гравирани месинг / нерѓосувачки stel / Алуминиум,Печатени месинг / нерѓосувачки челик / алуминиум4) Позлата : Може да биде злато , никел , бакар , црн никел и антички завршувањето5) Боја : Сите бои се avaielable6) Прилог : Разни видови на монтирање на задната страна7) Минимална Количина : Без минимален лимит за било која нарачка8) Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди9) Опис : Широко се користи како модни додатоци се применува на apparels, облека, облека,униформи, панталони, панталони ,капи.кеси и така натаму!10) Примерок време : 35 дена11) најголемиот Дел на оловоtime : 10days12) начин на Плаќање : Paypal може да биде прифатливо13)Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации пред ставање на ред.Примерок цел, исто така, е прифатливо, со нетрпение очекувам да истрага од вас!БЕСПЛАТНИ ПРИМЕРОЦИ може да бидат испратени на барање...

Нов френски булдог, Мопс дрехи за кучета добро качество на домашен любимец Куче, палто, яке размер XXL
 • Новинка

Нов френски булдог, Мопс дрехи за кучета добро качество на домашен любимец Куче, палто, яке размер XXL

BGN 14.40

Таа е направена во најдобар квалитет Водоотпорен материјал и топло руно во лагер! Најдобар Квалитет!ВИСТИНСКИ ФОТОГРАФИИ ПОКАЖУВА(1)од Врата до Врата услуга(2)Добрата Комуникација(3)Брза испорака(4)115% цена Гаранција(5)Гаранција За Квалитет.(6)за Приватност(7)Најдобри услугиПлатите Преку Кредитна Картичка од страна на Aliexpress.Ние брод на стоките од страна на Кина пост.Ако сакате различен тип на превозот услуга дозволете ми да знамИ јас ќе се обидам да се приспособат...

Нов дебел прекрасен Dot Пет кучета зимата обличам палто Безплатна доставка CPAM малко кученце кучето дрехи
 • Новинка

Нов дебел прекрасен Dot Пет кучета зимата обличам палто Безплатна доставка CPAM малко кученце кучето дрехи

12.13 BGN 10.00

Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Pet Dog кристали Love&Paw charm висулка котка кученце бижута яка Шарм 2 цвята
 • Новинка

Pet Dog кристали Love&Paw charm висулка котка кученце бижута яка Шарм 2 цвята

BGN 7.98

Моден милениче шарм за кучиња, МачкиГолемина : 3.0*2.5 cmМатеријал : Цинк Hummer Клип,од легиран pendant,имитација родиум позлата,со rhinestonesПревозот и ракувањето со : 1.Оваа точка ќе се брод во рок од 3 работни дена по плаќање завршена, Ние обично испратите стока од Кина, Воздухот Пост.Тоа ќе трае 1525days пристигна.Pls бидете трпеливи.Поради тоа што е меѓународниот arimail,Понекогаш можеби одложен малку, или да се изгуби.Pls не ни даде 1~2 ѕвезди повратни информации,Само порака за нас, тогаш ние може да го реши ситуацијата побрзо.2.За Соединетите Американски Држави(Со Следење На Бр.)Ние обично испратите стока од Кина eПакет во САД,просечно време е 7~15days,можете да ги пратите тоа со следење на Број.3.За други земји : за Да Бразил,Русија,Италија,Украина и Мексико, Јужна Америка ќе потрае подолго,околу 25~45days.Се Враќа & РазменаНеисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.2.Ве молиме контактирајте со нас за да се добие превозот адреса ПРЕД испраќање на вашиот exchange...

FB43 Безплатна доставка Зимни куче памук пуловер прекрасен топъл cartoony герой зимна жилетка за малко кученце кучето качулки
 • Новинка

FB43 Безплатна доставка Зимни куче памук пуловер прекрасен топъл cartoony герой зимна жилетка за малко кученце кучето качулки

11.10 BGN 9.00

FB43 Бесплатен превозот Нови Зимски Миленичиња куче памук џемпер Прекрасна Топло Цртан Лик Зима Вест за Кученце Мало куче дуксери облекаСпецификацијаСосема нов и висок квалитет на Мек памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе СИМПАТИЧНА Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2.Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект...

10 бр./компл. пластмасови лъкове за коса домашни любимци сладък куче слънчеви очила Родословни украса Pet Dog Cat Hair Родословни аксесоари за домашни любимци храни
 • Новинка

10 бр./компл. пластмасови лъкове за коса домашни любимци сладък куче слънчеви очила Родословни украса Pet Dog Cat Hair Родословни аксесоари за домашни любимци храни

2.86 BGN 2.00

10pcs / Set Пластични Милениче очила за сонце Hairpin Headdress Куче Коса Клип Миленици Главата ЦветКарактеристики : Очила за сонце, шноли, шарени.Симпатична,мода и мала тежина.Убаво Чешлање Додатоци.Одговара за Мало Кутре, Кучиња, МАЧИЊА, Yorkie, Теди.Спецификации : Боја : Црвено, Розово Црвена, Жолта, Виолетова, Сина, Зелена, БелаМатеријал : ПластикаКоличина : 10pcsПроизвод големина : прибл...

Пет кучета зима пуловер, палто Пет куче Коледа пуловер с качулка домашен любимец кученце палто, яке облекло сняг люспи дизайн 3 Цвят Размери 5
 • Новинка

Пет кучета зима пуловер, палто Пет куче Коледа пуловер с качулка домашен любимец кученце палто, яке облекло сняг люспи дизайн 3 Цвят Размери 5

BGN 9.58

Пет Кучиња Зимски Џемпер Грб Миленичиња куче Џемпер Божиќ Hoody миленичиња куче Грб Јакна облека Снег Снегулки дизајн 3 боја 5 големиниОпис : боја : Црвена Синаголемина : XS S M L XLФункција : Нов и висок квалитет на Вашето домашно милениче ќе се чувствувате многу кул и удобно кога се во пролет, есен и Зима...

Onewellpet марка за най-високо качество памук ленти hoody украса от трите X и размери от XS до XXL за плюшени и други домашни кучета
 • Новинка

Onewellpet марка за най-високо качество памук ленти hoody украса от трите X и размери от XS до XXL за плюшени и други домашни кучета

10.99 BGN 10.00

Кога ќе го поставите и да нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучуваат на превозот надомест...

Новата есен-зима pet dog clothes Printed Letter dog гащеризон teddy chihuahua small dog clothing XS S M L XL XXL
 • Новинка

Новата есен-зима pet dog clothes Printed Letter dog гащеризон teddy chihuahua small dog clothing XS S M L XL XXL

17.90 BGN 13.00

Добредојдовте на Нашиот МагазинВе молиме бидете сигурни да се Измери вашето куче за точни големината пред купување за да се обезбеди совршено се вклопуваат...

FY125 топло куче вълна качулки облекло прекрасна зимна кученце кучето шарени 4 крака руно Заек общ костюм дрехи
 • Новинка

FY125 топло куче вълна качулки облекло прекрасна зимна кученце кучето шарени 4 крака руно Заек общ костюм дрехи

20.06 BGN 16.00

FY125 Бесплатен превозот Топло домашно милениче куче волна дуксери облека Прекрасна зимска Кученце куче Шарени 4 нозе Руно Зајакот Целокупната Костим ОблекаСпецификацијаСосема нов и висок квалитет на Мек Памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе Топло Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2.Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект...

20/50 / 100шт мода регулируем нашийник за куче котка за домашен любимец сладък папийонка с камбана кученце, коте вратовръзка яка кученце груминг Лука
 • Новинка

20/50 / 100шт мода регулируем нашийник за куче котка за домашен любимец сладък папийонка с камбана кученце, коте вратовръзка яка кученце груминг Лука

12.45 BGN 12.00

20 / 50 / 100pcs Мода Прилагодливи Куче Јака Мачка Симпатична Миленичиња Лак Вратоврска Со Бел Куче Маче Вратоврска Јака кутре Чешлање ЛаковиПостојат три количество опција : 20pcs,50pcs,100pcs.ве молиме изберете тоа и ние ќе ви испратиме различни бои на овој моделбоја : мешана боја,Ние ќе го испрати во избрани бои,или ако имате посебни барања за бои,ве молиме контактирајте со нас директно!!!лак вратоврска големина : 3.7 cm*6cmвратот големина : 20cm37cmМатеријал : КрпаТип : куче лакови вратоврскаПревозот информации : Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.Настава : превозот времето е зависи од купувачот 's царинење време или виша Сила...

50 бр. / лот търговия на Едро с добро качество на сладко през цялата куче id tag луксозен diaomond през цялата tag име адрес карти 2 цвята куче id tag DIT-015
 • Новинка

50 бр. / лот търговия на Едро с добро качество на сладко през цялата куче id tag луксозен diaomond през цялата tag име адрес карти 2 цвята куче id tag DIT-015

123.06 BGN 100.00

50pcs / многу големо добар квалитет симпатична круг куче id ознака luxuriant diaomond круг tag name адреса картичка 2 бои куче id ознака DIT015Ќе добиете 50pcs од 1 многу.Ако изберете мешавина боја куче id запис, само нека знае вашата боја избран и количина на секоја боја.Или ние ќе ги испратите во просек количина, се надевам дека ќе ви се допадне нив.Патем, ние не нудиме Engrave Услуга.^_^Опис : Големина : 2.54 смБоја : Розова, синаМатеријал : цинк легураЕдиница Тежина : 7.3 g / еезПакување : Opp Вреќа+Картонска КутијаОпис : куче id тагот е нашата автодизајн, јас т креативни и модерен дизајн.Тоа може да снима кучиња " информации, спречување на загуба на нашите кучиња.Направен од висок квалитет на Kirsite(цинк легура) и тоа помина сол спреј тест.Сигурно и функционално.Правила : ве Молиме наведете ја вашата омилена боја и модел, број на нарачки порака кога ќе се направи исплата, во спротивно, ќе биде во согласност дека испраќањето на предмети со случајни бои и случаен број на моделот.Примерок олово време : од 2 до 5 денаПроизводот се покаже​Answer : ___________________________ Note : Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење