DHL 800 бр./лот 12 * 42 см двойна Купа напитка пакет чанта прозрачна пластмаса извадете чанти сок, кафе, кока чаша опаковка чанти

DHL 800 бр./лот 12 * 42 см двойна Купа напитка пакет чанта прозрачна пластмаса извадете чанти сок, кафе, кока чаша опаковка чанти

BGN 163.20

Брой продукти

Големина : 12*42cm, 4.7"x16.5" Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Преносни, Рачни, Прекрасна носат чанти Земете торба, Главно се користи во Двоен чаша пијалок пакување Боја : Јасно Два дизајн : Embrossed, Сјајни
Embrossed :
Сјајни :
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.


Подробности

Тип:
Торбички За Съхранение
Форма:
Площ
Характеристика:
Еко-Содружественный
Приложимо Място:
дневна
Воспользуйся:
Напитка
търговска марка:
PABCK
Модел:
Плосък Тип
Форма:
Компресия Тип Чанта
Класификация:
Вакуум И Сгъстен Чанта
Дебелина на:
8 тел
Номер На Модела:
12 * 42 см, 4,7x16. 5
Материал:
PP
Продукт:
Торбички За Съхранение
Спецификация:
12*42cm

Избор на купувачи

SEREQI чанта за съхранение калъф за слушалки EVA слушалки контейнер кабел, слушалки, кутия за съхранение за носене на притежателя на организаторът(без слушалки)
 • Новинка

SEREQI чанта за съхранение калъф за слушалки EVA слушалки контейнер кабел, слушалки, кутия за съхранение за носене на притежателя на организаторът(без слушалки)

BGN 3.18

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Боја : Како што е прикажано Материјал : ЕВА Големина : 12cmx8cm, Висина : 4cm [1inch = 2.54 см или 1cm = 0.394 инчен] Пакетот вклучува : 1 PCS Чување Кутија(Без слушалка.) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2.6 x7. 1 (6.5x18cm) мека прозрачна бластване формовка PVC свиване чанта филм козметична опаковка оберточные материали за съхранение
 • Новинка

2.6 x7. 1 (6.5x18cm) мека прозрачна бластване формовка PVC свиване чанта филм козметична опаковка оберточные материали за съхранение

BGN 21.60

Големина : 6.5*18cm, 2.6"*7.1" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираат садови, електроника, стока, уметност опрема, книга, лекови, козметички, инструмент, керамички, електрични апарати за домаќинство, хардверски производи, glasswork и прецизен инструмент и така натаму...

12x20 см прозрачна светкавица пластмасови торби за битови принадлежности приключи Zip-Lock сушени плодове пакет Поли чанти храна превозвач 100 бр./лот
 • Новинка

12x20 см прозрачна светкавица пластмасови торби за битови принадлежности приключи Zip-Lock сушени плодове пакет Поли чанти храна превозвач 100 бр./лот

BGN 23.84

Големина : 12x20cm (4.72"x7.87") Материјал : Пластични Боја : Јасно Стил : Застане, Zip lock Функција : Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново го Користите : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав долгорочни Пакување и Складирање...

Нови черни чанти за съхранение на EVA пътна чанта за цифровия аксесоар кабел за предаване на данни, SD-карта, мини чанта за носене с цип органайзер
 • Новинка

Нови черни чанти за съхранение на EVA пътна чанта за цифровия аксесоар кабел за предаване на данни, SD-карта, мини чанта за носене с цип органайзер

BGN 5.84

Мини Складирање Торба Случај За Слушалка SD Картичка Заштита Покрие Торбичка Shockproof Водоотпорен Спецификација : Преносни водоотпорен ева складирање организатор торба за USB датум Кабел, кабли, слушалка, SD картичка и така натаму...

Идеален 25 Празни Бобин Шевна Машина Сонда Цветни Пластмасови Кутии За Съхранение
 • Новинка

Идеален 25 Празни Бобин Шевна Машина Сонда Цветни Пластмасови Кутии За Съхранение

BGN 6.67

Сосема Нов и висок квалитет на 25pcs празна машина за шиење пластични bobbins во складирање кутија Погоден за Повеќето Janomes, Пејачи, и некои доцна модел Браќа Сосема Нов и висок квалитет25pcs празна машина за шиење пластични bobbins во кутија за чувањеПогоден за Повеќето Janomes, Пејачи, и некои доцна модел БраќаМатеријал : ПластикаБоја : Шарени,Боја Случаен ИзборКутија Големина(DXŠXV) : 11.8 cm X 9.8 cm X2.8 см / 4.6"X3.9"X1.1"Bobbin Големина : 2cm X1cm / 0.8"X0.4"Пакет се вклучени : 1 X Пластична Кутија со 25 X BobbinsAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Нов няколко стилове водоустойчив пералня кошница за съхранение на дрехи и кошници за съхранение на украса на дома за барел детски играчки организатор кошница
 • Новинка

Нов няколко стилове водоустойчив пералня кошница за съхранение на дрехи и кошници за съхранение на украса на дома за барел детски играчки организатор кошница

BGN 17.42

Нова повеќе стилови водоотпорен Перење Забавува Облека Складирање Кошеви Дома декорација за складирање барел детска играчка организатор кошница AU756 Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

Нов груби Керамични кана за чай малка саксия Керамични бодрствующий чай стомна запечатания среден пакет чай пу-ерх малка саксия чай
 • Новинка

Нов груби Керамични кана за чай малка саксия Керамични бодрствующий чай стомна запечатания среден пакет чай пу-ерх малка саксия чай

23.68 BGN 20.00

Големина : Калибар 6cm Висина 7cmДобредојдовте на нашата продавница, ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда ако сакате да се направи ГОЛЕМА цел...

Оксфорд плат джобове за съхранение на чорапи бельо играчка, обувки, очила, ключове Поща на вратата виси на стената организатор рейтинг шкафче чанта
 • Новинка

Оксфорд плат джобове за съхранение на чорапи бельо играчка, обувки, очила, ключове Поща на вратата виси на стената организатор рейтинг шкафче чанта

5.60 BGN 5.00

Нови b Material : Оксфорд + ПВЦБоја : розова, сина, зелена Големина : Слика на екранотТежина : 36 грама Пакетот вклучува : 1 * компјутерски рачни виси складирање торба (на другите не е inlcuded) Од Универзитетот во Оксфорд и ПВЦ, перат, многу погодна за чување на чорапи, шалови, влечки, капи, ракавици, очила, ракотворби и така натаму...

1бр мода пластмасова кутия шкаф кутия за съхранение на бельо, чорапи вратовръзка козметични организатор OK 0133
 • Новинка

1бр мода пластмасова кутия шкаф кутия за съхранение на бельо, чорапи вратовръзка козметични организатор OK 0133

3.18 BGN 3.00

Член име : Складирање КутијаМатеријал : ПП ПластичниГолемина : 270x68x65mmЕдиница тежина : околу 30g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

100шт бижута дисплей полк подарък мъжки бижута, часовници гривна Ladys гривна rack притежателя на шоуто стойка полк ZA6343
 • Новинка

100шт бижута дисплей полк подарък мъжки бижута, часовници гривна Ladys гривна rack притежателя на шоуто стойка полк ZA6343

227.20 BGN 216.00

Материјал : АкриликБои : ТранспарентнаГолемина : 7.5*7.5 cmУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1бр контейнер за съхранение на хранителни продукти фланец лесен заключване на капака на ключалката и капака на супер високо качество на зърна ориз ухмылка контейн?
 • Новинка

1бр контейнер за съхранение на хранителни продукти фланец лесен заключване на капака на ключалката и капака на супер високо качество на зърна ориз ухмылка контейн?

7.87 BGN 6.00

Спецификации : .Боја : како на слики Прикажани .Материјал : ПП .Производ Големина : Дијаметар 9cm,Висина 9cm за 0.4 L Производ Тежина : 125g Пакет Содржина : 1 X Храна Контејнер за Складирање

Оксфорд водоустойчив сгъваема кутия за съхранение на дрехи имат различни детски играчки, книги, бельо организатор
 • Новинка

Оксфорд водоустойчив сгъваема кутия за съхранение на дрехи имат различни детски играчки, книги, бельо организатор

28.24 BGN 17.00

Големи димензии : 50*30*25cmМала големина : 36*25*16cmМатеријал : oxfordДом Од Суштинско Значењеводоотпорен материјалможе да се виткање

Lunch Bag Printing Преносим Изолиран Топлинен Охладител Box Lunch Food Storage Чанта Picnic Container Sac A Lunch Canvas
 • Новинка

Lunch Bag Printing Преносим Изолиран Топлинен Охладител Box Lunch Food Storage Чанта Picnic Container Sac A Lunch Canvas

4.94 BGN 4.00

Ручек Торба Печатење Преносни Термички Изолирани Кулер Кутија За Ручек Храна Складирање Пикник Торба Сад Sac Ручек ПлатноФункција : 100% сосема нов и висок квалитет...

BLUWTE гъба рафтове за съхранение кошница кърпа за миене / тоалетен сапун организатор рафтове кухненски приспособления и аксесоари за доставка на продуктите
 • Новинка

BLUWTE гъба рафтове за съхранение кошница кърпа за миене / тоалетен сапун организатор рафтове кухненски приспособления и аксесоари за доставка на продуктите

2.80 BGN 2.00

производ детали : 100% сосема нов и висок квалитетПВЦ материјал, добра флексибилност, со слабо мирис, силна антимикробни својства, лесен за чистењеТоа може да се користи во Кујната или бањата,место исчисти топката, микрофибер крпа, сапун и други мали предмети, погодно за вашиот животГолемина : 19.5x8.5cm / 7.68"x3.35"Материјал : ПВЦПакетот вклучува : 1 Pc x Кујнски Мијалник Сунѓерот