200 бр./лот 12*42 см, прозрачна пластмасова опаковки, чанта за двойна чаша напитка-кафе, кока-кола извадете ясно чанта сок чаша пакет чанти

200 бр./лот 12*42 см, прозрачна пластмасова опаковки, чанта за двойна чаша напитка-кафе, кока-кола извадете ясно чанта сок чаша пакет чанти

BGN 43.20

Брой продукти

Големина : 12*42cm, 4.7"x16.5" Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Преносни, Рачни, Прекрасна носат чанти Земете торба, Главно се користи во Двоен чаша пијалок пакување Боја : Јасно Два дизајн : Embrossed, Сјајни
Embrossed покаже :
Сјајни Покаже :
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.


Подробности

Тип:
Торбички За Съхранение
Форма:
Площ
Номер На Модела:
12*42сантиметър
Характеристика:
Еко-Содружественный
Приложимо Място:
дневна
Воспользуйся:
Напитка
търговска марка:
PABCK
Модел:
Плосък Тип
Форма:
Компресия Тип Чанта
Класификация:
Вакуум И Сгъстен Чанта
Материал:
PP
Продукт:
Торбички За Съхранение
Спецификация:
12*42cm
Дебелина на:
0,025 мм

Избор на купувачи

BLUWTE гъба рафтове за съхранение кошница кърпа за миене / тоалетен сапун организатор рафтове кухненски приспособления и аксесоари за доставка на продуктите
 • Новинка

BLUWTE гъба рафтове за съхранение кошница кърпа за миене / тоалетен сапун организатор рафтове кухненски приспособления и аксесоари за доставка на продуктите

2.80 BGN 2.00

производ детали : 100% сосема нов и висок квалитетПВЦ материјал, добра флексибилност, со слабо мирис, силна антимикробни својства, лесен за чистењеТоа може да се користи во Кујната или бањата,место исчисти топката, микрофибер крпа, сапун и други мали предмети, погодно за вашиот животГолемина : 19.5x8.5cm / 7.68"x3.35"Материјал : ПВЦПакетот вклучува : 1 Pc x Кујнски Мијалник Сунѓерот

1бр кухненски органайзер дървена стойка за съдове притежателя чинии притежателите на купата водите, рафтове за съхранение на рафт организатор на съхранение OK 0380
 • Новинка

1бр кухненски органайзер дървена стойка за съдове притежателя чинии притежателите на купата водите, рафтове за съхранение на рафт организатор на съхранение OK 0380

7.81 BGN 7.00

Член име : Сад DrainerМатеријал : ДрвоБоја : како прилогГолемина : како прилогЕдиница тежина : околу 155g / pc255g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

12x20 см прозрачна светкавица пластмасови торби за битови принадлежности приключи Zip-Lock сушени плодове пакет Поли чанти храна превозвач 100 бр./лот
 • Новинка

12x20 см прозрачна светкавица пластмасови торби за битови принадлежности приключи Zip-Lock сушени плодове пакет Поли чанти храна превозвач 100 бр./лот

BGN 23.84

Големина : 12x20cm (4.72"x7.87") Материјал : Пластични Боја : Јасно Стил : Застане, Zip lock Функција : Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново го Користите : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав долгорочни Пакување и Складирање...

Нови 2018 Малко Момиченце Шаблон Топлинен Охладител Изолиран Bento Чанта Обяд Чанти Лаптоп Организатор За Съхранение На Обяд
 • Новинка

Нови 2018 Малко Момиченце Шаблон Топлинен Охладител Изолиран Bento Чанта Обяд Чанти Лаптоп Организатор За Съхранение На Обяд

BGN 4.78

Најновите 2018 Малку Девојка Модел Термички Кулер Изолирани Бенто Торбичка Ручек Кеси Преносни Организатор Ручек Чување Материјал : Платно Пакетот Вклучува : 1* Ручек торба Боја : Зелена, Жолта, Сина, Розова...

Нови черни чанти за съхранение на EVA пътна чанта за цифровия аксесоар кабел за предаване на данни, SD-карта, мини чанта за носене с цип органайзер
 • Новинка

Нови черни чанти за съхранение на EVA пътна чанта за цифровия аксесоар кабел за предаване на данни, SD-карта, мини чанта за носене с цип органайзер

BGN 5.84

Мини Складирање Торба Случај За Слушалка SD Картичка Заштита Покрие Торбичка Shockproof Водоотпорен Спецификација : Преносни водоотпорен ева складирање организатор торба за USB датум Кабел, кабли, слушалка, SD картичка и така натаму...

1бр мултифункционална пластмасова цветна усмихнато лице на каквато и всячины кошница за съхранение на организаторът съхранение на барел виси кошница OK 0095
 • Новинка

1бр мултифункционална пластмасова цветна усмихнато лице на каквато и всячины кошница за съхранение на организаторът съхранение на барел виси кошница OK 0095

BGN 3.01

Член Име : Stroage Кошница Материјал : Пластични Големина : 21x12x5cm Боја : жолта,зелена,сина,жолта Стил : како прилог Единица тежина : околу 70g / pc Пакет се Вклучени : 1 XStorage Кошница Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

3-слот за домашен офис дърво, кожа настолна кутия за съхранение за носене организатор за дистанционно управление на канцеларски материали, козметика разни 255A
 • Новинка

3-слот за домашен офис дърво, кожа настолна кутия за съхранение за носене организатор за дистанционно управление на канцеларски материали, козметика разни 255A

BGN 31.98

Точка бр : 255 A Точка име : 3слот за складирање кутија, биро организатор Материјал : дрвена структура, СТП кожа покриени надворешноста, faux велур опфатени внатрешни работи Големина : 18x14x7.5 см (должина x ширина x висина) Боја : црна, темно кафена Нето тежина : 0.35 kg корисни за чување на далечинскиот контролори, козметика, дребулии, мобилни телефони, канцелариски

TSSAAG дантела козметични кутия за съхранение на грим е дело кутия за бижута притежателят на организатор
 • Новинка

TSSAAG дантела козметични кутия за съхранение на грим е дело кутия за бижута притежателят на организатор

BGN 58.02

Чипка Козметички Складирање Кутија Шминка Случај Накит Кутија Носителот Организатор БелаКарактеристики : .100% Сосема нов и со висок квалитет.Изработен од квалитетен водоотпорен дрвопластика плоча , трајни производи за употреба.Лесно да се види и организирате вашите козметички производи.Водоотпорен складирање семејства носителот, удобен, чиста.Лесна инсталација, лесен за чистење.Совршена големина за организирање на усна облоги, eyeliners, шминка, усна glosses и накит и други додатоци.На елегантен дизајн на прозорецот се совпаѓа било оркестаротСпецификации : .Боја : Бела.Материјал : Водоотпорен дрвопластика плоча.Производ Големина : 33*29*13cm.Производ Тежина : 1000g.Пакет Димензии : 35.5*30*4.5 cm.Пакет Тежина : 1050g.Пакувањето : Картонска КутијаПакет Содржина : .1 x Чипка Складирање Кутија

Древно изкуство дървена кутия за бельо шал облекло опаковъчна кутия правоъгълна подарък кутия 18.5*14.2*4.8 см може вземане на поръчка
 • Новинка

Древно изкуство дървена кутия за бельо шал облекло опаковъчна кутия правоъгълна подарък кутия 18.5*14.2*4.8 см може вземане на поръчка

24.64 BGN 17.00

1596353444591642 Што би сакал да се купи НИ $ 1 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче цената е само за една дрвена кутија ,без други алишта...

Best Fantasy Fox Drawstring Bags Custom Storage Printed Receive Bag компрессионный Тип чанти размер 18x22cm чанта за съхранение
 • Новинка

Best Fantasy Fox Drawstring Bags Custom Storage Printed Receive Bag компрессионный Тип чанти размер 18x22cm чанта за съхранение

8.00 BGN 6.00

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.Најдобри Фантазија Фокс Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Компресија Тип Кеси Големина 18 X22cm Складирање КесиДетали За ПроизводотМатеријал : СатенТип : складирање кеси,drawstring торбаБоја : Како на сликата шоуНадворешноста : Отворена ЏебГолемина : 18 X22cmФункција : ЕкоПријателскиОпис На Производот1,Свила ефект ,мека ,сјајна 2,Термички трансфер печатење процес крпа, шарени сјајни никогаш нема да избледи3,На класичен начин стигнале јаже ,торба отворање и затворање на лесен и едноставенЗборови за пребарување : Drawstring Кеси,складирање торби,ќеси за играчки,торба,фламинго торба,складирање

Детска стая къща модел за съхранение на рафт за съхранение на стенни декорации Nordic Kid ' s Best Christmas Gifts Organization Hanger украшение
 • Новинка

Детска стая къща модел за съхранение на рафт за съхранение на стенни декорации Nordic Kid ' s Best Christmas Gifts Organization Hanger украшение

37.07 BGN 28.00

Објектот Материјали : ДрвоОбјектот Големина : Мал : 20*17*8cmМедиум : 22.5*беа 25,5*8cmГолема : 35*30*8cmРеден Број : 1 Pcs / МногуПредмет Тип : Ѕид ПолицаОбјектот Пакување : 1pc / кутијаAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка не inclued ноктите.Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет!Предност1.И двете може да го спаси вашиот простор и ги красат вашата соба.2.Совршени за Дневна соба, постелнина соба, студија, детска соба и сл.3.Совршен за чување на вашиот Товар, Цвет и виси вашиот копчињата,ѓердан и др.4.Внатрешниот простор е голем, може да се приспособат на различни предмети.5.Тоа може да се како подарок за вашите пријатели,и тоа, исто така, може да ги красат вашата маса или куќа.Напомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Нов високо качество 1000 мл 304 неръждаема стомана танкер може запечатани бутилка масло соев сос гърне банка кухненски принадлежности подправки бутилки
 • Новинка

Нов високо качество 1000 мл 304 неръждаема стомана танкер може запечатани бутилка масло соев сос гърне банка кухненски принадлежности подправки бутилки

BGN 73.58

Големина на : 1000ml масло шише висока 16.7 cm,база 13cm ,ширина 24 cm,масло влезот 2.5 cm.тежина 400g500 ml масло шише висока 13.5 cm,база 10.5 см ,ширина 19cm,масло влезот 2.5 cm.тежина 260gЦена : 500 мл масло шише $35.991000ml масло шише $45.99Ако ви треба 500ml масло шише ве молиме кликнете тука

12шт заполняемые бутилки за душата на детето, сувенири, украшения за декор на сувенири, бонбони, кутия за съхранение на бутилка 2JY26
 • Новинка

12шт заполняемые бутилки за душата на детето, сувенири, украшения за декор на сувенири, бонбони, кутия за съхранение на бутилка 2JY26

6.72 BGN 5.00

12 Fillable Шишиња За Бебе Туш Услуги Партија Оркестарот Услуги Бонбони Кутија ШишеОписНовиот Бренд И Висок КвалитетОдлично за бебе туш игри, услуги, крштевки подарок или бонбони кутија.Материјал : ПластикаВисина : околу.9cmДијаметар : прибл.4cmБоја : сина,розоваПакет Содржи : 12 x Fillable Шишиња (Бонбони не е вклучена)1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

кухненски прибори рафтове стелажи за съдове водосточни пръчици за хранене рафтове за съхранение на рафт кухня правоъгълник подправка кутия
 • Новинка

кухненски прибори рафтове стелажи за съдове водосточни пръчици за хранене рафтове за съхранение на рафт кухня правоъгълник подправка кутия

241.12 BGN 154.00

МултиФункција Кујна Бања Складирање Кошница Складирање Цевка Drainer Цевка Прибор за јадење Складирање Кутија Кујнски Садови Accessories MultiФункција Шупливи Мозоци стапчиња за јадење Складирање Кутија Кафез Кујнски Прибор за јадење со Лажица Дребулии Потрошувачка Кошница Рек Gadgets Accessories Multifunction кујнски Садови Shelving Рек Јадење Рек Мозоци стапчиња за јадење Рек Складирање Рек Креативни Практични Пластичен Прибор за јадењеГолемина : 46x21x21 cm (18.1x8.3x8.3 Инчи)Материјал : ППТежина : 2064gПредност : 1.100% Сосема Нов, Одличен Квалитет, Екопријателски,Здрав2...