18*25 см, 1000 мл 10шт желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок питейна течност

18*25 см, 1000 мл 10шт желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок питейна течност

BGN 20.00
-4 %
BGN 20.78

Брой продукти


Спецификација Материјал : Висок квалитет на Алуминиумска Фолија Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет. Големина : 18*25cm, 7.08"x9.84" Боја : Сребро Цел 100 парчиња, Забрзана Испорака. Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!


Подробности

Тип:
Торбички За Съхранение
търговска марка:
АЗ СЪМ ТОЧЕН
Номер На Модела:
Течността Сок Чанта Spout Алуминиево Фолио Doypack Студня Чисто Пиене
Форма:
Площ
Вид На Метал:
Алуминий
Характеристика:
Сгъваем, Екологично Чист
Приложимо Място:
дневна
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
Форма:
Компресия Тип Чанта
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Материал:
Метални
Дебелина на:
8 тел
Обемът на:
1000 мл
Продукт:
Желе Doypack Чиста Алуминиево Фолио Чучур Чанта
Спецификация:
18*25cm

Избор на купувачи

Оксфорд водоустойчив сгъваема кутия за съхранение на дрехи имат различни детски играчки, книги, бельо организатор
 • Новинка

Оксфорд водоустойчив сгъваема кутия за съхранение на дрехи имат различни детски играчки, книги, бельо организатор

28.24 BGN 17.00

Големи димензии : 50*30*25cmМала големина : 36*25*16cmМатеријал : oxfordДом Од Суштинско Значењеводоотпорен материјалможе да се виткање

Древно изкуство дървена кутия за бельо шал облекло опаковъчна кутия правоъгълна подарък кутия 18.5*14.2*4.8 см може вземане на поръчка
 • Новинка

Древно изкуство дървена кутия за бельо шал облекло опаковъчна кутия правоъгълна подарък кутия 18.5*14.2*4.8 см може вземане на поръчка

24.64 BGN 17.00

1596353444591642 Што би сакал да се купи НИ $ 1 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче цената е само за една дрвена кутија ,без други алишта...

2.6 x7. 1 (6.5x18cm) мека прозрачна бластване формовка PVC свиване чанта филм козметична опаковка оберточные материали за съхранение
 • Новинка

2.6 x7. 1 (6.5x18cm) мека прозрачна бластване формовка PVC свиване чанта филм козметична опаковка оберточные материали за съхранение

BGN 21.60

Големина : 6.5*18cm, 2.6"*7.1" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираат садови, електроника, стока, уметност опрема, книга, лекови, козметички, инструмент, керамички, електрични апарати за домаќинство, хардверски производи, glasswork и прецизен инструмент и така натаму...

Нов няколко стилове водоустойчив пералня кошница за съхранение на дрехи и кошници за съхранение на украса на дома за барел детски играчки организатор кошница
 • Новинка

Нов няколко стилове водоустойчив пералня кошница за съхранение на дрехи и кошници за съхранение на украса на дома за барел детски играчки организатор кошница

BGN 17.42

Нова повеќе стилови водоотпорен Перење Забавува Облека Складирање Кошеви Дома декорација за складирање барел детска играчка организатор кошница AU756 Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

Нови 2018 Малко Момиченце Шаблон Топлинен Охладител Изолиран Bento Чанта Обяд Чанти Лаптоп Организатор За Съхранение На Обяд
 • Новинка

Нови 2018 Малко Момиченце Шаблон Топлинен Охладител Изолиран Bento Чанта Обяд Чанти Лаптоп Организатор За Съхранение На Обяд

BGN 4.78

Најновите 2018 Малку Девојка Модел Термички Кулер Изолирани Бенто Торбичка Ручек Кеси Преносни Организатор Ручек Чување Материјал : Платно Пакетот Вклучува : 1* Ручек торба Боја : Зелена, Жолта, Сина, Розова...

BLUWTE гъба рафтове за съхранение кошница кърпа за миене / тоалетен сапун организатор рафтове кухненски приспособления и аксесоари за доставка на продуктите
 • Новинка

BLUWTE гъба рафтове за съхранение кошница кърпа за миене / тоалетен сапун организатор рафтове кухненски приспособления и аксесоари за доставка на продуктите

2.80 BGN 2.00

производ детали : 100% сосема нов и висок квалитетПВЦ материјал, добра флексибилност, со слабо мирис, силна антимикробни својства, лесен за чистењеТоа може да се користи во Кујната или бањата,место исчисти топката, микрофибер крпа, сапун и други мали предмети, погодно за вашиот животГолемина : 19.5x8.5cm / 7.68"x3.35"Материјал : ПВЦПакетот вклучува : 1 Pc x Кујнски Мијалник Сунѓерот

12x20 см прозрачна светкавица пластмасови торби за битови принадлежности приключи Zip-Lock сушени плодове пакет Поли чанти храна превозвач 100 бр./лот
 • Новинка

12x20 см прозрачна светкавица пластмасови торби за битови принадлежности приключи Zip-Lock сушени плодове пакет Поли чанти храна превозвач 100 бр./лот

BGN 23.84

Големина : 12x20cm (4.72"x7.87") Материјал : Пластични Боја : Јасно Стил : Застане, Zip lock Функција : Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново го Користите : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав долгорочни Пакување и Складирање...

5 бр./компл. карикатура водоустойчива чанта начало и пътни чанти, Чанти за обувки, дрехи за съхранение пералня козметично бельо организатор-FZ
 • Новинка

5 бр./компл. карикатура водоустойчива чанта начало и пътни чанти, Чанти за обувки, дрехи за съхранение пералня козметично бельо организатор-FZ

15.94 BGN 8.00

Материјал : PEVAМодел:SASN0065Стил : зрак џеб, патент торбичкаПрименливи сцена : туристички или бизнис складирање организаторСкладирање сцена : Патување складирањеОпсегот на примена : облека, книги, toiletriesСтил : цртан филмпатент торбичкаПлаќање Опис1.Начин на плаќање Прифатено : ЗАЧУВАМ, Alipay, Кредитна Картичка,T / T, Western Union и Moneybooks.2.Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Best the Vampire Diaries Drawstring Bags Custom Storage Printed Receive Bag Type Bags Size 18X22cm Storage Bags
 • Новинка

Best the Vampire Diaries Drawstring Bags Custom Storage Printed Receive Bag Type Bags Size 18X22cm Storage Bags

8.00 BGN 6.00

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.Најдобри Вампир Дневници Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Кеси Големина 18 X22cm Складирање КесиДетали За ПроизводотМатеријал : СатенТип : складирање кеси,drawstring торбаБоја : Како на сликата шоуНадворешноста : Отворена ЏебГолемина : 18 X22cmФункција : ЕкоПријателскиОпис На Производот1,Свила ефект ,мека ,сјајна 2,Термички трансфер печатење процес крпа, шарени сјајни никогаш нема да избледи3,На класичен начин стигнале јаже ,торба отворање и затворање на лесен и едноставенЗборови за пребарување : Drawstring Кеси,складирање торби,ќеси за играчки,торба,фламинго торба,складирање

Нови черни чанти за съхранение на EVA пътна чанта за цифровия аксесоар кабел за предаване на данни, SD-карта, мини чанта за носене с цип органайзер
 • Новинка

Нови черни чанти за съхранение на EVA пътна чанта за цифровия аксесоар кабел за предаване на данни, SD-карта, мини чанта за носене с цип органайзер

BGN 5.84

Мини Складирање Торба Случај За Слушалка SD Картичка Заштита Покрие Торбичка Shockproof Водоотпорен Спецификација : Преносни водоотпорен ева складирање организатор торба за USB датум Кабел, кабли, слушалка, SD картичка и така натаму...

TSSAAG дантела козметични кутия за съхранение на грим е дело кутия за бижута притежателят на организатор
 • Новинка

TSSAAG дантела козметични кутия за съхранение на грим е дело кутия за бижута притежателят на организатор

BGN 58.02

Чипка Козметички Складирање Кутија Шминка Случај Накит Кутија Носителот Организатор БелаКарактеристики : .100% Сосема нов и со висок квалитет.Изработен од квалитетен водоотпорен дрвопластика плоча , трајни производи за употреба.Лесно да се види и организирате вашите козметички производи.Водоотпорен складирање семејства носителот, удобен, чиста.Лесна инсталација, лесен за чистење.Совршена големина за организирање на усна облоги, eyeliners, шминка, усна glosses и накит и други додатоци.На елегантен дизајн на прозорецот се совпаѓа било оркестаротСпецификации : .Боја : Бела.Материјал : Водоотпорен дрвопластика плоча.Производ Големина : 33*29*13cm.Производ Тежина : 1000g.Пакет Димензии : 35.5*30*4.5 cm.Пакет Тежина : 1050g.Пакувањето : Картонска КутијаПакет Содржина : .1 x Чипка Складирање Кутија

Романтична дантелен декор дамски часовника за бижута кръгла Nacklace пръстен организатор на бижута с четка е супер сладко момиче кутия за съхранение на бижута
 • Новинка

Романтична дантелен декор дамски часовника за бижута кръгла Nacklace пръстен организатор на бижута с четка е супер сладко момиче кутия за съхранение на бижута

33.44 BGN 22.00

Стил : Накит КутијаГолемина : околу 9,5*8cm(во рамките 0.51cm грешка)Функција : Кутија За Накит, Мали Нешта Чување На Кутии....како diffirent компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликуваатмалку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање : ) : )Романтични Чипка Оркестарот на Жените Накит Кутија Круг Nacklace Прстен Накит Организатор Со Tassel Супер Слатка Девојка Накит Складирање Кутија

1000pcs 6ml Китай supply Food grade silicone бурканчета потупване wax container, Бутан силиконов контейнер безплатна доставка бърз кораб DHL
 • Новинка

1000pcs 6ml Китай supply Food grade silicone бурканчета потупване wax container, Бутан силиконов контейнер безплатна доставка бърз кораб DHL

BGN 571.18

Добредојдовте на RHS Offical продавница1000pcs 6ml Кина снабдување со Храна одделение силиконски тегли dab восок со кој е запечатен контејнер,бутан силикони сад бесплатен превозот со брзо брод DHLСпецификација на 6ml на силиконски восок од нафта теглаТочка Име : 6ml силикони тегла садМатеријал : 100% храна одделение силиконскиДимензија : 35x20 mmКапацитет : 6mlКарактеристики на силиконското масло контејнери1...

Печатна водоустойчив найлон празнична Пътна обувки organizador Box чанта за съхранение опаковка организаторите чекмеджето на шкаф разделители контейнер
 • Новинка

Печатна водоустойчив найлон празнична Пътна обувки organizador Box чанта за съхранение опаковка организаторите чекмеджето на шкаф разделители контейнер

22.38 BGN 17.00

Печатени Водоотпорен Најлон Одмор Патување Чевли organizador Кутија за Складирање Торба за Пакување на Организаторите Фиока Плакарот Dividers СадОпис : Специјален дизајн може да се фати очите на луѓето ...

Нов високо качество 1000 мл 304 неръждаема стомана танкер може запечатани бутилка масло соев сос гърне банка кухненски принадлежности подправки бутилки
 • Новинка

Нов високо качество 1000 мл 304 неръждаема стомана танкер може запечатани бутилка масло соев сос гърне банка кухненски принадлежности подправки бутилки

BGN 73.58

Големина на : 1000ml масло шише висока 16.7 cm,база 13cm ,ширина 24 cm,масло влезот 2.5 cm.тежина 400g500 ml масло шише висока 13.5 cm,база 10.5 см ,ширина 19cm,масло влезот 2.5 cm.тежина 260gЦена : 500 мл масло шише $35.991000ml масло шише $45.99Ако ви треба 500ml масло шише ве молиме кликнете тука

Best Fantasy Fox Drawstring Bags Custom Storage Printed Receive Bag компрессионный Тип чанти размер 18x22cm чанта за съхранение
 • Новинка

Best Fantasy Fox Drawstring Bags Custom Storage Printed Receive Bag компрессионный Тип чанти размер 18x22cm чанта за съхранение

8.00 BGN 6.00

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.Најдобри Фантазија Фокс Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Компресија Тип Кеси Големина 18 X22cm Складирање КесиДетали За ПроизводотМатеријал : СатенТип : складирање кеси,drawstring торбаБоја : Како на сликата шоуНадворешноста : Отворена ЏебГолемина : 18 X22cmФункција : ЕкоПријателскиОпис На Производот1,Свила ефект ,мека ,сјајна 2,Термички трансфер печатење процес крпа, шарени сјајни никогаш нема да избледи3,На класичен начин стигнале јаже ,торба отворање и затворање на лесен и едноставенЗборови за пребарување : Drawstring Кеси,складирање торби,ќеси за играчки,торба,фламинго торба,складирање

SEREQI чанта за съхранение калъф за слушалки EVA слушалки контейнер кабел, слушалки, кутия за съхранение за носене на притежателя на организаторът(без слушалки)
 • Новинка

SEREQI чанта за съхранение калъф за слушалки EVA слушалки контейнер кабел, слушалки, кутия за съхранение за носене на притежателя на организаторът(без слушалки)

BGN 3.18

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Боја : Како што е прикажано Материјал : ЕВА Големина : 12cmx8cm, Висина : 4cm [1inch = 2.54 см или 1cm = 0.394 инчен] Пакетот вклучува : 1 PCS Чување Кутија(Без слушалка.) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

100 бр./лот бял курьерский чанта 19x27 см пластмасов плик почтовики пощенски чанти поли мейлър логистика опаковка Безплатна доставка
 • Новинка

100 бр./лот бял курьерский чанта 19x27 см пластмасов плик почтовики пощенски чанти поли мейлър логистика опаковка Безплатна доставка

48.00 BGN 44.00

Материјал : LDPE богородица материјалБоја : Бела надвор, Црна внатреДебелина : 0.06 mmГолемина : 19x27+ 4cm (7.48x10.62")Затворање : Постојан печат лентаPackgaging : 100pcs / многуПревозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 17 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.Превозот време : САД 1020 работни денаЕУ coutries и Азија countries1525 работни денаРуската земја и земјите во близина 2555 работни денаЈужна Америка земји 2545 работни дена.Други земји : со 2535 работни дена.Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.Се враќа : Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...