100 бр./лот 7*11 см мек прозрачен PVC плик Ziplock антиокислительные бижута найлонова торбичка партия светкавица анти-слабо колие чанта

100 бр./лот 7*11 см мек прозрачен PVC плик Ziplock антиокислительные бижута найлонова торбичка партия светкавица анти-слабо колие чанта

BGN 23.00
-4 %
BGN 23.98

Брой продукти


Спецификација Големина : 7*11cm, 2.8"*4.3" Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, бисери, жад и така натаму Материјал : Високо квалитетни ПВЦ пластични Боја : Транспарентна Карактеристики : Водоотпорен, zip заклучување торба е лесно затворени и рециклирање , не е лесно да се скршени, moistureproof, спречување на оксидација
Ве молиме Имајте во предвид : Оваа торба НЕ вклучуваат било накит или намирници!! Сликата е само за
користење на пример, сите standared со вистински објект кој сте го добиле!!
Цел 700 парчиња, Забрзана Испорака. Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!


Подробности

Тип:
Торбички За Съхранение
търговска марка:
АЗ СЪМ ТОЧЕН
Форма:
Площ
Характеристика:
Сгъваем, Екологично Чист
Приложимо Място:
дневна
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
Прозрачен мек PVC отново закрываемый Ziplock Anti-oxidation Jewelry Plastic Bag
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
Форма:
Компресия Тип Чанта
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Пластмасов Вид:
PVC
Дебелина на:
8 тел
Обемът на:
2.8*4.3
Продукт:
Чанта за колиета с цип Anti-tarnish
Спецификация:
7*11cm

Избор на купувачи

1бр контейнер за съхранение на хранителни продукти фланец лесен заключване на капака на ключалката и капака на супер високо качество на зърна ориз ухмылка контейн?
 • Новинка

1бр контейнер за съхранение на хранителни продукти фланец лесен заключване на капака на ключалката и капака на супер високо качество на зърна ориз ухмылка контейн?

7.87 BGN 6.00

Спецификации : .Боја : како на слики Прикажани .Материјал : ПП .Производ Големина : Дијаметар 9cm,Висина 9cm за 0.4 L Производ Тежина : 125g Пакет Содржина : 1 X Храна Контејнер за Складирање

DHL 800 бр./лот 12 * 42 см двойна Купа напитка пакет чанта прозрачна пластмаса извадете чанти сок, кафе, кока чаша опаковка чанти
 • Новинка

DHL 800 бр./лот 12 * 42 см двойна Купа напитка пакет чанта прозрачна пластмаса извадете чанти сок, кафе, кока чаша опаковка чанти

BGN 163.20

Големина : 12*42cm, 4.7"x16.5" Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Преносни, Рачни, Прекрасна носат чанти Земете торба, Главно се користи во Двоен чаша пијалок пакување Боја : Јасно Два дизајн : Embrossed, СјајниEmbrossed : Сјајни : Превозот : 1...

Голям лист от махагон занаяти розово дърво махагон тъкан скоростна тъкан скоростна насосный тава производители, търговия на Едро махагон
 • Новинка

Голям лист от махагон занаяти розово дърво махагон тъкан скоростна тъкан скоростна насосный тава производители, търговия на Едро махагон

BGN 268.80

Применливи сцена : ДомаПроизводен Метод : Полуприрачник cyborgПакет : Картон пакувањеМесто на потекло : Jiangsu ПровинцијаПечатени користење на ЛОГОТО : Може даДали патентот извори : НикојГолемина : Долго 22 CM, ширина 12 CM, висока 8 CMИме : ружино дрво Ткиво Кутија Спецификации : Должина 22 CM, ширина 12 CM, висока 8 CM Единица : Пакување : картон пакување Избор : ружино дрво

100 бр./лот бял курьерский чанта 19x27 см пластмасов плик почтовики пощенски чанти поли мейлър логистика опаковка Безплатна доставка
 • Новинка

100 бр./лот бял курьерский чанта 19x27 см пластмасов плик почтовики пощенски чанти поли мейлър логистика опаковка Безплатна доставка

48.00 BGN 44.00

Материјал : LDPE богородица материјалБоја : Бела надвор, Црна внатреДебелина : 0.06 mmГолемина : 19x27+ 4cm (7.48x10.62")Затворање : Постојан печат лентаPackgaging : 100pcs / многуПревозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 17 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.Превозот време : САД 1020 работни денаЕУ coutries и Азија countries1525 работни денаРуската земја и земјите во близина 2555 работни денаЈужна Америка земји 2545 работни дена.Други земји : со 2535 работни дена.Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.Се враќа : Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

18*25 см, 1000 мл 10шт желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок питейна течност
 • Новинка

18*25 см, 1000 мл 10шт желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок питейна течност

20.78 BGN 20.00

Спецификација Материјал : Висок квалитет на Алуминиумска Фолија Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет...

Оксфорд водоустойчив сгъваема кутия за съхранение на дрехи имат различни детски играчки, книги, бельо организатор
 • Новинка

Оксфорд водоустойчив сгъваема кутия за съхранение на дрехи имат различни детски играчки, книги, бельо организатор

28.24 BGN 17.00

Големи димензии : 50*30*25cmМала големина : 36*25*16cmМатеријал : oxfordДом Од Суштинско Значењеводоотпорен материјалможе да се виткање

1000pcs 6ml Китай supply Food grade silicone бурканчета потупване wax container, Бутан силиконов контейнер безплатна доставка бърз кораб DHL
 • Новинка

1000pcs 6ml Китай supply Food grade silicone бурканчета потупване wax container, Бутан силиконов контейнер безплатна доставка бърз кораб DHL

BGN 571.18

Добредојдовте на RHS Offical продавница1000pcs 6ml Кина снабдување со Храна одделение силиконски тегли dab восок со кој е запечатен контејнер,бутан силикони сад бесплатен превозот со брзо брод DHLСпецификација на 6ml на силиконски восок од нафта теглаТочка Име : 6ml силикони тегла садМатеријал : 100% храна одделение силиконскиДимензија : 35x20 mmКапацитет : 6mlКарактеристики на силиконското масло контејнери1...

Нов високо качество 1000 мл 304 неръждаема стомана танкер може запечатани бутилка масло соев сос гърне банка кухненски принадлежности подправки бутилки
 • Новинка

Нов високо качество 1000 мл 304 неръждаема стомана танкер може запечатани бутилка масло соев сос гърне банка кухненски принадлежности подправки бутилки

BGN 73.58

Големина на : 1000ml масло шише висока 16.7 cm,база 13cm ,ширина 24 cm,масло влезот 2.5 cm.тежина 400g500 ml масло шише висока 13.5 cm,база 10.5 см ,ширина 19cm,масло влезот 2.5 cm.тежина 260gЦена : 500 мл масло шише $35.991000ml масло шише $45.99Ако ви треба 500ml масло шише ве молиме кликнете тука

M акрилни козметични притежателя прозрачен грим организатор прозрачни козметични контейнери лабиален червило контейнер за съхранение на козметика скоростна C27
 • Новинка

M акрилни козметични притежателя прозрачен грим организатор прозрачни козметични контейнери лабиален червило контейнер за съхранение на козметика скоростна C27

22.06 BGN 18.00

Се сретнале M, се сретна што повеќе убави се Се уште користење пластична кутија за складирање? НЕМА!!! Вие треба да ги користите за на доградба на акрилни кутија, чисти и нетоксични...

3-слот за домашен офис дърво, кожа настолна кутия за съхранение за носене организатор за дистанционно управление на канцеларски материали, козметика разни 255A
 • Новинка

3-слот за домашен офис дърво, кожа настолна кутия за съхранение за носене организатор за дистанционно управление на канцеларски материали, козметика разни 255A

BGN 31.98

Точка бр : 255 A Точка име : 3слот за складирање кутија, биро организатор Материјал : дрвена структура, СТП кожа покриени надворешноста, faux велур опфатени внатрешни работи Големина : 18x14x7.5 см (должина x ширина x висина) Боја : црна, темно кафена Нето тежина : 0.35 kg корисни за чување на далечинскиот контролори, козметика, дребулии, мобилни телефони, канцелариски

12x20 см прозрачна светкавица пластмасови торби за битови принадлежности приключи Zip-Lock сушени плодове пакет Поли чанти храна превозвач 100 бр./лот
 • Новинка

12x20 см прозрачна светкавица пластмасови торби за битови принадлежности приключи Zip-Lock сушени плодове пакет Поли чанти храна превозвач 100 бр./лот

BGN 23.84

Големина : 12x20cm (4.72"x7.87") Материјал : Пластични Боја : Јасно Стил : Застане, Zip lock Функција : Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново го Користите : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав долгорочни Пакување и Складирање...

BLUWTE гъба рафтове за съхранение кошница кърпа за миене / тоалетен сапун организатор рафтове кухненски приспособления и аксесоари за доставка на продуктите
 • Новинка

BLUWTE гъба рафтове за съхранение кошница кърпа за миене / тоалетен сапун организатор рафтове кухненски приспособления и аксесоари за доставка на продуктите

2.80 BGN 2.00

производ детали : 100% сосема нов и висок квалитетПВЦ материјал, добра флексибилност, со слабо мирис, силна антимикробни својства, лесен за чистењеТоа може да се користи во Кујната или бањата,место исчисти топката, микрофибер крпа, сапун и други мали предмети, погодно за вашиот животГолемина : 19.5x8.5cm / 7.68"x3.35"Материјал : ПВЦПакетот вклучува : 1 Pc x Кујнски Мијалник Сунѓерот

Нов груби Керамични кана за чай малка саксия Керамични бодрствующий чай стомна запечатания среден пакет чай пу-ерх малка саксия чай
 • Новинка

Нов груби Керамични кана за чай малка саксия Керамични бодрствующий чай стомна запечатания среден пакет чай пу-ерх малка саксия чай

23.68 BGN 20.00

Големина : Калибар 6cm Висина 7cmДобредојдовте на нашата продавница, ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда ако сакате да се направи ГОЛЕМА цел...

Нови 2018 Малко Момиченце Шаблон Топлинен Охладител Изолиран Bento Чанта Обяд Чанти Лаптоп Организатор За Съхранение На Обяд
 • Новинка

Нови 2018 Малко Момиченце Шаблон Топлинен Охладител Изолиран Bento Чанта Обяд Чанти Лаптоп Организатор За Съхранение На Обяд

BGN 4.78

Најновите 2018 Малку Девојка Модел Термички Кулер Изолирани Бенто Торбичка Ручек Кеси Преносни Организатор Ручек Чување Материјал : Платно Пакетот Вклучува : 1* Ручек торба Боја : Зелена, Жолта, Сина, Розова...

Детска стая къща модел за съхранение на рафт за съхранение на стенни декорации Nordic Kid ' s Best Christmas Gifts Organization Hanger украшение
 • Новинка

Детска стая къща модел за съхранение на рафт за съхранение на стенни декорации Nordic Kid ' s Best Christmas Gifts Organization Hanger украшение

37.07 BGN 28.00

Објектот Материјали : ДрвоОбјектот Големина : Мал : 20*17*8cmМедиум : 22.5*беа 25,5*8cmГолема : 35*30*8cmРеден Број : 1 Pcs / МногуПредмет Тип : Ѕид ПолицаОбјектот Пакување : 1pc / кутијаAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка не inclued ноктите.Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет!Предност1.И двете може да го спаси вашиот простор и ги красат вашата соба.2.Совршени за Дневна соба, постелнина соба, студија, детска соба и сл.3.Совршен за чување на вашиот Товар, Цвет и виси вашиот копчињата,ѓердан и др.4.Внатрешниот простор е голем, може да се приспособат на различни предмети.5.Тоа може да се како подарок за вашите пријатели,и тоа, исто така, може да ги красат вашата маса или куќа.Напомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

SEREQI чанта за съхранение калъф за слушалки EVA слушалки контейнер кабел, слушалки, кутия за съхранение за носене на притежателя на организаторът(без слушалки)
 • Новинка

SEREQI чанта за съхранение калъф за слушалки EVA слушалки контейнер кабел, слушалки, кутия за съхранение за носене на притежателя на организаторът(без слушалки)

BGN 3.18

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Боја : Како што е прикажано Материјал : ЕВА Големина : 12cmx8cm, Висина : 4cm [1inch = 2.54 см или 1cm = 0.394 инчен] Пакетот вклучува : 1 PCS Чување Кутија(Без слушалка.) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

8X6X6CM дървени изделия, ръчно изработени ретро малка дървена кутия класически гореща кутия кутия за съхранение на бижута марка подарък Англия мода продажба
 • Новинка

8X6X6CM дървени изделия, ръчно изработени ретро малка дървена кутия класически гореща кутия кутия за съхранение на бижута марка подарък Англия мода продажба

BGN 8.61

8 X6 X6 CM Дрвени ракотворби Ретро мала дрвена кутија класичен Топла кутија за Складирање кутија за накит Марки Како подарок Англија мода продажба Име : Накит Кутија Siz e : 8 X6 X6cm Површина : ела, кожа втиснување Тежина : 0.07 KG Стил : Ретро Информации : 1...

TSSAAG дантела козметични кутия за съхранение на грим е дело кутия за бижута притежателят на организатор
 • Новинка

TSSAAG дантела козметични кутия за съхранение на грим е дело кутия за бижута притежателят на организатор

BGN 58.02

Чипка Козметички Складирање Кутија Шминка Случај Накит Кутија Носителот Организатор БелаКарактеристики : .100% Сосема нов и со висок квалитет.Изработен од квалитетен водоотпорен дрвопластика плоча , трајни производи за употреба.Лесно да се види и организирате вашите козметички производи.Водоотпорен складирање семејства носителот, удобен, чиста.Лесна инсталација, лесен за чистење.Совршена големина за организирање на усна облоги, eyeliners, шминка, усна glosses и накит и други додатоци.На елегантен дизајн на прозорецот се совпаѓа било оркестаротСпецификации : .Боја : Бела.Материјал : Водоотпорен дрвопластика плоча.Производ Големина : 33*29*13cm.Производ Тежина : 1000g.Пакет Димензии : 35.5*30*4.5 cm.Пакет Тежина : 1050g.Пакувањето : Картонска КутијаПакет Содржина : .1 x Чипка Складирање Кутија

Нови черни чанти за съхранение на EVA пътна чанта за цифровия аксесоар кабел за предаване на данни, SD-карта, мини чанта за носене с цип органайзер
 • Новинка

Нови черни чанти за съхранение на EVA пътна чанта за цифровия аксесоар кабел за предаване на данни, SD-карта, мини чанта за носене с цип органайзер

BGN 5.84

Мини Складирање Торба Случај За Слушалка SD Картичка Заштита Покрие Торбичка Shockproof Водоотпорен Спецификација : Преносни водоотпорен ева складирање организатор торба за USB датум Кабел, кабли, слушалка, SD картичка и така натаму...

1бр кухня подправка спрей масло бутилка от зелено стъкло смазка масло може да изтече масло и оцет сос бутилка от най-високо качество, бързо ОК 0389
 • Новинка

1бр кухня подправка спрей масло бутилка от зелено стъкло смазка масло може да изтече масло и оцет сос бутилка от най-високо качество, бързо ОК 0389

20.78 BGN 19.00

Член име : Зачин ШишеМатеријал : Стакло+PP ПластикаБоја : како прилогГолемина : прибл кол.7.5xh22cmЕдиница тежина : околу 355g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

100шт бижута дисплей полк подарък мъжки бижута, часовници гривна Ladys гривна rack притежателя на шоуто стойка полк ZA6343
 • Новинка

100шт бижута дисплей полк подарък мъжки бижута, часовници гривна Ladys гривна rack притежателя на шоуто стойка полк ZA6343

227.20 BGN 216.00

Материјал : АкриликБои : ТранспарентнаГолемина : 7.5*7.5 cmУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...