14*21 cm 500 мл, 20 бр/ лот желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок лечение питейна вода мляко се изправи чучур майлар пакет за съхранение чанта

14*21 cm 500 мл, 20 бр/ лот желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок лечение питейна вода мляко се изправи чучур майлар пакет за съхранение чанта

BGN 29.00
-5 %
BGN 30.38

Брой продукти


Спецификација Материјал : Висок квалитет на Алуминиумска Фолија Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет. Големина : 14*21cm, 5.51"x8.26" Боја : Сребрена
Цел 250 парчиња, Забрзана Испорака. Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!


Подробности

Тип:
Торбички За Съхранение
Форма:
Площ
търговска марка:
АЗ СЪМ ТОЧЕН
Вид На Метал:
Алуминий
Характеристика:
Сгъваем, Екологично Чист
Приложимо Място:
дневна
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
Форма:
Компресия Тип Чанта
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Материал:
Метални
Номер На Модела:
Сок За Пиене На Мляко Да Се Изправи Чучур Миларова Пакет За Съхранение Чанта
Дебелина на:
8 тел
Обемът на:
500 мл
Продукт:
Желе Doypack Чиста Алуминиево Фолио Чучур Чанта
Спецификация:
114*21cm

Избор на купувачи

Романтична дантелен декор дамски часовника за бижута кръгла Nacklace пръстен организатор на бижута с четка е супер сладко момиче кутия за съхранение на бижута
 • Новинка

Романтична дантелен декор дамски часовника за бижута кръгла Nacklace пръстен организатор на бижута с четка е супер сладко момиче кутия за съхранение на бижута

33.44 BGN 22.00

Стил : Накит КутијаГолемина : околу 9,5*8cm(во рамките 0.51cm грешка)Функција : Кутија За Накит, Мали Нешта Чување На Кутии....како diffirent компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликуваатмалку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање : ) : )Романтични Чипка Оркестарот на Жените Накит Кутија Круг Nacklace Прстен Накит Организатор Со Tassel Супер Слатка Девојка Накит Складирање Кутија

Нов ясен Resealable целофан/BOPP/Поли, чанти 9x12cm прозрачна торба Opp опаковка найлонови торбички самоклеящееся печат
 • Новинка

Нов ясен Resealable целофан/BOPP/Поли, чанти 9x12cm прозрачна торба Opp опаковка найлонови торбички самоклеящееся печат

BGN 4.96

СпецификацијаПакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (100 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина 9cm 12cm x ДолжинаКористи област : 9*12cmСилна Јасно Полиетилен Слики=Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Кухненски органайзер прибори за хранене, чаша, чаша, чиния лъжица купата на дренажна рафтове за съхранение на многофункционален кухненски шкаф рафтове за сушене а?
 • Новинка

Кухненски органайзер прибори за хранене, чаша, чаша, чиния лъжица купата на дренажна рафтове за съхранение на многофункционален кухненски шкаф рафтове за сушене а?

28.38 BGN 15.00

Кујна Организатор Прибор за јадење Купот на Сад Чинија со Лажица Полица Сад се Исцеди Рек Мултифункционална Кујна Кабинет Рек Сушење Додатоци 66Функција : 100% Сосема Нов! Големина : 44.5*30.5 cm Материјал : Пластични Боја : црвена,сина,бела,зеленаНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата бојаВе молиме овозможи 2 см се разликува поради прирачник за мерењеВклучуваат : 1 Pcs x Одвод Багажник50% ПопустНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Нови черни чанти за съхранение на EVA пътна чанта за цифровия аксесоар кабел за предаване на данни, SD-карта, мини чанта за носене с цип органайзер
 • Новинка

Нови черни чанти за съхранение на EVA пътна чанта за цифровия аксесоар кабел за предаване на данни, SD-карта, мини чанта за носене с цип органайзер

BGN 5.84

Мини Складирање Торба Случај За Слушалка SD Картичка Заштита Покрие Торбичка Shockproof Водоотпорен Спецификација : Преносни водоотпорен ева складирање организатор торба за USB датум Кабел, кабли, слушалка, SD картичка и така натаму...

Best the Vampire Diaries Drawstring Bags Custom Storage Printed Receive Bag Type Bags Size 18X22cm Storage Bags
 • Новинка

Best the Vampire Diaries Drawstring Bags Custom Storage Printed Receive Bag Type Bags Size 18X22cm Storage Bags

8.00 BGN 6.00

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.Најдобри Вампир Дневници Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Кеси Големина 18 X22cm Складирање КесиДетали За ПроизводотМатеријал : СатенТип : складирање кеси,drawstring торбаБоја : Како на сликата шоуНадворешноста : Отворена ЏебГолемина : 18 X22cmФункција : ЕкоПријателскиОпис На Производот1,Свила ефект ,мека ,сјајна 2,Термички трансфер печатење процес крпа, шарени сјајни никогаш нема да избледи3,На класичен начин стигнале јаже ,торба отворање и затворање на лесен и едноставенЗборови за пребарување : Drawstring Кеси,складирање торби,ќеси за играчки,торба,фламинго торба,складирање

1бр кухненски органайзер дървена стойка за съдове притежателя чинии притежателите на купата водите, рафтове за съхранение на рафт организатор на съхранение OK 0380
 • Новинка

1бр кухненски органайзер дървена стойка за съдове притежателя чинии притежателите на купата водите, рафтове за съхранение на рафт организатор на съхранение OK 0380

7.81 BGN 7.00

Член име : Сад DrainerМатеријал : ДрвоБоја : како прилогГолемина : како прилогЕдиница тежина : околу 155g / pc255g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

12x20 см прозрачна светкавица пластмасови торби за битови принадлежности приключи Zip-Lock сушени плодове пакет Поли чанти храна превозвач 100 бр./лот
 • Новинка

12x20 см прозрачна светкавица пластмасови торби за битови принадлежности приключи Zip-Lock сушени плодове пакет Поли чанти храна превозвач 100 бр./лот

BGN 23.84

Големина : 12x20cm (4.72"x7.87") Материјал : Пластични Боја : Јасно Стил : Застане, Zip lock Функција : Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново го Користите : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав долгорочни Пакување и Складирање...

100шт бижута дисплей полк подарък мъжки бижута, часовници гривна Ladys гривна rack притежателя на шоуто стойка полк ZA6343
 • Новинка

100шт бижута дисплей полк подарък мъжки бижута, часовници гривна Ladys гривна rack притежателя на шоуто стойка полк ZA6343

227.20 BGN 216.00

Материјал : АкриликБои : ТранспарентнаГолемина : 7.5*7.5 cmУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1бр мода пластмасова кутия шкаф кутия за съхранение на бельо, чорапи вратовръзка козметични организатор OK 0133
 • Новинка

1бр мода пластмасова кутия шкаф кутия за съхранение на бельо, чорапи вратовръзка козметични организатор OK 0133

3.18 BGN 3.00

Член име : Складирање КутијаМатеријал : ПП ПластичниГолемина : 270x68x65mmЕдиница тежина : околу 30g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Печатна водоустойчив найлон празнична Пътна обувки organizador Box чанта за съхранение опаковка организаторите чекмеджето на шкаф разделители контейнер
 • Новинка

Печатна водоустойчив найлон празнична Пътна обувки organizador Box чанта за съхранение опаковка организаторите чекмеджето на шкаф разделители контейнер

22.38 BGN 17.00

Печатени Водоотпорен Најлон Одмор Патување Чевли organizador Кутија за Складирање Торба за Пакување на Организаторите Фиока Плакарот Dividers СадОпис : Специјален дизајн може да се фати очите на луѓето ...

1бр контейнер за съхранение на хранителни продукти фланец лесен заключване на капака на ключалката и капака на супер високо качество на зърна ориз ухмылка контейн?
 • Новинка

1бр контейнер за съхранение на хранителни продукти фланец лесен заключване на капака на ключалката и капака на супер високо качество на зърна ориз ухмылка контейн?

7.87 BGN 6.00

Спецификации : .Боја : како на слики Прикажани .Материјал : ПП .Производ Големина : Дијаметар 9cm,Висина 9cm за 0.4 L Производ Тежина : 125g Пакет Содржина : 1 X Храна Контејнер за Складирање

TSSAAG дантела козметични кутия за съхранение на грим е дело кутия за бижута притежателят на организатор
 • Новинка

TSSAAG дантела козметични кутия за съхранение на грим е дело кутия за бижута притежателят на организатор

BGN 58.02

Чипка Козметички Складирање Кутија Шминка Случај Накит Кутија Носителот Организатор БелаКарактеристики : .100% Сосема нов и со висок квалитет.Изработен од квалитетен водоотпорен дрвопластика плоча , трајни производи за употреба.Лесно да се види и организирате вашите козметички производи.Водоотпорен складирање семејства носителот, удобен, чиста.Лесна инсталација, лесен за чистење.Совршена големина за организирање на усна облоги, eyeliners, шминка, усна glosses и накит и други додатоци.На елегантен дизајн на прозорецот се совпаѓа било оркестаротСпецификации : .Боја : Бела.Материјал : Водоотпорен дрвопластика плоча.Производ Големина : 33*29*13cm.Производ Тежина : 1000g.Пакет Димензии : 35.5*30*4.5 cm.Пакет Тежина : 1050g.Пакувањето : Картонска КутијаПакет Содржина : .1 x Чипка Складирање Кутија

SEREQI чанта за съхранение калъф за слушалки EVA слушалки контейнер кабел, слушалки, кутия за съхранение за носене на притежателя на организаторът(без слушалки)
 • Новинка

SEREQI чанта за съхранение калъф за слушалки EVA слушалки контейнер кабел, слушалки, кутия за съхранение за носене на притежателя на организаторът(без слушалки)

BGN 3.18

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Боја : Како што е прикажано Материјал : ЕВА Големина : 12cmx8cm, Висина : 4cm [1inch = 2.54 см или 1cm = 0.394 инчен] Пакетот вклучува : 1 PCS Чување Кутија(Без слушалка.) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...