200 бр./лот 6*9 см топлинно запечатване Майларовая фолио чанта лилаво алуминиево фолио кафе, пакет за съхранение чанта прост джоба вакуум хранителни торби

200 бр./лот 6*9 см топлинно запечатване Майларовая фолио чанта лилаво алуминиево фолио кафе, пакет за съхранение чанта прост джоба вакуум хранителни торби

BGN 14.00
-8 %
BGN 15.18

Брой продукти


Спецификација Димензија : 6*9cm, 2.4"*3.5" Водоотпорен, топлина печат. Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Алуминиумска Фолија Боја : Виолетова
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!


Подробности

Тип:
Торбички За Съхранение
Форма:
Площ
Вид На Метал:
Алуминий
Характеристика:
Сгъваем, Екологично Чист
Номер На Модела:
Топлина-Загерметизируйте Чанта, Пакет За Съхранение Кафе Алуминиево Фолио Чанта Фолио Mylar
Приложимо Място:
дневна
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
търговска марка:
АЗ СЪМ ТОЧЕН
Форма:
Компресия Тип Чанта
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Материал:
Метални
Дебелина на:
8 тел
Спецификация:
6*9cm
Обемът на:
2.4*3.5
Продукт:
Прости Джоб-Торби Храна Вакуум

Избор на купувачи

3-слот за домашен офис дърво, кожа настолна кутия за съхранение за носене организатор за дистанционно управление на канцеларски материали, козметика разни 255A
 • Новинка

3-слот за домашен офис дърво, кожа настолна кутия за съхранение за носене организатор за дистанционно управление на канцеларски материали, козметика разни 255A

BGN 31.98

Точка бр : 255 A Точка име : 3слот за складирање кутија, биро организатор Материјал : дрвена структура, СТП кожа покриени надворешноста, faux велур опфатени внатрешни работи Големина : 18x14x7.5 см (должина x ширина x висина) Боја : црна, темно кафена Нето тежина : 0.35 kg корисни за чување на далечинскиот контролори, козметика, дребулии, мобилни телефони, канцелариски

1бр мултифункционална пластмасова цветна усмихнато лице на каквато и всячины кошница за съхранение на организаторът съхранение на барел виси кошница OK 0095
 • Новинка

1бр мултифункционална пластмасова цветна усмихнато лице на каквато и всячины кошница за съхранение на организаторът съхранение на барел виси кошница OK 0095

BGN 3.01

Член Име : Stroage Кошница Материјал : Пластични Големина : 21x12x5cm Боја : жолта,зелена,сина,жолта Стил : како прилог Единица тежина : околу 70g / pc Пакет се Вклучени : 1 XStorage Кошница Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Кухненски органайзер прибори за хранене, чаша, чаша, чиния лъжица купата на дренажна рафтове за съхранение на многофункционален кухненски шкаф рафтове за сушене а?
 • Новинка

Кухненски органайзер прибори за хранене, чаша, чаша, чиния лъжица купата на дренажна рафтове за съхранение на многофункционален кухненски шкаф рафтове за сушене а?

28.38 BGN 15.00

Кујна Организатор Прибор за јадење Купот на Сад Чинија со Лажица Полица Сад се Исцеди Рек Мултифункционална Кујна Кабинет Рек Сушење Додатоци 66Функција : 100% Сосема Нов! Големина : 44.5*30.5 cm Материјал : Пластични Боја : црвена,сина,бела,зеленаНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата бојаВе молиме овозможи 2 см се разликува поради прирачник за мерењеВклучуваат : 1 Pcs x Одвод Багажник50% ПопустНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

SEREQI чанта за съхранение калъф за слушалки EVA слушалки контейнер кабел, слушалки, кутия за съхранение за носене на притежателя на организаторът(без слушалки)
 • Новинка

SEREQI чанта за съхранение калъф за слушалки EVA слушалки контейнер кабел, слушалки, кутия за съхранение за носене на притежателя на организаторът(без слушалки)

BGN 3.18

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Боја : Како што е прикажано Материјал : ЕВА Големина : 12cmx8cm, Висина : 4cm [1inch = 2.54 см или 1cm = 0.394 инчен] Пакетот вклучува : 1 PCS Чување Кутија(Без слушалка.) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DHL 800 бр./лот 12 * 42 см двойна Купа напитка пакет чанта прозрачна пластмаса извадете чанти сок, кафе, кока чаша опаковка чанти
 • Новинка

DHL 800 бр./лот 12 * 42 см двойна Купа напитка пакет чанта прозрачна пластмаса извадете чанти сок, кафе, кока чаша опаковка чанти

BGN 163.20

Големина : 12*42cm, 4.7"x16.5" Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Преносни, Рачни, Прекрасна носат чанти Земете торба, Главно се користи во Двоен чаша пијалок пакување Боја : Јасно Два дизајн : Embrossed, СјајниEmbrossed : Сјајни : Превозот : 1...

Best Fantasy Fox Drawstring Bags Custom Storage Printed Receive Bag компрессионный Тип чанти размер 18x22cm чанта за съхранение
 • Новинка

Best Fantasy Fox Drawstring Bags Custom Storage Printed Receive Bag компрессионный Тип чанти размер 18x22cm чанта за съхранение

8.00 BGN 6.00

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.Најдобри Фантазија Фокс Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Компресија Тип Кеси Големина 18 X22cm Складирање КесиДетали За ПроизводотМатеријал : СатенТип : складирање кеси,drawstring торбаБоја : Како на сликата шоуНадворешноста : Отворена ЏебГолемина : 18 X22cmФункција : ЕкоПријателскиОпис На Производот1,Свила ефект ,мека ,сјајна 2,Термички трансфер печатење процес крпа, шарени сјајни никогаш нема да избледи3,На класичен начин стигнале јаже ,торба отворање и затворање на лесен и едноставенЗборови за пребарување : Drawstring Кеси,складирање торби,ќеси за играчки,торба,фламинго торба,складирање

Tooarts правоъгълна тава с роговыми ивици (малък размер) дървено пиано технология на печене лак чаен поднос плодов поднос кафе тава
 • Новинка

Tooarts правоъгълна тава с роговыми ивици (малък размер) дървено пиано технология на печене лак чаен поднос плодов поднос кафе тава

259.17 BGN 156.00

Опис : Ова е модерна и концизен правоаголник послужавник На површината, на рог ленти collaged На работ на послужавник, таа е направена од нерѓосувачки челик, и има силна метал текстура чувство...

Романтична дантелен декор дамски часовника за бижута кръгла Nacklace пръстен организатор на бижута с четка е супер сладко момиче кутия за съхранение на бижута
 • Новинка

Романтична дантелен декор дамски часовника за бижута кръгла Nacklace пръстен организатор на бижута с четка е супер сладко момиче кутия за съхранение на бижута

33.44 BGN 22.00

Стил : Накит КутијаГолемина : околу 9,5*8cm(во рамките 0.51cm грешка)Функција : Кутија За Накит, Мали Нешта Чување На Кутии....како diffirent компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликуваатмалку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање : ) : )Романтични Чипка Оркестарот на Жените Накит Кутија Круг Nacklace Прстен Накит Организатор Со Tassel Супер Слатка Девојка Накит Складирање Кутија

18*25 см, 1000 мл 10шт желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок питейна течност
 • Новинка

18*25 см, 1000 мл 10шт желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок питейна течност

20.78 BGN 20.00

Спецификација Материјал : Висок квалитет на Алуминиумска Фолија Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет...

Нова Мода Жените Преносим Водоустойчив Грим, Козметични Чанти За Пътуване Free Toiletries Кутия За Съхранение На Висящи Грим Чанта За Измиване Организатор На Седалките
 • Новинка

Нова Мода Жените Преносим Водоустойчив Грим, Козметични Чанти За Пътуване Free Toiletries Кутия За Съхранение На Висящи Грим Чанта За Измиване Организатор На Седалките

16.46 BGN 12.00

Нова Мода Жените Водоотпорен Преносни Козметички Кеси Се Направи Копија На Патна Toiletry Складирање Кутија Виси Шминка Торба За Миење Организатор СлучаиОпис : Специјален дизајн може да се фати очите на луѓето ...

Нови 2018 Малко Момиченце Шаблон Топлинен Охладител Изолиран Bento Чанта Обяд Чанти Лаптоп Организатор За Съхранение На Обяд
 • Новинка

Нови 2018 Малко Момиченце Шаблон Топлинен Охладител Изолиран Bento Чанта Обяд Чанти Лаптоп Организатор За Съхранение На Обяд

BGN 4.78

Најновите 2018 Малку Девојка Модел Термички Кулер Изолирани Бенто Торбичка Ручек Кеси Преносни Организатор Ручек Чување Материјал : Платно Пакетот Вклучува : 1* Ручек торба Боја : Зелена, Жолта, Сина, Розова...

200 бр./лот 12*42 см, прозрачна пластмасова опаковки, чанта за двойна чаша напитка-кафе, кока-кола извадете ясно чанта сок чаша пакет чанти
 • Новинка

200 бр./лот 12*42 см, прозрачна пластмасова опаковки, чанта за двойна чаша напитка-кафе, кока-кола извадете ясно чанта сок чаша пакет чанти

BGN 43.20

Големина : 12*42cm, 4.7"x16.5" Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Преносни, Рачни, Прекрасна носат чанти Земете торба, Главно се користи во Двоен чаша пијалок пакување Боја : Јасно Два дизајн : Embrossed, СјајниEmbrossed покаже : Сјајни Покаже : Превозот : 1...

Нов високо качество 1000 мл 304 неръждаема стомана танкер може запечатани бутилка масло соев сос гърне банка кухненски принадлежности подправки бутилки
 • Новинка

Нов високо качество 1000 мл 304 неръждаема стомана танкер може запечатани бутилка масло соев сос гърне банка кухненски принадлежности подправки бутилки

BGN 73.58

Големина на : 1000ml масло шише висока 16.7 cm,база 13cm ,ширина 24 cm,масло влезот 2.5 cm.тежина 400g500 ml масло шише висока 13.5 cm,база 10.5 см ,ширина 19cm,масло влезот 2.5 cm.тежина 260gЦена : 500 мл масло шише $35.991000ml масло шише $45.99Ако ви треба 500ml масло шише ве молиме кликнете тука

Нов ясен Resealable целофан/BOPP/Поли, чанти 9x12cm прозрачна торба Opp опаковка найлонови торбички самоклеящееся печат
 • Новинка

Нов ясен Resealable целофан/BOPP/Поли, чанти 9x12cm прозрачна торба Opp опаковка найлонови торбички самоклеящееся печат

BGN 4.96

СпецификацијаПакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (100 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина 9cm 12cm x ДолжинаКористи област : 9*12cmСилна Јасно Полиетилен Слики=Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Печатна водоустойчив найлон празнична Пътна обувки organizador Box чанта за съхранение опаковка организаторите чекмеджето на шкаф разделители контейнер
 • Новинка

Печатна водоустойчив найлон празнична Пътна обувки organizador Box чанта за съхранение опаковка организаторите чекмеджето на шкаф разделители контейнер

22.38 BGN 17.00

Печатени Водоотпорен Најлон Одмор Патување Чевли organizador Кутија за Складирање Торба за Пакување на Организаторите Фиока Плакарот Dividers СадОпис : Специјален дизајн може да се фати очите на луѓето ...

100 бр./лот 7*11 см мек прозрачен PVC плик Ziplock антиокислительные бижута найлонова торбичка партия светкавица анти-слабо колие чанта
 • Новинка

100 бр./лот 7*11 см мек прозрачен PVC плик Ziplock антиокислительные бижута найлонова торбичка партия светкавица анти-слабо колие чанта

23.98 BGN 23.00

Спецификација Големина : 7*11cm, 2.8"*4.3" Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, бисери, жад и така натаму Материјал : Високо квалитетни ПВЦ пластични Боја : Транспарентна Карактеристики : Водоотпорен, zip заклучување торба е лесно затворени и рециклирање , не е лесно да се скршени, moistureproof, спречување на оксидацијаВе молиме Имајте во предвид : Оваа торба НЕ вклучуваат било накит или намирници!! Сликата е само закористење на пример, сите standared со вистински објект кој сте го добиле!!Цел 700 парчиња, Забрзана Испорака...

2.6 x7. 1 (6.5x18cm) мека прозрачна бластване формовка PVC свиване чанта филм козметична опаковка оберточные материали за съхранение
 • Новинка

2.6 x7. 1 (6.5x18cm) мека прозрачна бластване формовка PVC свиване чанта филм козметична опаковка оберточные материали за съхранение

BGN 21.60

Големина : 6.5*18cm, 2.6"*7.1" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираат садови, електроника, стока, уметност опрема, книга, лекови, козметички, инструмент, керамички, електрични апарати за домаќинство, хардверски производи, glasswork и прецизен инструмент и така натаму...

Оксфорд водоустойчив сгъваема кутия за съхранение на дрехи имат различни детски играчки, книги, бельо организатор
 • Новинка

Оксфорд водоустойчив сгъваема кутия за съхранение на дрехи имат различни детски играчки, книги, бельо организатор

28.24 BGN 17.00

Големи димензии : 50*30*25cmМала големина : 36*25*16cmМатеријал : oxfordДом Од Суштинско Значењеводоотпорен материјалможе да се виткање

Битови Многофункционални Стелажи За Съхранение На Кухненски Прибори За Подправки Бутилки Стелажи За Съхранение Баня Козметика Довършителни Рафтове За Съхранени?
 • Новинка

Битови Многофункционални Стелажи За Съхранение На Кухненски Прибори За Подправки Бутилки Стелажи За Съхранение Баня Козметика Довършителни Рафтове За Съхранени?

15.63 BGN 11.00

Материјал : ПП+МеталГолемина : 22x13.7x20.5 cm (8.66x5.39x8.07 Инчи)Боја : Беж,Сина,purplee,РозоваПакет : Пена Образец + Картонски КутииПредност1.Тоа може да се користи во Кујната или бањата,место исчисти топката, микрофибер крпа, сапун и други мали предмети.2.Тоа е погодно за вашиот живот.3.Ова Предмети е силна антимикробни својства, лесен за чистење.

5 бр./компл. карикатура водоустойчива чанта начало и пътни чанти, Чанти за обувки, дрехи за съхранение пералня козметично бельо организатор-FZ
 • Новинка

5 бр./компл. карикатура водоустойчива чанта начало и пътни чанти, Чанти за обувки, дрехи за съхранение пералня козметично бельо организатор-FZ

15.94 BGN 8.00

Материјал : PEVAМодел:SASN0065Стил : зрак џеб, патент торбичкаПрименливи сцена : туристички или бизнис складирање организаторСкладирање сцена : Патување складирањеОпсегот на примена : облека, книги, toiletriesСтил : цртан филмпатент торбичкаПлаќање Опис1.Начин на плаќање Прифатено : ЗАЧУВАМ, Alipay, Кредитна Картичка,T / T, Western Union и Moneybooks.2.Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...