18 * 26cm Open Top полупрозрачна алуминиево фолио Pack Bag For Party Dryed Food Silver / Clear Heat Sealable Vacuum Pouches Plastic Bag

18 * 26cm Open Top полупрозрачна алуминиево фолио Pack Bag For Party Dryed Food Silver / Clear Heat Sealable Vacuum Pouches Plastic Bag

BGN 21.00
-6 %
BGN 22.38

Брой продукти

Спецификација : Рамка : 18*26cm, 7.1"*10.2" Водоотпорен, топлина печат. Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Алуминиумска Фолија Боја : Сребрена / Јасна Цел 400 парчиња, Забрзана Испорака. Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!


Подробности

Тип:
Торбички За Съхранение
Форма:
Площ
Характеристика:
Сгъваем, Екологично Чист
Приложимо Място:
дневна
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
PP
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
търговска марка:
АЗ СЪМ ТОЧЕН
Форма:
Компресия Тип Чанта
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Номер На Модела:
Открит Горната Прозрачна Чанта Пакет От Алуминиево Фолио За Партията Изсушена Храна
Дебелина на:
8 тел
Спецификация:
18*26cm
Обемът на:
18 * 26см
Продукт:
Вакуумни Торби Найлонова Торбичка

Избор на купувачи

Голям лист от махагон занаяти розово дърво махагон тъкан скоростна тъкан скоростна насосный тава производители, търговия на Едро махагон
 • Новинка

Голям лист от махагон занаяти розово дърво махагон тъкан скоростна тъкан скоростна насосный тава производители, търговия на Едро махагон

BGN 268.80

Применливи сцена : ДомаПроизводен Метод : Полуприрачник cyborgПакет : Картон пакувањеМесто на потекло : Jiangsu ПровинцијаПечатени користење на ЛОГОТО : Може даДали патентот извори : НикојГолемина : Долго 22 CM, ширина 12 CM, висока 8 CMИме : ружино дрво Ткиво Кутија Спецификации : Должина 22 CM, ширина 12 CM, висока 8 CM Единица : Пакување : картон пакување Избор : ружино дрво

Tooarts правоъгълна тава с роговыми ивици (малък размер) дървено пиано технология на печене лак чаен поднос плодов поднос кафе тава
 • Новинка

Tooarts правоъгълна тава с роговыми ивици (малък размер) дървено пиано технология на печене лак чаен поднос плодов поднос кафе тава

259.17 BGN 156.00

Опис : Ова е модерна и концизен правоаголник послужавник На површината, на рог ленти collaged На работ на послужавник, таа е направена од нерѓосувачки челик, и има силна метал текстура чувство...

18*25 см, 1000 мл 10шт желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок питейна течност
 • Новинка

18*25 см, 1000 мл 10шт желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок питейна течност

20.78 BGN 20.00

Спецификација Материјал : Висок квалитет на Алуминиумска Фолија Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет...

1бр мултифункционална пластмасова цветна усмихнато лице на каквато и всячины кошница за съхранение на организаторът съхранение на барел виси кошница OK 0095
 • Новинка

1бр мултифункционална пластмасова цветна усмихнато лице на каквато и всячины кошница за съхранение на организаторът съхранение на барел виси кошница OK 0095

BGN 3.01

Член Име : Stroage Кошница Материјал : Пластични Големина : 21x12x5cm Боја : жолта,зелена,сина,жолта Стил : како прилог Единица тежина : околу 70g / pc Пакет се Вклучени : 1 XStorage Кошница Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Битови Многофункционални Стелажи За Съхранение На Кухненски Прибори За Подправки Бутилки Стелажи За Съхранение Баня Козметика Довършителни Рафтове За Съхранени?
 • Новинка

Битови Многофункционални Стелажи За Съхранение На Кухненски Прибори За Подправки Бутилки Стелажи За Съхранение Баня Козметика Довършителни Рафтове За Съхранени?

15.63 BGN 11.00

Материјал : ПП+МеталГолемина : 22x13.7x20.5 cm (8.66x5.39x8.07 Инчи)Боја : Беж,Сина,purplee,РозоваПакет : Пена Образец + Картонски КутииПредност1.Тоа може да се користи во Кујната или бањата,место исчисти топката, микрофибер крпа, сапун и други мали предмети.2.Тоа е погодно за вашиот живот.3.Ова Предмети е силна антимикробни својства, лесен за чистење.

Романтична дантелен декор дамски часовника за бижута кръгла Nacklace пръстен организатор на бижута с четка е супер сладко момиче кутия за съхранение на бижута
 • Новинка

Романтична дантелен декор дамски часовника за бижута кръгла Nacklace пръстен организатор на бижута с четка е супер сладко момиче кутия за съхранение на бижута

33.44 BGN 22.00

Стил : Накит КутијаГолемина : околу 9,5*8cm(во рамките 0.51cm грешка)Функција : Кутија За Накит, Мали Нешта Чување На Кутии....како diffirent компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликуваатмалку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање : ) : )Романтични Чипка Оркестарот на Жените Накит Кутија Круг Nacklace Прстен Накит Организатор Со Tassel Супер Слатка Девојка Накит Складирање Кутија

8X6X6CM дървени изделия, ръчно изработени ретро малка дървена кутия класически гореща кутия кутия за съхранение на бижута марка подарък Англия мода продажба
 • Новинка

8X6X6CM дървени изделия, ръчно изработени ретро малка дървена кутия класически гореща кутия кутия за съхранение на бижута марка подарък Англия мода продажба

BGN 8.61

8 X6 X6 CM Дрвени ракотворби Ретро мала дрвена кутија класичен Топла кутија за Складирање кутија за накит Марки Како подарок Англија мода продажба Име : Накит Кутија Siz e : 8 X6 X6cm Површина : ела, кожа втиснување Тежина : 0.07 KG Стил : Ретро Информации : 1...

1бр мода пластмасова кутия шкаф кутия за съхранение на бельо, чорапи вратовръзка козметични организатор OK 0133
 • Новинка

1бр мода пластмасова кутия шкаф кутия за съхранение на бельо, чорапи вратовръзка козметични организатор OK 0133

3.18 BGN 3.00

Член име : Складирање КутијаМатеријал : ПП ПластичниГолемина : 270x68x65mmЕдиница тежина : околу 30g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Оксфорд плат джобове за съхранение на чорапи бельо играчка, обувки, очила, ключове Поща на вратата виси на стената организатор рейтинг шкафче чанта
 • Новинка

Оксфорд плат джобове за съхранение на чорапи бельо играчка, обувки, очила, ключове Поща на вратата виси на стената организатор рейтинг шкафче чанта

5.60 BGN 5.00

Нови b Material : Оксфорд + ПВЦБоја : розова, сина, зелена Големина : Слика на екранотТежина : 36 грама Пакетот вклучува : 1 * компјутерски рачни виси складирање торба (на другите не е inlcuded) Од Универзитетот во Оксфорд и ПВЦ, перат, многу погодна за чување на чорапи, шалови, влечки, капи, ракавици, очила, ракотворби и така натаму...

Нов груби Керамични кана за чай малка саксия Керамични бодрствующий чай стомна запечатания среден пакет чай пу-ерх малка саксия чай
 • Новинка

Нов груби Керамични кана за чай малка саксия Керамични бодрствующий чай стомна запечатания среден пакет чай пу-ерх малка саксия чай

23.68 BGN 20.00

Големина : Калибар 6cm Висина 7cmДобредојдовте на нашата продавница, ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда ако сакате да се направи ГОЛЕМА цел...

Идеален 25 Празни Бобин Шевна Машина Сонда Цветни Пластмасови Кутии За Съхранение
 • Новинка

Идеален 25 Празни Бобин Шевна Машина Сонда Цветни Пластмасови Кутии За Съхранение

BGN 6.67

Сосема Нов и висок квалитет на 25pcs празна машина за шиење пластични bobbins во складирање кутија Погоден за Повеќето Janomes, Пејачи, и некои доцна модел Браќа Сосема Нов и висок квалитет25pcs празна машина за шиење пластични bobbins во кутија за чувањеПогоден за Повеќето Janomes, Пејачи, и некои доцна модел БраќаМатеријал : ПластикаБоја : Шарени,Боја Случаен ИзборКутија Големина(DXŠXV) : 11.8 cm X 9.8 cm X2.8 см / 4.6"X3.9"X1.1"Bobbin Големина : 2cm X1cm / 0.8"X0.4"Пакет се вклучени : 1 X Пластична Кутија со 25 X BobbinsAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Lunch Bag Printing Преносим Изолиран Топлинен Охладител Box Lunch Food Storage Чанта Picnic Container Sac A Lunch Canvas
 • Новинка

Lunch Bag Printing Преносим Изолиран Топлинен Охладител Box Lunch Food Storage Чанта Picnic Container Sac A Lunch Canvas

4.94 BGN 4.00

Ручек Торба Печатење Преносни Термички Изолирани Кулер Кутија За Ручек Храна Складирање Пикник Торба Сад Sac Ручек ПлатноФункција : 100% сосема нов и висок квалитет...

SEREQI чанта за съхранение калъф за слушалки EVA слушалки контейнер кабел, слушалки, кутия за съхранение за носене на притежателя на организаторът(без слушалки)
 • Новинка

SEREQI чанта за съхранение калъф за слушалки EVA слушалки контейнер кабел, слушалки, кутия за съхранение за носене на притежателя на организаторът(без слушалки)

BGN 3.18

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Боја : Како што е прикажано Материјал : ЕВА Големина : 12cmx8cm, Висина : 4cm [1inch = 2.54 см или 1cm = 0.394 инчен] Пакетот вклучува : 1 PCS Чување Кутија(Без слушалка.) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

14*21 cm 500 мл, 20 бр/ лот желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок лечение питейна вода мляко се изправи чучур майлар пакет за съхранение чанта
 • Новинка

14*21 cm 500 мл, 20 бр/ лот желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок лечение питейна вода мляко се изправи чучур майлар пакет за съхранение чанта

30.38 BGN 29.00

Спецификација Материјал : Висок квалитет на Алуминиумска Фолија Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет...

100шт бижута дисплей полк подарък мъжки бижута, часовници гривна Ladys гривна rack притежателя на шоуто стойка полк ZA6343
 • Новинка

100шт бижута дисплей полк подарък мъжки бижута, часовници гривна Ladys гривна rack притежателя на шоуто стойка полк ZA6343

227.20 BGN 216.00

Материјал : АкриликБои : ТранспарентнаГолемина : 7.5*7.5 cmУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1бр кухня подправка спрей масло бутилка от зелено стъкло смазка масло може да изтече масло и оцет сос бутилка от най-високо качество, бързо ОК 0389
 • Новинка

1бр кухня подправка спрей масло бутилка от зелено стъкло смазка масло може да изтече масло и оцет сос бутилка от най-високо качество, бързо ОК 0389

20.78 BGN 19.00

Член име : Зачин ШишеМатеријал : Стакло+PP ПластикаБоја : како прилогГолемина : прибл кол.7.5xh22cmЕдиница тежина : околу 355g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DHL 800 бр./лот 12 * 42 см двойна Купа напитка пакет чанта прозрачна пластмаса извадете чанти сок, кафе, кока чаша опаковка чанти
 • Новинка

DHL 800 бр./лот 12 * 42 см двойна Купа напитка пакет чанта прозрачна пластмаса извадете чанти сок, кафе, кока чаша опаковка чанти

BGN 163.20

Големина : 12*42cm, 4.7"x16.5" Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Преносни, Рачни, Прекрасна носат чанти Земете торба, Главно се користи во Двоен чаша пијалок пакување Боја : Јасно Два дизајн : Embrossed, СјајниEmbrossed : Сјајни : Превозот : 1...

Оксфорд водоустойчив сгъваема кутия за съхранение на дрехи имат различни детски играчки, книги, бельо организатор
 • Новинка

Оксфорд водоустойчив сгъваема кутия за съхранение на дрехи имат различни детски играчки, книги, бельо организатор

28.24 BGN 17.00

Големи димензии : 50*30*25cmМала големина : 36*25*16cmМатеријал : oxfordДом Од Суштинско Значењеводоотпорен материјалможе да се виткање

BLUWTE гъба рафтове за съхранение кошница кърпа за миене / тоалетен сапун организатор рафтове кухненски приспособления и аксесоари за доставка на продуктите
 • Новинка

BLUWTE гъба рафтове за съхранение кошница кърпа за миене / тоалетен сапун организатор рафтове кухненски приспособления и аксесоари за доставка на продуктите

2.80 BGN 2.00

производ детали : 100% сосема нов и висок квалитетПВЦ материјал, добра флексибилност, со слабо мирис, силна антимикробни својства, лесен за чистењеТоа може да се користи во Кујната или бањата,место исчисти топката, микрофибер крпа, сапун и други мали предмети, погодно за вашиот животГолемина : 19.5x8.5cm / 7.68"x3.35"Материјал : ПВЦПакетот вклучува : 1 Pc x Кујнски Мијалник Сунѓерот

Нов ясен Resealable целофан/BOPP/Поли, чанти 9x12cm прозрачна торба Opp опаковка найлонови торбички самоклеящееся печат
 • Новинка

Нов ясен Resealable целофан/BOPP/Поли, чанти 9x12cm прозрачна торба Opp опаковка найлонови торбички самоклеящееся печат

BGN 4.96

СпецификацијаПакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (100 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина 9cm 12cm x ДолжинаКористи област : 9*12cmСилна Јасно Полиетилен Слики=Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Нови черни чанти за съхранение на EVA пътна чанта за цифровия аксесоар кабел за предаване на данни, SD-карта, мини чанта за носене с цип органайзер
 • Новинка

Нови черни чанти за съхранение на EVA пътна чанта за цифровия аксесоар кабел за предаване на данни, SD-карта, мини чанта за носене с цип органайзер

BGN 5.84

Мини Складирање Торба Случај За Слушалка SD Картичка Заштита Покрие Торбичка Shockproof Водоотпорен Спецификација : Преносни водоотпорен ева складирање организатор торба за USB датум Кабел, кабли, слушалка, SD картичка и така натаму...

1000pcs 6ml Китай supply Food grade silicone бурканчета потупване wax container, Бутан силиконов контейнер безплатна доставка бърз кораб DHL
 • Новинка

1000pcs 6ml Китай supply Food grade silicone бурканчета потупване wax container, Бутан силиконов контейнер безплатна доставка бърз кораб DHL

BGN 571.18

Добредојдовте на RHS Offical продавница1000pcs 6ml Кина снабдување со Храна одделение силиконски тегли dab восок со кој е запечатен контејнер,бутан силикони сад бесплатен превозот со брзо брод DHLСпецификација на 6ml на силиконски восок од нафта теглаТочка Име : 6ml силикони тегла садМатеријал : 100% храна одделение силиконскиДимензија : 35x20 mmКапацитет : 6mlКарактеристики на силиконското масло контејнери1...

M акрилни грим памучни организаторите прозрачен грим организатор прозрачни козметични контейнери слоеная кутия за съхранение на козметика скоростна C31
 • Новинка

M акрилни грим памучни организаторите прозрачен грим организатор прозрачни козметични контейнери слоеная кутия за съхранение на козметика скоростна C31

28.14 BGN 23.00

Се сретнале M, се сретна што повеќе убави се Се уште користење пластична кутија за складирање? НЕМА!!! Вие треба да ги користите за на доградба на акрилни кутија, чисти и нетоксични...

Печатна водоустойчив найлон празнична Пътна обувки organizador Box чанта за съхранение опаковка организаторите чекмеджето на шкаф разделители контейнер
 • Новинка

Печатна водоустойчив найлон празнична Пътна обувки organizador Box чанта за съхранение опаковка организаторите чекмеджето на шкаф разделители контейнер

22.38 BGN 17.00

Печатени Водоотпорен Најлон Одмор Патување Чевли organizador Кутија за Складирање Торба за Пакување на Организаторите Фиока Плакарот Dividers СадОпис : Специјален дизајн може да се фати очите на луѓето ...

100 бр./лот бял курьерский чанта 19x27 см пластмасов плик почтовики пощенски чанти поли мейлър логистика опаковка Безплатна доставка
 • Новинка

100 бр./лот бял курьерский чанта 19x27 см пластмасов плик почтовики пощенски чанти поли мейлър логистика опаковка Безплатна доставка

48.00 BGN 44.00

Материјал : LDPE богородица материјалБоја : Бела надвор, Црна внатреДебелина : 0.06 mmГолемина : 19x27+ 4cm (7.48x10.62")Затворање : Постојан печат лентаPackgaging : 100pcs / многуПревозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 17 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.Превозот време : САД 1020 работни денаЕУ coutries и Азија countries1525 работни денаРуската земја и земјите во близина 2555 работни денаЈужна Америка земји 2545 работни дена.Други земји : со 2535 работни дена.Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.Се враќа : Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

200 бр./лот 6*9 см топлинно запечатване Майларовая фолио чанта лилаво алуминиево фолио кафе, пакет за съхранение чанта прост джоба вакуум хранителни торби
 • Новинка

200 бр./лот 6*9 см топлинно запечатване Майларовая фолио чанта лилаво алуминиево фолио кафе, пакет за съхранение чанта прост джоба вакуум хранителни торби

15.18 BGN 14.00

Спецификација Димензија : 6*9cm, 2.4"*3.5" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Алуминиумска Фолија Боја : ВиолетоваАко ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот : СликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!