2017 Мъжка мода дънки дънкови бяла Младежка идентичност участък панталони високо качество на мастило и печатни панталони размер 28-40

2017 Мъжка мода дънки дънкови бяла Младежка идентичност участък панталони високо качество на мастило и печатни панталони размер 28-40

BGN 83.20

Брой продукти


Почитувани Клиенти :
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Посакуваме да имате пријатен шопинг време.
Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство.
Забелешки :
1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина.
2. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика.
3. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако ви се исполнат никакви проблеми, ве молиме обидете се да контактирате со нас, ние сме мило да ви помогне да се справи со никакви проблеми.
4. Ние ќе ги испрати надвор парцела во 3-7 дена по уплатата. Ве молиме забелешка вашата тежина и висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина. Таму може да се 1-3cm грешка (1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен). Стоката код : QT1009-K35 P95
Опис Големина
Прирачник Мерка. Таму може да биде 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина ,јас ќе ви дадам совет. ви благодариме!
Азија Големина
Половината (cm)
Хип(cm)
Должина(cm)
Бедрото (cm)
нога отворање (cm)
28
67
90
101
55
30
29
70
93
102
56
31
30
73
96
103
57
32
31
76
100
104
58
33
32
80
103
105
59
34
33
83
106
106
60
35
34
85
109
107
61
36
36
87
112
107
62
36
38
90
116
107
63
37
40
93
120
108
64
37
1in=2.54 см. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
Ако не знаете како да изберете големина. можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
ПЛАЌАЊЕ

Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ само. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Ali Express да побарате помош. Ви благодариме.
ПРЕВОЗОТ

Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето.
Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 60 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ви благодариме.
Ако драги пријатели сакате да добиете производи побрзо, ние нудиме Изразат на FEDEX, EMS, DHL и ПРОЗОРЦИ. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена од Express. Ви благодариме.


Подробности

Размер:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Тип Елемент:
Дънки
Пол:
Мъже
Материал:
Деним, Памук
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Дебелина на:
Средно тегло
Тип Тъкани:
Ивица
Стил:
Ежедневни обувки
Номер На Модела:
QT10009-K35P95
Дължина:
Full Length
Вид На Монтаж:
Редовен
Деним Стил:
Панталони Молив
Вид На Талията:
Среден
Измиване:
Среден
Вид На Модела:
С щампи
търговска марка:
ГУЙСЯН
Украса:
Апликация
Вид На Модела:
спрей-мастило
Основен стил :
Младежки попса
Време за излизане на пазара:
2017
Размер:
28 29 30 31 32 33 34 36 38 40
Сезон:
Сезони

Избор на купувачи

2017 Мода Ежедневни Плътен Син Деним Дънки Пътеки Еластичен Колан Дантела Мъжете Се Измива С Хип-Хоп Зреещи Горещи Продажба
  • Новинка

2017 Мода Ежедневни Плътен Син Деним Дънки Пътеки Еластичен Колан Дантела Мъжете Се Измива С Хип-Хоп Зреещи Горещи Продажба

46.22 BGN 30.00

Добредојдовте на нашата продавница 1 Според висината и тежината се препорачува големина маса е за повикување само...

Мъжки памучни директни класически дънки провиснал плюс размера на пролет есен мъжки дънкови панталони на Преки дизайнерски панталон Мъжки
  • Новинка

Мъжки памучни директни класически дънки провиснал плюс размера на пролет есен мъжки дънкови панталони на Преки дизайнерски панталон Мъжки

78.40 BGN 64.00

Напомена : Нашите производи со Азија големина неформиран нас / евра, ние ви препорачуваме да изберете 12 поголема големина обично...

2018 мъжки маркови бели дънки, най-високо качество памук, ежедневни мъжки дънки . Голям Размер Участък Панталони Краката Панталони 28-34 36 38 40
  • Новинка

2018 мъжки маркови бели дънки, най-високо качество памук, ежедневни мъжки дънки . Голям Размер Участък Панталони Краката Панталони 28-34 36 38 40

59.04 BGN 56.00

Димензии : cm Половината Колковите Бедрото Долги панталони 28 67 90 55 101 29 70 93 56 102 30 73 96 57 103 31 76 100 58 104 32 80 103 59 105 33 83 106 60 106 34 85 109 61 107 36 87 112 62 107 38 90 116 63 107 40 93 120 64 108

Редки класически MJ MICHAEL JACKSON PEP-SI търговски черни панталони, панталони
  • Новинка

Редки класически MJ MICHAEL JACKSON PEP-SI търговски черни панталони, панталони

BGN 111.98

Ретки Класик МЈ МАЈКЛ ЏЕКСОН ПЕПSI КОМЕРЦИЈАЛНИ панталони ЦРНИ ПАНТАЛОНИВистински објект боја можеби малку поинаква од сликата се прикажани поради осветлување кога сликата е застрелан.(По купувањето,ве Молиме кажете ни за вас, за Она ГОЛЕМИНА ти треба ,Ако не знаете како да се избере,ве Молиме контактирајте со нас, и да ми кажете вашата висина и тежина ,ние ќе ви ги даде Предлог.)Големина : XXS XS S M L XL XXL 2 XL и наменскаМАЈКЛ ЏЕКСОН ПЕПСИ КОМЕРЦИЈАЛНИ ПАНТАЛОНИ ЕДЕН пар на црна памучни панталони со морнарица корселе и џебови...

2018 Нов графити писма мъжки широки дънки за мъже хип-хоп дънки свободни ежедневни скейтборд провиснал хип-хоп Fit дънки улични танцови панталони
  • Новинка

2018 Нов графити писма мъжки широки дънки за мъже хип-хоп дънки свободни ежедневни скейтборд провиснал хип-хоп Fit дънки улични танцови панталони

67.52 BGN 57.00

Ако не можете да го најдете она што е потребно тука,ве Молиме Онлајн Чет или Имејл со мене се чувствуваат слободно време! Ние ќе ви даде одговор ПОБРЗО.>>Опис На Производот : Големина : 30 : панталони должина : 110cm, колковите : 105cm, бедрото обемот : 65.5 cm, нога устата : 40.5 cm...

Бизнес класически директни мъжки дънки пролет есен дънкови гащеризони мъже свободен покрой участък дънки плюс размер 42 дънкови панталони мъжете
  • Новинка

Бизнес класически директни мъжки дънки пролет есен дънкови гащеризони мъже свободен покрой участък дънки плюс размер 42 дънкови панталони мъжете

106.56 BGN 75.00

Големина должина половината хип висина тежина 29 106cm 74.01 cm 91.4 160 см185cm 5557.5 kg 30 106cm 77.34 cm 94.6 160 см190cm 57.560kg 31 108cm 80.67 cm 97.8 160 см190cm 6065kg 32 108cm 84cm 101cm 160190cm 62.570kg 33 108cm 87.33 cm 104.2 160 см190cm 67.575kg 34 108cm 90.66 cm 107.4 160 см190cm 72.580kg 36 110cm 97.32 cm 112.6 160 см190cm 77.587.5 кг 38 110cm 103.98 cm 117.8 160 см190cm 82.597.5 kg 40 110cm 107.98 cm 121cm 160190cm 87.5105kg 42 110cm 111.98 cm 124.2 160 см190cm 92.5105kg ЗАБЕЛЕШКА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

82 Безплатна доставка голям размер 28-48 човек дънки високите участък директни дълги тънки панталони мода ежедневни черен син деним мъжки бизнес
  • Новинка

82 Безплатна доставка голям размер 28-48 човек дънки високите участък директни дълги тънки панталони мода ежедневни черен син деним мъжки бизнес

74.85 BGN 61.00

Тоа е ќе биде уште поголем од твојот вистински половината, ако мерка на вашето тело,Стандарден метод на обем на половината : ве молиме да ја затворите вашата копчето прво .Вашиот половината е два пати рекорд на станот панталони ...

Горещо ! Пролетта е нов мъжки нощен клуб тънък мода ежедневни черни дънки дупка дънки, молив, панталони просяци облекло на певицата костюми, панталони
  • Новинка

Горещо ! Пролетта е нов мъжки нощен клуб тънък мода ежедневни черни дънки дупка дънки, молив, панталони просяци облекло на певицата костюми, панталони

78.40 BGN 67.00

Начин на плаќањеКога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.Превозот Услови ЕМС експрес сервис / Кина Пос / Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.Превозот МетодСо ЕМС услуга потребни се околу 58 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.Услови & СостојбаСепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.Гаранција : 7 дена пари назад / 2недели размена / 1година поправка на услугатаВрати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)Контактирајте Со НасАко сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно..ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме

2017 горещи продажба на топли дънки мъжете бродерия дизайн на Крилата мъжки дънки с цип Fly колоездач мъжки дънки Скъсани Дънки за мъже голям размер 28-42
  • Новинка

2017 горещи продажба на топли дънки мъжете бродерия дизайн на Крилата мъжки дънки с цип Fly колоездач мъжки дънки Скъсани Дънки за мъже голям размер 28-42

65.55 BGN 46.00

добредојдовте на нашата продавницаГолемината се мери со рака, 14cm грешки треба да се прифати.белешки : ве Молиме мерка на облека што обично се носат, не на вашето тело...

HCXY 2018 пролет мъжки дънки бизнес ежедневни директен Slim Fit дънки качество плат деним панталони панталони Класически каубои размер 42
  • Новинка

HCXY 2018 пролет мъжки дънки бизнес ежедневни директен Slim Fit дънки качество плат деним панталони панталони Класически каубои размер 42

58.88 BGN 29.00

Азија Големина На ТабелаВе молиме овозможи 13 см грешка поради прирачник messurements Азија Големина половината колковите должина нога отворање 28 70 97 102 45 29 74 100 103 46 30 77 102 104 47 31 81 104 105 48 32 84 107 106 49 33 87 109 107 50 34 90 112 108 51 36 94 114 110 52 38 97 120 110 54 40 102 126 111 56 42 107 132 111 58Можете ли да замислите оваа : Кога ќе се купи парче на облека на линија со ентузијазам и поминато време на чекање за неговото доаѓање , но тоа излезе да биде ѓубре кога конечно delightly отворите пакет .Ова ќе се случи becuase на погрешна големина...