10 бр. / лот HDMI към HDMI кабел, HDMI 2.0 4k 3D 60FPS кабел за TV HD LCD лаптоп PS3 проектор, компютърен кабел 1M 2M 3M 5m 10m 15м20м

10 бр. / лот HDMI към HDMI кабел, HDMI 2.0 4k 3D 60FPS кабел за TV HD LCD лаптоп PS3 проектор, компютърен кабел 1M 2M 3M 5m 10m 15м20м

BGN 76.80

Брой продукти


Описи :
High Speed HDMI Кабли за вистински HD слика и звук. Нашата нова HDMI кабли претставуваат крајна ниво на перформанси понудени од страна на HDMI. Видете ги сите најнови функции на овие кабли поддршка :
3 D Поддршка - може да се види на 3 D слики со една врска.
Audio Return Channel - Овозможува HDMI поврзан со ТВ со вграден тјунер за да испратите аудио податоци "и возводно и низводно" на A/V ресивер или сараунд аудио систем, елиминирање на потребата за посебна аудио кабел.
4 K x 2К Поддршка Овозможува видео резолуции далеку надвор од 1080p, поддршка на следната генерација на прикажува дека ќе биде ривал на Дигитални Кино системи кои се користат во многу комерцијални кината. 4 K x 2К претставува резолуции на 3840x2160 и 4096x2160.
Дополнителни Боја Простори Поддржани - Овие кабли сега нуди мајчин поддршка за дополнителни три боја простори : s YCC601 боја, Adobe RGB Боја и Adobe YCC601 боја во прилог на RGB боја и х.v.Бојата. Овие кабли сега ветување за да овозможи поширока палета на бои за да ви донесе целиот спектар на бои воочлива за човековото око.
Покрај тоа, Имајте на ум дека секој HDMI верзија е назад-компатибилен со сите претходни верзии на HDMI. - Нашите HDMI кабли карактеристики заштитен со трајни, црна ПВЦ надворешниот слој. На оклопна обезбедува извонредна одбрана против надворешно мешање и помага во одржувањето на интегритетот и чистота на дигитален сигнал. Овие кабли, исто така, карактеристика позлатени конектори кој се спротивстави на корозија додека ги нуди оптимален пренос на сигнал со пониска нарушување на точка на контактот. Резултатот е звук и квалитет на слика која е верна на оригиналот.


Подробности

Дължина:
50cm, 1.5m, 2m, 3m, 5m, 750cm, 10m, 15m, 1m, 20m
Външен Диаметър:
7.3
Приложение:
Микрофон, проектор, DVD-плейър, Мултимедия, Tv, камера,ТВ-бокс,монитор, компютър
B Конектор:
HDMI
Пол:
Мъж-Мъж
Опаковка:
Найлонова торбичка
Характеристика:
HDMI1. 4
Тип:
Коаксиални кабели, HDMI кабели
Пакет:
ДА
бягство:
Плитка
Жак И:
HDMI
търговска марка:
ЛНЮЭЛЕК
Номер На Модела:
кабел hdmi

Избор на купувачи

WIISTAR HD 1080P за HDMI AV / RCA CVBS адаптер Mini за HDMI2AV Hdmi to AV (CVBS) за PS3 / PC/VCR / NTSC
 • Новинка

WIISTAR HD 1080P за HDMI AV / RCA CVBS адаптер Mini за HDMI2AV Hdmi to AV (CVBS) за PS3 / PC/VCR / NTSC

12.64 BGN 11.00

Wiistar Стандарден HDMI Интерфејсот Мини HD Видео Конвертор Кутија HD Да AV / CVSB Видео NTSC ПАЛ Излез HDMI Да AV Адаптер HDMI2 AVИмајте на ум : Тоа е оригиналниот пакет.Функција : Промена HDMI видео / аудио сигнал да AV (CVBS) композитен видео сигнал и FL / FR стерео аудио сигнали, додека поддршка DVI систем странична сигнали, претворање на дигитален HDMI сигналот во Аналогни АУДИО Стерео Звук преку DAC обработка Вработува најновата видео технологија на обработка, подобрување на сликата е Brightness / Contrast Ratio / Боја, неговата Излез CVBS Транспарентност е Крајната Јасно Усвојува 3 D Надомест Технологија, да ви помогне да се елиминира видео е Jitter & Влечете ефикасно / Усвојува технологијата на Ниско енергетскопотрошувачка на Дигитални Чипови, Нискогенерирање на топлина, стабилна, 24 часа постојана работа Промена на висок квалитет на HDMI видео сигнал во нормален CVBS сигнал (стандардна дефиниција 480i, ), така што ви овозможува да игра на ТВ, VHS ВИДЕО, DVD рекордери, итн Автоматски да се идентификуваат HDCP, директно кршење на КОПЧЕТО (HDCP) од Пред HDMI Порта, исто Така, поддржува NTSC и PAL два ТВ формат Спецификација : Влез Порта : 1 X Стандарден HDMI Излезен Порт : 1 X РКА ( Жолто / Бело / Црвено ) HDMI Влез Резолуција : 640 X 480 @60 Hz ,800 [email protected] Hz, 1024 [email protected] Hz,1280 [email protected] Hz, 1280 [email protected] Hz,1360 [email protected] Hz, 1920 [email protected] Hz, 480i / 60 Hz,480p / 60 Hz,576i / 60 Hz,576p / 60 Hz, 720p / 50 Hz / 60 Hz,1080i / 50 Hz / 60 Hz,1080p / 50 Hz / 60 Hz CVBS Излез : PAL / NTSC Големина : 66 X 55 X 20 mm ( L * W * H ) Тежина : 100g Пакет Содржина : 1 x Мини HDMI да AV Конвертор 1 x USB Кабел за Напојување

USB-C USB 3.1 Type C мъжки към USB 3.0 женски OTG кабел за предаване на данни конектор за LG G5
 • Новинка

USB-C USB 3.1 Type C мъжки към USB 3.0 женски OTG кабел за предаване на данни конектор за LG G5

3.58 BGN 3.00

ТИПC USB 3.1 OTG кабелот за било кој уред кој поддржува USB 3.1 тип C connector High speed USB A Женски страна е USB3.0 Овој кабел може да достигне максимум 5 Gbps USB 3.0 Претвора да USB 3.1 Тип В USB3.0 страна е два страна plug И нагоре и надолу страни се исти...

2pack 180 градуса hdmi адаптер злато HDMI мъжки към HDMI мъжки конектор адаптер за високо качество hdmi адаптер
 • Новинка

2pack 180 градуса hdmi адаптер злато HDMI мъжки към HDMI мъжки конектор адаптер за високо качество hdmi адаптер

BGN 6.38

Тесни простори ви е проблем да го поврзете вашиот HDMI кабел?Уморни од тоа да имаат да се движите вашиот опрема само за да стигнат до оние "тешко да се добие места?"Користете HDMI ПОРТ SAVER за да го заштедите вашето време и напори во вашиот кабелски setup!Нашите 90 степени HDMI Порт Saver (Машки да се Женски) ви дава флексибилност ќе треба без да се ризикува на свиткување вашите HDMI кабли!Спецификација : Поддржува 3 D Технологија, 4 K, Audio Return Channel, 1440p и Full HD 1080p Резолуција Категорија 2 Заверена HighSpeed 10.2 gbps / 340 MHz (Поддржува Зголемен Refresh Стапки и 48Bit Длабоко Боја) Изградени со трајни, црна ПВЦ надворешниот слој; оклопна; и корозијаотпорни, позлатени конектори за оптимално сигнал за пренос Гарантира 4 K, 1440p, 1080p, 1080i, 720p, 480p, и 480i Резолуции Поддржува Audio Return Channel Поддржува Највисок Refresh Стапки на Располагање Поддржува Стапки на Пренос До 340 Mhz или 10.2 gbps Поддржува Вистински HD 7.1 Dolby и DTSHD Master Аудио Злато Позлатен Контакти 180 Степен HDCP во Согласност ROHS Согласност

CableDeconn 4in1 All in One HDMI to HDMI VGA DVI Audio With Micro USB Converter Adapter Cable for Laptop Video Card Computers
 • Новинка

CableDeconn 4in1 All in One HDMI to HDMI VGA DVI Audio With Micro USB Converter Adapter Cable for Laptop Video Card Computers

28.78 BGN 26.00

2017 Cable Deconn 4 во 1 HDMI да HDMI VGA ДП Аудио Со Микро USB за Конвертор Адаптер Кабел за Macbook ProОна Што Интерфејс Адаптер Има : 1x HDMI V1.4 Верзии Пристаниште,Тоа да поддржува резолуција на екранот Макс да [email protected] Hz1x DVI 24+1 Порт Женски,Тоа да поддржува резолуција на екранот Макс да [email protected] Hz1x VGA 15 Pin Пристаниште,Тоа да поддржува Резолуција на екранот Макс да [email protected] Hz1x 3.5 мм Аудио приклучок,Таа го поддржува за да се поврзете надворешни предавачи или аудио и звучни уреди1x Micro USB DC5 V,Max 1.5 W Порта,Таа го поддржува за да се поврзете USB за Моќ ИспоракаКарактеристики и Предности : 1 : Тоа може да поврзете на оваа адаптер за да се Прикаже HDMI&VGA&DVI Следи во исто Време2 : Поддршка на надворешно напојување...

Hot продавам Computer TV Projector USB 3.0 TO VGA Multi-display Adapter Конвертор USB 3.0 TO VGA switching Кабел компютърен кабел
 • Новинка

Hot продавам Computer TV Projector USB 3.0 TO VGA Multi-display Adapter Конвертор USB 3.0 TO VGA switching Кабел компютърен кабел

BGN 15.50

Карактеристики : Содржина од КОМПЈУТЕР или десктоп може да бидат прикажана на дополнителни екранот уреди (CRT / LCD монитор, проектор) со поврзување со десктоп или лаптоп КОМПЈУТЕР.Поврзани екранот може да дејствува како обработени или проширена површина на главниот екран на вашиот КОМПЈУТЕР.Hotplug : додадете или отстраните следење без системот се рестартира.Функции, вклучувајќи основни, продолжен, огледало, ротацијата на екранот, да се идентификува следи и мултиекран control panel.Поддржува висока резолуција до 1920 * 1080.Компатибилен со USB 2.0 и 3.0.Мултиекран супер брзина.Автоматски детектира најдобра резолуција на вашиот монитор.Оперативниот систем ги поддржува windows 7 / 8Резолуција Поддржана : 1920 * 1080, 16 / 32 Бита1600 * 1200, 16 / 32 Бита1680 * 1050, 16 / 32 Бита1440 * 900, 16 / 32 Бита1400 * 1050, 16 / 32 Бита1360 * 768, 16 / 32 Бита1280 * 1024, 16 / 32 Бита1280 * 960, 16 / 32 Бита1280 * 800, 16 / 32 Бита1280 * 720, 16 / 32 Бита1280 * 768, 16 / 32 Бита1152 * 864, 16 / 32 Бита1024 * 768, 16 / 32 Бита800 * 600, 16 / 32 Бита Спецификации : Порта за поддршка : USB 2.0 / 3.0 портВидео интерфејс : VGAРезолуција : 1920 * 1080Систем за поддршка : Windows 7 / 8Боја : СинаДолжина : 24.5 cm / 9.7 озТежина : 54g / 1.90 воПакет Листата : 1 * USB дисплеј адаптер1 * CD возачот плаќањеЌе може да плаќаат со Western Union, Moneybookers, Виза, Мастеркард кредитни картички,банкарски трансфер.(Ако сте треба да се обрне на друг начин,ве молиме контактирајте со нас,ние wiill понуда друг метод на плаќање,ние, исто така, го прифати плаќање од страна на email адреса)Ве молиме да се направи исплата во рок од 3 дена.Ако имате било каков проблем на плаќањето, ве молиме да не информирате.ИспоракаСите налози се постапува во рок од 7 работни денови, по што се добива плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, курирската служба DHL.Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот 's address кои се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.Online следење на располагање...

ORICO Cable Management слушалки кабел органайзер за съхранение на кабели кремниевое зарядно устройство, държач на кабела клипове за MP3, MP4, мишка, слушалки
 • Новинка

ORICO Cable Management слушалки кабел органайзер за съхранение на кабели кремниевое зарядно устройство, държач на кабела клипове за MP3, MP4, мишка, слушалки

6.37 BGN 3.00

ORICO Кабел за Управување со Слушалка Кабел Организатор Жица Складирање Силикон Држачи за Кабел Држач Клипови за MP3 ,MP4 ,Глувчето,Слушалка

Dehyaton 10 бр./много е сладък кабел, слушалки, протектор за iPhone Sansung HTC USB цветни данни зарядно устройство кабел капачка protetor de cabo
 • Новинка

Dehyaton 10 бр./много е сладък кабел, слушалки, протектор за iPhone Sansung HTC USB цветни данни зарядно устройство кабел капачка protetor de cabo

1.28 BGN 1.00

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

С двойно магнитен пръстен USB2. 0 КПР аудио декодер за данни кабел за принтер кабел за предаване на данни
 • Новинка

С двойно магнитен пръстен USB2. 0 КПР аудио декодер за данни кабел за принтер кабел за предаване на данни

9.60 BGN 9.00

Со двојно магнетен прстен USB2.0 DAC аудио декодер кабел за принтер кабелот за податоци со Висока брзина USB2.0 аудио декодер кабел , погоден за Windows, Mac и Linux систем за напојување дизајн, Ниту надворешно напојување...

USB зарядно устройство, кабел за зареждане, кабел за Камъчето Time Round / Time Smart Watch/ Time Steel
 • Новинка

USB зарядно устройство, кабел за зареждане, кабел за Камъчето Time Round / Time Smart Watch/ Time Steel

4.64 BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ABS, МеталБоја : ЦрнаПремиум (не вистински) USB конектор за кабелПоврзување на USB Порт од Лаптоп / DesktopДолжина : 1.05 MКомпатибилен со Песочни време Круг / време челик / времеКоличина : 1 PcЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

10шт осветление USB зарядно устройство за предаване на данни кабел Saver Protector е предпазен калъф с цип MacBook на Apple за iPhone кабел тел
 • Новинка

10шт осветление USB зарядно устройство за предаване на данни кабел Saver Protector е предпазен калъф с цип MacBook на Apple за iPhone кабел тел

2.19 BGN 2.00

Најпопуларните производи во нашата продавница10pcs Осветлување USB Полнач за Податоци на Уредот Кабел Saver ЗаштитникЗаштитни Случај за Молња Apple Mac Book за i Phone Кабелот ЖицаСостојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : СТП+PC Главната Боја : 8 Бои, Големина : Една Големина Количина : 10pcs ( Боја Испратите по случаен избор ) Пакет вклучуваат : 10pcs Држачи за Кабел SaverЗаштитник (кабел не се вклучуваат)

NI5L SUC-C3 USB Data Charger кабел за Samsung Camera ES65 ES70 ES63 PL150 PL100 Безплатна доставка
 • Новинка

NI5L SUC-C3 USB Data Charger кабел за Samsung Camera ES65 ES70 ES63 PL150 PL100 Безплатна доставка

3.10 BGN 3.00

Компатибилен Со : Samsung : ES Серија ES55, ES57, ES63, ES65, ES70HZ Серија HZ10 W, HZ15 W, HZ30 WЈас Серија i8, i80L L100 Серија, L110, L120, L200, L201, L210, L310, L310 W, L313, L313 WМ Серија M100, M110, M310, M310 WNV Серија NV103, NV106, NV30, NV33, NV4, NV40, NV9P Серија P1000, P1200, P800ПЛ Серија PL100, PL150, PL50, PL55, PL57, PL60, PL65SL Серија SL102, SL201, SL202, SL310, SL310 W, SL420, SL50, SL502, SL600, SL620СВ Серија ST45, ST50, ST500, ST5000, ST60, ST70TL Серија TL100, TL105, TL110, TL205, TL210, TL220, TL240, TL9, TL90СБ Серија WB500, WB5000, WB550, WB600Нови генерички USB Кабел со Феритни за Samsung C3, ЦрнаНе't нека вашите фотографии да седат сами во осаменост на вашата камера 's меморија база; поврзете вашата камера за вашиот КОМПЈУТЕР или лаптоп со овој кабел, така што можете лесно да ги пренесувате и да ги споделите вашите фотографии со семејството и пријателитеЗапочнете синхронизација на вашата камера со КОМПЈУТЕР денес преку овој врвен квалитет микро USB тип Б кабелПоврзете вашата камера за вашиот КОМПЈУТЕР / Лаптоп за да пристапите и да синхронизирате вашите сликиЈа спречува RF и ЕМ пречкиБоја : ЦрнаДолжина : 1.5 мНајдобра Замена за оригиналниот Samsung C3Додаток САМО; камера не се вклучени1 x USB Data / Држачи за Кабел За Samsung Camera ES65 ES70 ES63 PL150 PL100 2.6 M 8.5 FT 3 RCA Машки MM AV Аудио Видео Продолжување Кабел Адаптер за PC P4 PM парче Мини Клип MP3 Плеер преку USB ТФКартичка MP3 Плеер Поддршка до 32 GB ТФКартичка Црвено P4 PM парче Мини Клип MP3 Плеер преку USB ТФКартичка MP3 Плеер Поддршка до 32 GB ТФКартичка Сина P4 PM парче Hispeed 5 FT HDMI V1.4 Рамни Кабел 3 D 1080 P Ethernet за Xbox DVD HDTV Нови P4 PM парче Hispeed 5 FT V1.4 Рамни Кабел 3 D 1080 P Ethernet за Xbox DVD HDTV Бела P4 PM парче преку USB кабел за Микро USB Синхронизација Кабел Адаптер 2 M за Samsung S2 S3, HTC Зелена P4 PM парче NB7 L Батерија Полнач За Canon SD9 DX1 HS9 SX5 G10 G11 G12 SX30 CB2 LZE P4 PM парче Мини MP3 Плеер ТФ USB Флеш Диск Касета Говорникот Црвено R1 BO P4 PM парче 1...

USB 3.0 to SATA 2.5 inch HDD твърд диск, кабел адаптер е 15 см, 50 см с USB 2.0 Power for SATA3. 0 адаптер конвертор sata конектор
 • Новинка

USB 3.0 to SATA 2.5 inch HDD твърд диск, кабел адаптер е 15 см, 50 см с USB 2.0 Power for SATA3. 0 адаптер конвертор sata конектор

BGN 11.52

100% сосема нов и висок квалитет Поддржува топлозамена, plug and play Согласност со serial ATA спецификација ревизија 2.6 USB 3.0 + USB 2.0 доставување и 5 V енергија снабдување преку USB конекторите Наназад компатибилен со USB 1.0, 1.1 и 2.0 верзија, поддржувајќи SATA трансфер на податоци го оценувате : SATA II(3 Gbps),SATA јас(1.5 Gbps)...

90 градуса ляв ъгъл USB 2.0 оттичане нископрофилен, адаптер преобразувател на женската разширяване черен
 • Новинка

90 градуса ляв ъгъл USB 2.0 оттичане нископрофилен, адаптер преобразувател на женската разширяване черен

BGN 1.58

90 степени Лева Аглеста USB 2.0 Вертикална Адаптер Конвертор Машки да се Женски Продолжување ЦрнаVertcal Агол USB 2.0 Adapter, Type Машки / ЖенскиСе користи за да се поврзете USB Тип На кабли во тесна одговара апликации100% оклопна обезбедува EMI / RFI заштитаИздржливи моделирани домување се обезбедува долг животНашите USB серија низок профил, прав агол USB адаптери се совршени за тесни одговара апликации.90° USB адаптери функција 20 AWG власт ги води за максимална моќност пренос и 100% оклопна текот за заштита од оштетување на податоци EMI / RFI.

micro hdmi кабел 1m 2m 3m 1.5 m Micro HDMI to HDMI кабел с Ethernet за мобилни телефони за win8 4kx2k нова метална обвивка
 • Новинка

micro hdmi кабел 1m 2m 3m 1.5 m Micro HDMI to HDMI кабел с Ethernet за мобилни телефони за win8 4kx2k нова метална обвивка

4.78 BGN 4.00

Премиум Квалитет Заштитени со Висока Дефиниција Кабел од Тип D за Типот (Живот Време Гаранција) Поддржува Сите Резолуции : 480i, 480p, 720i, 720p, 1080i, 1080p 24k Злато Позлатен Конектори За Подобрување на Сигналот на ТрансферНовата генерација micro HDMI конекција најде на современите мобилни телефони, дигитални камери и други преносни уреди каде простор за врски е ограничен.Новиот Micro HDMI "Тип D" кабел може да се справи со дигитални видео сигнали до полна 1080p HD од вашиот рачни уреди.HDMI машки да се Тип D Micro HDMI Кабел.Се вклопува Поттикне Таблети со micro HDMI порта...

1m USB 2.0 мъжки 90 градуса ляв и десен ъгъл с USB-C 3.1 Type-C прибиращи пружинен Чагер синхронизация на данни удлинительный кабел за S8 P10
 • Новинка

1m USB 2.0 мъжки 90 градуса ляв и десен ъгъл с USB-C 3.1 Type-C прибиращи пружинен Чагер синхронизация на данни удлинительный кабел за S8 P10

10.53 BGN 9.00

90 степени двојно право лактот USBC 3.1 Типc стигнале пролет Податоци Chager Sync Продолжување за Macbook Chromebook Le TV S8 Телефон Како и сите TypeC интерфејс телефони и таблети.