12.5*5.5*3 см сплав модел автомобил Toyota celica high Simulation car pull back door can open Детски кола играчки са най-добрият подарък

12.5*5.5*3 см сплав модел автомобил Toyota celica high Simulation car pull back door can open Детски кола играчки са най-добрият подарък

BGN 14.00
-50 %
BGN 28.26

Брой продукти


Добредојдовте на UARE Високо-квалитетни Продавница
љубезно потсетник
pls бидете сигурни дека на адреса ќе исполнет е десно.
Бидејќи на руската поштенска политика корекција,па руски клиенти pls дај ми ги твоето полно име.
Ако купите заштита времето истекува,pls контактирајте ме,јас ќе ви помогнат да го продолжи.
Царина
Обично јас ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне обичај данок,но поради различни политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот,така што би можеле да остави порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
По Продажба Проблем :
За Превозот :
За Плаќање :
Повратни информации :


Подробности

Цвят:
Черен, Червен, Жълт, Сребрист
Характеристики:
Леене Под Налягане, Образователни, Модел, Да Се Оттегли
Възрастова Група:
> 3 години
Номер На Модела:
Ню Йорк-1152
Предупреждение:
в далечината огънят гори
Материал:
Метални
Кораб / Военноморски Кораб На:
Друго
търговска марка:
накуйоса
Тип:
Кола
Мащаб:
1
Размер:
12.5*5.5*3CM

Избор на купувачи

Автокран камион от 1: 50 сплав модел на кола играчка висока инженерна симулация, метално леене, забавни играчки, безплатна доставка
  • Новинка

Автокран камион от 1: 50 сплав модел на кола играчка висока инженерна симулация, метално леене, забавни играчки, безплатна доставка

28.78 BGN 25.00

[Име ] : 1 : 50 легура e ngineering возила [Size] : 14cm*13cm*4.5 cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Црвено&Сино [Употреба] : Нема Батеријата Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Сплав 1: 50 Контейнери Штабелеукладчика Достигаемости Лоста На Задното Колело Отделяемая Модел Пластмасового Контейнер За Леене Под Налягане
  • Новинка

Сплав 1: 50 Контейнери Штабелеукладчика Достигаемости Лоста На Задното Колело Отделяемая Модел Пластмасового Контейнер За Леене Под Налягане

100.78 BGN 52.00

Легура 1 : 50 Стигнат До Сложувач Контејнери Задните Тркала Врски Монтажни Пластичен Сад Diecast МоделОпис На Производот*Оваа 1 : 50 скала стигнат до сложувач е идеален за колекционерски или авантура бараат младо...

Сплав 1: 50 въртящ Ваганский самосвал Diecast Vehicle Model Toy Opening Cab Hood Panels to Reveal the Engine
  • Новинка

Сплав 1: 50 въртящ Ваганский самосвал Diecast Vehicle Model Toy Opening Cab Hood Panels to Reveal the Engine

46.38 BGN 24.00

Легура 1 : 50 Ѓубрето Wagan Депонија Камион Diecast Возило Модел Играчка Отворање на Кабината Худ Панели за да се Открие Моторот Опис на Производот*Оваа 1 : 50 скала депонија камион е идеален за колекционерски или авантура бараат младо...

1: 32 алуминиеви леки автомобили, висока имитация на volkswagen T1 bus van model, метални леене под налягане, играчка автомобили, натиск и проблясване и музика, безплатна доставк?
  • Новинка

1: 32 алуминиеви леки автомобили, висока имитация на volkswagen T1 bus van model, метални леене под налягане, играчка автомобили, натиск и проблясване и музика, безплатна доставк?

14.38 BGN 14.00

[Име ] : 1 : 32 Легура се Повлече Назад Автомобили [Size] : 12.8 cm*6cm*5cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Црвено & Blue & Зелена [Употреба ] : AG 13 батерија Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

1: 72 френска Рис има.2 модел на хеликоптер Тромпетист 37091 са подбрани модел
  • Новинка

1: 72 френска Рис има.2 модел на хеликоптер Тромпетист 37091 са подбрани модел

56.00 BGN 45.00

Бренд : ЕМ Број : 37091 Големина : 27.1 cm долги и wingspan 11 см Размер : 1 : 72 Категорија : хеликоптер модел Материјал : пластични Модел позадина : француски ИМА.2 рис повеќенаменски хеликоптер Претпазливост : пропелер треба да бидат инсталирани од себе! Само погодна за собирање, не се соодветни за деца да се игра...

Висока имитация на Sinopec Petroleum Engineering Truck model, 1: 50 сплав модел играчки, метални отливки, играчка превозни средства, безплатна доставка
  • Новинка

Висока имитация на Sinopec Petroleum Engineering Truck model, 1: 50 сплав модел играчки, метални отливки, играчка превозни средства, безплатна доставка

52.78 BGN 50.00

[Име ] : 1 : 50 легура инженеринг возило [Size] : 28 см*5cm *6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Како што е прикажано Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Hotsale Mini Diecasts Car Mutiple Style Alloy Construction Vehicle Engineering Car Dump Truck Изкуствена Модел Играчки За Момчета Деца
  • Новинка

Hotsale Mini Diecasts Car Mutiple Style Alloy Construction Vehicle Engineering Car Dump Truck Изкуствена Модел Играчки За Момчета Деца

BGN 3.70

Мини Diecasts Автомобил Mutiple стил Легура Изградба Возило Инженеринг Автомобил Депонија Камион Вештачки Модел Играчки За деца момчеВе молиме изберете верзија сакатеКарактеристики : Кул и интересна играчка автомобил за вашиот сладок дете.Направени од високо квалитетен материјал, трајни производи за играње.Мазна површина, не боли деца' раце.Одлично за родителдете интеракција.Воз ракаоко координација вештини, подобрување на умешност, развивање на комуникациски вештини и повеќе..Осум видови mini алуминиумски изградба автомобил за вашиот избран.Спецификации : Предмет : Легури Автомобил МоделМатеријал : Пластични + алуминиумскиБоја : ЖолтаСкала : 1 : 64Големина : Како подолу информацииБулдожер : 56*31*33mm (L*W*H)Ролери : 70 * 37 *3 5 mm (L* W*H )Багер : 40*30*34mm (L* W*H )Самосвали : 65*30*34mm (L*W*H)Вежба Почвата Автомобил : 75 * 33 *40 mm (L* W*H )Мотокар : 70 * 30 *40 mm (L* W*H )Ѓубре Камион : 70 * 30 *30 mm (L* W*H )Притисни на Ѕид Автомобил : 70 * 30 *40 mm (L* W*H )Пакет се Вклучени : 1 или 4 парчиња мини constuction легура автомобилБулдожер : Ролери : Багер : Самосвали : Вежба Почвата Автомобил : Мотокар : Ѓубре Камион : Притисни на Ѕид Автомобил : Булдожер+Вежба Почвата +Ролери+Багер Автомобили : Притисни на Ѕид Автомобил+Мотокар+Самосвали+Ѓубре Камион

Алуминиеви домакински количка, модел на багер, багер детска играчка камион мотокар мотокар момче, големи камиони,модели детски играчки автомобили
  • Новинка

Алуминиеви домакински количка, модел на багер, багер детска играчка камион мотокар мотокар момче, големи камиони,модели детски играчки автомобили

BGN 41.60

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата...

1/64 Scale Diecast Classic Mini Malta Bus, детски играчки, 5 см метален автомобил за деца / момчета като подарък / спомен с функция за намаление на цените
  • Новинка

1/64 Scale Diecast Classic Mini Malta Bus, детски играчки, 5 см метален автомобил за деца / момчета като подарък / спомен с функция за намаление на цените

10.40 BGN 9.00

1 / 64 Скала Diecast Класичен Мини Малта Автобус, Детски Играчки, 5cm Метал Автомобил За Деца / Момчиња Како Подарок / Сувенири Со Повлече Назад ФункцијаИнформација за производот : Материјал : Автомобил тело(Цинк легура=Diecast)+Автомобил underframe(Пластика)+Ниво(Гума)Батерија : AG13 1.5 V*3Производ големина : Околу 5 cm *2cm *2.5 cmСертификат за Квалитет : EN71, EN62115Функција : 1...

1: 64 сплав академия модел кола играчки, висока имитация на ферма камион, за леене на метала, за събиране на играчки автомобили, безплатна доставка
  • Новинка

1: 64 сплав академия модел кола играчки, висока имитация на ферма камион, за леене на метала, за събиране на играчки автомобили, безплатна доставка

25.58 BGN 24.00

[Име ] : 1 : 64 легура модел на автомобил [Size] : Како што е Прикажано [Боја] : Multicolor [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа