OBDII OBD2 16Pin ъгъл 90 градуса мъж към жена диагностика удължителен кабел конектор кабел сплитер плосък тънък като юфка 60 см

OBDII OBD2 16Pin ъгъл 90 градуса мъж към жена диагностика удължителен кабел конектор кабел сплитер плосък тънък като юфка 60 см

BGN 11.02

Брой продукти

OBDII OBD2 16 Pin 90 степени Агол Машки Да се Женски Дијагностички Extender Конектор Кабел Splitter Рамен Тенка Како Глупак 60cm Боја : Црна
Карактеристики :
Овој кабел може да го спаси и абење на вашиот скенирање алатка е OBD конектор
Високо-квалитетни материјали даваат кабел супериорен флексибилност и издржливост.
Повеќе кабли може да се daisy-врзани заедно за да се постигне подолг должина.
Компатибилен дијагностички алатки со 16 pin socket
Димензии : 60cm
Пакет се вклучени :
1 PC * OBD-II 1 до 2 двојна (машки да се Женски+машки) 16 Pin Кабел
Q&A :
Работи да се подели OBD автобус?
Да,OBDII OBD2 16 Pin 90 степени Агол Машки Да се Женски Дијагностички Extender Конектор Кабел Splitter Рамен Тенка Како Глупак 60cm Работи да се подели на автобус на 2007 година Wrangler. Сега можам да се кандидира на ELM327 Bluetooth адаптер и некој Scan Guage 2 симултано. (Јас се кандидира на Scan Guage сите на време за да се зголеми мојата табла и песна гориво за 0,1 гал, и ELM327/Bluetooth/Dash Command за непознати сензори и напредна дијагностика).


Подробности

Електронен:
No
Името На Модела:
Плосък тънък кабел юфка 60cm
Тегло На Продукта:
0.12kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Тип Елемент:
Автомобилни диагностични кабели и конектори
Вид На Материала:
Пластмаса
Напрежение:
24W
Версия На Софтуера:
Удължител За Кабел
Хардуерна Версия:
Осъвременена Версия На Кабела
Височина На Продукта:
0inch
силата на:
12V
търговска марка:
K KWOKKER
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
специални характеристики:
Кабел за свързване към ELM327

Избор на купувачи

PartsRapido 9/2015
  • Новинка

PartsRapido 9/2015

160.00 BGN 123.00

започнете For Scania SDP3 2.28 не треба dongle+активирање Делови каталози за Lemken земјоделска опрема . Мичел Барање 5 Тешки Камиони Издание Microcat за Hyundai [03.2016]+попуштат Сите Нови Дијагностички Софтвер [2016 година]+PIN Калкулатор+....

Ту-114 горивен манометър Автодиагностика инструменти за впръскване на гориво нова помпа тестер комплект DHL бърза доставка
  • Новинка

Ту-114 горивен манометър Автодиагностика инструменти за впръскване на гориво нова помпа тестер комплект DHL бърза доставка

BGN 88.00

Производи Детали : 1 TU114 Гориво Притисок Мерач Авто Дијагностика Алати За Вбризгување на Гориво Пумпа Тестер2...

OEM Tango Programador Chave com Todos Os Software Tango Programador Tango Auto Programador Chave Transporte
  • Новинка

OEM Tango Programador Chave com Todos Os Software Tango Programador Tango Auto Programador Chave Transporte

BGN 640.00

ОЕМ Танго Programador Chave com Todos Os Софтверио ТАНГО programador transponder й desenvolvido став cobrir, ler, escrever e gerar како últimas транспондери usados nas mais recentes tecnologias де imobilizador не veículoОЕМ Софтвер Танго Programador Versão : 1...

2018 най-новия софтуер на MB Star C4 SSD диагностично софтуер multi-language 2018.03 V установено в таблетката Xplore ix104 Rugged I7cpu&4g
  • Новинка

2018 най-новия софтуер на MB Star C4 SSD диагностично софтуер multi-language 2018.03 V установено в таблетката Xplore ix104 Rugged I7cpu&4g

254.40 BGN 242.00

2018 Најновите MB Ѕвезда C4 Софтвер SSD Дијагностички Софтвер мултијазик 2018.03 V инсталиран во Xplore ix104 Таблета Солиден I7cpu&4gЗабелешка : овој лаптоп е втора рака, но добра состојба, може да работат и за вас, пријателве молиме да го знаете пред да го нарачате...

OBD 2 кабел VAG за Audi/VW/Seat/Skoda 2x2 2+2 към OBD 2 16-пинов женски инструмент за диагностика кабел кабел
  • Новинка

OBD 2 кабел VAG за Audi/VW/Seat/Skoda 2x2 2+2 към OBD 2 16-пинов женски инструмент за диагностика кабел кабел

6.85 BGN 5.00

OBD 2 Cbale За Ауди / "ФОЛКСВАГЕН" / Седиште / "Шкода" 2x2 2+2 за да 16pin КабелСо користење на најдобрите жица прачка! Високата цена! Ниска добивка! Директна продажба од Фабрика! Ве молиме бидете сигурни да го купите! Поврзување на 2x2 пристаништето во постарите (1990 до 1995 година) пред OBD јас возила за OBD II конектор за сегашната генерација дијагностички алатки, заедно работи со VAGCOM KKL 409...

smart mini zedbull mini zed-bull auto transponder key programmer No Tokens Limitation
  • Новинка

smart mini zedbull mini zed-bull auto transponder key programmer No Tokens Limitation

BGN 140.80

Smart Зед БулСпоредете SMART ЗЕДБИК со ЗЕДБУЛ : SMART ЗЕДБУЛ добие 30% читање и пишување брзина SMART ЗЕДБУЛ подобри стапка на успех до 99.99%, со што ќе се елиминираат отпад на чип.(Како што сите знаеме, некои чип може да се запише само еднаш)НЕ ТОКЕНИ ПОТРЕБНО ПОВЕЌЕ!!! (Нова функција)НЕМА НАЈАВА КАРТИЧКА ПОТРЕБНИ!!!Опис : 1.Ново : поддршка 8 C и 8 E чипови се разликуваат функција2.Јазик : англиски, турски, италијански, шпански и португалски3.ЗедБУЛ ќе ги исполни сите ваши барања како професионалец на Immobilizer Системи;4.ЗедБИК е transponder клонирање уред кој содржи сите на ЗедQx функции, а исто така има повеќе dditional карактеристики.1.Наоѓање на PIN Код, подготовка на precoded транспондери и програмирање транспондери од ЕЕ МАТУРСКА и MCU.ЗедБУЛ PC софтверот е одлична карактеристики ќе ви помогне при користење на EEPROM апликации...

Mack Trucks Electrical Service Documentation 2018
  • Новинка

Mack Trucks Electrical Service Documentation 2018

240.00 BGN 185.00

Мек Камиони Електрични Услуга Документација опис на каталогот : МЕК жици дијаграми каталог за Мек Камиони 20002018 МОЈОТ.Најнови вести Нови 2015 LR Страна LoaderНови 2015 CLXCMHCMMCSMCXX јас (Австралија) (RH Диск) (Евра 05)Нови 2015 EURO_03_MRUНови 2015 MRU јас OBD14Нови 2015 LEU јас OBD14Нови 2015 ЧУCXUGUТД јас OBD14Нови 2015 LEU (СО ПРИРОДЕН ГАС на МОТОРОТ)Нови 2015 MRU (СО ПРИРОДЕН ГАС на МОТОРОТ)Нови 2015 GUЧУCXUТД јас (латинска Америка)Ова издание на гледачот бара употреба на Adobe Svg Viewer (ASV) pluginсо верзии на Internet Explorer 6, 7, или 8...

Skp1000 Tablet Auto Key Programmer със специални функции за всички ключари са замества CI600 Plus & SKP900 SKP 1000
  • Новинка

Skp1000 Tablet Auto Key Programmer със специални функции за всички ключари са замества CI600 Plus & SKP900 SKP 1000

BGN 798.40

SKP1000 Таблета Авто Копче Програмерот Мора да Алатка за Сите Locksmiths Совршено го Заменува SKP900 Копче ПрограмерТоп 6 причини да се добие SKP1000 Таблета : 1...

Вакуумна и газова помпа тестер за налягане манометър тестов набор от инструменти за нов карбюраторный клапан на ту-1 автоматичен тестер за налягане инструмент за д
  • Новинка

Вакуумна и газова помпа тестер за налягане манометър тестов набор от инструменти за нов карбюраторный клапан на ту-1 автоматичен тестер за налягане инструмент за д

BGN 56.00

Производи Детали : Ова масло притисок тестер комплет вклучува колосек, црево и адаптери Тоа се користи за да се провери за носење или неисправни делови во гориво пумпа и вакуум систем...

Най-новият Volvo 88890300 Vocom интерфейс за Renault / UD/Мак / Volvo Vocom 88890300 онлайн обновяване на камион безплатен инструмент за диагностика на кораба
  • Новинка

Най-новият Volvo 88890300 Vocom интерфейс за Renault / UD/Мак / Volvo Vocom 88890300 онлайн обновяване на камион безплатен инструмент за диагностика на кораба

910.40 BGN 865.00

Најновите За Volvo 88890300 Vocom Интерфејс За Рено / UD / Мек / Volvo Vocom 88890300 Онлајн Ажурирање Камион Дијагностички Алатка за Слободен БродЗа Volvo 88890300 Vocom Интерфејс е дијагностика апликација која го покрива целото поправка процес преку употреба на додатоци...