Стяга Келвин и автомобилен кабел тестер за акумулаторни батерии за автомобилен тестер за акумулаторни батерии

Стяга Келвин и автомобилен кабел тестер за акумулаторни батерии за автомобилен тестер за акумулаторни батерии

BGN 29.60

Брой продукти

Kelvin Стегачот и Автомобилска Батерија Тестер Кабел за Автомобил Батеријата Тестер на Информациите на Компанијата : Lancol е високо-технолошки претпријатие се наоѓа во Chengdu на Западна Кина,се фокусираше на развој на иновативни технологии за батеријата за управување со решенија.Бидејќи обидот на нов стандард во батеријата тестери со conductance технологија,Lancol беше воспоставена врз основа на повисок стандард на индустријата барање со јасна бизнис цел да стане лидер во оваа индустрија статус.Под упатство на бројот на домашни врвот индустриски експерти и преку со помош на дипломираните студенти тимови концентрирани на возило батеријата тестирање инструмент за истражување со многу години на напорите во анализа на податоци,тестирање и актуелната употреба перформанс тест, Lancol успешно развиени независно правата на интелектуална сопственост на "Батерија Conductance & Електричниот Систем Анализатори", кои имаат веќе добиено неколку национални патенти.Lancol стане неколку големи фабрики кои може да произведе батеријата conductance тестер во светот,исто така, само еден производство на батеријата conductance тестер во Кина. Изложба : Плаќање : Меѓународни Купувачи Молиме Забележете : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Превозот : Пакет ракување трае 2 работен ден во нашиот магацин, па ве молиме да бидете сигурни дека внесувате правилната плаќање и испорака на информации пред да се проверува. Превозот време за референца : Враќање и Замена : Доколку постои било каков проблем со предмети што ги примате,ве молиме слободно контактирајте со нас A. S. A. P.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме. Ве молиме не поднесе барање со пред да контактирате со нас, затоа што тоа не е најдобар начин да се реши проблемот и што е потребно повеќе време.Верувајте ни,ние ќе ви понуди 100% sasified резолуција. Повратни информации : Ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ни остави полна 5 ѕвезди! Вашиот коментар е нашата најголема ги охрабри.Ако постои било каков проблем,само нас контакт и ние ќе ви биде задоволство да се реши за вашата. За нас : Ние сме професионални E-продавачот, Ние секогаш сме се фокусира на обезбедување чувствувате клиент искуство со квалитетни стоки и услуги. Тука 100% задоволство гаранција е обезбедена. Ние ќе направиме се што можеме за да се надополни нашите услуги и да ги задоволи вашите потреби. W orking време : понеделник до петок, од 9 : 00 am - 6 : 00 часот (GMT +8 : 00).


Подробности

Името На Модела:
Тестер За Автомобилни Вериги
търговска марка:
лансл
Височина На Продукта:
5cm
Вид На Материала:
Пластмаса
Тип Елемент:
Автомобилни диагностични кабели и конектори
Дължина На Продукта:
26cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Широчина На Елемента:
12cm
Тегло На Продукта:
0.3kg
Електронен:
No

Избор на купувачи

Супер Mb star c5 sd connect 5 wifi c5 с EVG7 DL46 промишлен здрав tablet PC 2GB DDR + 2018.03 най-новия софтуер най-доброто качество
 • Новинка

Супер Mb star c5 sd connect 5 wifi c5 с EVG7 DL46 промишлен здрав tablet PC 2GB DDR + 2018.03 най-новия софтуер най-доброто качество

1611.12 BGN 1531.00

Супер Mb ѕвезда c5 sd поврзете 5 wifi c5 со EVG7 DL46 Индустриски Солиден Таблет КОМПЈУТЕР НПД 2 GB + 2018.03 најнов софтвер најдобар квалитетНова MB Ѕвезда C5 Специјални Функции 1.Поддршка Жица и БезжичниНова MB Компактен 5 Карактеристики 1...

новата звезда C5 mb инструмент на диагнозата и за bmw icom след това с ssd 2 програмных обезпечения 1tb с екран с докосване компьтер-книжки x200t готови да използвате
 • Новинка

новата звезда C5 mb инструмент на диагнозата и за bmw icom след това с ssd 2 програмных обезпечения 1tb с екран с докосване компьтер-книжки x200t готови да използвате

BGN 2160.00

За mb ѕвезда мулти јазици, за bmw icom СЛЕДНАТА ista стр во повеќе јазици, ista d само на англиски јазик и ГерманијаMB Ѕвезда SD Поврзете C5 Софтвер V2018.03 1...

CD каталог на резервни части за Terex
 • Новинка

CD каталог на резервни части за Terex

320.00 BGN 246.00

започнете TIS Techstream v10.30.029+попуштат+ Флеш Reprogrammi. Цена : $50.00 Manitou Мотокар САД Целосен Сет Модел Делови Catalogu. Цена : $150.00 Случај Изградба Северна Америка 2016 Цена : $200.00 Нова Холандија Електронски Услуги Алатки (CNH EST 8.5)....

Последният V5. 18 CN900 Mini Transponder Key Programmer версия на фърмуера V1. 32. 2. 19 поддръжка на множество езици за чипове 4C 46 4D 48 G
 • Новинка

Последният V5. 18 CN900 Mini Transponder Key Programmer версия на фърмуера V1. 32. 2. 19 поддръжка на множество езици за чипове 4C 46 4D 48 G

BGN 273.60

Најновите V5.18 CN900 Мини Transponder Копче Програмер Верзија на Firmware на В1.32.2.19 Поддршка МултиЈазик за 4 C 46 4 D 48 G Чипови 1.Мини CN900 Описи : 1...

Yetaha OBD2 OBD-II 16 Pin женски удължител открит мъжки тел диагностичен кабел удължител женски кабелен инструмента за диагностика на автомобил
 • Новинка

Yetaha OBD2 OBD-II 16 Pin женски удължител открит мъжки тел диагностичен кабел удължител женски кабелен инструмента за диагностика на автомобил

6.19 BGN 5.00

Автомобил Дијагностички Алатка OBD2 OBDII 16 Pin Женски Продолжување Конектор за Да го Отворите Plug Жица Дијагностички Кабел Extender OBD2 Женски КабелСпецификации : Предмет : OBD2 OBDII 16 Pin Женски Продолжување Конектор за да го отворите plug Дијагностички Кабел Должина : 30cm (1ft)Пакет Листата : 1 x OBD2 Женски кабел1...

2018 най-новия софтуер на MB Star C4 SSD диагностично софтуер multi-language 2018.03 V установено в таблетката Xplore ix104 Rugged I7cpu&4g
 • Новинка

2018 най-новия софтуер на MB Star C4 SSD диагностично софтуер multi-language 2018.03 V установено в таблетката Xplore ix104 Rugged I7cpu&4g

254.40 BGN 242.00

2018 Најновите MB Ѕвезда C4 Софтвер SSD Дијагностички Софтвер мултијазик 2018.03 V инсталиран во Xplore ix104 Таблета Солиден I7cpu&4gЗабелешка : овој лаптоп е втора рака, но добра состојба, може да работат и за вас, пријателве молиме да го знаете пред да го нарачате...

Каталог на резервни части за земеделска техника Кун
 • Новинка

Каталог на резервни части за земеделска техника Кун

240.00 BGN 185.00

започнете Holmer Резервни делови каталог Hurlimann SDF eДелови 2015 Deutz Fahr SDF eДелови 2014 ATSG 2013 Lombardini Fabrica Motori ЕПС Laser Cat 2015 Година Истите SDF eДелови 2015 Laser Cat 3 2017 Lambor SDF eДелови 2015 Krone Резервни делови каталог за земјоделство, 2013крајотзапочнете Tadano Резервни Делови Каталог 2016 Кранови Карго В....

Deutz-Fahr, Hurlimann, Lamborgi, Same SDF [04/2014] всички марки
 • Новинка

Deutz-Fahr, Hurlimann, Lamborgi, Same SDF [04/2014] всички марки

240.00 BGN 185.00

SDF ПОЛНА, делови каталог, поправка прирачници, инсталации дијаграми за DeutzFahr, Lamborghini, Исто и Hurlimann тракториDeutzFahr SDF eДелови делови каталог за folowing модели : Alte MähdrescherAlte TraktorenAgroclimberAgroclimber COM 3Agro CompactAgrocompact 3.xxAgrofarmAgrofarm COM 3Agrofarm ТТБ COM 3AgrokidAgrokid COM 3AgroluxAgrolux COM 3Agrolux FAgroplusAgroplCOM 3AgroplFAgroplF COM 3AgroplF ECOLINEAgroplSAgroplS COM 3AgroplV COM 3Agro PrimaAgro StarAgro Star FreisichtAgro Star TGAgrosunAgrotracAgrotronAgrotron 4.xxAgrotron 6.xxAgrotron КAgrotron К COM 3Agrotron LAgrotron MAgrotron MK3Agrotron НовиAgrotron ProfilineAgrotron TTVAgrotron TTV COM 3Agrotron XAgrovectorAgro XtraD07D07 CDX КОМЕТАЛ 3DX 3 V / F / SDX 3 VCDX 4DX 6DX 7DXabDXbisHopfenINTRAC54005400 COM3 (2008)550056005600 (2008)5600 (2009)6000 (2010)АКТЕРALLRADРАМНОТЕЖАBISOKPABECTRONFARMLINERHMWPOWERLINERRAPSSTARLINERTOPLINERL ПРЕД ТОВАРАЧИDeutzFahr SDF eDoc содржи поправка прирачници и жици дијаграми за folowing модели : Agroclimber Agroclimber 105 Agrofarm Agrofarm 85 Agrofarm 85 > 5001 Agrofarm 100 Agrofarm 100 > 5001 Agrofarm COM 3 AGROFARM 430 > 1001 Agrokid Agrokid 210 > 11001 Agrokid 220 > 11001 Agrokid 220 > 16001 Agrokid 230 > 11001 Agrokid 230 > 16001 Agrolux Agrolux 60 >D10 S523 WTE1001 Agrolux 70 >D10 S673 WTE1001 AgroplF AgroplF 70 > 3001 AgroplF 75 > 3001 AgroplF 90 > 3001 AgroplF 100 > 3001 AgroplS AgroplS 70 (20") > 8001 AgroplS 70 (24"28") > 6001 AgroplS 75 (20") > 8001 AgroplS 75 (24"28") > 6001 AgroplS 90 (20") > 8001 AgroplS 90 (24"28") > 6001 AgroplS 100 (20") > 8001 AgroplS 100 (24"28") > 6001 Agrotrac Agrotrac 125 Agrotrac 150 > 1001 Agrotron К COM 3 AGROTRON К 420 PROFILINE AGROTRON К 610 PROFILINE AGROTRON К 430 PROFILINE Agrotron L Agrotron L720 Agrotron L720 > 10010 Agrotron М Agrotron М 610 Profiline Agrotron М 620 Profiline Agrotron М 640 Profiline Agrotron М 650 Profiline Agrotron Profiline Agrotron 180.7 Profiline > 8169 1001 Agrotron TTV COM 3 AGROTRON TTV 610 DCR AGROTRON TTV 620 DCR Agrotron X Agrotron X710 >WSXJ330400 LD10001 Agrotron X720 >WSXJ340400 LD10001 5600 (2008) 5650 H COM 3 >13500 5660 H COM 3 >13500 5660 HTS COM 3 >13500 5665 HTS COM 3 >13500 5690 H COM 3 >13500 5690 HTS COM 3 >13500 5695 HTS COM 3 >13500Hurlimann SDF eДелови делови каталог за folowing модели : КЛУБЕЛИТА XBЖ362 H372Ж4784ЏОКЕРЏОКЕР COM 3МАЈСТОРЗа ПРЕСТИЖПРИНЦОТПРИНЦОТ COM 3SXXAXA COM 3XA ТРАДИЦИЈАXBXB MAXXB MAX COM 3XB ТТБ COM 3XEXE ТРАДИЦИЈАXE COM 3XFXF COM 3XF ТРАДИЦИЈАXLXL COM 3XL HIНИВОXL HIНИВО 3 COMXMXM COM 3XM HIНИВО 3 COMXNXSXS COM 3XTXV COM 3L ПРЕД ТОВАРАЧИHurlimann SDF eDoc содржи поправка прирачници и жици дијаграми за folowing модели : ЏОКЕРПРИНЦОТXB MAXXB MAX COM 3XFXL HIНИВОXL HIНИВО 3 COMXM HIНИВО 3 COMXSLamborghini SDF eДелови делови каталог за folowing модели : 67470 N N 77480956100 1106 1306 1506АГИЛНИC ErgomaticC.В...

mb star c4 sd connect мултиплексор за bmw icom a2 с hdd 1 TB най-новия софтуер за лаптоп x200t сензорен екран, пълен комплект диагностика
 • Новинка

mb star c4 sd connect мултиплексор за bmw icom a2 с hdd 1 TB най-новия софтуер за лаптоп x200t сензорен екран, пълен комплект диагностика

BGN 1720.00

супер 2 IN1 mb ѕвезда c4 и за bmw icom а2 со најнов софтвер 1tb hdd инсталиран во x200t лаптоп подготвен да се користи дијагнозаЗа mb ѕвезда мулти јазици, за bmw icom а2 ista стр во повеќе јазици, ista d само на англиски јазик и ГерманијаMB Ѕвезда SD Поврзете c4 V2018.03 1...

Вакуумна и газова помпа тестер за налягане манометър тестов набор от инструменти за нов карбюраторный клапан на ту-1 автоматичен тестер за налягане инструмент за д
 • Новинка

Вакуумна и газова помпа тестер за налягане манометър тестов набор от инструменти за нов карбюраторный клапан на ту-1 автоматичен тестер за налягане инструмент за д

BGN 56.00

Производи Детали : Ова масло притисок тестер комплет вклучува колосек, црево и адаптери Тоа се користи за да се провери за носење или неисправни делови во гориво пумпа и вакуум систем...

всички данни са монтирани veraion alldata 10.53 mitchell ondemand 2in1 с лаптоп t410 (i5 4g) hdd 1tb auto repair софтуер
 • Новинка

всички данни са монтирани veraion alldata 10.53 mitchell ondemand 2in1 с лаптоп t410 (i5 4g) hdd 1tb auto repair софтуер

BGN 675.20

Пакет листата : 1 1pc x Целосна alldata 10.53 и mitc / пеколот на побарувачката 2015 година во 1 TB Хард Диск2 1pc x t410 лаптоп 1tb hdd win7t410 лаптоп 4g i5 втора ракаAlldata 10.53 : Целосен сет опис на каталогот : Професионална поправка продавници треба струја, фабрикаточни информации за да ја исполнат сложената поправка барањата на денешниот автомобилската индустрија...

OBDII OBD2 16Pin ъгъл 90 градуса мъж към жена диагностика удължителен кабел конектор кабел сплитер плосък тънък като юфка 60 см
 • Новинка

OBDII OBD2 16Pin ъгъл 90 градуса мъж към жена диагностика удължителен кабел конектор кабел сплитер плосък тънък като юфка 60 см

BGN 11.02

OBDII OBD2 16 Pin 90 степени Агол Машки Да се Женски Дијагностички Extender Конектор Кабел Splitter Рамен Тенка Како Глупак 60cm Боја : ЦрнаКарактеристики : Овој кабел може да го спаси и абење на вашиот скенирање алатка е OBD конекторВисококвалитетни материјали даваат кабел супериорен флексибилност и издржливост.Повеќе кабли може да се daisyврзани заедно за да се постигне подолг должина.Компатибилен дијагностички алатки со 16 pin socketДимензии : 60cmПакет се вклучени : 1 PC * OBDII 1 до 2 двојна (машки да се Женски+машки) 16 Pin КабелQ&A : Работи да се подели OBD автобус?Да,OBDII OBD2 16 Pin 90 степени Агол Машки Да се Женски Дијагностички Extender Конектор Кабел Splitter Рамен Тенка Како Глупак 60cm Работи да се подели на автобус на 2007 година Wrangler...