Лека бебешка количка, детска количка алуминиева сплав, изградена детска количка с колело ЕВА, двустранен, детска количка push

Лека бебешка количка, детска количка алуминиева сплав, изградена детска количка с колело ЕВА, двустранен, детска количка push

BGN 317.00
-34 %
BGN 480.00

Брой продукти


Лесни Бебе Шетач, Алуминиум рамка за дете што се склопува,
укината бебе pram со ЕВА тркала, две начин притисни бебе pushchair
Лесни бебе шетач, нето тежина само 7.2 KG, истата тежина како три ipad air2, мајка може да го подигнете лесно
Супер прошируваат седиште, 38cm ширина, бебето се чувствуваат удобно во шетач
Компактен пати складирање или транспорт, родителите може да се свитка со една рака
Две начин притисни за дете што се склопува, бебето може да се соочи во светот, исто така, може да се соочат на мајка ми
4 одделение се прилагоди покрив), може да ги покрие сите шетач, заштити бебето од изгореници или дожд
Отстранлив плоча, може да се земе бебето надвор лесно, плоча, исто така, може да се хранат децата
Прилагодливи седиште backrest, бебето може да седи може да лага
2 одделение се прилагоди подложка за нозе, ги задоволи деца различни бараат
Алуминиум рамка, лесни, но висок товарот
5 точка безбедност ремен, бидете сигурни дека бебето безбедност во шетач
Отстранлив ткаенина, исто така, може да се перат, многу е удобен
Интегрирани ЕВА тркала, издржливи и отпорни на абење, одговараат за сите видови на патишта
Рачно изработени од кожа рачка, високо квалитетни, комфорни и nonslip


Подробности

търговска марка:
Чанта
Носеща Товар:
25 кг
Възрастова Група:
10-12М,4-6М,7-9 М,19-24 МИЛИОНА,13-18М,2-3ТИ, 0-3М
3C:
Тип
документ:
3C
Прибрана Ли Е Той:
ДА
Номер На Модела:
A11
Цвят:
Син, Сив, Розов
Възрастова Група:
0~36 месеца
Рамка:
Алуминиева Сплав
Плат:
polyestesr
Тегло:
7.2KG
Одобрява:
Тест SGS
широчина на седалката:
38см
колелото:
ЕВА
двупосочен тласък:
ДА
люк на покрива:
Rank 4 регулира

Избор на купувачи

Преносима детска количка да седи в легнало положение сгъваема четырехколесная количка за лятото е лесно да носят със себе си Kinderwagen лесен чадър за количка bebek arabasi
  • Новинка

Преносима детска количка да седи в легнало положение сгъваема четырехколесная количка за лятото е лесно да носят със себе си Kinderwagen лесен чадър за количка bebek arabasi

BGN 409.60

Преносни бебе шетач седат лежи преклопување на четири тркала количка Лето лесна за Носење Kinderwagen Светлина Чадор Шетач bebek arabasi