тръба кварц галоида рубинен цвят ультракрасная, IR лампа, нагревател 750мм 220V 1000В елемент машини обувки

тръба кварц галоида рубинен цвят ультракрасная, IR лампа, нагревател 750мм 220V 1000В елемент машини обувки

BGN 176.00

Брой продукти


рубин боја на топлинска цевка имаат ниско ниво на зрачење, со користење на оптичко зрачење карактеристики, преку осмоза надвор интровертност.тоа се исуши целосно, што не треба да се загрее.тоа е да се очекува температура во 60 секунди,и константна температура.тоа загрева проницаемост.тоа не му наштети на очите, брз и стабилен сушење лепак со топол воздух циркулаторниот систем. Силна тензија стабилен квалитет.
предности :
1, nontoxic и загадувањето на околината-бесплатно, без загадување,кој е новиот тип на еколошки производи.
2, преку посебен процес, на светилка површината злато позлата, веќе убави и издржливи.
3. светилка површината може да издржи апсолутно 800 целзиусови степени.
Инфраред може преку позлата слој, главно се користи за медицински уреди за греење и индустрија. Тоа може да го запре штетни за човековото тело од ултравиолетови зраци, кои го прават корисни за човечкото тело, инфрацрвена ламба.
напон : 220 V
моќност : 1000 W
цевка со дијаметар : 10 mm
големина(L) : 750 mm
Забелешка : ако specition не е вашата потреба,ве молиме контактирајте со нас.


Подробности

Материал:
Никел-Хромовая Легированная Стомана
Номер На Модела:
rc760
is_customized:
Yes
Тип:
Друго

Избор на купувачи

CP-12 Potochromic Stress Lens Тестер Crystal Check the Installation Process Force Situation Customization Optometry Glasses
 • Новинка

CP-12 Potochromic Stress Lens Тестер Crystal Check the Installation Process Force Situation Customization Optometry Glasses

99.20 BGN 87.00

CP12 Potochromic Стрес Леќа Тестер Кристал Проверка На Процесот на Инсталација Сила Ситуација Прилагодување Optometry ОчилаТест кристално леќа, проверете објективот процесот на инсталација сила ситуацијаГолемина : 273x165x112mmОбработка : прилагодувањеТип : optometryБренд : optometrialПоле на примена : ОчилаМодел : cp12Тежина : 0.5 кг

GPRS GSM A9 модул SMS Глас за безжичен пренос на данни за интернет на нещата изкуствен интелект
 • Новинка

GPRS GSM A9 модул SMS Глас за безжичен пренос на данни за интернет на нещата изкуствен интелект

BGN 5.98

Добредојдовте на нашата Продавница * Опис на GPRS GSM A9 Модул SMS Глас Безжичен Пренос на Податоци IOT Вештачка ИнтелигенцијаЗа повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насShippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање на проверка...

10шт K876b множество дупки L образна железен лист DIY модел на производство на части Прът винтове фиксирани с помощта продават на загуба, Франция
 • Новинка

10шт K876b множество дупки L образна железен лист DIY модел на производство на части Прът винтове фиксирани с помощта продават на загуба, Франция

2.51 BGN 2.00

Пакетот вклучува : 10pcsГолемина : како се покаже слика Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Диаметър 84 см китайски ръчно изработени Classicial масло хартиен чадър скариди играе водоустойчив чадър танц декорации подарък подпори чадър
 • Новинка

Диаметър 84 см китайски ръчно изработени Classicial масло хартиен чадър скариди играе водоустойчив чадър танц декорации подарък подпори чадър

81.28 BGN 42.00

Answer : ___________________________ Note : 1.Со Подмачкана хартија чадор е рачно изработени чадор со кинески карактеристики...

5 бр./лот Япония KLS JCR 12V20WA20H/3 халогенна лампа цветова температура от 3000 До
 • Новинка

5 бр./лот Япония KLS JCR 12V20WA20H/3 халогенна лампа цветова температура от 3000 До

BGN 240.00

5pcs / многу Јапонија KLS JCR 12 V20 WA20 H / 3 Халоген Светилка Температура на Бојата 3000 KТехника параметри : Бренд : KLSтемпература на бојата : 3000 KМодел : JCR 12 V20 WA20 H / 3Рефлектор дијаметар : 35.8 mmМесто на потекло : ЈапонијаДолжина : 38mmМоќност : 20 WСветилки база : GZ4Напон : 12 VЖивот : 2000 HСо внатрешни рефлектор,кварц халоген светилка има компактно огледало одраз систем.Стаклото рефлектор на овие светилки има двоен слој слој, кој се рефлектира светлина на предната и 75% топлина на грбот.За да се обезбеди температура е во рамките на дозволени опсег.КарактеристикиНа халоген извор на светлина има оптички систем за calibrating прецизно, така што тоа не треба да се калибрира повторно по светилка е заменет...

КОЧАН-61A включено-изключено нагоре надолу превключвател бутон в станцията за управление на кран за повдигане Привесной
 • Новинка

КОЧАН-61A включено-изключено нагоре надолу превключвател бутон в станцията за управление на кран за повдигане Привесной

BGN 16.32

Спецификации : Име На Производ Воочи Големината И Pushbutton Switch Модел Бр ПОЛИЦАЕЦ61 A Употреба за воочи големината и Кран Карактеристики Rainproof, Горедолу, за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Контакт Тип на Еден Оценет Напон и Струја AC 250 V, 5 AAC 500 V, 2 A Вкупната Големина(Прибл.) 19 x 6.6 x 7cm / 7.5" x 2.6" x 2.8"(LWT) Jointing Ракав Должина од 10cm / 3.9" Домување Материјал АБС Боја на Портокалово Црвена Нето Тежина 313g Пакет Содржина 1 x воочи големината и Pushbutton Switch 1 x Jointing РакавОпис : Притисни Копчиња : До & Долу, ABS Домување, rainproof...

Возняк за iPhonex8g8p7g7p6s6sp6g6p точност Оловен завод стоманена мрежа Оловен завод плоча, стоманена мрежа топки CPU висококачествена мрежа
 • Новинка

Возняк за iPhonex8g8p7g7p6s6sp6g6p точност Оловен завод стоманена мрежа Оловен завод плоча, стоманена мрежа топки CPU висококачествена мрежа

17.28 BGN 16.00

wozniak за i Phone X 8 8 PA11 7 G 7 PA10 6 S 6 SP A9 6 G 6 P A8 прецизност растенијата калај челик нето растенијата тин тин плоча челик мрежа топки ПРОЦЕСОРОТ висок квалитет на мрежа

10.0 мм кръгъл отвор на пробиване на отворите titanium лист пробиване на отворите на филтъра Хоттинг продажба 500мм*1000мм
 • Новинка

10.0 мм кръгъл отвор на пробиване на отворите titanium лист пробиване на отворите на филтъра Хоттинг продажба 500мм*1000мм

688.00 BGN 654.00

10.0 mm Круг Удирање Дупка Мрежа Титаниум Лист Удирање Филтер Мрежа Hotting Продажбата 500mm*1000mmТитаниум Удирање Дупка Филтер мрежа Детали : 10.0 mm Круг Удирање Дупка Мрежа Снабдувач1>Материјал : Титаниум одбор,Никел одбор, Молибден одбор, Молибден одбор, Inconel600 / Inconel601 Нерѓосувачки челик одбор,Hastelloy легура C276 / C22 одбор,Monel400 / 500 легура одбор, од не ' рѓосувачки челик одбор,месинг одбор, алуминиум одбор, ладна и топла челик одбор,copperplate и влакна одбор.2>Ткаење и карактеристики : Тоа е удирани со тупаници да meshes...

500 W 300*500 мм 220 регулатор на температурата силиконова нагревательная плоча Силиконова гума бонбони нагревательная дъска силикон нагревател pad
 • Новинка

500 W 300*500 мм 220 регулатор на температурата силиконова нагревательная плоча Силиконова гума бонбони нагревательная дъска силикон нагревател pad

BGN 222.38

Основна спецификација : demension : 300*500mm напон : 220 V Моќност : 500 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

35-50мм метричен циферблат Калибър Калибър дупки на цилиндъра вътрешно дупка фрезерное измерение
 • Новинка

35-50мм метричен циферблат Калибър Калибър дупки на цилиндъра вътрешно дупка фрезерное измерение

BGN 62.40

Dial понесе мерач нуди метод на мерење создаден, или откривање на коси или ovality.Резолуцијата на мерач е од 0.01 mm.Збир на anvils се вклучени.Спакувани во дрвени чување.Големините на 1835 MM ,35 MM50 MM ,50160 MM ,160250 MM се сите достапни во нашата продавница, ве молиме слободно контактирајте со нас

Нов горещ тежък 40 (1000 mm) ръчен ламинатор идеално предпазва студен ламинатор
 • Новинка

Нов горещ тежък 40 (1000 mm) ръчен ламинатор идеално предпазва студен ламинатор

638.40 BGN 600.00

40" ладна laminator Овој студен laminator може да се примени ладно притиснете процес за покривање на графика со ладна laminating филм кој има добра конзерванс водоотпорен и uvioresistant перформанси...

Никел 18650 литиево-йонна батерия никелова плоча каишка ивица лист за батерия точкова заварка машина за заваряване на детайли 60шт никелова лист
 • Новинка

Никел 18650 литиево-йонна батерия никелова плоча каишка ивица лист за батерия точкова заварка машина за заваряване на детайли 60шт никелова лист

9.58 BGN 9.00

Никел појас 18650 li јонска Батерија Никел Плоча Рака Лента Лист За Батеријата Место Заварувач Машинска Висок квалитет 60pcs Никел Почитувани : ви Благодарам многу за вашата посета на нашата продавница! Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме! Ви благодариме повторно следниве е нашата продавница посветеност! Ве молиме продолжете...

Метална втулка кабел дупка на кутията, изход притежател на сребърен тон за компютърна маса на Маса инструмент
 • Новинка

Метална втулка кабел дупка на кутията, изход притежател на сребърен тон за компютърна маса на Маса инструмент

31.98 BGN 29.00

Опис : Дизајниран со метални материјали, е погоден за повеќе големината компјутерски кабел.Совршен за водење на кабли преку рамна маса или на маса површини.Прилагодливи grommets уредно гасови жици начин од десктоп компјутерите и работата површини.Идеален додаток за да го инсталирате кабел на компјутер биро, се користи широко во канцеларија, дома, хотел, банка, итн.Пакет Содржина : 1 x Кабел Дупка МаскаДимензија : 280 x 80 mmГлавен Материјал : МеталБоја : Сребрена На Ѕвонење,ЦрнаТип : Кабел МаскаДупка Големина : 67*265mm

50 бр битова шевна машина игла HA x1 за певица на брат Janome Juki също са подходящи стари шевни част инструмент Macine
 • Новинка

50 бр битова шевна машина игла HA x1 за певица на брат Janome Juki също са подходящи стари шевни част инструмент Macine

14.38 BGN 13.00

Форма : на една страна е рамен и една страна, топката на главата.големината се 11 / 75,12 / 80,14 / 90,16 / 100,18 / 110.Секој 10pcs, 50pcs во вкупниот1.Овој оглас е Домашна Машина за Шиење Игли За Пејач за Брат Janome за Тојота Juki 50pcs,тоа исто така се користи за стари домашни машина за шиење.2.Овие машина за шиење игли се универзални фитинг 130 / 705 H, HAx1 или 15x1 тип,на месо тело е рамен една страна и круг на други.3.Направен да одговара на повеќето машини за шиење Пејач, Pfaff, Bernina, за Брат, Janome, Џонс,Newhome, Elna, за Тојота, Сребро, Riccar, Бебе Заклучување,за Husqvarna, Викинг, Viscount, Necchi, Тупаничар Rossman итн.домашните машина за шиење.Пакет inlude : 50x Домаќинство Машина за Шиење Игли

15mm X 1700mm 220V 100W индивидуалният дизайн дизеловата линия впръскване нагревател Силиконова пипета нагревателен колан Силикон нагревателен елемент
 • Новинка

15mm X 1700mm 220V 100W индивидуалният дизайн дизеловата линия впръскване нагревател Силиконова пипета нагревателен колан Силикон нагревателен елемент

54.38 BGN 52.00

15mm X 1700mm 100 W 220 VОсновна спецификација : demension : 15*1700mm напон : 100 V Моќ : 220 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

120*180mm 220V 100W силиконов каучук алуминиев нагревател електрически кабинет източване на электротермическая дъска Силикон нагревател
 • Новинка

120*180mm 220V 100W силиконов каучук алуминиев нагревател електрически кабинет източване на электротермическая дъска Силикон нагревател

BGN 60.78

Основна спецификација : demension : 120*180mm напон : 220 V Моќност : 100 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...