Мини-златар лупа Преносими led двоен-малко 30*22 mm 60 * 12 мм бижута идентификация лупа лупа с кутия

Мини-златар лупа Преносими led двоен-малко 30*22 mm 60 * 12 мм бижута идентификация лупа лупа с кутия

BGN 4.00
-16 %
BGN 4.78

Брой продукти


Преносни лупа LED Двојно Повеќе од 30*22mm /60*12mm Накит Идентификување Зголемувачот
Карактеристики : Основно леќа : 30*22mm Ребалансот на леќа : 60*12mm Притисни прекинувачот за вклучување-исклучување на Осветлување : LED светло користи, со валута откривање на функцијата светилка,3 LR1130 батерии(Не се вклучени) Големина : x 5.0 3.3 x 2.8 cm Пакетот Вклучува : 1 x Накит Loupe 1 x случај 1 x Key за завртка latch Забелешка : копчето е во подарок кутија ,само под loupe Нето тежина : 30g Бруто тежина : 93g


Подробности

търговска марка:
Demon
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
9889
Материал:
Карбид
Тип:
Друго
is_customized:
Yes
Наддаване:
30-60

Избор на купувачи

120*180mm 220V 100W силиконов каучук алуминиев нагревател електрически кабинет източване на электротермическая дъска Силикон нагревател
 • Новинка

120*180mm 220V 100W силиконов каучук алуминиев нагревател електрически кабинет източване на электротермическая дъска Силикон нагревател

BGN 60.78

Основна спецификација : demension : 120*180mm напон : 220 V Моќност : 100 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

EFAP-S400 Power tested работи добре
 • Новинка

EFAP-S400 Power tested работи добре

BGN 102.40

EFAPS400 Моќ тестирани работат добри Производи Статус : се користи Бренд Име : EFAPS400 Оценка Моќ : 301 W 400 W Пакет : Да Интерфејс Тип : 24 Pin Апликација : Server ПРАТКАТА 1.Предмети се испраќаат само по уплата...

WEH000802A Winstar - това е 8x2 мини OLED-дисплей (1.2) , който има същия размер контур, червен цифров дисплей нов и оригинален
 • Новинка

WEH000802A Winstar - това е 8x2 мини OLED-дисплей (1.2) , който има същия размер контур, червен цифров дисплей нов и оригинален

BGN 70.08

WEH000802 A Winstar е 8x2 OLED мини дисплеј (1.2") која го има истиот ја нагласи големината,ЦРВЕНА карактер прикажете нови и оригиналниАко имате било услов за font color(по случаен избор),ги споделите со нас plsМодел Бр...

тръба кварц галоида рубинен цвят ультракрасная, IR лампа, нагревател 750мм 220V 1000В елемент машини обувки
 • Новинка

тръба кварц галоида рубинен цвят ультракрасная, IR лампа, нагревател 750мм 220V 1000В елемент машини обувки

BGN 176.00

рубин боја на топлинска цевка имаат ниско ниво на зрачење, со користење на оптичко зрачење карактеристики, преку осмоза надвор интровертност.тоа се исуши целосно, што не треба да се загрее.тоа е да се очекува температура во 60 секунди,и константна температура.тоа загрева проницаемост.тоа не му наштети на очите, брз и стабилен сушење лепак со топол воздух циркулаторниот систем...

5 бр./лот Япония KLS JCR 12V20WA20H/3 халогенна лампа цветова температура от 3000 До
 • Новинка

5 бр./лот Япония KLS JCR 12V20WA20H/3 халогенна лампа цветова температура от 3000 До

BGN 240.00

5pcs / многу Јапонија KLS JCR 12 V20 WA20 H / 3 Халоген Светилка Температура на Бојата 3000 KТехника параметри : Бренд : KLSтемпература на бојата : 3000 KМодел : JCR 12 V20 WA20 H / 3Рефлектор дијаметар : 35.8 mmМесто на потекло : ЈапонијаДолжина : 38mmМоќност : 20 WСветилки база : GZ4Напон : 12 VЖивот : 2000 HСо внатрешни рефлектор,кварц халоген светилка има компактно огледало одраз систем.Стаклото рефлектор на овие светилки има двоен слој слој, кој се рефлектира светлина на предната и 75% топлина на грбот.За да се обезбеди температура е во рамките на дозволени опсег.КарактеристикиНа халоген извор на светлина има оптички систем за calibrating прецизно, така што тоа не треба да се калибрира повторно по светилка е заменет...

Никел 18650 литиево-йонна батерия никелова плоча каишка ивица лист за батерия точкова заварка машина за заваряване на детайли 60шт никелова лист
 • Новинка

Никел 18650 литиево-йонна батерия никелова плоча каишка ивица лист за батерия точкова заварка машина за заваряване на детайли 60шт никелова лист

9.58 BGN 9.00

Никел појас 18650 li јонска Батерија Никел Плоча Рака Лента Лист За Батеријата Место Заварувач Машинска Висок квалитет 60pcs Никел Почитувани : ви Благодарам многу за вашата посета на нашата продавница! Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме! Ви благодариме повторно следниве е нашата продавница посветеност! Ве молиме продолжете...

USB3300 USB HS Board Host OTG PHY Low Пин ULPI Evaluation Development Module Kit
 • Новинка

USB3300 USB HS Board Host OTG PHY Low Пин ULPI Evaluation Development Module Kit

BGN 11.34

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка ОписUSB highspeed PHY уред за ULPI интерфејс за ПрегледThe USB3300 USB ХС Boardis додаток одбор кој делува како USB highspeed надворешни PHY уред за ULPI интерфејс, карактеристики на USB3300, MIC20751 BM одборот...

10шт K876b множество дупки L образна железен лист DIY модел на производство на части Прът винтове фиксирани с помощта продават на загуба, Франция
 • Новинка

10шт K876b множество дупки L образна железен лист DIY модел на производство на части Прът винтове фиксирани с помощта продават на загуба, Франция

2.51 BGN 2.00

Пакетот вклучува : 10pcsГолемина : како се покаже слика Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

ЧАША СТАРТЕР РУШВЕТ ЗА ПЛАСТМАСОВИ ХРАПОВИКА ТЪНЪК ТИП НА СТАРТЕРА Е ПОДХОДЯЩ РОБИН EY20 EH12 EH12-2D 2B RAMMER PULL START СЪБРАНИЕ НА КПГ CLAW
 • Новинка

ЧАША СТАРТЕР РУШВЕТ ЗА ПЛАСТМАСОВИ ХРАПОВИКА ТЪНЪК ТИП НА СТАРТЕРА Е ПОДХОДЯЩ РОБИН EY20 EH12 EH12-2D 2B RAMMER PULL START СЪБРАНИЕ НА КПГ CLAW

13.06 BGN 12.00

ОДВРАТНА СТАРТЕР ПРВЕНСТВО ЗА ПЛАСТИЧНИ RATCHET ТЕНКА ТИП СТАРТЕР ОДГОВАРА НА РОБИН EY20 EH12 EH122 D 2 D RAMMER СЕ ПОВЛЕЧЕ ЗАПОЧНЕТЕ СОБРАНИЕТО ПСИ НОКТОТКЛУЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ И КАРАКТЕРИСТИКИ : ЗА МИСЛИТЕ СТИЛ , ПЛАСТИЧНИ RATCHET СТАРТЕРАПЛИКАЦИИ : ОДГОВАРА НА РОБИН СУБАРУ EY20 EH12 / EH122 D / 2 B И ПОВЕЌЕ ГРАДЕЖНАТА ОПРЕМА, АЛАТКИТЕКРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 X МЕТАЛ СТАРТЕР ПРВЕНСТВО( КАКО НА СЛЕДНИВЕ СЛИКИ СЕ ПРИКАЖАНИ)ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ , СЕ ПРОДАВААТ " КАКО ШТО Е : ***ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ТОЧНИОТ ДЕЛОВИ ЗА ВАШИОТ МОТОР / ОПРЕМА ПРЕД ПОДНЕСУВАЊЕ НА ВАШАТА ЦЕЛ АКО ВАШИОТ МОТОР / ОПРЕМА ТИП НЕ Е ВО ЛИСТАТА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС..НЕ СЕ ПРЕТПОСТАВИ ДЕКА ТОА ЌЕ СЕ ВКЛОПИ***ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!ПРОЧИТАЈТЕ ГИ СЛЕДНИТЕ ПОРАКИ ПРЕД ВАШАТА ТРАНСАКЦИЈА : НИЕ НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА БИЛО ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ ИЛИ УВОЗ ДОХОД ...

Нови подробности за кухненски шкаф кутия задника панта месинг панта 8*10 мед панта с винтове жак за DIY модел играчки аксесоари
 • Новинка

Нови подробности за кухненски шкаф кутия задника панта месинг панта 8*10 мед панта с винтове жак за DIY модел играчки аксесоари

15.01 BGN 14.00

Ве молиме имајте во предвид : Слика Мерење и само за референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !( 1 многу вклучувајќи 20pcs зглоб + 80pcs завртка )Зглоб : должина : 15mm ширина : 10мм дебелина : 0.5 mmЗавртка : должина : 8mm дијаметар : 1.15 mmВе молиме проверете кој Вид Големина и Количина што треба .

Диаметър 84 см китайски ръчно изработени Classicial масло хартиен чадър скариди играе водоустойчив чадър танц декорации подарък подпори чадър
 • Новинка

Диаметър 84 см китайски ръчно изработени Classicial масло хартиен чадър скариди играе водоустойчив чадър танц декорации подарък подпори чадър

81.28 BGN 42.00

Answer : ___________________________ Note : 1.Со Подмачкана хартија чадор е рачно изработени чадор со кинески карактеристики...

12V 100W 100*200mm алуминиева плоча разпределителните скоростна шкаф за управление влагоустойчив, отговарят на високи изсушаване нагревател Silicome нагревател pad
 • Новинка

12V 100W 100*200mm алуминиева плоча разпределителните скоростна шкаф за управление влагоустойчив, отговарят на високи изсушаване нагревател Silicome нагревател pad

57.58 BGN 55.00

Основна спецификација : demension : 100*200mm напон : 12 V Моќност : 100 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

220V 2000W 7mm медни нагревательная тръба на резервоара, овални капак 50*35 mm електрическа, топлинна тръба, нагревателен елемент кофи
 • Новинка

220V 2000W 7mm медни нагревательная тръба на резервоара, овални капак 50*35 mm електрическа, топлинна тръба, нагревателен елемент кофи

BGN 36.80

материјал : не ' рѓосувачкимоќност : 2000 Wнапон : 220 Vцевка со дијаметар : 7 mmглавната примена : течни греењезабелешка : ако спецификација не вашата потреба,ве молиме контактирајте со нас.ние може да се направи според вашите потреби.повратни информацииПочитувани купувачот, задоволството на клиентите е многу важно за нас.& Доколку сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.& Ако не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,само trut нас, и ние ќе го реши сите проблеми ,ве молиме да ни даде промена да растат со вас ,ние треба вашата помош .Ви благодариме повторно!Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми!~ ^ ^ ~Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад !!Нашата компанија е специјализирана во производство и продажба на различни типови на електрични елемент, заврши сорти, спецификации сеопфатна...

35-50мм метричен циферблат Калибър Калибър дупки на цилиндъра вътрешно дупка фрезерное измерение
 • Новинка

35-50мм метричен циферблат Калибър Калибър дупки на цилиндъра вътрешно дупка фрезерное измерение

BGN 62.40

Dial понесе мерач нуди метод на мерење создаден, или откривање на коси или ovality.Резолуцијата на мерач е од 0.01 mm.Збир на anvils се вклучени.Спакувани во дрвени чување.Големините на 1835 MM ,35 MM50 MM ,50160 MM ,160250 MM се сите достапни во нашата продавница, ве молиме слободно контактирајте со нас

Трактор серия Taishan TS250-TS800, каталог на резервни части, Моля, изберете една книга, в съответствие с вашата серия трактори
 • Новинка

Трактор серия Taishan TS250-TS800, каталог на резервни части, Моля, изберете една книга, в съответствие с вашата серия трактори

BGN 39.66

Дел име : делови каталогФотографии од книгите се само за земање шоу, кога цел, ве молиме проверете кај нас за каталог, а ние ќе ви испратиме повеќе фотографии за да потврдите.Ве молиме изберете книгата според вашите трактор серија , за било какви прашања, ве молиме пишете ни.некои книга може да не се целосно нови, љубезно ве молиме да се напомене дека