2017 ново изкуствено гнездо и ЕЕГ страхотна градина миниатюрни джуджета терариуми смола занаяти фигурки за украса на дома куклена къща

2017 ново изкуствено гнездо и ЕЕГ страхотна градина миниатюрни джуджета терариуми смола занаяти фигурки за украса на дома куклена къща

BGN 1.00
-19 %
BGN 1.23

Брой продукти


Функција
100% сосема нов и висок квалитет
Внатрешни работи давање статии , канцеларијата на десктоп декорација
Прирачник за производот
Спецификација :
Материјал : смола
Боја : Како на сликата шоу
големина : гнездо дијаметар : 8-12 cm
јајце : 0.8-1.2 см
Пакетот вклучува :
6 компјутери јајца или 1 x гнездо
Добредојдовте на нашата продавница!
Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање


Подробности

търговска марка:
Взривяване на обработка
Номер На Модела:
гнездо приказна градина
Материал:
Смола

Избор на купувачи

H&D 40 мм прозрачен кристал миди сен жак дизайн висулка чакра Дъга производител колекция виси Suncatcher сватбени сувенири безплатни кърпи
  • Новинка

H&D 40 мм прозрачен кристал миди сен жак дизайн висулка чакра Дъга производител колекция виси Suncatcher сватбени сувенири безплатни кърпи

14.38 BGN 13.00

Име на производ : H&D 40mm Кристално Јасно Scallop Дизајн Pendant Чакра Виножито Создателот Колекција Виси Suncatcher Свадба Фаворизира Кристал : Занаети Декорација : Лустерот кристал делови Кристал призми : Lustres de cristal Lustres e pendentes de cristal : Лустерот кристал Боја : Шарени Осветлување Додатоци : Свадба Партија Декорација : Дома Wdding контејнери декорација Size21.7*2.5 инчен Нето Тежина : 85g Is_customized : да Материјал : K9 Кристално1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

30 мм прозрачен светлинното кълбо цветни осмоъгълни топчета Suncatcher кристални висулки призми за кристални призми част полилеи начало декор
  • Новинка

30 мм прозрачен светлинното кълбо цветни осмоъгълни топчета Suncatcher кристални висулки призми за кристални призми част полилеи начало декор

BGN 8.13

Име на производ : 30мм Јасно Осветлување Топката Шарени Octagon Мушка Suncatcher Кристал Приврзоци Призми За Кристал Призми Лустерот Делови Дома ДекорМатеријал : K9 КристалноГолемина : 1.3*10.4 инченОсветлување Топка : 30ммNW : 62 G1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

38 мм прозрачен кристал стъкло icicle Призма висулка лилаво осмоъгълник мъниста цвете Ловец на Слънцето кристални призми полилей част от домашния декор
  • Новинка

38 мм прозрачен кристал стъкло icicle Призма висулка лилаво осмоъгълник мъниста цвете Ловец на Слънцето кристални призми полилей част от домашния декор

BGN 7.98

Име на производ : 38mm Јасно Кристално Стакло Icicle Призмата Pendant Пурпурна Octagon Мушка Цвет Suncatcher Кристал Призми Лустерот Делови Дома ДекорМатеријал : K9 КристалноГолемина : 1.9 * 5.7 inchNW : 41 G1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

Нова къща Начало Открит градина, двор, път, ограда пейзаж на Планината Слънчев Ni-MH хранене 2V мощност 2LED лампи светлината декорация на градината
  • Новинка

Нова къща Начало Открит градина, двор, път, ограда пейзаж на Планината Слънчев Ni-MH хранене 2V мощност 2LED лампи светлината декорация на градината

BGN 5.74

Карактеристики : Апсолутно НИКАКВИ ЖИЦИ и лесно да се инсталира Соларна Батерија : 2 V 120m A Полнат со соларни панели под сончевата светлина Батерија : НуМЗ Батеријата вклучени Идеален за области каде конвенционалните електрични набавка не е достапна LED кол : 2 LED, Чиста бела боја Материјал : Пластични Led диодите може да трае и до 100.000 часа Автоматски го активира сензорот во мрак OFF / ON Switch Безбедно и отпорен на вода Тежина : 142.5 gПакет содржи : 1 x Сончевата Патека Светилка Светлина