Високи токчета за дамски летни 2017 нови корейски дивите летни дамски обувки приспадане лесен наклон със сандали прозрачни обувки

Високи токчета за дамски летни 2017 нови корейски дивите летни дамски обувки приспадане лесен наклон със сандали прозрачни обувки

BGN 36.00
-4 %
BGN 37.60

Брой продуктиПодробности

Обувки Размер:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Чехли по стаите
Тип Обувки:
Пързалки
Горния Материал:
PVC
Сезон:
Лято
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Височина На Платформата:
0-3см
Материал Стелки:
Дъвка
Номер На Модела:
V145
С Платформи:
ДА
Вид На Модела:
Твърд
Елемент На Модата:
Платформа
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Материал На Подметката На:
Дъвка
Подкладочный Материал:
PVC
търговска марка:
shuzumiao
Приложимо място:
отвън
Вид На Шипове:
Клинове
Цвят:
както е показано на фигура
Пол :
Жена
Размер:
34-40
Сезон:
Лято
Модерен елемент :
Платформа
Платформа:
0.5 см
Височина На Върха:
8,5 см
Място на произход на стоките:
Гуанджоу, Китай (континентален)
Дизайн:
Секси
Функция:
Модел подиум

Избор на купувачи

Секси каишка на глезена платформа Жени 15 см супер висок ток, Обувки, танц на пилоне / модела обувки, сватбени / вечерни обувки
 • Новинка

Секси каишка на глезена платформа Жени 15 см супер висок ток, Обувки, танц на пилоне / модела обувки, сватбени / вечерни обувки

120.19 BGN 84.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

FORUDESIGNS 3D Живопис Printed Women Summer Мрежести Обувки Flats Woman Дишаща Casual Shoes for Ladies Fashion Girls Loafers
 • Новинка

FORUDESIGNS 3D Живопис Printed Women Summer Мрежести Обувки Flats Woman Дишаща Casual Shoes for Ladies Fashion Girls Loafers

39.98 BGN 30.00

Добредојдовте НаВе Молиме Имајте Во Предвид:01ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме;02Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 00.5 cm;03Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;04ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.Да креирате сопствени дизајни,Прилагодено на Вашите Слики или лого на нашите производи.Ние обезбедуваме Капка превозот Услуги.FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.Совет : Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 310 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи тоа.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.Дали има некој царина?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи .Само сега. стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст; ,ќе добиете попуст информации во најрано време; ,голема попуст вие ќе добиете во нашата продавница.

Нов 2017 мода високи токчета Париж мода t етап на шоуто прозрачен лък е 15 см
 • Новинка

Нов 2017 мода високи токчета Париж мода t етап на шоуто прозрачен лък е 15 см

118.74 BGN 83.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

Лачена кожа секси високи обувки етап 17 см висок документален филм показва високи специални обувки
 • Новинка

Лачена кожа секси високи обувки етап 17 см висок документален филм показва високи специални обувки

121.60 BGN 91.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

Жените апартамент естествена кожа цвят Дамски обувки ежедневни 2017 мода дишаща приплъзване грах плоски обувки плюс размера на 35-44
 • Новинка

Жените апартамент естествена кожа цвят Дамски обувки ежедневни 2017 мода дишаща приплъзване грах плоски обувки плюс размера на 35-44

25.60 BGN 17.00

Жените Станови Вистинска Кожа Бои Жените Чевли Секојдневен 2017 Мода Дише Лизгана Грашок Рамни Чевли Плус Големина 354414346Испорака1·Пратката Кина Пост / МСМ / DHL / ФЕДЕКС.2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на3·Ние ќе брод од вашиот производ во 17 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.Плаќање1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T / T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.Повратни информации1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.Контактирајте Со Нас1·Вашето пребарување се добредојдени тука.2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или Email.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.

Класически дамски обувки лачена кожа 9 см тънък ток с високо качество приплъзване на класически бели обувки офис момичета помпа обувки DS-A0104
 • Новинка

Класически дамски обувки лачена кожа 9 см тънък ток с високо качество приплъзване на класически бели обувки офис момичета помпа обувки DS-A0104

61.23 BGN 49.00

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 = Нога Должина 23.0 cmНИ 6.5 = ЕВРА 37 = Нога Должина 23.5 cm НИ 7.5 = EUR 38 = Нога Должина 24.0 cmНИ 8.5 = 39 EUR = Нога Должина 24.5 cm НИ 9 = ЕУР 40 = Нога Должина 25.0 cmНИ 9.5 = ЕВРА 41 = Нога Должина беа 25,5 cm НИ 10 = ЕВРА 42 = Нога Должина 26.0 cmНИ 10.5 = ЕВРА 43 = Нога Должина 26.5 cm НАС 12 = ЕВРА 44 = Нога Должина 27.0 cmВе Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат...

ESVEVA 2017 женски помпи обтегач квадратен среден наклон пролет есен обувки квадратен чорап мека кожа PU помпи Дамски обувки голям размер 34-43
 • Новинка

ESVEVA 2017 женски помпи обтегач квадратен среден наклон пролет есен обувки квадратен чорап мека кожа PU помпи Дамски обувки голям размер 34-43

78.34 BGN 42.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 25 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .3...

Червени сватбени обувки на платформа 6 инча родословни обувки гореща разпродажба, 15 см секси обувки на висок ток дамски обувки
 • Новинка

Червени сватбени обувки на платформа 6 инча родословни обувки гореща разпродажба, 15 см секси обувки на висок ток дамски обувки

BGN 116.93

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

Sorbern Fashion Lace-Up Size 12 Shoes High Heel Шило Heel Помпа Ladies Shoes Red Bottom Open-Toe Shoes Woman Unique Heels направи си САМ
 • Новинка

Sorbern Fashion Lace-Up Size 12 Shoes High Heel Шило Heel Помпа Ladies Shoes Red Bottom Open-Toe Shoes Woman Unique Heels направи си САМ

139.20 BGN 129.00

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 79 работа обработка дена да се направи чевли за вас,некои сложени стилможе да треба повеќе дена,ве молиме љубезно чека трпеливо.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел.Customуслуга подолу се достапни : available : Промена на материјал или боја ;Промена чевли стилови,како што се промена на тенки пета да буци пета,коленото високи чизми до над колената високи чизми,високи потпетици за даоптоварување потпетици,додадете bowknot,додадете ремени итн.Обичај пета висина или платформа,пета висина е исти со платформа, па еднаш потврди пета висина, платформа ќеисто така е потврдено.Пета висина може да биде над 30cm , па само се игра вашата имагинација.【Стил】 : Висок Жените Пумпи 【Големина】 : EUR33#46# 【Пета】 : 1214 CM(различни од големината) 【Платформа】 : 0 CM(различни од големината) 【 Забелешка 】 : Пета & Платформа ќе биде малку различен од големината 【Горниот】 : СТП 【Обичај Услуга】 : ДАБели ПотпетициЦрни ПотпетициСкенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот...

Нов пристигане обувки и чанта набор от африкански комплекти 2017 лилав цвят обувки и чанти, за да отговарят на африканската обувки и чанта с Набор за парти I BCH-39
 • Новинка

Нов пристигане обувки и чанта набор от африкански комплекти 2017 лилав цвят обувки и чанти, за да отговарят на африканската обувки и чанта с Набор за парти I BCH-39

136.00 BGN 98.00

Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание : Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 SetМатеријал : СТП+Кристал+ГумаВисоки Потпетици : 10.5 СМЕвропа Големина : 3843Боја : Црна.Злато.Зелена.Виолетова.Црвена.Сребро.Небото Сино1.Обработка на време : само 13 работни дена.2...

Жените natrual овча кожа кожа yinzo плоски оксфордские обувки us9 реколта ключалката ръчно изработени жълт зелен оксфорд обувки за жени
 • Новинка

Жените natrual овча кожа кожа yinzo плоски оксфордские обувки us9 реколта ключалката ръчно изработени жълт зелен оксфорд обувки за жени

191.97 BGN 98.00

Важно Известување:Ние ги испратите Кинески големина ,ве молиме обратете се на нозете должина да се избере НИ големина .На пример,Ако моите нозе должина е 23.5 cm,јас треба да изберете НИ големина 6.5=CN големина 37;Ако моите нозе се малку пошироко или fatter јас ќе го избере една големина поголема.Покрај тоа,чевли внатрешна должина=нозе должина+0.5 cm.Ако било каква забуна ве молиме контактирајте со нас .Изненадување : Споделување на нашиот производ и неговата линк на вашиот VK, Facebook, Twitter, Badoo или другите социјални платформи и давајќи ни екранот за тоа, ќе добиете голем попуст или некој убав подарок.Повратни информации : 1...

YAERNI 2017 пролет / есен дамски обувки, обувки на платформа високо качество на ПУ мода чрез шнурове бродерия Ежедневни обувки на плоска подметка
 • Новинка

YAERNI 2017 пролет / есен дамски обувки, обувки на платформа високо качество на ПУ мода чрез шнурове бродерия Ежедневни обувки на плоска подметка

84.74 BGN 42.00

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа...

SGESVIER Остри пръсти секси женски помпи печатни смесени цветове Дамски обувки на тънък ток черен син обтегач на щиколотке Дамски обувки OX290
 • Новинка

SGESVIER Остри пръсти секси женски помпи печатни смесени цветове Дамски обувки на тънък ток черен син обтегач на щиколотке Дамски обувки OX290

66.88 BGN 34.00

SGESVIER Посочи Пети Секси Жени Пумпи Печатени Мешана Боја Жените Чевли Тенка Пета Црна, Сина Глуждот Тока Женски Обувки OX290Ме плаќаат nt Генерално, ние прифати кредитна са бо или нашиот заштита дава само на плаќање начини акк ept од Aliexpress платформа...

Секси Мода Silver Lady ' S Sandals Кристал High Heel Summer Party Shoes Prom Shoes wedding shoes for Bridal Шаферка Shoes
 • Новинка

Секси Мода Silver Lady ' S Sandals Кристал High Heel Summer Party Shoes Prom Shoes wedding shoes for Bridal Шаферка Shoes

104.00 BGN 99.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : Сребро, ЗлатоПети Облик : Отворена ПетиГорниот Материјал : СТПРазубавувањето : КристалПета Висина : ние може да се направи 2 видови на пета висина.7cm / 2.75 Инчи;9cm / 3.54 Инчи;ЕУР Големина Во Парк : 34 ЕВРА, EUR35, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, EUR 39, 40 ЕВРА, ЕВРА 41, ЕВРА 42Големина Референтна Табела : Ако не знаете како да се избере големината,pls ми испратите вашиот вистински мерки како што е подолу барање.1.Нога должина =___cm 2...

2017 Памук Плюшени Еднорог Чехли Творчески Смешни Домашни Меки Обувки Ново Прием На Кукла Cosplay Chinelo Спокоен Бял Гаден Съм 8
 • Новинка

2017 Памук Плюшени Еднорог Чехли Творчески Смешни Домашни Меки Обувки Ново Прием На Кукла Cosplay Chinelo Спокоен Бял Гаден Съм 8

11.18 BGN 6.00

2017 Памук Кадифен Еднорог Влечки Креативни, Смешни Дома Мека Чевли Нови Пристигне Кукла Cosplay Chinelo Онанирачки Бела Одвратното Мене s888Answer : ___________________________ Note : чевли се една големина одговара на сите, погоден за големината опција во сите димензии во рамките на 26 cm долга...

doershow красив дизайн африкански сандали секси Дама Shoes in royal blue, изкуствена кожа, за жени KGB1-17
 • Новинка

doershow красив дизайн африкански сандали секси Дама Shoes in royal blue, изкуствена кожа, за жени KGB1-17

120.00 BGN 78.00

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

Ръчно изработени на цветен блок 6 инча обувки на висок ток 15 см Дама партия токчета джапанки екзотични цветни обувки секси клубни високи токчета
 • Новинка

Ръчно изработени на цветен блок 6 инча обувки на висок ток 15 см Дама партия токчета джапанки екзотични цветни обувки секси клубни високи токчета

118.64 BGN 83.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

VTOTA 2017 високи токчета велур-Дамски Ежедневни обувки лятна дишаща приплъзване на Zapatos Mujer Slipony клинове обувки на платформа F74
 • Новинка

VTOTA 2017 високи токчета велур-Дамски Ежедневни обувки лятна дишаща приплъзване на Zapatos Mujer Slipony клинове обувки на платформа F74

63.52 BGN 35.00

Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина,sothat можете да изберат правото големина!! Ве молиме изберете НИ големина, ви благодариме! Ако arestill не се сигурни која е највеќе одговара за вас,ве молиме слободно контактирајте со нас!Купувачи и Бара Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер...

WEIQIAONA 6/8 / 10cm високи токчета laydy shoes Sexy Women ' s singles Fashion shoes women pumps Dress обувки Party shoes 33-46 размер
 • Новинка

WEIQIAONA 6/8 / 10cm високи токчета laydy shoes Sexy Women ' s singles Fashion shoes women pumps Dress обувки Party shoes 33-46 размер

BGN 84.62

Горниот материјал : Високquarty патентВнатре Материјал : СТППодлога Материјал : СТПOutsole материјал : гумаВисоки потпетици : 2.4"3"4"(6810cm)Водоотпорен платформа висина : Клучни зборови : Фустан чевли,секси,Супер високи потпетици пумпи, Занитвам,партија чевли,посочи,плитки,stiletto

2018 Пролет цвете естествена кожа, Дамски обувки твърди кука и контур апартамент обувки за жени на свободното време майка обувки жена плюс размери 35-41
 • Новинка

2018 Пролет цвете естествена кожа, Дамски обувки твърди кука и контур апартамент обувки за жени на свободното време майка обувки жена плюс размери 35-41

78.98 BGN 40.00

1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек2.Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо,па ве молиме пратете емаил до нас,или cantact со нашите продажни услуги на трговија менаџер ,ние ќе ви даде задоволни одговор! Ви благодариме !1...

New Hot Sale Fashion Lady High Heel Кристал Кристал Woman Shoes Peep Toe Wedding Bridal Dress Shoes-Популярните Вечерни Обувки
 • Новинка

New Hot Sale Fashion Lady High Heel Кристал Кристал Woman Shoes Peep Toe Wedding Bridal Dress Shoes-Популярните Вечерни Обувки

156.80 BGN 149.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : БелаПети Облик : Ѕиркаат ПетиГорниот Материјал : СатенРазубавувањето : Кристал, Имитација БисерПета Висина : 10см / 3.94 Инчи, вклучувајќи платформа 2cm висина / 0.78 ИнчиЕУР Големина Во Парк : 34 ЕВРА, EUR35, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, 39 EURГолемина Референтна Табела : Ако не знаете како да се избере големината,pls ми испратите вашиот вистински мерки како што е подолу барање.1.Нога должина =___cm 2...