Деликатен ток светло розови рози цветя, сандали на токчета партия сватбена рокля, обувки plataforma жени на високи токчета Птичья клетка токчета дизайн

Деликатен ток светло розови рози цветя, сандали на токчета партия сватбена рокля, обувки plataforma жени на високи токчета Птичья клетка токчета дизайн

BGN 139.00
-49 %
BGN 272.10

Брой продуктиПодробности

Обувки Размер:
5, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Помпи
Случай:
Парти
търговска марка:
МИКИШИДА
Форма На Носа:
Pip-Чорап
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Шипове:
Ажурни Токчета
Тип Помпа:
Т-Образна Каишка
Стил:
Секси
С Платформи:
No
is_handmade:
ДА
Номер На Модела:
chaoliu77
Подкладочный Материал:
естествена кожа
Материал Стелки:
Овча кожа
Елемент На Модата:
Апликация
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Материал На Подметката На:
Дъвка
Тип На Затваряне:
Цип
Горния Материал:
Кадифе
Сезон:
Пролет / Есен
Размер:
35 36 37 38 39 40 41 42

Избор на купувачи

Бяла Дантела На Нисък Ток Сватбени Обувки Коте Ток Булката Обувки Елегантна Парти Украса На Бала Нощ Обувки Дама, Танцови Обувки
 • Новинка

Бяла Дантела На Нисък Ток Сватбени Обувки Коте Ток Булката Обувки Елегантна Парти Украса На Бала Нощ Обувки Дама, Танцови Обувки

103.98 BGN 82.00

Добредојдовте на Врвот Продавачот Врвна УслугаБоја : БелаТип : Свадба ЧевлиПети Облик : Бадемово ПетиРазубавувањето : Чипка, Имитација БисерПовод : Свадба, Забава / Вечер, Посебен Повод, Меден МесецМатеријал : Крава СплитПета Висина : 6cm / 2.36 Инчи;Големина во парк : ЕУР 34, 35 ЕВРА, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, EUR 39, 40 ЕВРА, ЕВРА 41, ЕВРА 42, 43 ЕУР1...

Sorbern Fashion Lace-Up Size 12 Shoes High Heel Шило Heel Помпа Ladies Shoes Red Bottom Open-Toe Shoes Woman Unique Heels направи си САМ
 • Новинка

Sorbern Fashion Lace-Up Size 12 Shoes High Heel Шило Heel Помпа Ladies Shoes Red Bottom Open-Toe Shoes Woman Unique Heels направи си САМ

139.20 BGN 129.00

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 79 работа обработка дена да се направи чевли за вас,некои сложени стилможе да треба повеќе дена,ве молиме љубезно чека трпеливо.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел.Customуслуга подолу се достапни : available : Промена на материјал или боја ;Промена чевли стилови,како што се промена на тенки пета да буци пета,коленото високи чизми до над колената високи чизми,високи потпетици за даоптоварување потпетици,додадете bowknot,додадете ремени итн.Обичај пета висина или платформа,пета висина е исти со платформа, па еднаш потврди пета висина, платформа ќеисто така е потврдено.Пета висина може да биде над 30cm , па само се игра вашата имагинација.【Стил】 : Висок Жените Пумпи 【Големина】 : EUR33#46# 【Пета】 : 1214 CM(различни од големината) 【Платформа】 : 0 CM(различни од големината) 【 Забелешка 】 : Пета & Платформа ќе биде малку различен од големината 【Горниот】 : СТП 【Обичај Услуга】 : ДАБели ПотпетициЦрни ПотпетициСкенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот...

Нов 2017 мода високи токчета Париж мода t етап на шоуто прозрачен лък е 15 см
 • Новинка

Нов 2017 мода високи токчета Париж мода t етап на шоуто прозрачен лък е 15 см

118.74 BGN 83.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

QPLYXCO 2017 нов супер голям малък размер 32-47 лачена кожа помпи обувки жените тънки високи токчета партия сватбени обувки t523
 • Новинка

QPLYXCO 2017 нов супер голям малък размер 32-47 лачена кожа помпи обувки жените тънки високи токчета партия сватбени обувки t523

108.80 BGN 64.00

САД $ 12 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 9 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 24 / Цена15 усд / ЦенаСАД $ 23 / ЦенаСАД $ 14 / Цена

New Hot Sale Fashion Lady High Heel Кристал Кристал Woman Shoes Peep Toe Wedding Bridal Dress Shoes-Популярните Вечерни Обувки
 • Новинка

New Hot Sale Fashion Lady High Heel Кристал Кристал Woman Shoes Peep Toe Wedding Bridal Dress Shoes-Популярните Вечерни Обувки

156.80 BGN 149.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : БелаПети Облик : Ѕиркаат ПетиГорниот Материјал : СатенРазубавувањето : Кристал, Имитација БисерПета Висина : 10см / 3.94 Инчи, вклучувајќи платформа 2cm висина / 0.78 ИнчиЕУР Големина Во Парк : 34 ЕВРА, EUR35, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, 39 EURГолемина Референтна Табела : Ако не знаете како да се избере големината,pls ми испратите вашиот вистински мерки како што е подолу барање.1.Нога должина =___cm 2...

Creativesugar Woman platform 5 high heel T strap satin dress shoes evening party wedding шило open-toe ivory white purple
 • Новинка

Creativesugar Woman platform 5 high heel T strap satin dress shoes evening party wedding шило open-toe ivory white purple

BGN 73.12

Горниот материјал : СатенЕдинствена материјал : ГумаПета висина : 12.7 cm околу 5 инчи, со 2.8 cm платформаПроцесот време : 7 денаГолемината е НИ жена обувка, ако сте од САД или Канада , ве молиме изберете ја вашата дневна обувка, ако сте од други Земји, ве молиме проверете на "големината информации" за да изберете вистинската големина, можете исто така да ја напушти белешки за вашиот Европската обувка или други обувка за нашата референца, овие информации ќе корисно за нас да се направи на правото големина за васНашите обувка се Стандардни Европска големина ,па ве молиме изберете ја вашата дневна чевли големина ...

ESVEVA 2017 женски помпи обтегач квадратен среден наклон пролет есен обувки квадратен чорап мека кожа PU помпи Дамски обувки голям размер 34-43
 • Новинка

ESVEVA 2017 женски помпи обтегач квадратен среден наклон пролет есен обувки квадратен чорап мека кожа PU помпи Дамски обувки голям размер 34-43

78.34 BGN 42.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 25 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .3...

Жените natrual овча кожа кожа yinzo плоски оксфордские обувки us9 реколта ключалката ръчно изработени жълт зелен оксфорд обувки за жени
 • Новинка

Жените natrual овча кожа кожа yinzo плоски оксфордские обувки us9 реколта ключалката ръчно изработени жълт зелен оксфорд обувки за жени

191.97 BGN 98.00

Важно Известување:Ние ги испратите Кинески големина ,ве молиме обратете се на нозете должина да се избере НИ големина .На пример,Ако моите нозе должина е 23.5 cm,јас треба да изберете НИ големина 6.5=CN големина 37;Ако моите нозе се малку пошироко или fatter јас ќе го избере една големина поголема.Покрај тоа,чевли внатрешна должина=нозе должина+0.5 cm.Ако било каква забуна ве молиме контактирајте со нас .Изненадување : Споделување на нашиот производ и неговата линк на вашиот VK, Facebook, Twitter, Badoo или другите социјални платформи и давајќи ни екранот за тоа, ќе добиете голем попуст или некој убав подарок.Повратни информации : 1...

doershow красив дизайн африкански сандали секси Дама Shoes in royal blue, изкуствена кожа, за жени KGB1-17
 • Новинка

doershow красив дизайн африкански сандали секси Дама Shoes in royal blue, изкуствена кожа, за жени KGB1-17

120.00 BGN 78.00

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

Голям размер ежедневни дамски помпи 1 см нисък квадратен ток Флок остър нос метална тока чист офис рокля пролет есен Червен Дама обувки
 • Новинка

Голям размер ежедневни дамски помпи 1 см нисък квадратен ток Флок остър нос метална тока чист офис рокля пролет есен Червен Дама обувки

61.12 BGN 33.00

!!! Топло Прашува : за Да се избере соодветна големина, ќе ви биде побарано да го прочитате следново внимателно!!!1...

FORUDESIGNS летни дамски мрежести обувки апартамент 3D цветен принт дишаща Ежедневни обувки за дами Дамски лека плажна обувки
 • Новинка

FORUDESIGNS летни дамски мрежести обувки апартамент 3D цветен принт дишаща Ежедневни обувки за дами Дамски лека плажна обувки

39.98 BGN 30.00

Добредојдовте НаВе Молиме Имајте Во Предвид:01ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме;02Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 00.5 cm;03Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;04ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.Да креирате сопствени дизајни,Прилагодено на Вашите Слики или лого на нашите производи.Ние обезбедуваме Капка превозот Услуги.FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.Совет : Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 310 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи тоа.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.Дали има некој царина?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи .Само сега. стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст; ,ќе добиете попуст информации во најрано време; ,голема попуст вие ќе добиете во нашата продавница.

WEIQIAONA 6/8 / 10cm високи токчета laydy shoes Sexy Women ' s singles Fashion shoes women pumps Dress обувки Party shoes 33-46 размер
 • Новинка

WEIQIAONA 6/8 / 10cm високи токчета laydy shoes Sexy Women ' s singles Fashion shoes women pumps Dress обувки Party shoes 33-46 размер

BGN 84.62

Горниот материјал : Високquarty патентВнатре Материјал : СТППодлога Материјал : СТПOutsole материјал : гумаВисоки потпетици : 2.4"3"4"(6810cm)Водоотпорен платформа висина : Клучни зборови : Фустан чевли,секси,Супер високи потпетици пумпи, Занитвам,партија чевли,посочи,плитки,stiletto

SDTRFT BIG:40-46 47 48 49 50 летни сандали 22 см метални тънки високи токчета велур zapatillas mujer помпи дамски платформа сватбени обувки
 • Новинка

SDTRFT BIG:40-46 47 48 49 50 летни сандали 22 см метални тънки високи токчета велур zapatillas mujer помпи дамски платформа сватбени обувки

111.84 BGN 102.00

Имајте на ум,сега акции ѓон ќе биде злато или ЦРНА,ако умот,pls не купуваат кога у цел,pls изберете со оваа големина chards

Ръчно изработени на цветен блок 6 инча обувки на висок ток 15 см Дама партия токчета джапанки екзотични цветни обувки секси клубни високи токчета
 • Новинка

Ръчно изработени на цветен блок 6 инча обувки на висок ток 15 см Дама партия токчета джапанки екзотични цветни обувки секси клубни високи токчета

118.64 BGN 83.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

Голям размер на чист всекидневни женски помпа 2,5 см нисък блок токчета квадратен чорап смесен цвят мозайка стадо изкуствена велур приплъзване на дамски обувки
 • Новинка

Голям размер на чист всекидневни женски помпа 2,5 см нисък блок токчета квадратен чорап смесен цвят мозайка стадо изкуствена велур приплъзване на дамски обувки

56.32 BGN 31.00

!!! Топло Прашува : за Да се избере соодветна големина, ќе ви биде побарано да го прочитате следново внимателно!!!1...

doershow висококачествени Дамски обувки и чанта в тон африканската обувки и комплекти чанти италиански обувки в тон чанти за партита KGB1-6
 • Новинка

doershow висококачествени Дамски обувки и чанта в тон африканската обувки и комплекти чанти италиански обувки в тон чанти за партита KGB1-6

153.60 BGN 100.00

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

VTOTA 2017 високи токчета велур-Дамски Ежедневни обувки лятна дишаща приплъзване на Zapatos Mujer Slipony клинове обувки на платформа F74
 • Новинка

VTOTA 2017 високи токчета велур-Дамски Ежедневни обувки лятна дишаща приплъзване на Zapatos Mujer Slipony клинове обувки на платформа F74

63.52 BGN 35.00

Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина,sothat можете да изберат правото големина!! Ве молиме изберете НИ големина, ви благодариме! Ако arestill не се сигурни која е највеќе одговара за вас,ве молиме слободно контактирајте со нас!Купувачи и Бара Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер...

4inches токчета сватбена рокля, обувки Eegant designs собственоръчно Ladies White шаферка shoes-популярните женски обувки
 • Новинка

4inches токчета сватбена рокля, обувки Eegant designs собственоръчно Ladies White шаферка shoes-популярните женски обувки

147.20 BGN 140.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : БелаПети Облик : Тркалезна ПетиГорниот Материјал : Полно Зрно КожаРазубавувањето : Кристал, Имитација БисерПета Висина : ние може да се направи 5 видови на пета висина...

doershow 5 различни цвята достъпни мода италиански съвпадение на обувки и чанти, определени за партията африкански дам токчета, чехли !HVB1-6
 • Новинка

doershow 5 различни цвята достъпни мода италиански съвпадение на обувки и чанти, определени за партията африкански дам токчета, чехли !HVB1-6

150.40 BGN 98.00

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

нов стил Дамски обувки дантелен ръб на висок ток перлени сватбени обувки бял цвят среден наклон празнуването на абитуриентски обувки Безплатна доставка
 • Новинка

нов стил Дамски обувки дантелен ръб на висок ток перлени сватбени обувки бял цвят среден наклон празнуването на абитуриентски обувки Безплатна доставка

102.40 BGN 97.00

Чевли ОписБоја : БелаПети Облик : Бадемово ПетиГорниот Материјал : Крава СплитРазубавувањето : Чипка, Имитација БисерПета Висина : 5cm / 1.97 ИнчиЕУР Големина Во Парк : 34 ЕВРА, EUR35, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, 39 EURГолемина Референтна Табела : Ако не знаете како да се избере големината,pls ми испратите вашиот вистински мерки како што е подолу барање.1.Нога должина =___cm 2...

SGESVIER Остри пръсти секси женски помпи печатни смесени цветове Дамски обувки на тънък ток черен син обтегач на щиколотке Дамски обувки OX290
 • Новинка

SGESVIER Остри пръсти секси женски помпи печатни смесени цветове Дамски обувки на тънък ток черен син обтегач на щиколотке Дамски обувки OX290

66.88 BGN 34.00

SGESVIER Посочи Пети Секси Жени Пумпи Печатени Мешана Боја Жените Чевли Тенка Пета Црна, Сина Глуждот Тока Женски Обувки OX290Ме плаќаат nt Генерално, ние прифати кредитна са бо или нашиот заштита дава само на плаќање начини акк ept од Aliexpress платформа...