2017 Zapatos Mujer Tacon Стил Дамски Обувки Жена Жените Zapatos De Mujer Високи Токчета Sapato Feminino Chaussure Femme Помпи 6684

2017 Zapatos Mujer Tacon Стил Дамски Обувки Жена Жените Zapatos De Mujer Високи Токчета Sapato Feminino Chaussure Femme Помпи 6684

BGN 18.00
-6 %
BGN 19.20

Брой продукти


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во правила, благодарам,
започнете
крајот


Подробности

Обувки Размер:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Сезон:
Пролет / Есен
С Платформи:
ДА
Тип На Затваряне:
Каишка С Катарама
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
is_handmade:
ДА
Горния Материал:
Стадо
Материал Стелки:
PU
Стил:
Сладки
Материал На Подметката На:
Дъвка
Случай:
Парти
Тип Помпа:
Мери Джейн
Подкладочный Материал:
PU
Номер На Модела:
MYQZ-6684
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
търговска марка:
BLXQPYT
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Помпи

Избор на купувачи

луксозни ръчно изработени Дамски обувки на висок ток планински кристал, обувки Crystal pearl булчински обувки за жени вечерни обувки имитация на перли
 • Новинка

луксозни ръчно изработени Дамски обувки на висок ток планински кристал, обувки Crystal pearl булчински обувки за жени вечерни обувки имитация на перли

126.40 BGN 120.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : Бела, Боја На Слонова КоскаПети Облик : Тркалезна ПетиГорниот Материјал : Полно Зрно КожаРазубавувањето : Стакло, Кристал, Имитација БисерПета Висина : 9.5 cm / 3.74 Инчи, вклучувајќи платформа 2cm висина / 0.78 Инчи;ЕУР Големина Во Парк : ЕУР 34, 35 ЕВРА, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, EUR 39, 40 ЕВРА, ЕВРА 41, ЕВРА 42Големина Референтна Табела : Ако не знаете како да се избере големината,pls ми испратите вашиот вистински мерки како што е подолу барање.1.Нога должина =___cm 2...

Есенна мода черна кожена ежедневни обувки бяла топка метално украшение на жените плоски обувки знаменитост любов рокля обувки slip-on
 • Новинка

Есенна мода черна кожена ежедневни обувки бяла топка метално украшение на жените плоски обувки знаменитост любов рокля обувки slip-on

160.27 BGN 104.00

Можете да се меша било предмети,боја и големина Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо .Ние пребарување за најновите модата славна личност стилови самоИмаме врвен квалитет и поволна цена за васАко цел во најголемиот дел молам контактирајте ме, јас можам да направам за вас трговија на големо цена !Shippment1...

Великолепен бял Peep Toe с перли обувки за сватба сватбена рокля, обувки сватба облекло Crystal партия абитуриентски обувки
 • Новинка

Великолепен бял Peep Toe с перли обувки за сватба сватбена рокля, обувки сватба облекло Crystal партия абитуриентски обувки

155.20 BGN 147.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : БелаПети Облик : Ѕиркаат ПетиГорниот Материјал : ВелурРазубавувањето : Кристал, Имитација БисерПета Висина : 14cm / 5.51 Инчи, вклучувајќи платформа висина 4cm / 1.57 ИнчиЕУР Големина Во Парк : ЕУР 34, 35 ЕВРА, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, 39 EUR, ЕУР 40, 41 EURГолемина Референтна Табела : Ако не знаете како да се избере големината,pls ми испратите вашиот вистински мерки како што е подолу барање.1.Нога должина =___cm 2...

Първоначалното намерение популярни женски помпи Остри пръсти тънки токчета, помпи за високо качество на злато, сребро обувки жена, плюс размерът на САЩ 3.5-10.5
 • Новинка

Първоначалното намерение популярни женски помпи Остри пръсти тънки токчета, помпи за високо качество на злато, сребро обувки жена, плюс размерът на САЩ 3.5-10.5

119.98 BGN 84.00

Нови Најпопуларните Жени Пумпи 2017 Секси Посочи Пети Тенки Потпетици Пумпи Висок квалитет на Злато Сребро Чевли Плус НИ Големина 3.510.5...

Секси каишка на глезена платформа Жени 15 см супер висок ток, Обувки, танц на пилоне / модела обувки, сватбени / вечерни обувки
 • Новинка

Секси каишка на глезена платформа Жени 15 см супер висок ток, Обувки, танц на пилоне / модела обувки, сватбени / вечерни обувки

120.19 BGN 84.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

WEIQIAONA 6/8 / 10cm високи токчета laydy shoes Sexy Women ' s singles Fashion shoes women pumps Dress обувки Party shoes 33-46 размер
 • Новинка

WEIQIAONA 6/8 / 10cm високи токчета laydy shoes Sexy Women ' s singles Fashion shoes women pumps Dress обувки Party shoes 33-46 размер

BGN 84.62

Горниот материјал : Високquarty патентВнатре Материјал : СТППодлога Материјал : СТПOutsole материјал : гумаВисоки потпетици : 2.4"3"4"(6810cm)Водоотпорен платформа висина : Клучни зборови : Фустан чевли,секси,Супер високи потпетици пумпи, Занитвам,партија чевли,посочи,плитки,stiletto

Sorbern Fashion Lace-Up Size 12 Shoes High Heel Шило Heel Помпа Ladies Shoes Red Bottom Open-Toe Shoes Woman Unique Heels направи си САМ
 • Новинка

Sorbern Fashion Lace-Up Size 12 Shoes High Heel Шило Heel Помпа Ladies Shoes Red Bottom Open-Toe Shoes Woman Unique Heels направи си САМ

139.20 BGN 129.00

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 79 работа обработка дена да се направи чевли за вас,некои сложени стилможе да треба повеќе дена,ве молиме љубезно чека трпеливо.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел.Customуслуга подолу се достапни : available : Промена на материјал или боја ;Промена чевли стилови,како што се промена на тенки пета да буци пета,коленото високи чизми до над колената високи чизми,високи потпетици за даоптоварување потпетици,додадете bowknot,додадете ремени итн.Обичај пета висина или платформа,пета висина е исти со платформа, па еднаш потврди пета висина, платформа ќеисто така е потврдено.Пета висина може да биде над 30cm , па само се игра вашата имагинација.【Стил】 : Висок Жените Пумпи 【Големина】 : EUR33#46# 【Пета】 : 1214 CM(различни од големината) 【Платформа】 : 0 CM(различни од големината) 【 Забелешка 】 : Пета & Платформа ќе биде малку различен од големината 【Горниот】 : СТП 【Обичај Услуга】 : ДАБели ПотпетициЦрни ПотпетициСкенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот...

New Hot Sale Fashion Lady High Heel Кристал Кристал Woman Shoes Peep Toe Wedding Bridal Dress Shoes-Популярните Вечерни Обувки
 • Новинка

New Hot Sale Fashion Lady High Heel Кристал Кристал Woman Shoes Peep Toe Wedding Bridal Dress Shoes-Популярните Вечерни Обувки

156.80 BGN 149.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : БелаПети Облик : Ѕиркаат ПетиГорниот Материјал : СатенРазубавувањето : Кристал, Имитација БисерПета Висина : 10см / 3.94 Инчи, вклучувајќи платформа 2cm висина / 0.78 ИнчиЕУР Големина Во Парк : 34 ЕВРА, EUR35, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, 39 EURГолемина Референтна Табела : Ако не знаете како да се избере големината,pls ми испратите вашиот вистински мерки како што е подолу барање.1.Нога должина =___cm 2...

ESVEVA 2017 женски помпи обтегач квадратен среден наклон пролет есен обувки квадратен чорап мека кожа PU помпи Дамски обувки голям размер 34-43
 • Новинка

ESVEVA 2017 женски помпи обтегач квадратен среден наклон пролет есен обувки квадратен чорап мека кожа PU помпи Дамски обувки голям размер 34-43

78.34 BGN 42.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 25 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .3...

Ръчно изработени на цветен блок 6 инча обувки на висок ток 15 см Дама партия токчета джапанки екзотични цветни обувки секси клубни високи токчета
 • Новинка

Ръчно изработени на цветен блок 6 инча обувки на висок ток 15 см Дама партия токчета джапанки екзотични цветни обувки секси клубни високи токчета

118.64 BGN 83.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

Червени сватбени обувки на платформа 6 инча родословни обувки гореща разпродажба, 15 см секси обувки на висок ток дамски обувки
 • Новинка

Червени сватбени обувки на платформа 6 инча родословни обувки гореща разпродажба, 15 см секси обувки на висок ток дамски обувки

BGN 116.93

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

FORUDESIGNS летни дамски мрежести обувки апартамент 3D цветен принт дишаща Ежедневни обувки за дами Дамски лека плажна обувки
 • Новинка

FORUDESIGNS летни дамски мрежести обувки апартамент 3D цветен принт дишаща Ежедневни обувки за дами Дамски лека плажна обувки

39.98 BGN 30.00

Добредојдовте НаВе Молиме Имајте Во Предвид:01ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме;02Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 00.5 cm;03Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;04ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.Да креирате сопствени дизајни,Прилагодено на Вашите Слики или лого на нашите производи.Ние обезбедуваме Капка превозот Услуги.FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.Совет : Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 310 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи тоа.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.Дали има некој царина?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи .Само сега. стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст; ,ќе добиете попуст информации во најрано време; ,голема попуст вие ќе добиете во нашата продавница.

Нов пристигане обувки и чанта набор от африкански комплекти 2017 лилав цвят обувки и чанти, за да отговарят на африканската обувки и чанта с Набор за парти I BCH-39
 • Новинка

Нов пристигане обувки и чанта набор от африкански комплекти 2017 лилав цвят обувки и чанти, за да отговарят на африканската обувки и чанта с Набор за парти I BCH-39

136.00 BGN 98.00

Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание : Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 SetМатеријал : СТП+Кристал+ГумаВисоки Потпетици : 10.5 СМЕвропа Големина : 3843Боја : Црна.Злато.Зелена.Виолетова.Црвена.Сребро.Небото Сино1.Обработка на време : само 13 работни дена.2...

Секси Мода Silver Lady ' S Sandals Кристал High Heel Summer Party Shoes Prom Shoes wedding shoes for Bridal Шаферка Shoes
 • Новинка

Секси Мода Silver Lady ' S Sandals Кристал High Heel Summer Party Shoes Prom Shoes wedding shoes for Bridal Шаферка Shoes

104.00 BGN 99.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : Сребро, ЗлатоПети Облик : Отворена ПетиГорниот Материјал : СТПРазубавувањето : КристалПета Висина : ние може да се направи 2 видови на пета висина.7cm / 2.75 Инчи;9cm / 3.54 Инчи;ЕУР Големина Во Парк : 34 ЕВРА, EUR35, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, EUR 39, 40 ЕВРА, ЕВРА 41, ЕВРА 42Големина Референтна Табела : Ако не знаете како да се избере големината,pls ми испратите вашиот вистински мерки како што е подолу барање.1.Нога должина =___cm 2...

Плюс голям размер 34-47 Нов 2017 остър нос жени помпи истински лачена кожа шипове токчета жени на високи токчета на обувки c-311
 • Новинка

Плюс голям размер 34-47 Нов 2017 остър нос жени помпи истински лачена кожа шипове токчета жени на високи токчета на обувки c-311

19.20 BGN 18.00

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

doershow висококачествени Дамски обувки и чанта в тон африканската обувки и комплекти чанти италиански обувки в тон чанти за партита KGB1-6
 • Новинка

doershow висококачествени Дамски обувки и чанта в тон африканската обувки и комплекти чанти италиански обувки в тон чанти за партита KGB1-6

153.60 BGN 100.00

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

SDTRFT BIG:40-46 47 48 49 50 летни сандали 22 см метални тънки високи токчета велур zapatillas mujer помпи дамски платформа сватбени обувки
 • Новинка

SDTRFT BIG:40-46 47 48 49 50 летни сандали 22 см метални тънки високи токчета велур zapatillas mujer помпи дамски платформа сватбени обувки

111.84 BGN 102.00

Имајте на ум,сега акции ѓон ќе биде злато или ЦРНА,ако умот,pls не купуваат кога у цел,pls изберете со оваа големина chards

YAERNI 2017 пролет / есен дамски обувки, обувки на платформа високо качество на ПУ мода чрез шнурове бродерия Ежедневни обувки на плоска подметка
 • Новинка

YAERNI 2017 пролет / есен дамски обувки, обувки на платформа високо качество на ПУ мода чрез шнурове бродерия Ежедневни обувки на плоска подметка

84.74 BGN 42.00

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии...

Сребърни Сватбени Обувки Peep Toe Crystal High Heel Wedding Shoes Woman Popular Кристал Wedding Shoes
 • Новинка

Сребърни Сватбени Обувки Peep Toe Crystal High Heel Wedding Shoes Woman Popular Кристал Wedding Shoes

116.80 BGN 111.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : СребренаПети Облик : Ѕиркаат ПетиГорниот Материјал : Крава СплитРазубавувањето : Кристал, КристалноПета Висина : 12cm / 4.72 Инчи, вклучувајќи платформа висина од 2,5 cm / 0.98 ИнчиЕУР Големина Во Парк : ЕУР 34, 35 ЕВРА, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, EUR 39, 40 ЕВРА, ЕВРА 41, ЕВРА 42Големина Референтна Табела : Ако не знаете како да се избере големината,pls ми испратите вашиот вистински мерки како што е подолу барање.1.Нога должина =___cm 2...

Класически дамски обувки лачена кожа 9 см тънък ток с високо качество приплъзване на класически бели обувки офис момичета помпа обувки DS-A0104
 • Новинка

Класически дамски обувки лачена кожа 9 см тънък ток с високо качество приплъзване на класически бели обувки офис момичета помпа обувки DS-A0104

61.23 BGN 49.00

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 = Нога Должина 23.0 cmНИ 6.5 = ЕВРА 37 = Нога Должина 23.5 cm НИ 7.5 = EUR 38 = Нога Должина 24.0 cmНИ 8.5 = 39 EUR = Нога Должина 24.5 cm НИ 9 = ЕУР 40 = Нога Должина 25.0 cmНИ 9.5 = ЕВРА 41 = Нога Должина беа 25,5 cm НИ 10 = ЕВРА 42 = Нога Должина 26.0 cmНИ 10.5 = ЕВРА 43 = Нога Должина 26.5 cm НАС 12 = ЕВРА 44 = Нога Должина 27.0 cmВе Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат...

doershow 5 различни цвята достъпни мода италиански съвпадение на обувки и чанти, определени за партията африкански дам токчета, чехли !HVB1-6
 • Новинка

doershow 5 различни цвята достъпни мода италиански съвпадение на обувки и чанти, определени за партията африкански дам токчета, чехли !HVB1-6

150.40 BGN 98.00

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

Оксфорд обувки за жени, Дамски обувки Zapatos Mujer апартамент мокасини Sapatos Femininos стил канал Женски лозя мокасини 3189
 • Новинка

Оксфорд обувки за жени, Дамски обувки Zapatos Mujer апартамент мокасини Sapatos Femininos стил канал Женски лозя мокасини 3189

17.60 BGN 17.00

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,започнетекрајот