Голям размер на продажбите 34-44 нова мода секси Остър чорап жени помпи платформа на супер високи токчета дамите Сватба парти обувки 8-31

Голям размер на продажбите 34-44 нова мода секси Остър чорап жени помпи платформа на супер високи токчета дамите Сватба парти обувки 8-31

BGN 35.00
-4 %
BGN 36.48

Брой продукти


ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD


Подробности

Обувки Размер:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Помпи
търговска марка:
LANYUXUAN
Материал Стелки:
PU
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
is_handmade:
ДА
Горния Материал:
Стадо
Сезон:
Пролет / Есен
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Тип Помпа:
Основни модели
Височина На Платформата:
0-3см
Форма На Носа:
Остър Чорап
Елемент На Модата:
Дребния
Случай:
Парти
Номер На Модела:
JXYZ-8-31
Петата Височина:
Супер висок (8 см-нагоре)
Подкладочный Материал:
PU
Стил:
Секси
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
С Платформи:
ДА
Материал На Подметката На:
Дъвка
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Процес:
Лигав
Петата Височина:
Високо (3, както и по-горе)
Украса:
Обикновена
Кожен Стил:
Лачена Кожа

Избор на купувачи

Есенна мода черна кожена ежедневни обувки бяла топка метално украшение на жените плоски обувки знаменитост любов рокля обувки slip-on
 • Новинка

Есенна мода черна кожена ежедневни обувки бяла топка метално украшение на жените плоски обувки знаменитост любов рокля обувки slip-on

160.27 BGN 104.00

Можете да се меша било предмети,боја и големина Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо .Ние пребарување за најновите модата славна личност стилови самоИмаме врвен квалитет и поволна цена за васАко цел во најголемиот дел молам контактирајте ме, јас можам да направам за вас трговија на големо цена !Shippment1...

2018 Пролет цвете естествена кожа, Дамски обувки твърди кука и контур апартамент обувки за жени на свободното време майка обувки жена плюс размери 35-41
 • Новинка

2018 Пролет цвете естествена кожа, Дамски обувки твърди кука и контур апартамент обувки за жени на свободното време майка обувки жена плюс размери 35-41

78.98 BGN 40.00

1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек2.Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо,па ве молиме пратете емаил до нас,или cantact со нашите продажни услуги на трговија менаџер ,ние ќе ви даде задоволни одговор! Ви благодариме !1...

YAERNI 2017 пролет / есен дамски обувки, обувки на платформа високо качество на ПУ мода чрез шнурове бродерия Ежедневни обувки на плоска подметка
 • Новинка

YAERNI 2017 пролет / есен дамски обувки, обувки на платформа високо качество на ПУ мода чрез шнурове бродерия Ежедневни обувки на плоска подметка

84.74 BGN 42.00

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии...

Голям размер на чист всекидневни женски помпа 2,5 см нисък блок токчета квадратен чорап смесен цвят мозайка стадо изкуствена велур приплъзване на дамски обувки
 • Новинка

Голям размер на чист всекидневни женски помпа 2,5 см нисък блок токчета квадратен чорап смесен цвят мозайка стадо изкуствена велур приплъзване на дамски обувки

56.32 BGN 31.00

!!! Топло Прашува : за Да се избере соодветна големина, ќе ви биде побарано да го прочитате следново внимателно!!!1...

Нов пристигане обувки и чанта набор от африкански комплекти 2017 лилав цвят обувки и чанти, за да отговарят на африканската обувки и чанта с Набор за парти I BCH-39
 • Новинка

Нов пристигане обувки и чанта набор от африкански комплекти 2017 лилав цвят обувки и чанти, за да отговарят на африканската обувки и чанта с Набор за парти I BCH-39

136.00 BGN 98.00

Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание : Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 SetМатеријал : СТП+Кристал+ГумаВисоки Потпетици : 10.5 СМЕвропа Големина : 3843Боја : Црна.Злато.Зелена.Виолетова.Црвена.Сребро.Небото Сино1.Обработка на време : само 13 работни дена.2...

Секси дама през цялата чорап злато и черни жена елегантен висок ток колани единични обувки Сватба парти обувки планински кристал обувки
 • Новинка

Секси дама през цялата чорап злато и черни жена елегантен висок ток колани единични обувки Сватба парти обувки планински кристал обувки

88.00 BGN 84.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : Златна, ЦрнаПети Облик : Тркалезна ПетиГорниот Материјал : ОвчаРазубавувањето : КристалПета Висина : 9cm / 3.54 Инчи, вклучувајќи платформа 2cm висина / 0.78 ИнчиЕУР Големина во Парк : ЕУР 34, 35 ЕВРА, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, 39 EURГолемина Референтна Табела : Ако не знаете како да се избере големината,pls ми испратите вашиот вистински мерки како што е подолу барање.1.Нога должина =___cm 2...

Оксфорд обувки за жени, Дамски обувки Zapatos Mujer апартамент мокасини Sapatos Femininos стил канал Женски лозя мокасини 3189
 • Новинка

Оксфорд обувки за жени, Дамски обувки Zapatos Mujer апартамент мокасини Sapatos Femininos стил канал Женски лозя мокасини 3189

17.60 BGN 17.00

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,започнетекрајот

Великолепен бял Peep Toe с перли обувки за сватба сватбена рокля, обувки сватба облекло Crystal партия абитуриентски обувки
 • Новинка

Великолепен бял Peep Toe с перли обувки за сватба сватбена рокля, обувки сватба облекло Crystal партия абитуриентски обувки

155.20 BGN 147.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : БелаПети Облик : Ѕиркаат ПетиГорниот Материјал : ВелурРазубавувањето : Кристал, Имитација БисерПета Висина : 14cm / 5.51 Инчи, вклучувајќи платформа висина 4cm / 1.57 ИнчиЕУР Големина Во Парк : ЕУР 34, 35 ЕВРА, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, 39 EUR, ЕУР 40, 41 EURГолемина Референтна Табела : Ако не знаете како да се избере големината,pls ми испратите вашиот вистински мерки како што е подолу барање.1.Нога должина =___cm 2...

Класически дамски обувки лачена кожа 9 см тънък ток с високо качество приплъзване на класически бели обувки офис момичета помпа обувки DS-A0104
 • Новинка

Класически дамски обувки лачена кожа 9 см тънък ток с високо качество приплъзване на класически бели обувки офис момичета помпа обувки DS-A0104

61.23 BGN 49.00

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 = Нога Должина 23.0 cmНИ 6.5 = ЕВРА 37 = Нога Должина 23.5 cm НИ 7.5 = EUR 38 = Нога Должина 24.0 cmНИ 8.5 = 39 EUR = Нога Должина 24.5 cm НИ 9 = ЕУР 40 = Нога Должина 25.0 cmНИ 9.5 = ЕВРА 41 = Нога Должина беа 25,5 cm НИ 10 = ЕВРА 42 = Нога Должина 26.0 cmНИ 10.5 = ЕВРА 43 = Нога Должина 26.5 cm НАС 12 = ЕВРА 44 = Нога Должина 27.0 cmВе Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат...

Първоначалното намерение популярни женски помпи Остри пръсти тънки токчета, помпи за високо качество на злато, сребро обувки жена, плюс размерът на САЩ 3.5-10.5
 • Новинка

Първоначалното намерение популярни женски помпи Остри пръсти тънки токчета, помпи за високо качество на злато, сребро обувки жена, плюс размерът на САЩ 3.5-10.5

119.98 BGN 84.00

Нови Најпопуларните Жени Пумпи 2017 Секси Посочи Пети Тенки Потпетици Пумпи Висок квалитет на Злато Сребро Чевли Плус НИ Големина 3.510.5...

Голям размер ежедневни дамски помпи 1 см нисък квадратен ток Флок остър нос метална тока чист офис рокля пролет есен Червен Дама обувки
 • Новинка

Голям размер ежедневни дамски помпи 1 см нисък квадратен ток Флок остър нос метална тока чист офис рокля пролет есен Червен Дама обувки

61.12 BGN 33.00

!!! Топло Прашува : за Да се избере соодветна големина, ќе ви биде побарано да го прочитате следново внимателно!!!1...

4inches токчета сватбена рокля, обувки Eegant designs собственоръчно Ladies White шаферка shoes-популярните женски обувки
 • Новинка

4inches токчета сватбена рокля, обувки Eegant designs собственоръчно Ladies White шаферка shoes-популярните женски обувки

147.20 BGN 140.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : БелаПети Облик : Тркалезна ПетиГорниот Материјал : Полно Зрно КожаРазубавувањето : Кристал, Имитација БисерПета Висина : ние може да се направи 5 видови на пета висина...

VTOTA 2017 високи токчета велур-Дамски Ежедневни обувки лятна дишаща приплъзване на Zapatos Mujer Slipony клинове обувки на платформа F74
 • Новинка

VTOTA 2017 високи токчета велур-Дамски Ежедневни обувки лятна дишаща приплъзване на Zapatos Mujer Slipony клинове обувки на платформа F74

63.52 BGN 35.00

Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина,sothat можете да изберат правото големина!! Ве молиме изберете НИ големина, ви благодариме! Ако arestill не се сигурни која е највеќе одговара за вас,ве молиме слободно контактирајте со нас!Купувачи и Бара Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер...

Секси каишка на глезена платформа Жени 15 см супер висок ток, Обувки, танц на пилоне / модела обувки, сватбени / вечерни обувки
 • Новинка

Секси каишка на глезена платформа Жени 15 см супер висок ток, Обувки, танц на пилоне / модела обувки, сватбени / вечерни обувки

120.19 BGN 84.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

ESVEVA 2017 женски помпи обтегач квадратен среден наклон пролет есен обувки квадратен чорап мека кожа PU помпи Дамски обувки голям размер 34-43
 • Новинка

ESVEVA 2017 женски помпи обтегач квадратен среден наклон пролет есен обувки квадратен чорап мека кожа PU помпи Дамски обувки голям размер 34-43

78.34 BGN 42.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 25 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .3...

Лачена кожа секси високи обувки етап 17 см висок документален филм показва високи специални обувки
 • Новинка

Лачена кожа секси високи обувки етап 17 см висок документален филм показва високи специални обувки

121.60 BGN 91.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

doershow 5 различни цвята достъпни мода италиански съвпадение на обувки и чанти, определени за партията африкански дам токчета, чехли !HVB1-6
 • Новинка

doershow 5 различни цвята достъпни мода италиански съвпадение на обувки и чанти, определени за партията африкански дам токчета, чехли !HVB1-6

150.40 BGN 98.00

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

Секси Мода Silver Lady ' S Sandals Кристал High Heel Summer Party Shoes Prom Shoes wedding shoes for Bridal Шаферка Shoes
 • Новинка

Секси Мода Silver Lady ' S Sandals Кристал High Heel Summer Party Shoes Prom Shoes wedding shoes for Bridal Шаферка Shoes

104.00 BGN 99.00

Добредојдовте на Џек ЧенгЧевли ОписБоја : Сребро, ЗлатоПети Облик : Отворена ПетиГорниот Материјал : СТПРазубавувањето : КристалПета Висина : ние може да се направи 2 видови на пета висина.7cm / 2.75 Инчи;9cm / 3.54 Инчи;ЕУР Големина Во Парк : 34 ЕВРА, EUR35, ЕВРА 36, ЕВРА 37, EUR 38, EUR 39, 40 ЕВРА, ЕВРА 41, ЕВРА 42Големина Референтна Табела : Ако не знаете како да се избере големината,pls ми испратите вашиот вистински мерки како што е подолу барање.1.Нога должина =___cm 2...

Червени сватбени обувки на платформа 6 инча родословни обувки гореща разпродажба, 15 см секси обувки на висок ток дамски обувки
 • Новинка

Червени сватбени обувки на платформа 6 инча родословни обувки гореща разпродажба, 15 см секси обувки на висок ток дамски обувки

BGN 116.93

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

Дамски обувки 2018 нова бяла парусиновая дамски Обувки пролет и лято бели ежедневни обувки за жени студентите женски маратонки
 • Новинка

Дамски обувки 2018 нова бяла парусиновая дамски Обувки пролет и лято бели ежедневни обувки за жени студентите женски маратонки

30.38 BGN 21.00

Големина на Забелешка ве Молиме изберете САД големина во зависност од Вашите Нозе Должина или Европска големина ,големината на табелата подолу...

Плюс голям размер 34-47 Нов 2017 остър нос жени помпи истински лачена кожа шипове токчета жени на високи токчета на обувки c-311
 • Новинка

Плюс голям размер 34-47 Нов 2017 остър нос жени помпи истински лачена кожа шипове токчета жени на високи токчета на обувки c-311

19.20 BGN 18.00

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,