Спортни часовници, Водоустойчиви дамски SMAEL Ladies White Clock Fashion Casual кварцов оригинални дамски часовници Luxury1632 LED цифров часовник

Спортни часовници, Водоустойчиви дамски SMAEL Ladies White Clock Fashion Casual кварцов оригинални дамски часовници Luxury1632 LED цифров часовник

BGN 18.00
-47 %
BGN 34.21

Брой продукти


Спорт Часовници Водоотпорен Жените SMAEL Дами Бела Часовник Мода Обичните Кварц Вистински Жени Види Luxury1632 LED Дигитални Часовници
Стилот На Тема :
SMAEL види за жените, спортски часовници алармот, Двоен Дисплеј рачен часовник led дигитални шок се спротивстави,ПРЕДВОДЕНА Види хривнија луксузен дизајн за надворешна спорт,водоотпорен,smael види двојна време бела за жените,дали за тинејџер, млада девојка. Транспорт и Пакување :
Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по купувачи плати за нарачката. Тоа обично трае околу 30 до 60 работни дена за доставување на пакетот на дестинација(на оддалечени места,тоа може да потрае малку подолго). Во меѓувреме,можете да изберете ЕМС или DHL Express за да се скрати превозот време ако треба цел итно(ве Молиме потврдете го вашиот примачот име и превозот информации пред ставање цел).
Посебен Оглас :
Бразил : CPF или CNPJ id бараат.Тоа обично трае околу 60 до 90 дена за доставување цел да вашиот место.
Руската Федерација : ЦЕЛОСНА RECIOIENT ИМЕ е потребно. Тоа обично трае околу 90 до 120 работни дена за доставување цел да вашиот место.
Ако не сте добиле цел во рок од 60 работни дена,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Негативни и Неутрални Повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.
Данок :
Ние сме посветени на обезбедување на нашите производи на оптимална цена.Купувачот е одговорен за плаќање на данок се вклучени,како што се Увоз на добивка,ДДВ, итн. Ако дестинацијата е во Бразил, ве молиме да ги доставите вашите CPF или CNPJ кога ќе го поставите цел, така што за да се минимизира логистички проблем.
Враќање :
1.Доколку производот не е во добра состојба, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот. Ние ќе испрати уште еден сосема нов објект како замена штом се прима врати пакет.
2.Ве молиме да вратите расипан производ преку препорачана Воздухопловната во рок од 5 календарски дена по добивање на цел.
3.Ве молиме бидете враќање пакет како мали како е можно и ве молиме бидете задниот товарен помал од 5,00 ДОЛАРИ.
Повратни информации :
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет
Ако примате налог и тоа е во добра состојба,ние ќе бидеме благодарни ако би ни остави 5-ѕвезда Позитивни Повратни информации за трансакцијата.
Ве молиме да го оценувате оваа трансакција : ве Молиме дајте 5-ѕвезда пофалба!
Инаку, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1-ѕвезда 3-ѕвезда Повратни информации, ние ќе ги задоволство да се обезбеди задоволително решение. По-продажбата на Услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следните начини; Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат(Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност) Почитувани Купувачи : Ние работиме 9 часот до 6 ЧАСОТ,Ако ви се случи да имате било какви прашања или да се советува,ве молиме не двоумете се да контактирате или да испратите порака до нас.


Подробности

Характеристика:
Водоустойчива, led дисплей, люминесцентный, на няколко часови пояса, хронометър, задна светлина,Пълен календар, удароустойчив, хронограф, Светещите стрелки,Автоматична дата на дисплея от седмицата, аларма, плуване, ретранслатор
Диаметър На Циферблата:
42мм
Вид На Материала На Лентата:
PU
търговска марка:
SMAEL
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Дължината На Лентата:
22cm
Дебелина На Корпуса:
18мм
Форма На Корпуса:
Кръг
Дълбочина На Водоустойчивост:
5 бар
Стил:
Спорт
Широчина На Лентата:
21мм
Тип Обков:
Обтегач
Номер На Модела:
1632
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Движение:
Двоен Дисплей
Точка Markenname:
2017 SMAEL дамски Кварцов спортни часовници
Spangentyp Облечен Тип С:
Шналле, Булавочная обтегач, игольчатая обтегач
Водоустойчив:
5ATM, на 50 метра, спортни часовници water resist
Eigenschaft:
Wasser-bestandiges, militar,Stobbestandig
Einzelteil-Art:
Led часовници жени безплатна доставка
За тълпата:
Дамски гумени led часовници, жена ,момиче
думи:
Спортни часовници LED digital
Цвят:
Дамски часовници dual time бял, сребрист, оранжев,златни
Характеристика:
марка smael Кварцов часовник
feature2:
Спортни кварцов часовник, led дисплей

Избор на купувачи

Мис Кеке 2017 глина сладък 3D свят Айфеловата кула rose gold дамски часовници кожена рокля дамски Ръчни часовници 823
 • Новинка

Мис Кеке 2017 глина сладък 3D свят Айфеловата кула rose gold дамски часовници кожена рокля дамски Ръчни часовници 823

25.41 BGN 10.00

Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Shippment времето за Испорака е за 760 работни дена...

Gnova Platinum Top Pu Fashion Кожена Каишка Дамски Часовник Geneva Style Златен Циферблат Аналогов Кварцов Часовник Ежедневна Рокля
 • Новинка

Gnova Platinum Top Pu Fashion Кожена Каишка Дамски Часовник Geneva Style Златен Циферблат Аналогов Кварцов Часовник Ежедневна Рокля

5.26 BGN 5.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][9598][xlmodel][производи][9598][xlmodel][производи][8888] Топла Продажба купување политика ПРОДАВНИЦА Е ЗЕМЈИТЕ ПРЕВОЗОТ Добри Навики за подобар Пријатно Купување Искуство : * Купи 10 долари секоја цел, така ќе бидете сигурни дека ќе добиете најдобри следење на број на патеката во вашата земја...

Relogio Feminino кварцов часовник модни часовници дамски луксозни DOM марка Кожена каишка часовник дамски Ръчен часовник Relojes Mujer 2017
 • Новинка

Relogio Feminino кварцов часовник модни часовници дамски луксозни DOM марка Кожена каишка часовник дамски Ръчен часовник Relojes Mujer 2017

112.00 BGN 90.00

Relogio Feminino Кварц Watch Fashion Види Жените Луксузен ДОМ Бренд Кожа за на Рака Часовници Дами рачен часовник Relojes Mujer 2017Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.За часовници, нашите продавници и pacage на часовници Сите часовници во нашата продавница се оригинални бренд и имаат висок квалитет, па можете да остатокот увери за да се купи...

Нова марка CONTENA мода розово злато гривна часовници дамски часовници луксозни планински кристал, пълна стомана, кварцов часовник час Relogio Feminino
 • Новинка

Нова марка CONTENA мода розово злато гривна часовници дамски часовници луксозни планински кристал, пълна стомана, кварцов часовник час Relogio Feminino

15.98 BGN 15.00

CONTENA Бренд Мода се Зголеми Златна Нараквица Види Жените Луксузни Часовници Кристал Целосна Челик Кварц Види Час relogio femininoБренд : CONTENAЧасовници категории : ЖениВиди стил : мода секојдневен луксузDialОбликот на бирање : КругДвижење тип : КварцДисплеј тип : ПокажувачотБендБендот materal : Нерѓосувачки челикЗатворач тип : Хривнија ТокаБендот боја : Розово злато,злато,сребро.Големина и тежинабендот lenght : 22 смDail дијаметар : 3.8 cmDail дебелина : 0.9 cmБендот ширина : 1.8 cmВиди тежина : 80 gПакет1 X видиВодоотпорен опис(живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање.Ние сме чесни продавачот на Aliexpress...

2017 последната мода pinbo жена топ марка кварцов часовник colock високо качество на кожата на жените R27 ръчен часовник relogio feminino
 • Новинка

2017 последната мода pinbo жена топ марка кварцов часовник colock високо качество на кожата на жените R27 ръчен часовник relogio feminino

BGN 3.04

започнетекрајот на 2016 година најновите модни мажите и жените се види врвот бренд кварц види висококвалитетна кожа жените кожа R27 жените зглоб часовници опис на Производот 100% сосема нов и висок квалитет...

Европа популярни голям е размерът на жените рокля часовници луксозни Мелиса пълен кристали кожа ръчни часовници керамични рамка Relojes Femme F11340
 • Новинка

Европа популярни голям е размерът на жените рокля часовници луксозни Мелиса пълен кристали кожа ръчни часовници керамични рамка Relojes Femme F11340

178.24 BGN 116.00

Производот Се ПокажеДијаметар : 4.4 CMДебелина на Бирање : 1.3 СМШирина на Бендот : 2 CMДолжина на Бендот : 24 CM(Вклучувајќи го види случај)Компоненти Вклучени : 1 X Види1 Подарок Кутија

Луксозна марка мода мъжки аналогов кварцов денонощно Япония PC21J движение кафяв Мек силиконов каишка бял циферблат
 • Новинка

Луксозна марка мода мъжки аналогов кварцов денонощно Япония PC21J движение кафяв Мек силиконов каишка бял циферблат

19.01 BGN 17.00

Движење : Seiko PC21, Види Случај Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Види Случај Боја или Завршна обработка : PNP Сјајна Сребрена Види Случај Ширина : 39mm Види Случај Висина : 41mm Види Бенд Материјал : Силикон / Гума Види Бенд Боја или Завршна обработка : Браун Види Бенд Ширина : 20mm Види Бенд Прилагодливи : Од 140 мм Да 210mm Бирате Боја : Бела Возење Извор : Копчето Батеријата

Красиви момичета Мини Маус луксозни дрънкулката Crystal кожа кварцов часовник жени красив лук на Дисни е малък часовник е Водоустойчив
 • Новинка

Красиви момичета Мини Маус луксозни дрънкулката Crystal кожа кварцов часовник жени красив лук на Дисни е малък часовник е Водоустойчив

71.39 BGN 43.00

Жените кожа кварц луксузни bling кристал Мини видиБренд : ДизниСлучај Дијаметар : 29 mmСлучај Дебелина : 8 mmБендот Ширина : 10 ммДолжина : 21.2 cmДвижење : Јапонија кварцБоја : Бела, Црна, Розова, Црвена, Виолетова...

Модерни ежедневни дамски Кварцов часовник луксозни дамски часовник-гривна Relogio Feminino Moon and Stars Clock Reloj Mujer подарък
 • Новинка

Модерни ежедневни дамски Кварцов часовник луксозни дамски часовник-гривна Relogio Feminino Moon and Stars Clock Reloj Mujer подарък

35.78 BGN 34.00

Опис : Стил : Жените Се ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : АлуминиумскиWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : ТокаФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Бендот Должина : 22.5 cmБендот Ширина : 2.0 cmDial Дебелина : 0.97 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

CURREN 9015 Watch Women Casual Fashion Кварцов ръчен часовник Ladies Gift Creative surface relogio feminino blue rose
 • Новинка

CURREN 9015 Watch Women Casual Fashion Кварцов ръчен часовник Ladies Gift Creative surface relogio feminino blue rose

44.77 BGN 23.00

Спецификации : Dial Дијаметар : 34mm Случај Дебелина : 10мм се Види Должина : 21cm Бенд Ширина : 12mm Отпорност на Вода : 3 Bar Карактеристики : Движење : Време Модул кварц движење (Јапонија Направени) Огледало Материјал : Hardlex 12месеци движење гаранција Компоненти Вклучени : 1 Види Љубезно ве молиме да Забележите:Го види водоотпорен 3bar можете да го користите за миење на рака без топла / млака вода, не може да се земе туш, када, пливање итнПревозот1...

SINOBI Fashion Women Super Slim Bracelet Top Luxury Brand Watches Women кварцов часовник дамски Ръчен часовник 2017 mulheres relogios
 • Новинка

SINOBI Fashion Women Super Slim Bracelet Top Luxury Brand Watches Women кварцов часовник дамски Ръчен часовник 2017 mulheres relogios

49.65 BGN 25.00

SINOBI Мода Жените СуперТенок Хривнија Врвот Луксузен Бренд за Часовници Жените Кварц Часовник Дами рачен часовник 2017 mulheres relogiosSINOBI Нови Класичен Жените Мода Часовници Неколку Љубовник рачен часовник Подарок Црна Челик Прилагодливи Бенд Кварц Час Часовник Топла ПродажбаItem Type рачни часовници Кварц Бренд Име SINOBI Род Жени Стил спортски Кварц Движење Случај Материјал од Нерѓосувачки Челик Бенд Должина од 18 cm Затворач Тип Виткање Затворач со Безбедноста Отпорност на Вода Длабочина 3 Bar Функција Отпорни на Вода, Шок Отпорна, Целосно Календар, Светлечки, Rattrapante, Плива, Хронограф, Авто Датум, Нуркач Dial Пречник од 33 мм Број на Модел на 9700 Кутии & Случаи Материјал Хартија Dial Прозорец Материјал Тип Hardlex Случај Форма Круг Бенд Материјал Тип на Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина 15 mm Случај Дебелина 9.5 mmwyприклучокstartЖешка Стока$31.35$33.94$35.27$45.07$33.98$35.27$47.04$35.27wyприклучоккрај

Модерен дамски часовник Париж-Айфеловата кула кожени кварцови часовници дамски ежедневни кристални ръчен часовник Безплатна доставка дропшиппинг М26
 • Новинка

Модерен дамски часовник Париж-Айфеловата кула кожени кварцови часовници дамски ежедневни кристални ръчен часовник Безплатна доставка дропшиппинг М26

5.47 BGN 5.00

Париз, Ајфеловата Кула Кожа Кварц Види Жените Чисто Кристално Рачен ЧасовникФункција : 100% новиДвижење : КварцСтил : Fashion & НеврзанDial Се Прикаже : АналогниБендот Материјал : кожа СТПБендот Должина : 23.5 cmОбликот на бирање : КругВодоотпорен : НикојПакет се вклучени : 1 x ВидиНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

2018 Luxury Brand Ladies Watch правоъгълни кварцови часовници от вольфрамовой стомана Women Fashion Dress Watch Relogio feminino Момиче gifts
 • Новинка

2018 Luxury Brand Ladies Watch правоъгълни кварцови часовници от вольфрамовой стомана Women Fashion Dress Watch Relogio feminino Момиче gifts

98.61 BGN 59.00

2018 Луксузен Бренд Дами Види Правоаголна Волфрам челик Кварц Види Жените Мода се Облекуваат Види Relogio feminino Девојка подароциУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

Miss Fox Dress Watch Women Rhinestone Butterfly Stainless Steel Back Leather Band Quart-Watch Flower Article Xcfs Horloge Dames
 • Новинка

Miss Fox Dress Watch Women Rhinestone Butterfly Stainless Steel Back Leather Band Quart-Watch Flower Article Xcfs Horloge Dames

42.64 BGN 26.00

Мис Фокс Фустан Види Жените Кристал Пеперутка Нерѓосувачки Челик Назад Кожа Бенд ЧетвртиотВиди Цвет Член Xcfs Horloge Dames bayan saat Hodinky Ceasuri Montre Femme Relogio Feminino reloj mujer zegarki Ceasuri,рачен часовник,дами часовник,женскиБренд : Мис ФоксЧасовници категории : ЖениВиди стил : Мода,Луксузни,Секојдневен,BusniessDialОбликот на бирање : КругДвижење тип : КварцДисплеј тип : ПокажувачотБендБендот materal : Нерѓосувачки ЧеликГолемина и тежинабендот lenght : 21 cmDial дијаметар : 3.4 cmDial дебелина : 0.9 cmБендот ширина : 1.8 cmПакет1 X видиВодоотпорен описЧасовници се 30 M водоотпорен ( живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање.

Нови дамски часовници Mothe of Pearl Japan кварцов часовник Simple Fine Fashion Dress гривна кожа момиче Коледен подарък Julius
 • Новинка

Нови дамски часовници Mothe of Pearl Japan кварцов часовник Simple Fine Fashion Dress гривна кожа момиче Коледен подарък Julius

35.20 BGN 33.00

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис слики се уште не се замена уште...

Швейцария Бингер дамски часовници мода луксозни часовници кварц сапфир пълен неръждаема стомана ръчен часовник B-3022L-3
 • Новинка

Швейцария Бингер дамски часовници мода луксозни часовници кварц сапфир пълен неръждаема стомана ръчен часовник B-3022L-3

112.00 BGN 62.00

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 22mm diam Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

Кварцов часовник луксозна марка жените са супер тънък естествена кожа неръждаема стомана Магнит каишка за часовник мъжки водоустойчив Антибриттл 6 мм
 • Новинка

Кварцов часовник луксозна марка жените са супер тънък естествена кожа неръждаема стомана Магнит каишка за часовник мъжки водоустойчив Антибриттл 6 мм

40.69 BGN 22.00

На meanning на нашиот бренд "ANTIBRITTLE" : "КРШЛИВИ" значи слаби или кршливи, "ANTIBRITTLE" значи борба против слаби и кршливи, и те прави силни и позитивни.Се надеваме дека ANTIBRITTLE види ќе се расположи до секој пат кога ќе го видите тоа ! Кварц Луксузен Бренд за Часовници Жените Супер Тенок Вистинска Кожа Нерѓосувачки Челик Магнет за на Рака рачен часовник Мажите Водоотпорен Antibrittle 6mm Опис : за маж или жена употреба...

2017 луксозна марка G&D дамски часовник гривна Кварцов ръчен часовник мода креативни дами рокля часовници сребро relogio feminino
 • Новинка

2017 луксозна марка G&D дамски часовник гривна Кварцов ръчен часовник мода креативни дами рокля часовници сребро relogio feminino

43.18 BGN 31.00

Кварц Движење, Нараквица Зглоб Види Змија ФормаКарактеристики : кварцнаправени се види движењето на висок квалитет...

Луксозни Япония Кварц Бял Weave Жени Дървени Часовници Мода Класически Стари Естествена Кожа Група От Бамбук Ръчен Часовник Антибритт
 • Новинка

Луксозни Япония Кварц Бял Weave Жени Дървени Часовници Мода Класически Стари Естествена Кожа Група От Бамбук Ръчен Часовник Антибритт

43.60 BGN 24.00

На meanning на нашиот бренд "ANTIBRITTLE" : "КРШЛИВИ" значи слаби или кршливи, "ANTIBRITTLE" значи борба против слаби и кршливи, и те прави силни и позитивни.Се надеваме дека ANTIBRITTLE види ќе се расположи до секој пат кога ќе го видите тоа ! Јапонија Кварц Бела Ткаат Жените Дрво Види Луксузни Модни Класичен Гроздобер Вистинска Кожа Бенд Бамбус рачни часовници Antibrittle Опис : за маж или жена употреба...

Duoya Female на Вечеря Dress ръчен часовник луксозен Crystal Кожена каишка, кварцов часовник гривна часовник 0.98 ежедневни часовници 7 цвята за избор на
 • Новинка

Duoya Female на Вечеря Dress ръчен часовник луксозен Crystal Кожена каишка, кварцов часовник гривна часовник 0.98 ежедневни часовници 7 цвята за избор на

4.56 BGN 4.00

Карактеристики : Мода и прифатлива ценаНа часовник е еден вид на дигитален производ.Спецификации : Предмет Тип : Рачни ЧасовнициWatchband Материјал : КожаDial Прозорец Материјал Тип : СтаклоDial Материјал Тип на : Нерѓосувачки челикДвижење : КварцDial Дијаметар : 2.5 cm / 0.98"(прибл.)Dial Дебелина : 0.8 cm / 0.31"(прибл.)Бендот Должина : 40cm / 7.09"(прибл.)Бендот Ширина : 1.7 cm / 1.50"(прибл.)Пол : ЖенитеСтил : НеврзанВодоотпорен : НикојСлучај Облик : ТркалезнаБоја : Црна / бела / red / сина / виолетова / светло кафеава / сива / небото синоТежина : Околу 33gЗабелешки : 1...

Reef Тигър Classic Serier RGA820 Women Ladies Fashion Ultra Thin Quartz Couple Watches
 • Новинка

Reef Тигър Classic Serier RGA820 Women Ladies Fashion Ultra Thin Quartz Couple Watches

188.80 BGN 168.00

Бренд Име : Гребен Тигар Број на Модел : RGA820 Движење : Кварц Случај Дебелина : 8mm Кутии & Случаи Материјал : Хартија Бенд Ширина : 16mm Стил : Fashion & Секојдневен Отпорност на Вода Длабочина : 5 Bar Dial Дијаметар : 32милиметри Бенд Должина : 29cm Затворач Тип : Тока Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Огледало Материјал : Сафир Кристал Dial Материјал : Месинг

SOXY Luxury Brand Watch Fashion Silver Bracelet кварцов часовник женствена рокля часовници дамски часовници Дамски Hour Clock Relogio Feminino
 • Новинка

SOXY Luxury Brand Watch Fashion Silver Bracelet кварцов часовник женствена рокля часовници дамски часовници Дамски Hour Clock Relogio Feminino

8.21 BGN 7.00

SOXY ви Донесе добра цена перформанси производиЦелосна Наплата ако не ја добиете вашата целНаплата или да Чувате предмети што не се како што е опишаноAnswer : ___________________________ Note : Цел помалку од 200 ќе бесплатен превозот преку кина пост воздухопловната или хонгконг пост воздухопловната,Цел преку 200 ќе бесплатен превозот преку DHL, или ЕМС...

2017 G&D GLE&VDO луксозни дамски часовник сребърна гривна Womem часовници планински кристал, дами рокля часовници relogio feminino планински кристал
 • Новинка

2017 G&D GLE&VDO луксозни дамски часовник сребърна гривна Womem часовници планински кристал, дами рокля часовници relogio feminino планински кристал

29.07 BGN 24.00

Опис : Стил : Жените Се ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Хривнија ТокаФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 3.1 cmБендот Должина : 21.8 cmБендот Ширина : 1cmDial Дебелина : 0.8 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

2018 GEDI мода rose gold дамски часовници от Топ луксозна марка дамски кварцов часовник 3 бр планински кристал часовници Relogio Feminino Hodinky
 • Новинка

2018 GEDI мода rose gold дамски часовници от Топ луксозна марка дамски кварцов часовник 3 бр планински кристал часовници Relogio Feminino Hodinky

47.68 BGN 34.00

Трипарче цената вклучува види, една алка, и бисер хривнија!ние ќе ги пакувам во обична кутија : Пратката 1...

2017 G&D GLE&VDO Womem гривна часовници мода сребро дамски Ръчни часовници дами рокля часовник каишка от неръждаема стомана reloj mujer
 • Новинка

2017 G&D GLE&VDO Womem гривна часовници мода сребро дамски Ръчни часовници дами рокля часовник каишка от неръждаема стомана reloj mujer

28.22 BGN 23.00

Опис : Стил : Жените Се ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Хривнија ТокаФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 3.7 cmБендот Должина : 21.3 cmБендот Ширина : 1cmDial Дебелина : 0.8 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник