Раница Изкуствена Кожа На Жената Ежедневно Преносим Многофункционална Раница Релефен С Цип Презрамка На Чанта За Момичета, Юноши

Раница Изкуствена Кожа На Жената Ежедневно Преносим Многофункционална Раница Релефен С Цип Презрамка На Чанта За Момичета, Юноши

BGN 32.00
-40 %
BGN 53.44

Брой продукти

Ранец Faux Кожа Жени Секојдневно Преносни Мултифункционален Rucksack Втиснување Патент Појас Торба За тинејџерки главен материјал е faux кожа,Овој материјал може да се обезбеди добра рака чувство,направете ја вашата торба повеќе убави. Тоа е доста удобен за вас да се оди на превозот или шета на улица или уживање на кафе во кафуле. па дајте му на вашиот живот удобност и леснотијата! Тоа јас s доволно долго за секојдневна употреба. 100% Сосема нов и висок квалитет.Голем капацитет. Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата. Ние сме професионални и сигурен продавачот .Ние се грижиме за секоја цел, ние однос на секој клиент како наш пријател. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Поради различни мерења на локации ,таму ќе имаат litte грешка ,ве молиме овозможи ,ви благодариме.


Подробности

Тип Елемент:
Раници
Тип На Затваряне:
Светкавица
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Модни модели
Носеща Система:
Дугообразный Презрамка
Вид Дръжка / Ремък:
Подплатена Дръжка
Номер На Модела:
Чантата-723
Техника:
Щамповане
Украса:
Колани
Обемът на:
По-Долу 20 Литра
Интериор:
Вътрешно Отделение,Вътрешен Накрайник Джоба,Вътрешен Джоб С Цип
Външен вид:
Джоб С Капак
търговска марка:
Рецепция
Дъждобран:
No
Основен Материал:
PU
Подкладочный Материал:
Polyester
Тип Раници:
Меки корици
Пол:
Жени
Тип Елемент:
жена раница
Тегло:
800g
Пол:
Жени
възползвайте се от тази възможност:
Работа, пазаруване, туризъм
Стил:
Модни модели
Номер На Модела:
Чантата-723
Използването На Раницата:
Ежедневна Раница
Материал:
Изкуствена Кожа
Обемът на:
По-Долу 20 Литра

Избор на купувачи

Дамска чанта на дизайнер нова мода ежедневни дамски чанти, луксозни чанти за рамо високо качество на ПУ марка апликация 2018 корейски стил
 • Новинка

Дамска чанта на дизайнер нова мода ежедневни дамски чанти, луксозни чанти за рамо високо качество на ПУ марка апликация 2018 корейски стил

45.28 BGN 25.00

Почитувани купувачот : ви Благодариме за посетата на нашата продавница Имаме голем број на производи за вас за да изберете од...

2017 от последните естествена кожа чанта жените са големи чанти за рамо чанти, дамски чанти жени на известната марка
 • Новинка

2017 от последните естествена кожа чанта жените са големи чанти за рамо чанти, дамски чанти жени на известната марка

122.03 BGN 67.00

ГОЛЕМИНА : 28x16x22 CM (Не minght биде 13 см descrepancy во димензија поради различни мерни методи)МАТЕРИЈАЛ : Првиот слој cowhide кожаКАПАЦИТЕТ : Приспособат на ipad, мобилни телефони,паричници,clutchs и дрСЛИКИ ЌЕ ВИДИТЕ Е 100% ВИСТИНСКИ МОДЕЛ

NIGEDU марка мода нитове раница жени изкуствена кожа раници за момичета ученически чанти Чанта за жени mochila
 • Новинка

NIGEDU марка мода нитове раница жени изкуствена кожа раници за момичета ученически чанти Чанта за жени mochila

49.60 BGN 30.00

Материјал : висок квалитет на СТП кожа Надеж : polyeste Капацитет : мобилен телефон,паричник,Ipad,лаптоп и сл Боја : Црна,Розова,Беж,Сива Употреба : ранец,училиште торба,секојдневен патент торба,рамо торби,патни ранци...

UKQLING 2018 цветя Minaudiere Day Clutches Lady Dinner Party Hand Bag вечерни чанти за рамо сватба клатч Мъкна женската чанта
 • Новинка

UKQLING 2018 цветя Minaudiere Day Clutches Lady Dinner Party Hand Bag вечерни чанти за рамо сватба клатч Мъкна женската чанта

56.46 BGN 40.00

Опис На ПроизводотUKQLING 2018 Флорални Minaudiere Ден Канџите Дама Вечера Рака Торба Вечер Рамо Кеси Булчински Спојки Tote Женски SacОбјектот Големина на : 24*12*6.5 СМ (ширина*висина*дебелина)Објектот Материјал : Метал Рамка+СТП Материјал1...

Нов пристигане котка / мишка малка мишка Сламена чанта наплечная чанта трикотажни жени Безплатна доставка наB138
 • Новинка

Нов пристигане котка / мишка малка мишка Сламена чанта наплечная чанта трикотажни жени Безплатна доставка наB138

6.72 BGN 6.00

Опис : Димензии : Ширина x 20cm ширината на дното 12.5 х Висина 14 cm Материјал : сламаПакет Содржина : 1pc малку глувчето сламаПРЕВОЗОТДа АУ ,САД,велика БРИТАНИЈА, Канада земји, воздухот парцела трае околу 1015 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас.превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област ...

Най-ниската цена 50 бр. / лот fedex free promotion плик дама клатчи чанти, кожени чанти за рамо жена, чанти за жени горещи продукти
 • Новинка

Най-ниската цена 50 бр. / лот fedex free promotion плик дама клатчи чанти, кожени чанти за рамо жена, чанти за жени горещи продукти

330.40 BGN 297.00

Опис : Големина : 29cmx19cm Боја : Жолта, црна, бела, црвена роза, портокалова,црвена.беж,сина,светло сина,кафена,светло кафена,светло розева боја,лубеницата розова,беж,pls изберете боја ви се допаѓа...

Vintage Бостън дамска чанта пискюл мозайка изкуствена кожа за дамски чанти Пазарска чанта Bolsa Feminina A1108
 • Новинка

Vintage Бостън дамска чанта пискюл мозайка изкуствена кожа за дамски чанти Пазарска чанта Bolsa Feminina A1108

31.76 BGN 22.00

Гроздобер Бостон Жените Торба Tassel Комбинација СТП Кожа женски Чанти Tote Торба Гласник Кеси Crossbody Bolsa Femininaматеријал : кожа СТПдимензии : 30cm* 25cm* 11cm (L*H*T) ; 1 инч=2.54 смбоја : црна, сива, црна, црвенапакување : едноставен пакувањенајдобар натпревар : комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата ! цена перформанси сооднос е висока, ве молиме да бидат сигурни да се купи!Забелешка : бидејќи се прикаже различни, не може да биде мала разлика бојаПлаќањеПревозотПопродажбата на услугата* Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.* Ако производот има каков било квалитет проблем, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.ние нудиме Бесплатно Замени или Целосна Наплата на вас .Повратни информацииВашето мислење е многу важна за нас...

Cobbler Legend Luxury Flap Women Bags Tassel Designer Bag Vintage Clutch Chain Bag Женски Месинджър Crossbody Чанта За Жени
 • Новинка

Cobbler Legend Luxury Flap Women Bags Tassel Designer Bag Vintage Clutch Chain Bag Женски Месинджър Crossbody Чанта За Жени

90.08 BGN 63.00

Cobbler Легенда Луксузни Размавта Жените Кеси Tassel Дизајнер Чанта Гроздобер Спојки Синџир Торба Женски Гласник Crossbody Кеси За Жените Карактеристики : Едноставен дизајн со елегантен tassels како патентите...

Rdywbu блестящи пайети клатч вечерна чанта женската геометрична вечерна чанта булчински сватбена безименен пръст чанта калъф за телефон B582
 • Новинка

Rdywbu блестящи пайети клатч вечерна чанта женската геометрична вечерна чанта булчински сватбена безименен пръст чанта калъф за телефон B582

45.39 BGN 32.00

Rdywbu Glittery Sequins Спојки Вечер Торба Жените Геометриски Партија Чанта Булчински Свадба Прст Прстен Чанти Телефон Торбичка B582

BONAMIE естествена кожа на Жената в деня клатч дамски Чанти марки дами гривна клатч чантата си жена в чантата си вечерна парти чанта
 • Новинка

BONAMIE естествена кожа на Жената в деня клатч дамски Чанти марки дами гривна клатч чантата си жена в чантата си вечерна парти чанта

25.60 BGN 14.00

121581.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .2.За царина ?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Lady Платно Handbag Mini Single Embroidery Shoulder Bag Crossbody Messenger Bag разходка дамски пазарска чанта кофа пакет за момичета
 • Новинка

Lady Платно Handbag Mini Single Embroidery Shoulder Bag Crossbody Messenger Bag разходка дамски пазарска чанта кофа пакет за момичета

12.99 BGN 10.00

Спецификации : Материјал : памук платноГолемина : 20*16 cmПакет Листата : 1* feminina торбаMyvision Дама Платно Чанта Мини Еден Везови Торба Crossbody Гласник Торба Прошетка Женски Шопинг Торба Кофа Пакет за ДевојкиСе истакна : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 13 cm отстапување постои поради различни мерење начин,ви Благодариме!Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Вашиот Satisfication и Позитивни Повратни информации се многу важни за нас...