Нов 2017 Жени Messenger Mini Flap рамо чанта гравиране на лого и име на ретро стил елегантен естествена кожа Мини чанта

Нов 2017 Жени Messenger Mini Flap рамо чанта гравиране на лого и име на ретро стил елегантен естествена кожа Мини чанта

BGN 17.00
-42 %
BGN 29.49

Брой продукти


Нови 2017 Жените Гласник Мини Размавта Рамо Гласник Торба Гравирање Логото и Името Гроздобер Стил Домот Вистинска Кожа Мини Торба
Ние може да се користи Ласер за да прилагодено на вашето лого,име, мотото или друг натпис ,Ласерски гори површина на кожа и ја прават црна боја шема, подетални информации ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : "Smirnoff" е мојот личен бренд,сите торба default за да ја испратите не-логото еден,ако ви се допаѓа моето smirnoff логото или сакате да се печати вашето име или лого, ве молиме контактирајте ме ^^ Поради Прикаже разликата , бојата ќе се малку различни од сликата. Поради Прирачник за мерење, големината ќе биде 1-2cm грешка, ве молиме бидете сигурни дека од него, ви благодариме!
1.Тоа е исто така познат како "нафта кожа" или "крава масло кожа",и припаѓа на високо-одделение кожа.Постои многу тенки елегантни слој на површината.Слој е многу тенка и со убаво пропустливост и adsorbability.
2.Тоа има природни зрна и удобно рака чувство.Површината е многу сјајни.
3.Тоа ќе се промени се повеќе и повеќе убави како што поминува времето на и ако сте одржување на добро.Ве молиме имајте на производи далеку од вода и нафта дамка.
Конзервација на кожа 1. Ние Обично препорачуваме да ја користите на животинско масло, кој е направен од страна на животински масти, природата на животинско масло е simmilar како кожа, па конзервација ефектот е најдобар. Најчесто животинско масло е mink масло, боја ефект на mink масло е многу малку, кожа боја ќе биде малку потемна кога ќе се стави mink масло за тоа, но бојата ќе се промени назад наскоро кога масло стане dryed,тоа е многу погоден за секојдневна Нега, Ние може да ви ги избрише од животинско масло на кожа со чиста рака или памук брис за нега на кожа 2. Рог масло или проѕирна кожа осветлување, исто така може да нега на кожа, може да се купи во Професионални кожа нега продавница
Материјал : вистинска кожа
Answer : ___________________________ NOTE : не inlude картичката случај
Shiping ќе се организира во рамките на 7-10 дена по уплатата. Ние ќе се прогласи за вашиот предмет, како"подарок", во вредност од околу $5 за царинска погодност. Превозот начин да ја прифатиме како што следува
Квалитет
Сите производи се внимателно разгледани пред продажба и испорака, квалитетот е загарантирана.
Превозот
1. Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и полни имиња се апсолутно точни.
2.Тоа обично трае околу 25~50 дена за стоката да пристигне Преку Кина, воздухот е-mail пораки и 5~7 дена преку DHL, FEDEX, UPS-от и ТНТ. Pls чекаат трпеливо ако не го добиете вашиот објект на tius. Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
Pls ни даде позитивни повратни информации со 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.


Подробности

Размер:
Mini(Max Length
Тип Елемент:
Чанти
Интериор:
Интериорен Отделение, Карманн Мобилен Телефон,Интериорен Карманн Цип,Интериорен Джоб Шлица
Тип Естествена Кожа:
Коровья Кожа
Пол:
Жени
Подкладочный Материал:
Polyester
Тип На Затваряне:
Hasp
Стил:
Реколта
Форма:
Клапан
Номер На Модела:
E-BM0975 жени чанта пратеник
Вид На Модела:
Твърд
Твърдост:
Мек
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Основен Материал:
естествена кожа
Украса:
Няма
Случай:
Гъвкави
Тип Чанти:
Куриерски Чанти
търговска марка:
Смирнов
Външен вид:
Външен Джоб
Кожа:
Луда Конче Кожа
естествена кожа:
дамска чанта
Чанта През Рамо:
от дизайнерски чанти с високо качество
скоба за чанти:
Лятна чанта-месинджър
дамска чанта:
Чанта-Месинджър
дамска чанта:
куриерска Чанта дамски кожени
лятна чанта:
Дамски Модни Чанта

Избор на купувачи

Dispalang Карикатура Ананас Печат Дамски Чанти Неопрен Дамски Чанти Мода Плодове Момичета Лято Рамото Плажни Чанти Чанта Основната
  • Новинка

Dispalang Карикатура Ананас Печат Дамски Чанти Неопрен Дамски Чанти Мода Плодове Момичета Лято Рамото Плажни Чанти Чанта Основната

63.98 BGN 42.00

Dispalang Цртан Филм Ананас Печати Жените Чанти Neoprene Дами Мода Totes Овошје Девојки Лето Рамо Плажа Кеси Sac ГлавенСпецификите InstroductionЖените мода totes кесиМатеријал : NeopreneТежина : 0.43 KGCosure Тип : ПатентГолемина : 49x11.5x29 CMNeri : КадифеКапацитет : Мобилен телефон,козметика,scraf,паричник,lpadОдличен 3 D ефект печатење44 боиПочитувани Купувачи : Ако овие чанти не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите чанти.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.Можете да поставите цел на овој производ подолу.Повеќе Производи Вас Нека Го Изберете!

2017 от последните естествена кожа чанта жените са големи чанти за рамо чанти, дамски чанти жени на известната марка
  • Новинка

2017 от последните естествена кожа чанта жените са големи чанти за рамо чанти, дамски чанти жени на известната марка

122.03 BGN 67.00

ГОЛЕМИНА : 28x16x22 CM (Не minght биде 13 см descrepancy во димензија поради различни мерни методи)МАТЕРИЈАЛ : Првиот слој cowhide кожаКАПАЦИТЕТ : Приспособат на ipad, мобилни телефони,паричници,clutchs и дрСЛИКИ ЌЕ ВИДИТЕ Е 100% ВИСТИНСКИ МОДЕЛ

LYKANEFU мека светлина женствена чанта за зимата дамски чанта женски Оксфорд водоустойчив скитници, чанта за рамо дамски чанти, чанти дизайнер
  • Новинка

LYKANEFU мека светлина женствена чанта за зимата дамски чанта женски Оксфорд водоустойчив скитници, чанта за рамо дамски чанти, чанти дизайнер

63.31 BGN 44.00

Опис На ПроизводотLYKANEFU Мека Светлина Жените Торба за Зима Жените Чанта Женски Оксфорд Водоотпорен Hobos Рамо Кеси Totes Чанти ДизајнерМатеријал : Оксфорд ТкаенинаГолемина на : 33*39 *28*17 CM( Долу ширина*До ширина*Висина*Дебелина )1...

Популярната малка мышиная слама ратанови чанта за пазаруване за жени с сламена чанта
  • Новинка

Популярната малка мышиная слама ратанови чанта за пазаруване за жени с сламена чанта

9.95 BGN 9.00

Состојба : 100% НовиКоличина : 1 парчеПроизводот категорија : Одмор ,Плажа СтилПримена на пол : ЖенскиГлавен Материјал : Слама, ПлатноЗатворање : ПатентМодел : глувчетоСтил : Гласник Торба, Плажа Торба ,Телефон Торба, Монета Чанта и др.Големина : 20cm*14cm*12.5 cm / 7.9 инчен*5.5 инчен*4.9 инченпакет : 1 парче глувчето слама торбаПРЕВОЗОТДа АУ ,НИ Канада ,велика БРИТАНИЈА земји, воздухот парцела трае околу 1015 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас.превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област ...

Известната марка елегантни верижни чанти за жени и малки чанти пратеник за жени луксозна чанта на рамото за вечерни партита на велур материал
  • Новинка

Известната марка елегантни верижни чанти за жени и малки чанти пратеник за жени луксозна чанта на рамото за вечерни партита на велур материал

53.41 BGN 24.00

Друг МоделПознатиот Бренд Домот Синџир Кеси за Жените Мали Гласник Кеси за Жените Луксузна Торба за Вечер Партија Velour МатеријалПакувањеНема кутија за пакување на производот ,но ако сакате еден,можете да платите 3 долар да се пакувам.И ве молиме контактирајте со нас.Мерење ,Моделот,Бојата на мониторотПоради различни производство на серии или различни мерни методи, може да се отстапува на 0.39 да 1.18 инчен на производот,и шема или внатрешните материјал не може да биде иста...

BONAMIE естествена кожа на Жената в деня клатч дамски Чанти марки дами гривна клатч чантата си жена в чантата си вечерна парти чанта
  • Новинка

BONAMIE естествена кожа на Жената в деня клатч дамски Чанти марки дами гривна клатч чантата си жена в чантата си вечерна парти чанта

25.60 BGN 14.00

121581.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .2.За царина ?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

HH Luxury Brand естествена кожа, дамски портфейл Алигатор дами дълъг Крокодил коровья кожа клатч портфейл за монети
  • Новинка

HH Luxury Brand естествена кожа, дамски портфейл Алигатор дами дълъг Крокодил коровья кожа клатч портфейл за монети

44.99 BGN 22.00

17.98 / торбаБет Мачка Жените Алигатор Вистинска Кожа Патент Паричникот Дами Долго Крокодил Кравја Кожа Пари ЧантаГорниот Слој на Природата Теле КожаДенес цел ќе добиете Бесплатен ПодарокВи благодариме за вашата нарачка, ви благодариме за поддршката!1.Поради светлината разлика,боја може да биде малку поинаков.2.Ве молиме овозможи 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење1...

Vintage Бостън дамска чанта пискюл мозайка изкуствена кожа за дамски чанти Пазарска чанта Bolsa Feminina A1108
  • Новинка

Vintage Бостън дамска чанта пискюл мозайка изкуствена кожа за дамски чанти Пазарска чанта Bolsa Feminina A1108

31.76 BGN 22.00

Гроздобер Бостон Жените Торба Tassel Комбинација СТП Кожа женски Чанти Tote Торба Гласник Кеси Crossbody Bolsa Femininaматеријал : кожа СТПдимензии : 30cm* 25cm* 11cm (L*H*T) ; 1 инч=2.54 смбоја : црна, сива, црна, црвенапакување : едноставен пакувањенајдобар натпревар : комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата ! цена перформанси сооднос е висока, ве молиме да бидат сигурни да се купи!Забелешка : бидејќи се прикаже различни, не може да биде мала разлика бојаПлаќањеПревозотПопродажбата на услугата* Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.* Ако производот има каков било квалитет проблем, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.ние нудиме Бесплатно Замени или Целосна Наплата на вас .Повратни информацииВашето мислење е многу важна за нас...

Mara ' s Dream 2018 Women Messenger чанта с високо качество изкуствена кожа Hasp Candy Color ежедневна чанта голяма чанта училищна чанта
  • Новинка

Mara ' s Dream 2018 Women Messenger чанта с високо качество изкуствена кожа Hasp Candy Color ежедневна чанта голяма чанта училищна чанта

24.72 BGN 13.00

Име на производ Жените Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 300 G Големина 21*19*10 cm Материјал со Висока Quailty СТП Кожа Боја Црна, Сива Розова Црвено Кафеав итн 15 бои Корисни Училиште / Неврзан Улица / Туристички Капацитети Може да се стави Паричникот Копче Телефон Козметички итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Функција на Улица / shopping / состанок итнAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.2.Ве молиме овозможи 12 см разлики поради прирачник за мерење.Информации1...

2017 Зима Алиса Лолита Kawai Шоколадова Мечка 3 Начина Чанта Плюшени Кукли Мъкна Момиче Чанта На Жената Ежедневна Чанта През Рамо
  • Новинка

2017 Зима Алиса Лолита Kawai Шоколадова Мечка 3 Начина Чанта Плюшени Кукли Мъкна Момиче Чанта На Жената Ежедневна Чанта През Рамо

59.78 BGN 45.00

3 Начини на Употреба Торба / Крсттело Торба / Ранец Материјал : Направен од краток кадифен Боја : Чоколадо Големина референца : 35*26 CM / 13.78*10.24"