Dispalang последните дизайнерски жените НАЙ-дръжка ежедневни чанти чанта чанта Роза, слънчоглед модел лятото Ръчна чанта Дамска плажна чанта

Dispalang последните дизайнерски жените НАЙ-дръжка ежедневни чанти чанта чанта Роза, слънчоглед модел лятото Ръчна чанта Дамска плажна чанта

BGN 42.00
-39 %
BGN 69.31

Брой продукти


Dispalang Најновите Дизајнер Жените Топ-се справи со Кеси Секојдневен Tote Торба Зголеми Сончоглед Шема Лето Рака Торба Женски Плажа Торба


Подробности

Тип Елемент:
Чанти
Стил:
Модни модели
търговска марка:
Диспаланг
Пол:
Жени
Подкладочный Материал:
Polyester
Тип На Затваряне:
Светкавица
Видове чанти:
Чанти С Горната Дръжка
Номер На Модела:
дамски чанти
Украса:
Мультяшная Печат, Не, Апликации
Брой писалки / ремъци:
Два
Твърдост:
Мек
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон, Вътрешен Джоб С Цип
Вид На Модела:
Цвете
Форма:
Ежедневна Чанта, Голяма Пазарска Чанта
Основен Материал:
неопрен
Тип Чанти:
Лотария
Случай:
Гъвкави
Външен вид:
Външен Джоб
Размери:
49 х 11.5 х 29 см
Тегло:
0.43 kg
Стил:
Лятна Дамска Плажна Чанта
Опаковка:
найлонова торбичка за всяка част
Is_customized:
Yes
Модни модели:
Жените Определят Торби На Рамо Пазаруването
Следпродажбено обслужване:
1 към 1 на махатма поддръжка
Цвят:
Както е показано на фигура
Предмет на:
Дамска чанта,дамски чанти-книги,женски дневен клатч
Качество:
Високо качество

Избор на купувачи

Cobbler Legend Luxury Flap Women Bags Tassel Designer Bag Vintage Clutch Chain Bag Женски Месинджър Crossbody Чанта За Жени
  • Новинка

Cobbler Legend Luxury Flap Women Bags Tassel Designer Bag Vintage Clutch Chain Bag Женски Месинджър Crossbody Чанта За Жени

90.08 BGN 63.00

Cobbler Легенда Луксузни Размавта Жените Кеси Tassel Дизајнер Чанта Гроздобер Спојки Синџир Торба Женски Гласник Crossbody Кеси За Жените Карактеристики : Едноставен дизајн со елегантен tassels како патентите...

Rdywbu блестящи пайети клатч вечерна чанта женската геометрична вечерна чанта булчински сватбена безименен пръст чанта калъф за телефон B582
  • Новинка

Rdywbu блестящи пайети клатч вечерна чанта женската геометрична вечерна чанта булчински сватбена безименен пръст чанта калъф за телефон B582

45.39 BGN 32.00

Rdywbu Glittery Sequins Спојки Вечер Торба Жените Геометриски Партија Чанта Булчински Свадба Прст Прстен Чанти Телефон Торбичка B582

Nesitu High Quality New Split Leather Female Bag Small Women Shoulder Bag Luxury Europe Ladies Designer Messenger Bags L9091
  • Новинка

Nesitu High Quality New Split Leather Female Bag Small Women Shoulder Bag Luxury Europe Ladies Designer Messenger Bags L9091

130.83 BGN 65.00

Производ Карактеристики.100% Гаранција за одлична сплит кожа .Големина приближно големина : 11"L x 3"W x 7.8"H (28cm L x 8cm W x 20cm H) .Црно / сино / вино црвено / зелена / жолта кафена боја за УПОТРЕБА : гласник торба,торбаДетали шоуПревозот1.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на речиси целиот свет.Тоа ќе потрае околу 1530 дена да пристигнат за повеќето земји, за некои земји како што се Русија, Бразил и слично, тоа ќе потрае 1560 дена...

Vintage Бостън дамска чанта пискюл мозайка изкуствена кожа за дамски чанти Пазарска чанта Bolsa Feminina A1108
  • Новинка

Vintage Бостън дамска чанта пискюл мозайка изкуствена кожа за дамски чанти Пазарска чанта Bolsa Feminina A1108

31.76 BGN 22.00

Гроздобер Бостон Жените Торба Tassel Комбинација СТП Кожа женски Чанти Tote Торба Гласник Кеси Crossbody Bolsa Femininaматеријал : кожа СТПдимензии : 30cm* 25cm* 11cm (L*H*T) ; 1 инч=2.54 смбоја : црна, сива, црна, црвенапакување : едноставен пакувањенајдобар натпревар : комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата ! цена перформанси сооднос е висока, ве молиме да бидат сигурни да се купи!Забелешка : бидејќи се прикаже различни, не може да биде мала разлика бојаПлаќањеПревозотПопродажбата на услугата* Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.* Ако производот има каков било квалитет проблем, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.ние нудиме Бесплатно Замени или Целосна Наплата на вас .Повратни информацииВашето мислење е многу важна за нас...

Lady Платно Handbag Mini Single Embroidery Shoulder Bag Crossbody Messenger Bag разходка дамски пазарска чанта кофа пакет за момичета
  • Новинка

Lady Платно Handbag Mini Single Embroidery Shoulder Bag Crossbody Messenger Bag разходка дамски пазарска чанта кофа пакет за момичета

12.99 BGN 10.00

Спецификации : Материјал : памук платноГолемина : 20*16 cmПакет Листата : 1* feminina торбаMyvision Дама Платно Чанта Мини Еден Везови Торба Crossbody Гласник Торба Прошетка Женски Шопинг Торба Кофа Пакет за ДевојкиСе истакна : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 13 cm отстапување постои поради различни мерење начин,ви Благодариме!Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Вашиот Satisfication и Позитивни Повратни информации се многу важни за нас...

Известната марка елегантни верижни чанти за жени и малки чанти пратеник за жени луксозна чанта на рамото за вечерни партита на велур материал
  • Новинка

Известната марка елегантни верижни чанти за жени и малки чанти пратеник за жени луксозна чанта на рамото за вечерни партита на велур материал

53.41 BGN 24.00

Друг МоделПознатиот Бренд Домот Синџир Кеси за Жените Мали Гласник Кеси за Жените Луксузна Торба за Вечер Партија Velour МатеријалПакувањеНема кутија за пакување на производот ,но ако сакате еден,можете да платите 3 долар да се пакувам.И ве молиме контактирајте со нас.Мерење ,Моделот,Бојата на мониторотПоради различни производство на серии или различни мерни методи, може да се отстапува на 0.39 да 1.18 инчен на производот,и шема или внатрешните материјал не може да биде иста...

TWOHEARTSGIRL красиви дамски чанти чанта класически цветен стил най-дръжка чанти, ежедневни голям капацитет дами рамо чанта
  • Новинка

TWOHEARTSGIRL красиви дамски чанти чанта класически цветен стил най-дръжка чанти, ежедневни голям капацитет дами рамо чанта

61.33 BGN 37.00

Плаќање : 1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот...

Стейси чанта гореща разпродажба момиче платно раница децата карикатура печат раница студент училищна чанта lady ежедневна чанта
  • Новинка

Стейси чанта гореща разпродажба момиче платно раница децата карикатура печат раница студент училищна чанта lady ежедневна чанта

BGN 12.00

stacy торба топла продажба девојка платно ранец деца деца цртан филм печатење ранец студент училиште торба дама секојдневен патна торба

2017 Зима Алиса Лолита Kawai Шоколадова Мечка 3 Начина Чанта Плюшени Кукли Мъкна Момиче Чанта На Жената Ежедневна Чанта През Рамо
  • Новинка

2017 Зима Алиса Лолита Kawai Шоколадова Мечка 3 Начина Чанта Плюшени Кукли Мъкна Момиче Чанта На Жената Ежедневна Чанта През Рамо

59.78 BGN 45.00

3 Начини на Употреба Торба / Крсттело Торба / Ранец Материјал : Направен од краток кадифен Боја : Чоколадо Големина референца : 35*26 CM / 13.78*10.24"

DAWABO цветен дамски портмонета Hasp портмонета дамски естествена кожа на марката дълъг портфейл на притежателя на картата Feminina Carteira чанта
  • Новинка

DAWABO цветен дамски портмонета Hasp портмонета дамски естествена кожа на марката дълъг портфейл на притежателя на картата Feminina Carteira чанта

72.32 BGN 37.00

Материјал : вистинска кожаПаричникот Големина : 20cm*10см*1,5 см (Должина*Висина*Дебелина)​Сите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу! Забелешка : Различни компјутерски екран бои различно, вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликите...