1 бр Harajuku стил раница Sailor Moon платно раница сладък сгъваем котка на рамото училище за момичета Портретно чанта раница

1 бр Harajuku стил раница Sailor Moon платно раница сладък сгъваем котка на рамото училище за момичета Портретно чанта раница

BGN 17.00
-8 %
BGN 18.40

Брой продукти


ДИМЕНЗИИ : должина 30 * ширина 12 * висина од 42 СМ


Подробности

Тип Елемент:
Раници
Подкладочный Материал:
Polyester
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Светкавица
Дъждобран:
No
Носеща Система:
CR
търговска марка:
Цвете И Кокос
Обемът на:
20-35 литра
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон
Основен Материал:
Платно
Тип Раници:
Меки корици
Вид Дръжка / Ремък:
Подплатена Дръжка
Вид На Модела:
Отпечатъци На Животни
Външен вид:
Външен Джоб
Стил:
Японски и корейски стил
Размер:
30 * 12 * 42сантиметър
Цвят:
5 цвята
Вид На Модела:
Отпечатъци На Животни

Избор на купувачи

2017 Ежедневни Дамски Цвете Чанта С Голям Капацитет Полиестер Чанта Пазарска Чанта Ажурная Окото Плажни Чанти Ежедневна Чанта Feminina
 • Новинка

2017 Ежедневни Дамски Цвете Чанта С Голям Капацитет Полиестер Чанта Пазарска Чанта Ажурная Окото Плажни Чанти Ежедневна Чанта Feminina

18.11 BGN 13.00

Производ : торба за на ПлажаМатеријал : полиестер, обложен mesh ткаениниГолемина : 35 x 35 x 12 (CM)Боја : црвена daisies, сина daisies, жолта бомби, црвена бомбиТежина : 200gЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни дисплеи, на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот ...

Dispalang последните дизайнерски жените НАЙ-дръжка ежедневни чанти чанта чанта Роза, слънчоглед модел лятото Ръчна чанта Дамска плажна чанта
 • Новинка

Dispalang последните дизайнерски жените НАЙ-дръжка ежедневни чанти чанта чанта Роза, слънчоглед модел лятото Ръчна чанта Дамска плажна чанта

69.31 BGN 42.00

Dispalang Најновите Дизајнер Жените Топсе справи со Кеси Секојдневен Tote Торба Зголеми Сончоглед Шема Лето Рака Торба Женски Плажа Торба

NIGEDU марка мода нитове раница жени изкуствена кожа раници за момичета ученически чанти Чанта за жени mochila
 • Новинка

NIGEDU марка мода нитове раница жени изкуствена кожа раници за момичета ученически чанти Чанта за жени mochila

49.60 BGN 30.00

Материјал : висок квалитет на СТП кожа Надеж : polyeste Капацитет : мобилен телефон,паричник,Ipad,лаптоп и сл Боја : Црна,Розова,Беж,Сива Употреба : ранец,училиште торба,секојдневен патент торба,рамо торби,патни ранци...

Раница Изкуствена Кожа На Жената Ежедневно Преносим Многофункционална Раница Релефен С Цип Презрамка На Чанта За Момичета, Юноши
 • Новинка

Раница Изкуствена Кожа На Жената Ежедневно Преносим Многофункционална Раница Релефен С Цип Презрамка На Чанта За Момичета, Юноши

53.44 BGN 32.00

Ранец Faux Кожа Жени Секојдневно Преносни Мултифункционален Rucksack Втиснување Патент Појас Торба За тинејџерки главен материјал е faux кожа,Овој материјал може да се обезбеди добра рака чувство,направете ја вашата торба повеќе убави...

HH Luxury Brand естествена кожа, дамски портфейл Алигатор дами дълъг Крокодил коровья кожа клатч портфейл за монети
 • Новинка

HH Luxury Brand естествена кожа, дамски портфейл Алигатор дами дълъг Крокодил коровья кожа клатч портфейл за монети

44.99 BGN 22.00

17.98 / торбаБет Мачка Жените Алигатор Вистинска Кожа Патент Паричникот Дами Долго Крокодил Кравја Кожа Пари ЧантаГорниот Слој на Природата Теле КожаДенес цел ќе добиете Бесплатен ПодарокВи благодариме за вашата нарачка, ви благодариме за поддршката!1.Поради светлината разлика,боја може да биде малку поинаков.2.Ве молиме овозможи 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење1...

UKQLING 2018 цветя Minaudiere Day Clutches Lady Dinner Party Hand Bag вечерни чанти за рамо сватба клатч Мъкна женската чанта
 • Новинка

UKQLING 2018 цветя Minaudiere Day Clutches Lady Dinner Party Hand Bag вечерни чанти за рамо сватба клатч Мъкна женската чанта

56.46 BGN 40.00

Опис На ПроизводотUKQLING 2018 Флорални Minaudiere Ден Канџите Дама Вечера Рака Торба Вечер Рамо Кеси Булчински Спојки Tote Женски SacОбјектот Големина на : 24*12*6.5 СМ (ширина*висина*дебелина)Објектот Материјал : Метал Рамка+СТП Материјал1...

Дамска чанта на дизайнер нова мода ежедневни дамски чанти, луксозни чанти за рамо високо качество на ПУ марка апликация 2018 корейски стил
 • Новинка

Дамска чанта на дизайнер нова мода ежедневни дамски чанти, луксозни чанти за рамо високо качество на ПУ марка апликация 2018 корейски стил

45.28 BGN 25.00

Почитувани купувачот : ви Благодариме за посетата на нашата продавница Имаме голем број на производи за вас за да изберете од...

Стейси чанта гореща разпродажба момиче платно раница децата карикатура печат раница студент училищна чанта lady ежедневна чанта
 • Новинка

Стейси чанта гореща разпродажба момиче платно раница децата карикатура печат раница студент училищна чанта lady ежедневна чанта

BGN 12.00

stacy торба топла продажба девојка платно ранец деца деца цртан филм печатење ранец студент училиште торба дама секојдневен патна торба

Известната марка елегантни верижни чанти за жени и малки чанти пратеник за жени луксозна чанта на рамото за вечерни партита на велур материал
 • Новинка

Известната марка елегантни верижни чанти за жени и малки чанти пратеник за жени луксозна чанта на рамото за вечерни партита на велур материал

53.41 BGN 24.00

Друг МоделПознатиот Бренд Домот Синџир Кеси за Жените Мали Гласник Кеси за Жените Луксузна Торба за Вечер Партија Velour МатеријалПакувањеНема кутија за пакување на производот ,но ако сакате еден,можете да платите 3 долар да се пакувам.И ве молиме контактирајте со нас.Мерење ,Моделот,Бојата на мониторотПоради различни производство на серии или различни мерни методи, може да се отстапува на 0.39 да 1.18 инчен на производот,и шема или внатрешните материјал не може да биде иста...

2017 Зима Алиса Лолита Kawai Шоколадова Мечка 3 Начина Чанта Плюшени Кукли Мъкна Момиче Чанта На Жената Ежедневна Чанта През Рамо
 • Новинка

2017 Зима Алиса Лолита Kawai Шоколадова Мечка 3 Начина Чанта Плюшени Кукли Мъкна Момиче Чанта На Жената Ежедневна Чанта През Рамо

59.78 BGN 45.00

3 Начини на Употреба Торба / Крсттело Торба / Ранец Материјал : Направен од краток кадифен Боја : Чоколадо Големина референца : 35*26 CM / 13.78*10.24"

Lady Платно Handbag Mini Single Embroidery Shoulder Bag Crossbody Messenger Bag разходка дамски пазарска чанта кофа пакет за момичета
 • Новинка

Lady Платно Handbag Mini Single Embroidery Shoulder Bag Crossbody Messenger Bag разходка дамски пазарска чанта кофа пакет за момичета

12.99 BGN 10.00

Спецификации : Материјал : памук платноГолемина : 20*16 cmПакет Листата : 1* feminina торбаMyvision Дама Платно Чанта Мини Еден Везови Торба Crossbody Гласник Торба Прошетка Женски Шопинг Торба Кофа Пакет за ДевојкиСе истакна : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 13 cm отстапување постои поради различни мерење начин,ви Благодариме!Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Вашиот Satisfication и Позитивни Повратни информации се многу важни за нас...

Dispalang Карикатура Ананас Печат Дамски Чанти Неопрен Дамски Чанти Мода Плодове Момичета Лято Рамото Плажни Чанти Чанта Основната
 • Новинка

Dispalang Карикатура Ананас Печат Дамски Чанти Неопрен Дамски Чанти Мода Плодове Момичета Лято Рамото Плажни Чанти Чанта Основната

63.98 BGN 42.00

Dispalang Цртан Филм Ананас Печати Жените Чанти Neoprene Дами Мода Totes Овошје Девојки Лето Рамо Плажа Кеси Sac ГлавенСпецификите InstroductionЖените мода totes кесиМатеријал : NeopreneТежина : 0.43 KGCosure Тип : ПатентГолемина : 49x11.5x29 CMNeri : КадифеКапацитет : Мобилен телефон,козметика,scraf,паричник,lpadОдличен 3 D ефект печатење44 боиПочитувани Купувачи : Ако овие чанти не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите чанти.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.Можете да поставите цел на овој производ подолу.Повеќе Производи Вас Нека Го Изберете!

TWOHEARTSGIRL красиви дамски чанти чанта класически цветен стил най-дръжка чанти, ежедневни голям капацитет дами рамо чанта
 • Новинка

TWOHEARTSGIRL красиви дамски чанти чанта класически цветен стил най-дръжка чанти, ежедневни голям капацитет дами рамо чанта

61.33 BGN 37.00

Плаќање : 1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот...

Mara ' s Dream 2018 Women Messenger чанта с високо качество изкуствена кожа Hasp Candy Color ежедневна чанта голяма чанта училищна чанта
 • Новинка

Mara ' s Dream 2018 Women Messenger чанта с високо качество изкуствена кожа Hasp Candy Color ежедневна чанта голяма чанта училищна чанта

24.72 BGN 13.00

Име на производ Жените Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 300 G Големина 21*19*10 cm Материјал со Висока Quailty СТП Кожа Боја Црна, Сива Розова Црвено Кафеав итн 15 бои Корисни Училиште / Неврзан Улица / Туристички Капацитети Може да се стави Паричникот Копче Телефон Козметички итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Функција на Улица / shopping / состанок итнAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.2.Ве молиме овозможи 12 см разлики поради прирачник за мерење.Информации1...

DAWABO цветен дамски портмонета Hasp портмонета дамски естествена кожа на марката дълъг портфейл на притежателя на картата Feminina Carteira чанта
 • Новинка

DAWABO цветен дамски портмонета Hasp портмонета дамски естествена кожа на марката дълъг портфейл на притежателя на картата Feminina Carteira чанта

72.32 BGN 37.00

Материјал : вистинска кожаПаричникот Големина : 20cm*10см*1,5 см (Должина*Висина*Дебелина)​Сите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу! Забелешка : Различни компјутерски екран бои различно, вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликите...

LYKANEFU мека светлина женствена чанта за зимата дамски чанта женски Оксфорд водоустойчив скитници, чанта за рамо дамски чанти, чанти дизайнер
 • Новинка

LYKANEFU мека светлина женствена чанта за зимата дамски чанта женски Оксфорд водоустойчив скитници, чанта за рамо дамски чанти, чанти дизайнер

63.31 BGN 44.00

Опис На ПроизводотLYKANEFU Мека Светлина Жените Торба за Зима Жените Чанта Женски Оксфорд Водоотпорен Hobos Рамо Кеси Totes Чанти ДизајнерМатеријал : Оксфорд ТкаенинаГолемина на : 33*39 *28*17 CM( Долу ширина*До ширина*Висина*Дебелина )1...

Nesitu High Quality New Split Leather Female Bag Small Women Shoulder Bag Luxury Europe Ladies Designer Messenger Bags L9091
 • Новинка

Nesitu High Quality New Split Leather Female Bag Small Women Shoulder Bag Luxury Europe Ladies Designer Messenger Bags L9091

130.83 BGN 65.00

Производ Карактеристики.100% Гаранција за одлична сплит кожа .Големина приближно големина : 11"L x 3"W x 7.8"H (28cm L x 8cm W x 20cm H) .Црно / сино / вино црвено / зелена / жолта кафена боја за УПОТРЕБА : гласник торба,торбаДетали шоуПревозот1.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на речиси целиот свет.Тоа ќе потрае околу 1530 дена да пристигнат за повеќето земји, за некои земји како што се Русија, Бразил и слично, тоа ќе потрае 1560 дена...

Dispalang Нов Прием На Цвете Флорални Щампи Дамски Летни Плажни Чанти, Ежедневни Чанти, Луксозни Дамски Чанти За Ръце Дизайнерски Чанти С Горната Дръжка
 • Новинка

Dispalang Нов Прием На Цвете Флорални Щампи Дамски Летни Плажни Чанти, Ежедневни Чанти, Луксозни Дамски Чанти За Ръце Дизайнерски Чанти С Горната Дръжка

69.31 BGN 42.00

Dispalang Нови Пристигнување Цвет Цветни Печати Жените Лето Плажа Кеси Секојдневен Totes Луксузни Дами Рака Кеси Дизајнер Врвот Се Справи Со Кеси

Vintage Бостън дамска чанта пискюл мозайка изкуствена кожа за дамски чанти Пазарска чанта Bolsa Feminina A1108
 • Новинка

Vintage Бостън дамска чанта пискюл мозайка изкуствена кожа за дамски чанти Пазарска чанта Bolsa Feminina A1108

31.76 BGN 22.00

Гроздобер Бостон Жените Торба Tassel Комбинација СТП Кожа женски Чанти Tote Торба Гласник Кеси Crossbody Bolsa Femininaматеријал : кожа СТПдимензии : 30cm* 25cm* 11cm (L*H*T) ; 1 инч=2.54 смбоја : црна, сива, црна, црвенапакување : едноставен пакувањенајдобар натпревар : комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата ! цена перформанси сооднос е висока, ве молиме да бидат сигурни да се купи!Забелешка : бидејќи се прикаже различни, не може да биде мала разлика бојаПлаќањеПревозотПопродажбата на услугата* Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.* Ако производот има каков било квалитет проблем, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.ние нудиме Бесплатно Замени или Целосна Наплата на вас .Повратни информацииВашето мислење е многу важна за нас...

Нов 2017 Жени Messenger Mini Flap рамо чанта гравиране на лого и име на ретро стил елегантен естествена кожа Мини чанта
 • Новинка

Нов 2017 Жени Messenger Mini Flap рамо чанта гравиране на лого и име на ретро стил елегантен естествена кожа Мини чанта

29.49 BGN 17.00

Нови 2017 Жените Гласник Мини Размавта Рамо Гласник Торба Гравирање Логото и Името Гроздобер Стил Домот Вистинска Кожа Мини ТорбаНие може да се користи Ласер за да прилагодено на вашето лого,име, мотото или друг натпис ,Ласерски гори површина на кожа и ја прават црна боја шема, подетални информации ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : "Smirnoff" е мојот личен бренд,сите торба default за да ја испратите нелогото еден,ако ви се допаѓа моето smirnoff логото или сакате да се печати вашето име или лого, ве молиме контактирајте ме ^^ Поради Прикаже разликата , бојата ќе се малку различни од сликата...