Yingmi керамика Модни дамски официални чанти с дръжка за през деня клатчи чанта Червен Син Златни цветни бонбони цвят диаманти сватбената чанта

Yingmi керамика Модни дамски официални чанти с дръжка за през деня клатчи чанта Червен Син Златни цветни бонбони цвят диаманти сватбената чанта

BGN 38.00
-34 %
BGN 57.60

Брой продукти


YINGMI Керамика Мода Жените Вечер Чанти Со Рачка Ден Канџите Торба Црвено и Сино Злато Шарени Бонбони Боја на Дијаманти Свадба Торба


Подробности

Тип Елемент:
Чанти
Интериор:
Вътрешно Отделение
Стил:
Модни модели
Тип Чанти:
Дневни Клатчи
Номер На Модела:
YM1148
Случай:
Парти
Украса:
Диаманти, Във Веригата
Пол:
Жени
Подкладочный Материал:
Polyester
Твърдост:
Труден
Тип На Затваряне:
Hasp
Форма:
Клапан
търговска марка:
инми
Вид На Модела:
Твърд
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Основен Материал:
Polyester
Външен вид:
Няма
Тип:
Чанта
Стил:
Модни модели
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Цвят:
Червено синьо злато пъстри
Пол:
Жени
Основен Материал:
перлено кристални вечерни чанти
Случайност:
парти сватба, годеж вечер
ключова дума :
Вечерни Чанти
Размер:
26*12*9cm
номер на продукта:
YM1148

Избор на купувачи

LYKANEFU мека светлина женствена чанта за зимата дамски чанта женски Оксфорд водоустойчив скитници, чанта за рамо дамски чанти, чанти дизайнер
 • Новинка

LYKANEFU мека светлина женствена чанта за зимата дамски чанта женски Оксфорд водоустойчив скитници, чанта за рамо дамски чанти, чанти дизайнер

63.31 BGN 44.00

Опис На ПроизводотLYKANEFU Мека Светлина Жените Торба за Зима Жените Чанта Женски Оксфорд Водоотпорен Hobos Рамо Кеси Totes Чанти ДизајнерМатеријал : Оксфорд ТкаенинаГолемина на : 33*39 *28*17 CM( Долу ширина*До ширина*Висина*Дебелина )1...

Dispalang Нов Прием На Цвете Флорални Щампи Дамски Летни Плажни Чанти, Ежедневни Чанти, Луксозни Дамски Чанти За Ръце Дизайнерски Чанти С Горната Дръжка
 • Новинка

Dispalang Нов Прием На Цвете Флорални Щампи Дамски Летни Плажни Чанти, Ежедневни Чанти, Луксозни Дамски Чанти За Ръце Дизайнерски Чанти С Горната Дръжка

69.31 BGN 42.00

Dispalang Нови Пристигнување Цвет Цветни Печати Жените Лето Плажа Кеси Секојдневен Totes Луксузни Дами Рака Кеси Дизајнер Врвот Се Справи Со Кеси

Vintage Бостън дамска чанта пискюл мозайка изкуствена кожа за дамски чанти Пазарска чанта Bolsa Feminina A1108
 • Новинка

Vintage Бостън дамска чанта пискюл мозайка изкуствена кожа за дамски чанти Пазарска чанта Bolsa Feminina A1108

31.76 BGN 22.00

Гроздобер Бостон Жените Торба Tassel Комбинација СТП Кожа женски Чанти Tote Торба Гласник Кеси Crossbody Bolsa Femininaматеријал : кожа СТПдимензии : 30cm* 25cm* 11cm (L*H*T) ; 1 инч=2.54 смбоја : црна, сива, црна, црвенапакување : едноставен пакувањенајдобар натпревар : комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата ! цена перформанси сооднос е висока, ве молиме да бидат сигурни да се купи!Забелешка : бидејќи се прикаже различни, не може да биде мала разлика бојаПлаќањеПревозотПопродажбата на услугата* Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.* Ако производот има каков било квалитет проблем, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.ние нудиме Бесплатно Замени или Целосна Наплата на вас .Повратни информацииВашето мислење е многу важна за нас...

Известната марка елегантни верижни чанти за жени и малки чанти пратеник за жени луксозна чанта на рамото за вечерни партита на велур материал
 • Новинка

Известната марка елегантни верижни чанти за жени и малки чанти пратеник за жени луксозна чанта на рамото за вечерни партита на велур материал

53.41 BGN 24.00

Друг МоделПознатиот Бренд Домот Синџир Кеси за Жените Мали Гласник Кеси за Жените Луксузна Торба за Вечер Партија Velour МатеријалПакувањеНема кутија за пакување на производот ,но ако сакате еден,можете да платите 3 долар да се пакувам.И ве молиме контактирајте со нас.Мерење ,Моделот,Бојата на мониторотПоради различни производство на серии или различни мерни методи, може да се отстапува на 0.39 да 1.18 инчен на производот,и шема или внатрешните материјал не може да биде иста...

Нов 2017 Жени Messenger Mini Flap рамо чанта гравиране на лого и име на ретро стил елегантен естествена кожа Мини чанта
 • Новинка

Нов 2017 Жени Messenger Mini Flap рамо чанта гравиране на лого и име на ретро стил елегантен естествена кожа Мини чанта

29.49 BGN 17.00

Нови 2017 Жените Гласник Мини Размавта Рамо Гласник Торба Гравирање Логото и Името Гроздобер Стил Домот Вистинска Кожа Мини ТорбаНие може да се користи Ласер за да прилагодено на вашето лого,име, мотото или друг натпис ,Ласерски гори површина на кожа и ја прават црна боја шема, подетални информации ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : "Smirnoff" е мојот личен бренд,сите торба default за да ја испратите нелогото еден,ако ви се допаѓа моето smirnoff логото или сакате да се печати вашето име или лого, ве молиме контактирајте ме ^^ Поради Прикаже разликата , бојата ќе се малку различни од сликата...

Cobbler Legend Luxury Flap Women Bags Tassel Designer Bag Vintage Clutch Chain Bag Женски Месинджър Crossbody Чанта За Жени
 • Новинка

Cobbler Legend Luxury Flap Women Bags Tassel Designer Bag Vintage Clutch Chain Bag Женски Месинджър Crossbody Чанта За Жени

90.08 BGN 63.00

Cobbler Легенда Луксузни Размавта Жените Кеси Tassel Дизајнер Чанта Гроздобер Спојки Синџир Торба Женски Гласник Crossbody Кеси За Жените Карактеристики : Едноставен дизајн со елегантен tassels како патентите...

Стейси чанта гореща разпродажба момиче платно раница децата карикатура печат раница студент училищна чанта lady ежедневна чанта
 • Новинка

Стейси чанта гореща разпродажба момиче платно раница децата карикатура печат раница студент училищна чанта lady ежедневна чанта

BGN 12.00

stacy торба топла продажба девојка платно ранец деца деца цртан филм печатење ранец студент училиште торба дама секојдневен патна торба

Dispalang Карикатура Ананас Печат Дамски Чанти Неопрен Дамски Чанти Мода Плодове Момичета Лято Рамото Плажни Чанти Чанта Основната
 • Новинка

Dispalang Карикатура Ананас Печат Дамски Чанти Неопрен Дамски Чанти Мода Плодове Момичета Лято Рамото Плажни Чанти Чанта Основната

63.98 BGN 42.00

Dispalang Цртан Филм Ананас Печати Жените Чанти Neoprene Дами Мода Totes Овошје Девојки Лето Рамо Плажа Кеси Sac ГлавенСпецификите InstroductionЖените мода totes кесиМатеријал : NeopreneТежина : 0.43 KGCosure Тип : ПатентГолемина : 49x11.5x29 CMNeri : КадифеКапацитет : Мобилен телефон,козметика,scraf,паричник,lpadОдличен 3 D ефект печатење44 боиПочитувани Купувачи : Ако овие чанти не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите чанти.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.Можете да поставите цел на овој производ подолу.Повеќе Производи Вас Нека Го Изберете!

2017 Зима Алиса Лолита Kawai Шоколадова Мечка 3 Начина Чанта Плюшени Кукли Мъкна Момиче Чанта На Жената Ежедневна Чанта През Рамо
 • Новинка

2017 Зима Алиса Лолита Kawai Шоколадова Мечка 3 Начина Чанта Плюшени Кукли Мъкна Момиче Чанта На Жената Ежедневна Чанта През Рамо

59.78 BGN 45.00

3 Начини на Употреба Торба / Крсттело Торба / Ранец Материјал : Направен од краток кадифен Боја : Чоколадо Големина референца : 35*26 CM / 13.78*10.24"

BONAMIE естествена кожа на Жената в деня клатч дамски Чанти марки дами гривна клатч чантата си жена в чантата си вечерна парти чанта
 • Новинка

BONAMIE естествена кожа на Жената в деня клатч дамски Чанти марки дами гривна клатч чантата си жена в чантата си вечерна парти чанта

25.60 BGN 14.00

121581.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .2.За царина ?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

UKQLING 2018 цветя Minaudiere Day Clutches Lady Dinner Party Hand Bag вечерни чанти за рамо сватба клатч Мъкна женската чанта
 • Новинка

UKQLING 2018 цветя Minaudiere Day Clutches Lady Dinner Party Hand Bag вечерни чанти за рамо сватба клатч Мъкна женската чанта

56.46 BGN 40.00

Опис На ПроизводотUKQLING 2018 Флорални Minaudiere Ден Канџите Дама Вечера Рака Торба Вечер Рамо Кеси Булчински Спојки Tote Женски SacОбјектот Големина на : 24*12*6.5 СМ (ширина*висина*дебелина)Објектот Материјал : Метал Рамка+СТП Материјал1...

2017 Ежедневни Дамски Цвете Чанта С Голям Капацитет Полиестер Чанта Пазарска Чанта Ажурная Окото Плажни Чанти Ежедневна Чанта Feminina
 • Новинка

2017 Ежедневни Дамски Цвете Чанта С Голям Капацитет Полиестер Чанта Пазарска Чанта Ажурная Окото Плажни Чанти Ежедневна Чанта Feminina

18.11 BGN 13.00

Производ : торба за на ПлажаМатеријал : полиестер, обложен mesh ткаениниГолемина : 35 x 35 x 12 (CM)Боја : црвена daisies, сина daisies, жолта бомби, црвена бомбиТежина : 200gЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни дисплеи, на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот ...

Дамска чанта на дизайнер нова мода ежедневни дамски чанти, луксозни чанти за рамо високо качество на ПУ марка апликация 2018 корейски стил
 • Новинка

Дамска чанта на дизайнер нова мода ежедневни дамски чанти, луксозни чанти за рамо високо качество на ПУ марка апликация 2018 корейски стил

45.28 BGN 25.00

Почитувани купувачот : ви Благодариме за посетата на нашата продавница Имаме голем број на производи за вас за да изберете од...