Бедрата Високи Секси Чорапи Дантелен Топ Дълъг Силикон Stay Up Твърди Прозрачни Найлонови Чорапи За Жени Медии Над Коленете Чорапи

Бедрата Високи Секси Чорапи Дантелен Топ Дълъг Силикон Stay Up Твърди Прозрачни Найлонови Чорапи За Жени Медии Над Коленете Чорапи

BGN 9.00
-25 %
BGN 12.02

Брой продукти


Бедрото Високи Секси Чорапи Чипка Врвот Долго Силикони Останете Цврсти Транспарентен Најлон Чорапи За Жените Медиуми Во Текот На Коленото Чорапи
Ткаенина тип : Покрие предиво
Дебелина : 15 D
Материјал : 84.7%Најлон+15.3%Spandex ; Чипка Врвот : 90%Најлон+10%Spandex
Карактеристики : Чипка Врвот,Транспарентен, Тенка Еластична,Сјајна, Дише
Боја : Црна ,Кожата, Бела, Сива,Кафе
Големина на : Слободен Големина (Одговара за S,M,L,XL,XXL)
Должина : 70 CM; Погоден за висина : 150-180 СМ ; Бедрото обемот : 43-50 cm
Пакет содржи : 1* Чорапи (Не вклучувајќи гаќи и жартиера)
Се обрне внимание,ве молиме :
Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
За нас
Плаќање
1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување преку банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на http : //help..com/payment_faq.html.
2) ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express,ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.
Превозот
1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено за кина, воздухот mail пост) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Noice
1) Погодени од временските како осветленост способност, фактори, како што се,или дури и со различна резолуција на екранот, таму ќе биде одредена боја, не може да се избегне.
2) Поради различни мерење гестови, големина може да се разликуваат 1~3cm.
3) За Русија Клиенти, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, или на друго место ние не сме resposible за пакетот изгубени. Се надеваме на вашето разбирање.
По продажба Политика
За било какви прашања ве молиме слободно да ни испратите пораки или e-mail. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши.
Ние обично го проверите производот пред породувањето. Ако сте примиле избега производ, ве молиме да ни понудат во врска видео или слики. Ние ќе ви испрати уште еден дел за слободен ако тоа не имаат квалитет прашање.
Доколку големината не се вклопуваат, ќе може да се врати за објектот да ни се за бесплатен замена, но купувачот е одговорен за враќање превозот цена, или ние може да ви понуди 30% попуст за второто парче со точна големина ако се задржи.
Повратни информации
Ако сте задоволни, ве молиме љубезно ни нудат 5 ѕвезди како награда.


Подробности

Тип Елемент:
Чорапи
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Fee et moi
Материал:
Найлон, Ликра
Дебелина на:
Тънък
Номер На Модела:
7235 Секси Чорапи
Дължина На Продукта:
70CM
Тип Тъкани:
Прежди капачки 15D
Характеристики:
Дантелен Топ, Прозрачен, Еластичен, Лъскав, Дишаща
Цвят:
Черни, Кожени, Бели, Сиви, Кафе
Пакетът Включва:
1 * чорапи (не включително чорапогащи и жартиери)

Избор на купувачи

[EIOISAPRA]корея ръчна работа Перлена кожа Meias Candy Color Japan топли чорапи дамски модни куп куп Calcetines Mujer
 • Новинка

[EIOISAPRA]корея ръчна работа Перлена кожа Meias Candy Color Japan топли чорапи дамски модни куп куп Calcetines Mujer

7.98 BGN 6.00

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме овозможи 12 CM се разликува поради manualmeasurement 2 Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл...

5 двойки женските чорапи прекрасен мек топъл вълнен национален стил дебела линия от Дамски чорапи трайни удобни vintage мода момиче Meias
 • Новинка

5 двойки женските чорапи прекрасен мек топъл вълнен национален стил дебела линия от Дамски чорапи трайни удобни vintage мода момиче Meias

23.71 BGN 15.00

Име Жените Sock Материјал Волна,Spandex,Полиестер Големина 3641 Стил Мода,Секојдневен,Симпатична,Убава Род Жени,Жени,Девојки,Дами Функција Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 5 Пара / многу5 Парови Жените Чорапи Убави Меки Топло Волна Национален стил дебела линија женски чорапи Трајни Удобно Гроздобер Мода Девојки Meias Материјал : Волна,Полиестер,Spandex; Боја Тип : Шарени; Стил : Симпатична,Секојдневен,Мода,Уредно; Пол : Жени,Жени,Девојки,Дами; Повод : Забава,Шопинг,Дома Sock; Костум За Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима; Функција : Антитриење,Не се лизга,Дише,Absort Пот; Пакување : 5 Пара / многу; Sock Пакет : Opp Вреќа...

[COSPLACOOL]топло сгущает Есен Зима нова мода японски Harajuku чорапи жени calcetines сладък карикатура памук Sokken
 • Новинка

[COSPLACOOL]топло сгущает Есен Зима нова мода японски Harajuku чорапи жени calcetines сладък карикатура памук Sokken

4.77 BGN 3.00

[COSPLACOOL]Топло Згусне Есен Зима Нова Мода Јапонски Harajuku Чорапи Жените calcetines Симпатична Цртан филм Памук SokkenГОЛЕМИНА : EU3543,Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки.Драги пријатели,Добредојдовте на нашата продавница,Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др...

Корея новост жени OFF ON Letter Боби чорапи женски хип хоп Harajuku бродерия букви памук къса Сокс бял черен сив цвят
 • Новинка

Корея новост жени OFF ON Letter Боби чорапи женски хип хоп Harajuku бродерия букви памук къса Сокс бял черен сив цвят

4.78 BGN 4.00

Новиот Јапонски Kawaii Везови Бели Кратки Чорапи Симпатична Жените Школка Цреша Јајце Срце Облик Памучни ЧорапиГолемина : ЕУР=3539Испорака : 1) Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено...

DKN марката дизайн 4 двойката / Лот Мъжки чорапи-хит на Цвят, Мъжки чорапи памук дишащ, анти-миризлива случайни къси чорапи глезена за мъже и жени
 • Новинка

DKN марката дизайн 4 двойката / Лот Мъжки чорапи-хит на Цвят, Мъжки чорапи памук дишащ, анти-миризлива случайни къси чорапи глезена за мъже и жени

9.36 BGN 7.00

Параметри Пол Мажи Боја Мешавина Боја Материјал памук Големина : ЕУР : 3743 НАС : 7.511.5 Пакет Opp Вреќа Пакет : 1lot=4pairs Забелешка Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално...

LIONZONE тънки ежедневни цветни копринени къси чорапи японски Harajuku прясно сладка Дама полиестер Сокс летните жени прозрачен чорап
 • Новинка

LIONZONE тънки ежедневни цветни копринени къси чорапи японски Harajuku прясно сладка Дама полиестер Сокс летните жени прозрачен чорап

2.54 BGN 2.00

Продавница ги обединува најдобрите Кинески бренд, секој стил е внимателно одбран, суровини и материјали, изработка е најдобар...

Цветни дебели зимни минерални кашмир чорапи Дамски топли заешки вълнени чорапи унисекс сгъсти чорапи-3 чифта / лот Безплатна доставка
 • Новинка

Цветни дебели зимни минерални кашмир чорапи Дамски топли заешки вълнени чорапи унисекс сгъсти чорапи-3 чифта / лот Безплатна доставка

14.24 BGN 13.00

Ве Молиме Љубезно Забелешка!!!1 : Можеби понекогаш транспорт брзина бавно, ако е датум на испорака ќе заврши и пакет уште не е пристигнат , ве молиме да ни даде порака , ние може да се прошири за заштита на денот.2 : Ако пакетот не пристигне во рок од 60 дена (Бразил е во рок од 90 дена),а вие не сакате да чекате повеќе, ние и ветуваме ние ќе им даде целосна наплата.3 : Бидете сигурни дека вашето тело мерење навистина натпревари на нашата детали големина, на пример : половината , колковите...

5 чифта прекрасни дамски чорапи забавен анимационен плодове на праскова, череша сладък мода момиче кратък чорап Meias пролет есен комфорт памучни чорапи
 • Новинка

5 чифта прекрасни дамски чорапи забавен анимационен плодове на праскова, череша сладък мода момиче кратък чорап Meias пролет есен комфорт памучни чорапи

12.02 BGN 8.00

Име Жените Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер Стил Слатка,Мода,Симпатична,Уредно,Популарна Големина ЕВРА 3539 Род Жени,Жени,Девојки,Дами Функција Практично,Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 5 Пара / многу5pairs Симпатична Жените Чорапи Смешно Цртан филм Овошје Цреша, Праска Слатка Мода Девојка КратокSock Meias Пролет, Есен Удобност Памучни Чорапи Големина : ЕУР 3539; Материјал : Памук,Полиестер,Spandex; Стил : Преубава,Симпатична,Секојдневен,Модата; Пол : Жени,Жени,Девојки,Дами; Костум За Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима; Функција : Антитриење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Антибактериски; Пакување : 5 Пара / многу; Sock Пакет : Opp Вреќа...

2017 Есен Зима Момичета Изкушението Чисто Mock Чорапи Чорапогащи Черно Шарени Секси Чорапи Дамски Чорапи Чорапогащи
 • Новинка

2017 Есен Зима Момичета Изкушението Чисто Mock Чорапи Чорапогащи Черно Шарени Секси Чорапи Дамски Чорапи Чорапогащи

2.70 BGN 2.00

Објектот спецификите Мода Suspender Чиста Хулахопки 120 Ден (нетранспарентно теле дел) + 30 Ден (чиста бедрото дел) Состојба : Brand New Color : Црнците Трикотаж Големина : Една Големина Редовни Материјал : 90% Polyamide, 10% Elastane Стил : ХулахопкиСенка : Лак SuspendesОдговара за телесна висина : 155 см170 смПакет се вклучени : 1x PantynoseЉубезно Совет : Item Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 13cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Един нов, чист череп участък чорапогащник WW2501 секси чорапи чорапогащи, дамски чорапогащи зима
 • Новинка

Един нов, чист череп участък чорапогащник WW2501 секси чорапи чорапогащи, дамски чорапогащи зима

6.40 BGN 6.00

Нашето ветувањеНашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот sНие само се обезбеди најдобри servic eНие само го користи најбрзиот logisticeНие и ветуваме на доверливост праткиВерувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерствоЗа да секој ја разбира живот, ви посакувам среќен живот среќен сексуален живот, долна облека и чорапи е совршена комбинација, нашата цел е да се направи сте задоволни.Вклучува : 1 x ЧорапиГолемина : Една Големина со добра еластичност, ова е една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS / S / M / L / XL / XXL / XXXL).ВИСИНА : 150~180 CM = 4feet 11 Инчи~5feet 11 инчи>КОЛКОВИТЕ : 75~120 CM = 29.5 Инчи~ 47 инчи************** МОДЕЛ ШОУ *************WK01WK03WK05WK07WK09WK11· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас

6 чифта / Лот 2018 пролетта и лятото на Нов плътен чорап дамска мода бонбони цветни памучни Дамски чорапи дишащи удобен чорап
 • Новинка

6 чифта / Лот 2018 пролетта и лятото на Нов плътен чорап дамска мода бонбони цветни памучни Дамски чорапи дишащи удобен чорап

12.00 BGN 10.00

Информација За Производот : Пол : жени / девојкиOpp вреќа Пакет : 1lot=12 компјутери=6 паровиБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : ПамукГолемина : (Eur3540)Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.393 инченВе молиме Имајте во предвид омилена боја и големина...

Новият сладък 11 плодов цвят на любовта бонбони цвят хлопчатобумажный чорап летен стил Дамски чорапи Дамски тънки чорапи, чехли ws85 4 двойката=8 бр.
 • Новинка

Новият сладък 11 плодов цвят на любовта бонбони цвят хлопчатобумажный чорап летен стил Дамски чорапи Дамски тънки чорапи, чехли ws85 4 двойката=8 бр.

7.50 BGN 6.00

мека шарени спорт чорапи жените чорапи за мажи чорапи * пакување : мешани големина и боја (Напомена : ние пакет на стока со мешана боја и големина ,жал ми е што не можете да ги собереш ur големина и боја), ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.

Плюс Размер Сгъсти Кашмир Топли Чорапогащи Зимни Супер Разтеглив Двуслойни Чорапогащник Без Перинеума Женски Вълшебни Чорапи Collants
 • Новинка

Плюс Размер Сгъсти Кашмир Топли Чорапогащи Зимни Супер Разтеглив Двуслойни Чорапогащник Без Перинеума Женски Вълшебни Чорапи Collants

34.46 BGN 32.00

Плус Големина Згусне Кашмир Топли Хулахопки Зима Супер Еластичен Двоен Слој Crotchless Pantyhose Жените Магичен Чорапи CollantsБесплатни ГолеминаПогоден За : 40 kg 90 kgМЕТОД НА ОТСТРАНУВАЊЕ PARALLED ПРЕДИВО1.Се водат лево и десно малку во зависник предиво област2.Се протега нагоре и надолу малку3.Месете во зависник предиво позиција4.Зависник предиво исчезнуваМЕТОД НА ОТСТРАНУВАЊЕ PARALLED ПРЕДИВО1.Полиран вашите нокти непречено да се избегне хулахопки зависник;2.Навивам од пети;3.Прилагодете пети и петата позиција, се прават хулахопки одговара на вашите нозе;4.Се застане и да се повлече до хулахопки левата страна и десната страна;5.Бидете сигурни дека вашите хулахопки одговара на вашите нозе, држете и се водат хулахопки во главниот дел од телото, а потоа подигнете го хулахопки на половината;

Нови 3D печатни памучни чорапи скелет костите къси дамски чорапи терор новост чорапи домашни котки сладък смешно нисък силует глезените чорапи на мъжете
 • Новинка

Нови 3D печатни памучни чорапи скелет костите къси дамски чорапи терор новост чорапи домашни котки сладък смешно нисък силует глезените чорапи на мъжете

BGN 1.90

Напомена : Доколку вашата земја ги поддржува "Ali Express Стандард за Испорака" логистика, ние препорачуваме да изберете "Ali Express Стандард за Испорака", се повеќе и побрзо, посигурно 1...