5шт 10 инча гранулиран активен въглен блок Подмяна на патрона на филтъра за вода

5шт 10 инча гранулиран активен въглен блок Подмяна на патрона на филтъра за вода

BGN 146.00
-5 %
BGN 153.58

Брой продукти


10 инчен Гранули Активиран Јаглерод Блок Вода Филтер Кертриџ Замена
Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас
Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција.
За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Со цел да се обезбеди подобра услуга, ве молиме да не остави никакви негативни, неутрални повратни информации или спор без комуникација.
Ние веруваме дека секој проблем може да се реши правилно, ние нема да ве изневерам.
Најдобра услуга е нашиот живот-долго извршување; само се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе направи максимални напори за да одговорат на сите услуги на клиентите прашања во рок од 24 часа поради времето зона разлика.


Подробности

Тип:
Част На Филтъра За Вода
Номер На Модела:
ACF

Избор на купувачи

Част на филтъра за вода 5 бр. 1/4 OD Тръба * 1/8 NPT БСП Elbow мъжки бърз конектор за система за пречистване на вода ро 4042
  • Новинка

Част на филтъра за вода 5 бр. 1/4 OD Тръба * 1/8 NPT БСП Elbow мъжки бърз конектор за система за пречистване на вода ро 4042

6.91 BGN 6.00

Filtros де Agua,Filtros de Casa,Замена на Филтрите,Filtro став dispensador де agua, equipo de ósmosis, Filtración,tratamento де esgoto,tratamento де agua ,esgot,Purificador,filtro que,терминал прочистување,вода филтер терминал прочистување на вода и систем за прочистување вода,прочистување вода филтер,лични филтер за прочистување вода,вода за прочистување на отворено,преносни за прочистување вода,лични прочистување вода,филтри за вода за домаќинство,нерѓосувачки челик, филтри за вода за домаќинство,филтри за вода за дома,филтри за вода предфилтрирање,моб филтри за вода,филтри за вода uf вода прочистувач,филтри за вода голема сина,комерцијални филтри за вода,чиста вода за машини,газирани вода машина,алкална вода машина,вода филтер стомна,вода диспензерот vontron,sorekara,omelaiya,прочистувач на вода за дома,ув вода прочистувач ,отворено прочистувач на вода ,вода филтер прочистувач ,минерална вода ro прочистувач на вода,филтер прочистувач ,nsf филтер Ел filtro де agua,Filtro purificador де agua Ел filtro cerámico está hecho de,Filtro purificador де agua став ducha о ба?ера,Filtro cerámico filtración, Medidor electrónico де calidad де agua БУРА TDS,Medidor portátil electrónico analizador де TDS (Вкупно Soacute;lidos Disueltos) rz conocer ла calidad дел agua...

Голяма синя целия филтър въглерод блок дома 4.5 OD X 20 дължина, 5 мм
  • Новинка

Голяма синя целия филтър въглерод блок дома 4.5 OD X 20 дължина, 5 мм

90.06 BGN 82.00

Големата Сина Целата Куќа Јаглерод Блок Филтер 4.5" OD X 20" Должина, 5 MicronКраток Сметка : На отпадните Блок филтер кертриџ е направен од премиум активиран јаглерод,посебно обработени со масло за јадење ashesives.Не само што може да го апсорбира органско соединение,хлорид останатите и други radioactivity,но, исто така, може да decolorize и се вози на мирис...

4 пакета подмяна на филтри за пречистване на вода 10 вградена касета филтър смола стълб размягчая трудна за вода 2 od x 10 , дължина
  • Новинка

4 пакета подмяна на филтри за пречистване на вода 10 вградена касета филтър смола стълб размягчая трудна за вода 2 od x 10 , дължина

72.46 BGN 66.00

4 ПАКЕТ на Вода Прочистувач Замена Филтри 10" Inline Пост Омекнување Смола Филтер Кертриџ за тврда вода,2" OD x 10" должинаОпис : 10" Inline Пост Омекнување Смола Филтер е еднократна замена вода филтер кој филтри на вода од чешма во вашиот фрижидер е icemaker и вода диспензерот ,прочистувач на вода, ro систем...

Сливное седлото адаптер 1-1 / 2 X 1/4 Push-in
  • Новинка

Сливное седлото адаптер 1-1 / 2 X 1/4 Push-in

BGN 5.92

Исцедете Седло Адаптер 11 / 2" X 1 / 4" PushвоОва се исцеди седло адаптер се користи за да се поврзете на реверзна осмоза систем за одвод на цевка за одвод на цевка, под мијалникот.Стандардна големина за потрошувачка седло е 1 / 4" Pushво, и погодни да 11 / 2" се исцеди цевка.Исцедете седло вклучува две завртки и еден заптивка .Превозот Нормално, нашите производи се во парк, нарачки ќе бидат испратени надвор од нашиот магацин во 29 работни дена по вашата исплата е потврдена од страна Aliexpress...