10 бр M5*0.75 NG газов бойлер, аксесоари дюза бойлер природен газ, вана, бойлер

10 бр M5*0.75 NG газов бойлер, аксесоари дюза бойлер природен газ, вана, бойлер

BGN 6.40

Брой продукти


М5*0.75 НГ гас бојлер додатоци liqud и природен гас бојлер млазницата
Млазницата големина:1.2mm
Плаќање : да ја прифатиме western union или кредитна картичка. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање. Испорака : Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Објектот ќе биде испратен од страна во рок од 7 дена по јасно плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не е опишан во 7 дена откако ќе се примени. Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Ако не се добие објектот, ве молиме контактирајте со нас. Ние не нудиме се комбинираат превозот. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја. Враќање 7 дена Гаранција, Понуда во доверба! Сите предмети се 100% Сосема Нов. Сите предмети биле тестирани пред испраќање. Ние може да се размена на објектот во рок од 30 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци со Одобрување Врати Код. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ако производите не како што е опишано или погрешна предмети, ние прифаќаме 100% наплата. Забелешка : СИТЕ ПРЕДМЕТИ ќе бидат спакувани Без мало поле. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас. Ако нешто во врска со вашата трансакција не ги исполни вашите очекувања. Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации.


Подробности

Тип:
На Части Газов Нагревател
търговска марка:
Звездата На Земята
Номер На Модела:
SMT-RQ015

Избор на купувачи

1 бр. нагревателен елемент Одноконцовый 9 mm x 80 mm патронный нагревател AC 110-250 W производство на електроенергия електрически бойлери част
 • Новинка

1 бр. нагревателен елемент Одноконцовый 9 mm x 80 mm патронный нагревател AC 110-250 W производство на електроенергия електрически бойлери част

8.94 BGN 6.00

Драги пријатели, ви благодариме за вашиот интерес за овој производ Малку е тажно што на адаптерот на овој производ не е достапна во вашата земја...

Гореща офис домашна ползи електрическа чаша топло кафе, топло мляко AC 110V Gayly Y05 C05
 • Новинка

Гореща офис домашна ползи електрическа чаша топло кафе, топло мляко AC 110V Gayly Y05 C05

BGN 5.84

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Напон : AC 110 V Материјал : пластични и метални Погоден за топла шолја кафе, чај или топли пијалаци топло, за колку што сакате Одржува температурата на околу 35 степен C / 95 степен F Времето потребно да се загрее : 5 10min Лесен и Удобен за да го користите Кабелот должина : Околу...

Маслен резервоар бор-14 снабден с две или три платформи за гледане стъкла за визуална индикация на нивото на маслото
 • Новинка

Маслен резервоар бор-14 снабден с две или три платформи за гледане стъкла за визуална индикация на нивото на маслото

190.40 BGN 181.00

Функцијата на Нафта Резервоарот е да се обезбеди одржување на наполнетост на нафта, како дел од Низок Притисок на Масло Систем за Управување...

Титан топлообменник 15RT re широко се използва за производството на хартия, ултразвук, електромеханични оборудване, охлаждане и отопление морски дарове
 • Новинка

Титан топлообменник 15RT re широко се използва за производството на хартия, ултразвук, електромеханични оборудване, охлаждане и отопление морски дарове

988.80 BGN 939.00

Титаниум разменувач на Топлина обично се користи за Греење и ладење Чист титаниум цевка, има супер силна отпорност на докажување на способноста и висок интензитет...

Страна на вода шестнадесетичен титан 12RT (между тръбата и мивка, PVC-U): вода природата, морска вода,солена вода или други въедливые материали
 • Новинка

Страна на вода шестнадесетичен титан 12RT (между тръбата и мивка, PVC-U): вода природата, морска вода,солена вода или други въедливые материали

784.00 BGN 745.00

Титаниум разменувач на Топлина обично се користи за Греење и ладење Чист титаниум цевка, има супер силна отпорност на докажување на способноста и висок интензитет...

Газов бойлер електронен искровой детонатора керамични електрод за запалване
 • Новинка

Газов бойлер електронен искровой детонатора керамични електрод за запалване

BGN 6.58

Гас Котел керамички electrode искра палење модул за бојлер на гас резервни деловиКерамичка electrode користи на бојлер.Подолу со димензија, ве молиме проверете внимателно.Плаќање : да ја прифатиме western union или кредитна картичка...

250V 16A регулатор на температурата 30-110 градуса по Целзий на термостата дръжка капилярна ключ Y05 C05
 • Новинка

250V 16A регулатор на температурата 30-110 градуса по Целзий на термостата дръжка капилярна ключ Y05 C05

5.65 BGN 5.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Метални+Пластика+Resion Боја : Видете слики NC(Нормално Затворен), 30110 целзиусови степени Степен, 2 Терминали, 73mm должина на Сонда...

G1'/2 външна и вътрешна резба трипътен задвижваща клапан за регулиране на температурата на водата налягането на потока от 304 неръждаема стомана
 • Новинка

G1'/2 външна и вътрешна резба трипътен задвижваща клапан за регулиране на температурата на водата налягането на потока от 304 неръждаема стомана

BGN 22.08

G1' / 2 Надворешната и внатрешната нишка Триначин Actuator Вентил температура на водата под притисок на проток регулатива 304 од не ' рѓосувачки челикЕдната страна е со G1' / 2 внатрешната нишка;Двете страни се со G1' / 2 Надворешни тема.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челикВнимание : ве Молиме овозможи 13мм разликата се должи на рачно мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се одржи редот.Процесот на инсталација : Преглед на нашата фабрика : За Испорака : За сите наредби за помалку од ќе бидат испратени преку SF Економски Воздух Mail или Кина Пост Обичните Мали Пакети или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail до сите земји,се проценува дека на испорака рок е 15 до 60 дена различни за различни земји.ПОСЕБНИ ИНФОРМАЦИИ : За SF Економски Воздух Mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет,кога стоката пристигна во земјата на дестинација, обично можете да добиете фактура од локалните поштата во рок од една недела, тие генерално се стави на фактура во вашата пошта кутија или во вашиот портата.Кога ќе го добиете фактура, ве молиме да ги за да добиете вашата стока од вашиот локален поштата што е можно поскоро,или стоки ќе бидат уништени,што ќе не можат да си дозволат одговорност ако купувачот е причина резултираше стоката уништени.

EARTH STAR 900mm Length M9x1 End with nuts M6X0. 75 head tip Universal Thermocouple промоция price
 • Новинка

EARTH STAR 900mm Length M9x1 End with nuts M6X0. 75 head tip Universal Thermocouple промоция price

BGN 11.18

ЗЕМЈАТА ЅВЕЗДА 900mm Должина M9 X1 Крајот ореви со M6 X0.75 глава совет Универзална Thermocouple промоција цена Опис Должина : 900mm Главата големина : M6 X0.75 Крајот врска : M9 X1 Напон : >20m VОтворање вентил време : помалку од 5 S

Титан топлообменник 25RT има супер силна коррозионностойкую способност и висока интензивност за марикультуры, охлаждане морски дарове
 • Новинка

Титан топлообменник 25RT има супер силна коррозионностойкую способност и висока интензивност за марикультуры, охлаждане морски дарове

1907.20 BGN 1812.00

Титаниум разменувач на Топлина обично се користи за Греење и ладење Чист титаниум цевка, има супер силна отпорност на докажување на способноста и висок интензитет...

Ljxh керамични нагреватели лента от неръждаема стомана 220V 90x40mm / 90x45mm/90x50mm/90x55mm мощност 310 W/350 W / 400 Вата/430 W
 • Новинка

Ljxh керамични нагреватели лента от неръждаема стомана 220V 90x40mm / 90x45mm/90x50mm/90x55mm мощност 310 W/350 W / 400 Вата/430 W

17.92 BGN 15.00

LJXH Керамички Бенд Греалки 220 V Нерѓосувачки Челик 90x40mm / 90x45mm / 90x50mm / 90x55mm Wattage 310 W / 350 W / 400 W / 430 W Име на Производ : Нерѓосувачки Челик Бенд Греалки Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Керамички Големина : 90x40mm / 90x45mm / 90x50mm / 90x55mm (ID x H) Напон : 220 V (Прифати прилагодено за differet напон, како што се 110 V, 220 V, 450 V, и др) Моќност : 310 W / 350 W / 400 W / 430 W Макс работна температура : 300400 centigrade

Патронный нагревател LJXH за изработване тръбна нагревателен елемент от неръждаема стомана с диаметър тръба 10 мм, с мощност 380 W/480 W/600 W
 • Новинка

Патронный нагревател LJXH за изработване тръбна нагревателен елемент от неръждаема стомана с диаметър тръба 10 мм, с мощност 380 W/480 W/600 W

13.52 BGN 12.00

LJXH Патрон Грејачи за Лиење Нерѓосувачки Челик цевчестото Елемент 10мм Цевка со Дијаметар, 380 W / 480 W / 600 W Wattage Име на Производ : Патрон Грејачи Материјал : 201 S S SНапон : AC110 V / 220 V / 380 V Wattage : 380 W / 480 W / 600 W Цевка Големина : 10x150mm / 0.39x5.9" (Dx L) Жица Должина : 30cm / 11.8" Пакет : 2 ПАРЧИЊА x патрон грејачи