Калъф за телефон Xiaomi 5s mi5 shell луксозна метална рамка, огледало пластмасов делото защитен калъф за Xiaomi mi 5 5 case алуминий

Калъф за телефон Xiaomi 5s mi5 shell луксозна метална рамка, огледало пластмасов делото защитен калъф за Xiaomi mi 5 5 case алуминий

BGN 5.00
-3 %
BGN 5.18

Брой продукти

Луксузна Алуминиум За Xiaomi 5s mi5 Случај Телефон случај Метал Браник Огледало Пластични Задниот Капак за Заштита на Xiaomi 5s За Xiaomi mi 5 mi5s 5.15 инчен Нови 2017
Случај за Xiaomi 5s 5.15 инчен
за Xiaomi mi5 5.15 инчен
Ве молиме имајте во предвид дека точниот модел е избран
Карактеристики : Алуминиум Метална Рамка + Пластична Четка Назад 2in1 Покрие Мобилен Телефон Случај Овој производ е фабрика штекер исто така, може да се продаваат на големо еден, бетон може да се консултирате со нашата онлајн сервисот за answer : ___________________________ Note : Ние ќе бидат бесплатни подароци : HD филм + прашина приклучок (црна и бела) + телефонот кино заградата; секој вид на еден) Купувачот Известување
1. Русија пријател ве молиме да ни остават име и презиме, поради руската Политика, Многу ви благодариме.
2. Случајот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за испорака метод" , тоа не може да се следи онлајн. Ако ви треба на следење на број на ажурирани онлајн ,ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".
3 .Ако вашиот валидна дојде време, се уште не добиле стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.
4 . Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.


Подробности

Материал:
с закалено стъкло, с HD филм
Пакет:
За Xiaomi 5s, за Xiaomi mi5
Размер:
5.15 inch
Функция:
Anti-knock,Dirt-resistant
Дизайн:
Бизнес, Узорчатый, Метален
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
Монтирани Случай
Характеристики:
Алуминиева метална рамка + пластмасова четка делото 2в1 калъф за мобилен телефон
Съвместим Марка:
xiaomi
Материал:
Алуминиеви Броня + Пластмасов Капак
Модел:
За Xiaomi mi 5s калъф 5.15 инча
Номер На Модела:
За Xiaomi mi 5 Калъф 5.15 инча
Тип:
Случай
Модел 1:
за калъф за xiaomi mi 5 черен
Модел 2:
за xiaomi mi 5 калъф-кутията
Модел 3:
За капак повод Xiaomi mi 5s
Модел 4:
за капак xiaomi mi 5
Модел 5:
За капак Xiaomi mi 5s
Модел 6:
за xiaomi mi 5 метален корпус

Избор на купувачи

Готин калъф за Xiaomi Mi 5X Mi A1 покриване на мека TPU Силиконов луксозен делото за Xiaomi Mi 5X Mi A1 носене капак на телефона на Корпуса Fundas
 • Новинка

Готин калъф за Xiaomi Mi 5X Mi A1 покриване на мека TPU Силиконов луксозен делото за Xiaomi Mi 5X Mi A1 носене капак на телефона на Корпуса Fundas

3.98 BGN 3.00

Кул Случај За Xiaomi Mi 5 X Ми А1 Покрие Мека TPU Силикони Луксузни Задниот Поклопец за Xiaomi Mi 5 X Ми А1 Телефон Случаи Capas Кеси1...

Двуслойни броня калъф с картодържателя, за iPhone, X 5.8 антидетонационный твърд PC прозрачна броня калъф за телефон Apple iPhone X / 10 2017
 • Новинка

Двуслойни броня калъф с картодържателя, за iPhone, X 5.8 антидетонационный твърд PC прозрачна броня калъф за телефон Apple iPhone X / 10 2017

3.71 BGN 3.00

Answer : ___________________________ NOTE : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации...

Хрупкава риба Мраморна текстура TPU калъф за iPhone 7 Plus gold фолио Блясък гланц пайети мек силиконов калъф за iPhone 6s Plus X
 • Новинка

Хрупкава риба Мраморна текстура TPU калъф за iPhone 7 Plus gold фолио Блясък гланц пайети мек силиконов калъф за iPhone 6s Plus X

BGN 6.32

Crispyfish Мермерна Текстура TPU Случај За i Phone 7 Плус Златна Фолија Bling Сјајот Sequins Силикони Меко Покритие За i Phone 6s Плус X Бренд : Crispyfish Материјал : Висок квалитет TPU Совети : 1 ...

Honor 6C Pro за капак Huawei Honor 6C Pro TPU Case & PC стойка калъф за телефон Huawei Honor 6C Pro Cover Honor V9 Play 5.2
 • Новинка

Honor 6C Pro за капак Huawei Honor 6C Pro TPU Case & PC стойка калъф за телефон Huawei Honor 6C Pro Cover Honor V9 Play 5.2

6.80 BGN 5.00

>>> Опис На Производот[Компатибилен Модел ] : За Huawei Чест 6 C ПроЗа Huawei Чест V9 Игра[Телефон Големина] : 5.2 инчен[Функција] : Двоен Слој Оклоп + S oft Гел + Со потпирач + Многу светлина[Функција] : Назад Заштита ШокДоказ + Отпорно На Гребење + AntiПропаднаКапка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика !>>> Производот Шоу

Калъф за Samsung Samsung Galaxy S3 S3 Case SIII i9300 for fundas Samsung Galaxy S3 Нео Cover Case i9300i GT-i9301 4,8 инча +поставка
 • Новинка

Калъф за Samsung Samsung Galaxy S3 S3 Case SIII i9300 for fundas Samsung Galaxy S3 Нео Cover Case i9300i GT-i9301 4,8 инча +поставка

BGN 11.01

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Мека изключително тънък силиконов калъф за Apple iPhone 6 6s X 5S калъф за iPhone 5 5s SE Case 3D Pattern Cases For iPhone 7 8 6S X Case
 • Новинка

Мека изключително тънък силиконов калъф за Apple iPhone 6 6s X 5S калъф за iPhone 5 5s SE Case 3D Pattern Cases For iPhone 7 8 6S X Case

3.33 BGN 2.00

Мека Ултра Тенок Силикони Случај За Apple i Phone 6 6s X 5 S Маска За i Phone 5 5s SE Случај 3 D Модел Случаи За i Phone 7 8 6 S X СлучајДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 6% попуст ако купуваат 4 Парчиња1.100% Сосема Нов2.Материјал : Мека TPU3.Компатибилен Модел на Телефон : за iphone 5 5 S SE / за i Phone 6 6 S / за i Phone 7 / за i Phone 8 / за i Phone X4.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.5.Совршено одговара на обликот.6.Издржливи и перат.7.Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок.8.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети...

Samsung Samsung A5 релефно покритие за корпуса на Samsung Galaxy A5 калъф за fundas Samsung A5 делото A510 A510F 5.2 + Поставка на притежателя на картата
 • Новинка

Samsung Samsung A5 релефно покритие за корпуса на Samsung Galaxy A5 калъф за fundas Samsung A5 делото A510 A510F 5.2 + Поставка на притежателя на картата

10.99 BGN 9.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

за Samsung Samsung Galaxy J7 Nxt J701F устойчив на удари калъф Калъф за Samsung Galaxy J7 Нео J701m Основната Duos J700 case Armor делото
 • Новинка

за Samsung Samsung Galaxy J7 Nxt J701F устойчив на удари калъф Калъф за Samsung Galaxy J7 Нео J701m Основната Duos J700 case Armor делото

BGN 6.22

Shockproof покрие случај Тенок Оклоп случај Задниот поклопец Материјал>> TPU Случај Боја>> Темно сина, Црна, Црвена Одговара за модел>> за Samsung Галакси J7 Nxt / Дуа J701 F / DS 5.5инчен за Samsung Галакси J7 Нео / J701 M 5.5инчен за Samsung Галакси J7 Core / J701 FZ 5.5инчен за Samsung ГАЛАКСИ J7 Дуа J700 J700 F J700 M J700 H 5.5инченФабрика директни, модел заврши, цена концесии, поздрави цел И трговија на големо.

HATOLY за Capa Xiaomi Redmi 4X Case мек личи TPU здрав калъф за Xiaomi Redmi 4X калъф за Redmi 4X устойчив на удари Fundas
 • Новинка

HATOLY за Capa Xiaomi Redmi 4X Case мек личи TPU здрав калъф за Xiaomi Redmi 4X калъф за Redmi 4X устойчив на удари Fundas

5.73 BGN 4.00

[Применува Модел] : Случај За Xiaomi Redmi 4 X 5.0 инчен[Материјал] : Направен од Висок Квалитет со Силиконска[Функција] : Назад Заштита ШокДоказ + Отпорно На Гребење + AntiПропаднаВе Молиме ВниманиеРуски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број ,Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)

За Samsung Samsung Galaxy J1 Case 4.3 Inch ПУ Leather Phone Bag Flip Cover Card Holder Cover Case For Samsung J 1 Case Stand
 • Новинка

За Samsung Samsung Galaxy J1 Case 4.3 Inch ПУ Leather Phone Bag Flip Cover Card Holder Cover Case For Samsung J 1 Case Stand

4.26 BGN 4.00

(3 Стилови)За Samsung Galaxy J1 Случај 4.3 Инчен СТП Кожа Телефон Торба Покрие Флип Картичка Капакот на Држачот за Случај За Samsung J 1 Случај СтојатРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбедидоволно информации кога прави нарачка.За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС .....

Горещи продажба 2D сублимационный калъф за iphone 6s празен калъф за iphone6s сублимационный за носене капак метална вложка 100 бр./лот
 • Новинка

Горещи продажба 2D сублимационный калъф за iphone 6s празен калъф за iphone6s сублимационный за носене капак метална вложка 100 бр./лот

BGN 159.84

За i Phone 6s случај покрие сублимација diy печатење топлина притиснете пренос со бел метал вметнување лист i6s случаи1...

MaiYaCa персонализирани мраморно името инициали писмо мека гумена кожени калъфи за мобилни телефони iPhone 6 6S 7 8 Plus X 5 5S SE делото
 • Новинка

MaiYaCa персонализирани мраморно името инициали писмо мека гумена кожени калъфи за мобилни телефони iPhone 6 6S 7 8 Plus X 5 5S SE делото

7.30 BGN 7.00

Добредојдовте на We Love Телефон Случај Продавница! Превозот : Превозот време : Сите во парк, брод во рок од 13 дена по плаќањето, Ние ќе ви испратиме со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус затоа што на малку профит и тоа нема следење на информации во вашата земја,само во Кина...

R-JUST For Apple iPhone X 10 Case Luxury 3D Brand Hard Aluminum Metal Frame Ring Holder Armor Protective Back Phone Case Cover
 • Новинка

R-JUST For Apple iPhone X 10 Case Luxury 3D Brand Hard Aluminum Metal Frame Ring Holder Armor Protective Back Phone Case Cover

36.64 BGN 31.00

RСАМО За Apple i Phone X 10 Случај Луксузни 3 D Бренд Тешко Алуминиум Метална Рамка Прстен Носителот Оклоп Заштитни Врати Телефон Случај МаскаПродажба На Точки>>[Компатибилен Модел] : Совршено се Вклопува за iphone X[Материјал] : Направена од Високо Квалитетни Алуминиумски Метал[Боја] : Црна[Функција] : Алуминиум Метал браник Тврд Оклоп Заштитни Врати Телефон Случај[Стил] : Моден Викенд Мобилен Телефон Случај Покрие Торба Школка[Функција] : ШокДоказ | Отпорно На Гребење | АнтиПропадна | НечистотијаОтпорен На[Голема Услуга] : Квалитет Увери | Брза Испорака | Ефикасна CommunicatiПроизвод На Слики >>Превозот>>(ве Молиме да ги прочитате овие 2 реченици подолу пред да нарачате)Генерално "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" трае околу 60 дена пред пратката пристигнува во својата дестинација и за време на транспорт за испорака на информации не е trackable.Така "Ali Express Стандард на Превозот" е предложен превозот метод, бидејќи тоа е многу повеќе, ПОБРЗО и СИГУРЕН.По продажба на Услуги>>1...

Калъф за Samsung Galaxy C5 C7 C9 Pro Cover Bling Bling TPU прозрачни меки желе ултра-колоритен калъф за телефон kimTHmall
 • Новинка

Калъф за Samsung Galaxy C5 C7 C9 Pro Cover Bling Bling TPU прозрачни меки желе ултра-колоритен калъф за телефон kimTHmall

6.83 BGN 5.00

Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!Молиме Забележете : Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!______________________________________________________________________________________Случај За Samsung Галакси C5 C7 C9 Про Покрие Bling Bling TPUтранспарентен Мека Желе Ултра тенок Шарени Школка Телефон Случај[Size] : Мобилен Телефон Случај За Samsung Галакси C5 C7 C9 Про [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На Bling Bling TPU транспарентен Мека Желе [Боја] : Црна,Hotpink,Небото,Жолта,Виолетова Како На Сликата ПрикажаниДетали за производот >>>

3D Kickstand луксозен калъф за Samsung Galaxy S8 5.8 / S8 Plus 6.2 Case TPU Cover+PC Silicon Hybrid Phone Back Cover Броня на Корпуса
 • Новинка

3D Kickstand луксозен калъф за Samsung Galaxy S8 5.8 / S8 Plus 6.2 Case TPU Cover+PC Silicon Hybrid Phone Back Cover Броня на Корпуса

7.98 BGN 6.00

3 D Потпирачот Луксузни Случај за Samsung Галакси S8 5.8" / S8 Плус 6.2" Случај Покрие TPU+PC Силикон Хибрид Телефон Задниот Поклопец Оклоп Funda Coque + Бесплатен ПревозотПродажба На Точки>>> · 100% Сосема Нов...