Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT и 14CT, рози на чайника

Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT и 14CT, рози на чайника

BGN 17.00
-41 %
BGN 28.61

Брой продукти


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, На рози на литургија
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 110 X170 бода
Бои : 34 бои
Производот број : cs180
Големина на слика : 25 X39 CM, 11 CT
20 X30 CM, 14 CT
Платно големина : 35 X49 CM, 11 CT
30 X40 CM, 14 CT
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График
5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина/page)


Подробности

Кръст бод плат CT номер:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Материал:
100% памук
Вид На Модела:
Цвете
Тип:
Пакет
Воспользуйся:
Модел
Рамка:
No
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати

Избор на купувачи

Гепард животно памук кръстат бод комплекти DMC 14ct бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор
 • Новинка

Гепард животно памук кръстат бод комплекти DMC 14ct бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор

25.44 BGN 25.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 54×54cm11 Платно Големина : 66×66 смпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Кранове и бор щанд за дълголетие (2)комплекти на кръстат бод бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор
 • Новинка

Кранове и бор щанд за дълголетие (2)комплекти на кръстат бод бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор

19.04 BGN 18.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 50×61cm11 Платно Големина : 61×75 смпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Плодове и кошници с цветя памук кръстат бод комплекти бял 11ct печат върху платно, определени бродерия шевни ръчно изработени занаяти домашен интериор
 • Новинка

Плодове и кошници с цветя памук кръстат бод комплекти бял 11ct печат върху платно, определени бродерия шевни ръчно изработени занаяти домашен интериор

11.50 BGN 11.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 36×25cm11 Платно Големина : 43×33 cmпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Нов белоглав орел (1) DMC Animal cross stitch комплекти 14ct white 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени needle work wall home decor
 • Новинка

Нов белоглав орел (1) DMC Animal cross stitch комплекти 14ct white 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени needle work wall home decor

27.04 BGN 27.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 50×62cm11 Платно Големина : 61×76 cmпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини-Winter скъпоценни Камъни
 • Новинка

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини-Winter скъпоценни Камъни

113.09 BGN 90.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Зимски Камења Од : М&W Ecommerce, Inc ...

Бродерия брои кръст комплекти за бродерия ръкоделие-занаяти 14 ct DMC САМ Arts Собственоръчно Decor - Bass Harbor Head Lighthouse
 • Новинка

Бродерия брои кръст комплекти за бродерия ръкоделие-занаяти 14 ct DMC САМ Arts Собственоръчно Decor - Bass Harbor Head Lighthouse

41.42 BGN 33.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Бас Харбор Главата Светилник Од : М&W Ecommerce, Inc...

Вечна любов Коледа Тайната вечеря (3) екологичен памук китайски комплекти на кръстат бод изчислено е щампован 14ct насърчаване на продажбите
 • Новинка

Вечна любов Коледа Тайната вечеря (3) екологичен памук китайски комплекти на кръстат бод изчислено е щампован 14ct насърчаване на продажбите

24.96 BGN 15.00

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

Бог кон идва от изток кръстат бод комплекти 14ct бял 11ct печатни бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор
 • Новинка

Бог кон идва от изток кръстат бод комплекти 14ct бял 11ct печатни бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор

41.44 BGN 41.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 124×67cm11 Платно Големина : 155×82 смпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Зелен дракон памук животни DMC кръстат бод комплекти 14ct бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор
 • Новинка

Зелен дракон памук животни DMC кръстат бод комплекти 14ct бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор

BGN 71.84

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 83×113cm11 Платно Големина : 103×141 cmпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

The tea художествени концепция (2)dmc cross stitch kit white 11ct print on canvas embroidery set sewing hand made crafts home decor
 • Новинка

The tea художествени концепция (2)dmc cross stitch kit white 11ct print on canvas embroidery set sewing hand made crafts home decor

8.30 BGN 8.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 25×19cm11 Платно Големина : 32×23 смпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Бродерия брои кръст комплекти за бродерия ръкоделие-занаяти 14 ct DMC САМ Arts Собственоръчно Decor-Wolf Portrait 2
 • Новинка

Бродерия брои кръст комплекти за бродерия ръкоделие-занаяти 14 ct DMC САМ Arts Собственоръчно Decor-Wolf Portrait 2

36.29 BGN 29.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Волкот Портрет 2 Од : М&W Ecommerce, Inc...