5th Top Quality Брои Кръст Бод Kit FJ-6501 подобни усойни конци dmc The water ' s edge fortress подобни на конци dmc

5th Top Quality Брои Кръст Бод Kit FJ-6501 подобни усойни конци dmc The water ' s edge fortress подобни на конци dmc

BGN 27.00
-49 %
BGN 52.78

Брой продуктиПодробности

търговска марка:
oneroom
Воспользуйся:
Модел
Вид На Модела:
Етап
Материал:
100% памук
Стил:
Европа
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Външната Опаковка:
опаковка opp

Избор на купувачи

Бродерия счетным кръст комплекти за бродерия ръкоделие-занаяти 14 ct DMC color САМ Arts Собственоръчно Decor-хармония Вълци
 • Новинка

Бродерия счетным кръст комплекти за бродерия ръкоделие-занаяти 14 ct DMC color САМ Arts Собственоръчно Decor-хармония Вълци

38.00 BGN 30.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Хармонија на Волци Од : М&W Ecommerce, Inc...

Бродерия брои кръст комплекти за бродерия ръкоделие-занаяти 14 ct DMC САМ Arts Собственоръчно Decor-Wolf Portrait 2
 • Новинка

Бродерия брои кръст комплекти за бродерия ръкоделие-занаяти 14 ct DMC САМ Arts Собственоръчно Decor-Wolf Portrait 2

36.29 BGN 29.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Волкот Портрет 2 Од : М&W Ecommerce, Inc...

Новият очарователен кон DMC животни кръстат бод комплекти 14ct бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор
 • Новинка

Новият очарователен кон DMC животни кръстат бод комплекти 14ct бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор

9.10 BGN 9.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 27×38cm11 Платно Големина : 35×46 смпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Радостна неделя R121(1)(2)(3)(4) 14CT 11CT подсчитанные и щампован На Гонг китайски комплекти на кръстат бод бог на богатството декорация на дома
 • Новинка

Радостна неделя R121(1)(2)(3)(4) 14CT 11CT подсчитанные и щампован На Гонг китайски комплекти на кръстат бод бог на богатството декорация на дома

46.78 BGN 24.00

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT&14CT, котка
 • Новинка

Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT&14CT, котка

31.44 BGN 19.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT , МачкаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 126 X90 бодаБои : 33 боиПроизводот број : cs646Големина на слика : 27 X20 CM, 11 CT23 X16 CM, 14 CTПлатно големина : 37 X30 CM, 11 CT33 X26 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Вечна любов Коледа Тайната вечеря (3) екологичен памук китайски комплекти на кръстат бод изчислено е щампован 14ct насърчаване на продажбите
 • Новинка

Вечна любов Коледа Тайната вечеря (3) екологичен памук китайски комплекти на кръстат бод изчислено е щампован 14ct насърчаване на продажбите

24.96 BGN 15.00

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

58*27 СМ ръкоделие, САМ кръстат бод, пълен комплект за бродерия, набор, цветна градина вила живописен кръстат бод живопис стени домашен интериор
 • Новинка

58*27 СМ ръкоделие, САМ кръстат бод, пълен комплект за бродерия, набор, цветна градина вила живописен кръстат бод живопис стени домашен интериор

29.86 BGN 15.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА ДистрибуцијаКрпа Големина : околу 58*27 CMсо англиски инструкции*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод♥КАКО ДА БОД : ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Нов белоглав орел (1) DMC Animal cross stitch комплекти 14ct white 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени needle work wall home decor
 • Новинка

Нов белоглав орел (1) DMC Animal cross stitch комплекти 14ct white 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени needle work wall home decor

27.04 BGN 27.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 50×62cm11 Платно Големина : 61×76 cmпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

NKF F045 F046 F051 F052 пролетен ритъм лятна привързаност наслада през зимата на есента душата кръстат бод начало декор къща
 • Новинка

NKF F045 F046 F051 F052 пролетен ритъм лятна привързаност наслада през зимата на есента душата кръстат бод начало декор къща

30.40 BGN 16.00

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

The tea художествени концепция (2)dmc cross stitch kit white 11ct print on canvas embroidery set sewing hand made crafts home decor
 • Новинка

The tea художествени концепция (2)dmc cross stitch kit white 11ct print on canvas embroidery set sewing hand made crafts home decor

8.30 BGN 8.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 25×19cm11 Платно Големина : 32×23 смпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Годежен пръстен (1) китайски брои кръст бод модели-комплект стая за почивка кръстат бод кръст Бод набор от DMC кръстат бод плат
 • Новинка

Годежен пръстен (1) китайски брои кръст бод модели-комплект стая за почивка кръстат бод кръст Бод набор от DMC кръстат бод плат

BGN 19.76

Свадба Прстен (1) Кинески Смета Крстот Бод Обрасци за Полнење Остатокот Соба Крстот Бод Везови Крст Поставен DMC Крстот Бод ТкаенинаБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Големина (W*H) : 29cm*22cm (14 CT)37cm*28cm (11 CT)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

NEW The Wolf partners Animal DMC cross stitch комплекти 14ct white 11ct printed embroidery направи си САМ ръчно изработени needle work wall home decor
 • Новинка

NEW The Wolf partners Animal DMC cross stitch комплекти 14ct white 11ct printed embroidery направи си САМ ръчно изработени needle work wall home decor

12.78 BGN 12.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 34×36cm11 Платно Големина : 41×43 смпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

NEW Story of ягода DMC cross stitch комплекти 14ct white 11ct print on canvas embroidery set sewing hand made crafts home decor
 • Новинка

NEW Story of ягода DMC cross stitch комплекти 14ct white 11ct print on canvas embroidery set sewing hand made crafts home decor

12.30 BGN 12.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 26×41cm11 Платно Големина : 31×50 cmпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Красив кактус (1) цветя DMC кръстат бод комплект бял 11ct печат върху платно, определени бродерия шевни ръчно изработени занаяти домашен интериор
 • Новинка

Красив кактус (1) цветя DMC кръстат бод комплект бял 11ct печат върху платно, определени бродерия шевни ръчно изработени занаяти домашен интериор

11.02 BGN 10.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 39×18cm11 Платно Големина : 47×21 смпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Не комплект, нито конец за зъби, нито плат, не са включени, само книжен диаграма, цвят на DMC-подсчитанные модели на кръстат бод-Аппалачская пътека
 • Новинка

Не комплект, нито конец за зъби, нито плат, не са включени, само книжен диаграма, цвят на DMC-подсчитанные модели на кръстат бод-Аппалачская пътека

34.24 BGN 24.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите!"испорака за вас" значи испорака на печатени листи на купувачот...