5TH Top Quality Стара Брои Кръст Бод Kit FJ-0090 Дим Small House 01 подобни на конци dmc

5TH Top Quality Стара Брои Кръст Бод Kit FJ-0090 Дим Small House 01 подобни на конци dmc

BGN 6.00
-46 %
BGN 11.18

Брой продуктиПодробности

търговска марка:
oneroom
Воспользуйся:
Модел
Вид На Модела:
Етап
Материал:
100% памук
Стил:
Европа
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Външната Опаковка:
опаковка opp

Избор на купувачи

NKF F045 F046 F051 F052 пролетен ритъм лятна привързаност наслада през зимата на есента душата кръстат бод начало декор къща
 • Новинка

NKF F045 F046 F051 F052 пролетен ритъм лятна привързаност наслада през зимата на есента душата кръстат бод начало декор къща

30.40 BGN 16.00

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT и 14CT, рози на чайника
 • Новинка

Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT и 14CT, рози на чайника

28.61 BGN 17.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, На рози на литургијаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 110 X170 бодаБои : 34 боиПроизводот број : cs180Големина на слика : 25 X39 CM, 11 CT20 X30 CM, 14 CTПлатно големина : 35 X49 CM, 11 CT30 X40 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График 5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Радостна неделя R121(1)(2)(3)(4) 14CT 11CT подсчитанные и щампован На Гонг китайски комплекти на кръстат бод бог на богатството декорация на дома
 • Новинка

Радостна неделя R121(1)(2)(3)(4) 14CT 11CT подсчитанные и щампован На Гонг китайски комплекти на кръстат бод бог на богатството декорация на дома

46.78 BGN 24.00

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

The Heaven Father and the Earth Mother cross stitch комплекти white 11ct printed embroidery направи си САМ ръчно изработени needle work wall home decor
 • Новинка

The Heaven Father and the Earth Mother cross stitch комплекти white 11ct printed embroidery направи си САМ ръчно изработени needle work wall home decor

BGN 63.50

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 138×63cm11 Платно Големина : 174×77 cmпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT и 14CT, бъдни вечер
 • Новинка

Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT и 14CT, бъдни вечер

26.77 BGN 16.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, бадникБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 120 X151 бодаБои : 21 боиПроизводот број : cs447Големина на слика : 27 X34 CM, 11 CT21 X27 CM, 14 CTПлатно големина : 37 X44 CM, 11 CT31 X37 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Бог кон идва от изток кръстат бод комплекти 14ct бял 11ct печатни бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор
 • Новинка

Бог кон идва от изток кръстат бод комплекти 14ct бял 11ct печатни бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор

41.44 BGN 41.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 124×67cm11 Платно Големина : 155×82 смпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT&14CT, phalaenopsis Ирис
 • Новинка

Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT&14CT, phalaenopsis Ирис

39.71 BGN 23.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Phalaenopsis ирисБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 97 X253 бодаБои : 27colorsПроизводот број : cs299Големина на слика : 22 X57 CM, 11 CT17 X45 CM, 14 CTПлатно големина : 32 X67 CM, 11 CT27 X55 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График 5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Зелен дракон памук животни DMC кръстат бод комплекти 14ct бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор
 • Новинка

Зелен дракон памук животни DMC кръстат бод комплекти 14ct бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор

BGN 71.84

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 83×113cm11 Платно Големина : 103×141 cmпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Гепард животно памук кръстат бод комплекти DMC 14ct бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор
 • Новинка

Гепард животно памук кръстат бод комплекти DMC 14ct бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор

25.44 BGN 25.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 54×54cm11 Платно Големина : 66×66 смпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

NEW Story of ягода DMC cross stitch комплекти 14ct white 11ct print on canvas embroidery set sewing hand made crafts home decor
 • Новинка

NEW Story of ягода DMC cross stitch комплекти 14ct white 11ct print on canvas embroidery set sewing hand made crafts home decor

12.30 BGN 12.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 26×41cm11 Платно Големина : 31×50 cmпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Нов белоглав орел (1) DMC Animal cross stitch комплекти 14ct white 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени needle work wall home decor
 • Новинка

Нов белоглав орел (1) DMC Animal cross stitch комплекти 14ct white 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени needle work wall home decor

27.04 BGN 27.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 50×62cm11 Платно Големина : 61×76 cmпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Не комплект, нито конец за зъби, нито плат, не са включени, само книжен диаграма, цвят на DMC-подсчитанные модели на кръстат бод-Аппалачская пътека
 • Новинка

Не комплект, нито конец за зъби, нито плат, не са включени, само книжен диаграма, цвят на DMC-подсчитанные модели на кръстат бод-Аппалачская пътека

34.24 BGN 24.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите!"испорака за вас" значи испорака на печатени листи на купувачот...

Новият очарователен кон DMC животни кръстат бод комплекти 14ct бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор
 • Новинка

Новият очарователен кон DMC животни кръстат бод комплекти 14ct бял 11ct печатна бродерия направи си САМ ръчно изработени игла работа стени домашен интериор

9.10 BGN 9.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available : 14 Платно Големина : 27×38cm11 Платно Големина : 35×46 смпредност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...