CC бижута накити за косата на булката Hairbands ръчно изработени Червено цвете за жени сватбени декорации на сватбени аксесоари за коса мода 0938

CC бижута накити за косата на булката Hairbands ръчно изработени Червено цвете за жени сватбени декорации на сватбени аксесоари за коса мода 0938

BGN 21.00
-46 %
BGN 38.90

Брой продукти


започнете
крајот
CC Накит за Коса Орнаменти Невестата Hairbands рачно изработени Црвениот Цвет За Жените Свадба Декорација Свадба Коса Додатоци Мода 0938
Информација за производот :
Свадба коса додатоци за жени
Hairband Рачно Изработени Цветни Булчински Косата Додаток
Повод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа
100% рачно изработени


Подробности

Тип Елемент:
Облекло за коса
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Номер На Модела:
Лента за коса
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип:
Лента за коса
Материал:
Метални
търговска марка:
CC&BYX
Форма:
Цвете
сватбени аксесоари за коса:
украса за коса
Лента за коса:
сватбени аксесоари за коса
Аксесоари За Коса:
Ръчна изработка
Украса За Коса:
Модни модели

Избор на купувачи

PATICO Сладко Hollow Horse CZ Crystal висулка сребро 925 проба бижута за жени, момичета сватбена колие обици
 • Новинка

PATICO Сладко Hollow Horse CZ Crystal висулка сребро 925 проба бижута за жени, момичета сватбена колие обици

22.64 BGN 5.00

PATICO Симпатична Празен Коњ CZ Кристал Pendant 925 Фунта Сребрен Накит Сетови за Жени, Девојки Свадба Ѓердан ОбеткиЃердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки1...

Един комплект за сладки подаръци за момичета карикатура детски бижута матиран микс цвят акрилна Роза колие и гривна
 • Новинка

Един комплект за сладки подаръци за момичета карикатура детски бижута матиран микс цвят акрилна Роза колие и гривна

BGN 2.88

Еден сет Прекрасна Девојка е Подароци Цртан филм за Деца Накит сетови Мет Мешавина Боја Акрилик се Зголеми Ѓердан И НараквицаДолжина на ѓердан за 38 CMДолжина на хривнија за 12 CMНашата Компанија Започна во 2006 година,Што се Наоѓа Во Yiwu,Светски Познатиот Пазар на Стоки,Нашата Главна Пазарот во Азија,Европа И Америка,И Ние Provice Монистра И Накит Резерви Да Клиенти Од Целиот Свет.Ние Секогаш Ги Почитуваат Квалитет Првиот Концепт.Си Дозволат Најдобри Survice На Нашите Клиенти.По 8 години развој,сега имаме повеќе од 50 Вработени и повеќе од 10.000 производи,ние preciate за вашата посета на нашата продавница на линија,и ние сеуште веруваме "едно време бизнис,засекогаш пријатели"

разкроена от неръждаема стомана, сребърни ушни тунели и корк, пиърсинг с логото на shell body jewelry mix размери лот безплатна доставка удължител
 • Новинка

разкроена от неръждаема стомана, сребърни ушни тунели и корк, пиърсинг с логото на shell body jewelry mix размери лот безплатна доставка удължител

BGN 91.18

големини : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 19mm 22mm 25mm8 големини, 6 компјутери секоја големина, вкупно 48 компјутери / многу >>за превозот1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail до сите земја или e Packet во САД...

HIBRIDE луксозен зелен кубичен Циркон жени бижута сватба сватбени колие с висулка, пръстен, обици набор parure bijoux femme N-296
 • Новинка

HIBRIDE луксозен зелен кубичен Циркон жени бижута сватба сватбени колие с висулка, пръстен, обици набор parure bijoux femme N-296

56.22 BGN 39.00

HIBRIDE Луксузни Зелена Кубни Циркон Жените Накит Сетови Булчински Свадба Ѓердан Pendant Прстен Earring Поставите parure bijoux femme N296Бренд : HIBRIDEПредмет Тип : Жените Накит СетовиГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониДруг Камен : ОбичнаПозлата : Бело Злато бојаMeterial : Бакар / месингПрилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење ПодарокПодарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели СебеЕколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни

N94 нова мода черна кожена каишка, ключодържател, ключодържател, ключодържател халка ключодържател подарък
 • Новинка

N94 нова мода черна кожена каишка, ключодържател, ключодържател, ключодържател халка ключодържател подарък

BGN 1.79

Опис : Црна кожа копче синџир Донесува напредни метални легури и совршен позлата рафинирани, но стане, има богата текстура и исклучителна изработката, квалитетот прва класа, трајни, никогаш не рѓа...

iGame змия копчета за ръкавели качество месинг материал златист цвят с нестандартен дизайн любимци Безплатна доставка
 • Новинка

iGame змия копчета за ръкавели качество месинг материал златист цвят с нестандартен дизайн любимци Безплатна доставка

7.98 BGN 7.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 $Прифати Капка Превозот$ Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве молиме контактирајте ме за да прашам за цена листа и попуст ако сте заинтересирани ...

Kundan stone Секси Luxury Fashion Women Пънк Multi Layer Metal Head ChainMask Jewelry челото лента за глава коса част на тялото бижута
 • Новинка

Kundan stone Секси Luxury Fashion Women Пънк Multi Layer Metal Head ChainMask Jewelry челото лента за глава коса част на тялото бижута

25.41 BGN 23.00

Сите materails се неtoxin и NiбесплатноНашата Продавница Вистински Фотографијата ,ако не сте наш клиент, но ги користат нашите фотографија ,ние ќе го направи Жалба Директно1...

Sellsets Body Piercing Jewelry Mix 8шт 16Г обръч от неръждаема стомана, носа, веждите, устните козелок обеци затворници мъниста пръстени на едро
 • Новинка

Sellsets Body Piercing Jewelry Mix 8шт 16Г обръч от неръждаема стомана, носа, веждите, устните козелок обеци затворници мъниста пръстени на едро

3.18 BGN 3.00

Точка Име : Заробеништво Мушка ПрстенМатеријал : Ул пи nless ЧеликБоја : MulticolorГолемина на : 1.2x8x3 / 3ммКоличина : 8pcs / многуПакување : Добро спакувани Во Накит Oppbag

Обеци и колиета комплекти CZ сватба бижута, бяло злато цвят бижута букле д ' Орей Pendante ASM016
 • Новинка

Обеци и колиета комплекти CZ сватба бижута, бяло злато цвят бижута букле д ' Орей Pendante ASM016

17.10 BGN 12.00

Earring И Ѓердан Поставува CZ Имитација Дијамантски Накит, Булчински Поставите Бело Злато Позлатен Накит Boucle d'Oreille Pendante ASM016Предмет : Свадба / Ангажирање / Партија Накит За Жените Пакување : Пена ЛентаПретставуваат : Мода,Класичен,Гроздобер,РомантиченПовод : Свадба,Забава,АнгажираностГлавниот Камен : ААА кубни и циркони кристал Maintainance : Обидете се да се избегне вода и потПродавница Линк : USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15.7 0.5 Ѕ 49 9 49.3 5.25 15.9 K 10 49.9 5.5 16.1 0.5 К 11 50.5 5.75 16.3 L 11.75 51 6 16.5 0.5 L 51.5 12 12.75 51.8 6.25 16.7 M 52.4 6.5 16.9 0.5 M 13 14 53 6.75 17.1 N 53.7 7 17.3 0.5 N 54 15 15.25 54.3 7.25 17.5 О 15.5 54.9 7.5 17.7 0.5 O 16 16.5 55.6 7.75 18 Стр 56.5 8 18.2 0.5 P 56.5 17 17.75 57.1 8.25 18.4 57.8 8.5 18.6 0.5 П 18 58.4 8.75 18.8 R 19 19 58.9 9 19 0.5 Р 59 59.6 Забелешка : Нашата продавница големина е standrad Американски НИ големина, ве молиме да ја искористам оваа големина шема за упатување.Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

Timlee X303 Сладко Van Gogh Сърце Flag Tree Astronaut Rainbow Unicorn Pins Eyes Metal Brooch Щифтове, Мода Бижута На Едро
 • Новинка

Timlee X303 Сладко Van Gogh Сърце Flag Tree Astronaut Rainbow Unicorn Pins Eyes Metal Brooch Щифтове, Мода Бижута На Едро

BGN 2.00

Новата симпатична broochГОЛЕМИНА на : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : како на сликатаБидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.Ние го прифатат плаќање преку Зачувам (кредитна картичка), Money Bookers.western union .итн.1...

формата ми е 60 бр./лот животни висулки за бижута елен САМ слайд Чар гривна колие бижута производство на медальон окачване
 • Новинка

формата ми е 60 бр./лот животни висулки за бижута елен САМ слайд Чар гривна колие бижута производство на медальон окачване

14.38 BGN 14.00

Подетални ИНФОРМАЦИИ шарм големина : 13*16mm(0.51*0.62 инчи) тежина : 0.89 gМатеријал : Цинк Легура, Екопријателски направен, со nickle и да доведе безбедноЖивотно ШармДобро компатибилен со нараквица и клучните синџирТренди и класичен стилDIY шарм

100шт смесен цвят хирургична стомана език барове пръстени барабани Акрилит топки пъпа Устна Тонге лабрет пиърсинг бижута
 • Новинка

100шт смесен цвят хирургична стомана език барове пръстени барабани Акрилит топки пъпа Устна Тонге лабрет пиърсинг бижута

19.02 BGN 11.00

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : Тело НакитМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Случајни БојаГолемина : Бар дијаметар : 1.4 mm Бар должина : 19mm Топка со дијаметар : 5mmПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 100 компјутери(Како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот...

Мода Сплав Колие Обици Набор От Пънк Гланц За Дамски Яки Са Черен Бял Син Мулти Червено Пет Цвята Комплект Бижута За Жени
 • Новинка

Мода Сплав Колие Обици Набор От Пънк Гланц За Дамски Яки Са Черен Бял Син Мулти Червено Пет Цвята Комплект Бижута За Жени

7.54 BGN 6.00

100% Висок Квалитет!!!Ќе Сакам Моите Производи.Бренд : Hee DaТип : Earring&Ѓердан СетБои : Бела,Црна,Црвена,Сина,МултиЃердан Димензии : 40cm+5cmextension синџирТежина : 84gПозлата Боја : 18k ЗлатоПроизвод Материјал : Алуминиумски +КристалноНосат прилика : Свадба / Роденден / Професионални прилики / Соаре и Така Натаму

Двуглавият Циркон U образна подкова пръстен пиърсинг бижута BCR универсален веждите, ноктите, устните ясно скъпоценен камък 316L неръждаема стомана
 • Новинка

Двуглавият Циркон U образна подкова пръстен пиърсинг бижута BCR универсален веждите, ноктите, устните ясно скъпоценен камък 316L неръждаема стомана

41.60 BGN 40.00

Производ Infromation : Стил : Мода Уво Студ ПотковицаМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : Челик Црното ЗлатоГолемина на : 1.2x6x2 / 2mm 1.2x8x3 / 3мм , 1.2x10x4 / 4mmНе ' рѓосувачки челик накит карактеристика : антикиселина, антиалкално, нема да исчезнат, ќе не доведе до алергија, нема да ја измени,тешко и shinny.Сите нашите производи се направени со нерѓосувачки челик материјал, ние нудиме најновите модерен дизајн и може да обезбеди голема фабрика цена, Ние го поздравуваме клиент тука дома и во странство да нарачате од нас.Кога ќе ги нарачате, ве молиме да ни кажете точната големина што ви треба, па ќе може да се испрати право производи за вас.Испорака : За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир...

TAFREE Таралеж брошка на мъже, жени двойка е пълен с любов, с цветя за ръчно изработени модни игли кръгла стъклена кабошон бижута H247
 • Новинка

TAFREE Таралеж брошка на мъже, жени двойка е пълен с любов, с цветя за ръчно изработени модни игли кръгла стъклена кабошон бижута H247

2.66 BGN 1.00

TAFREE Еж Brooch мажи жени неколку Полн со љубов со цвет за рачно изработени Модни Иглички круг Стакло cabochon накит H247 Производи Слики : Добредојдовте На TAFREE Официјалната Продавница>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

HAWSON мъжка френска риза бижута маншет полиран черен метал копчета за ръкавели възел обрат копчета за ръкавели адвокат младоженците подарък
 • Новинка

HAWSON мъжка френска риза бижута маншет полиран черен метал копчета за ръкавели възел обрат копчета за ръкавели адвокат младоженците подарък

BGN 15.98

Добиете вашиот живот попаметни од преземање на ткаенината линкови Куп cufflinks се добро полиран, одличен квалитет, кој се состои од четири метални додатоци...

1бр ретро Сребърна пеперуда Кристал висулка ключодържател кръг синьо уроки топчета ключодържатели щастлив ключодържател
 • Новинка

1бр ретро Сребърна пеперуда Кристал висулка ключодържател кръг синьо уроки топчета ключодържатели щастлив ключодържател

BGN 3.01

2017 Ретро Сребрена Пеперутка Кристал Pendant Копче Синџир Круг Сина Уроци Мушка Клучните Прстени Среќа Копче Синџир

2017 Нова Мода Конни Надбягвания Пеперуда Закопчалката На Жени С Високо Качество Модни Бижута Кон На Ревера Игли От Неръждаема Стомана Яка Жени
 • Новинка

2017 Нова Мода Конни Надбягвания Пеперуда Закопчалката На Жени С Високо Качество Модни Бижута Кон На Ревера Игли От Неръждаема Стомана Яка Жени

3.02 BGN 2.00

Предмет : 2017 Нова Мода Коњ Тркачки Пеперутка Затворач Pin Висок Квалитет Трендовски Накит Коњ Lapel Иглички Кошула Acceossory Mens Јака PinПревозот : Сите земја бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух MailОбично тоа ќе потрае околу 3060 дена за испорака .Ако сакате брза испорака ,можете да изберете и други превозот метод кога ќе го поставите цел .Нема shippment за време на викендите и на големите празници.Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола.Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.Ние, исто така може да испрати од DHL, UPSот, Fedex и EMS и така натаму.Ако сакате овие брз начин, pls слободно контактирајте со нас веднаш.Квалитетот contral : Ние ќе го проверат квалитетот, еден по еден пред пратката...