3 бр./лот 2017 нова мода памук модален плюс голям размер бикини безшевни бикини жени голям размер гащи с висока талия дамско бельо

3 бр./лот 2017 нова мода памук модален плюс голям размер бикини безшевни бикини жени голям размер гащи с висока талия дамско бельо

BGN 17.00
-3 %
BGN 17.44

Брой продукти


Добредојдовте на нашата продавница !
Големина : L,XXXL
Lполовината : 31cm*2, одговараат за половината 70-93cm(28-36inch)
XXX Lполовината : 37cm*2, одговараат за половината 96-133cm(37-52inch)
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена ( ние ќе го провери вашиот
кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со
производ,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae happe
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Повратни информации политика
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
За нас
Ние, АМЕ КОРПОРАЦИЈА, се специјализирани во облека поле за околу 30 години од 1983 година. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.


Подробности

Размер:
L, XXXL
Тип Елемент:
Бикини
Пол:
Жени
Тип На Повдигане:
Высотка
Вид На Модела:
Твърд
Състав На Материала:
Модален и бамбуковое влакна 47,5%, памук 47,5%, Spanedex 5%
Материал:
Ликра, Модален, Памук
Украса:
Няма
Тип Чорапогащи:
Обобщение
търговска марка:
Шуламмительно
Номер На Модела:
DX1640-3
Стил:
Ежедневен
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер

Избор на купувачи

Принцеса сладка Лолита гладка бесследная фея мечтательное дантела сладък чист цвят удобно бельо BDJ020
 • Новинка

Принцеса сладка Лолита гладка бесследная фея мечтательное дантела сладък чист цвят удобно бельо BDJ020

16.22 BGN 15.00

wasit : М : 60cm63cm L : 67cm70cm XL : 73cm76cmПочитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

Атрактивен * Шарм идеален coLADIES G-string T-back Teddy бикини, боксери триъгълник пижами, пола, костюм средни панталони Безплатна доставка
 • Новинка

Атрактивен * Шарм идеален coLADIES G-string T-back Teddy бикини, боксери триъгълник пижами, пола, костюм средни панталони Безплатна доставка

BGN 49.60

Ние може да се прилагоди според корисникот, ако е потребно, контактирајте со сервисотДетален опис: [бренд] : CAVEMEN [потекло] : ХОНГКОНГ Нитрилна нитрилна ткаенина потсетник На : мека газа, Chanyi перспектива! (розева боја, црна, бела, црвена, кафеава) Б : Lycra ткаенина! (розева боја, црна, бела, црвена, кафе)

Prettywowgo плюс размера на Дамски дрехи с Висока Талия уютен плътен цвят дамски дантелени памучни гащи гащи 6957
 • Новинка

Prettywowgo плюс размера на Дамски дрехи с Висока Талия уютен плътен цвят дамски дантелени памучни гащи гащи 6957

21.58 BGN 16.00

Flatedпоставени ГолеминаГолеминаПоловинатаДолжина2 XL32 cm / 12.48 инчен"28cm / 10.92 инчен"3 XL34 cm / 13.26 инчен"29 см / 11.31 инчен"4 XL36 см / 14.0 инчен"30 cm / 11.70 инчен"Answer : ___________________________ Note : 1...

Varsbaby женското сексуално цвете дантелено бельо с ниска засаждане на красиви бикини
 • Новинка

Varsbaby женското сексуално цвете дантелено бельо с ниска засаждане на красиви бикини

27.18 BGN 15.00

За гаќи големина : S големина гаќи За колковите 8189cm М големина гаќи За колковите 8694cm L големина гаќи За колковите 9199cm XL големина гаќи За колковите 96104cm 2 XL големина гаќи За колковите 101109cm

Тел кралската бродерия бикини секси дантела с ниска талия бродирани t дамски прашки
 • Новинка

Тел кралската бродерия бикини секси дантела с ниска талия бродирани t дамски прашки

BGN 16.00

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

6 бр./лот бельо секси бельо от бамбуково влакно женски твърди бикини бикини с ниска засаждане гащи за жени
 • Новинка

6 бр./лот бельо секси бельо от бамбуково влакно женски твърди бикини бикини с ниска засаждане гащи за жени

BGN 15.84

Боја : црвена,розова,жолта,виолетова,црна,беж и така натамуНие ќе го испратам до тебе избрани бои.Материјал : бамбус влакнаКоличина=6pieces=1 многуГолемина на : половината : 56cm / 22inch (не водат) 80см / 31.4 инчен (поместуваат)должина : 22cm / 8.6 инчен​

Продажба на 12 цвята 1бр нова секси мода Дама женски гащи мека дантела выдалбливают удобни бикини за жени
 • Новинка

Продажба на 12 цвята 1бр нова секси мода Дама женски гащи мека дантела выдалбливают удобни бикини за жени

2.66 BGN 2.00

Известување: ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!ОписОпис : Секси и заводлива gstring за жениЕластична половината со срце облик на моделот, високо флексибилни и удобноМатеријал : ЧипкаБоја : Црна / Бела / Red / Беж / Роуз / виолетоваГолемина : MПоловината : Боја 111 (Прибл 5666 см )Боја 1218 ( Околу 6484cm)Должина : Околу 18cmПакетот вклучува : 1 компјутерВнимание : Не Мин...

Awaytr Ladies Женски Прозрачни Бикини С Ниска Талия На Момичето Дишаща Секси Мрежест Дантелено Бельо Выдалбливают Безшевни Гащи На Тълпата
 • Новинка

Awaytr Ladies Женски Прозрачни Бикини С Ниска Талия На Момичето Дишаща Секси Мрежест Дантелено Бельо Выдалбливают Безшевни Гащи На Тълпата

BGN 7.98

Спецификации : Пол : ЖенитеПредмет Тип : КраткоШаблон Тип : ЦврстиДекоративни : ЛакМатеријал : Чипка / ПамукПакетот вклучува : 1 PC ПанталонаГолемина M : Одговара за Половината : 5969cm Хип : 6979cm Тежина : 4050kgГолемина L : Одговара за Половината : 6979cm Хип : 7989cm Тежина : 5060kgГолемина XL : Одговара за Половината : 7989cm Хип : 8999cm Тежина : 6070kgГолемина 2 XL : Одговара за Половината : 8999cm Хип : 99109cm Тежина : 6585kgБоја : Како на слики

Лятна Мода Жените Японското Дантела Висока Талия Корема, Бедрата Корема Скулптурата На Тялото Бельо
 • Новинка

Лятна Мода Жените Японското Дантела Висока Талия Корема, Бедрата Корема Скулптурата На Тялото Бельо

4.24 BGN 2.00

Ознака Големина : F, Половината : 6280см (24.431.5 in), Хип : 6080см (23.631.5 in)Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

Принцеса сладка Лолита бельо японски памук шевове, шифон, комфорт лук, сладки момиче гащи, бельо BDJ027
 • Новинка

Принцеса сладка Лолита бельо японски памук шевове, шифон, комфорт лук, сладки момиче гащи, бельо BDJ027

16.00 BGN 14.00

wasit : М : 60cm63cm L : 66cm70cm XL : 73cm76cmПочитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

Slimgirl WomenLace дишащи ластични гащи прозрачни безпроблемно с висока талия 4 бр. / лот женски гащи голям размер Близки M L XL
 • Новинка

Slimgirl WomenLace дишащи ластични гащи прозрачни безпроблемно с висока талия 4 бр. / лот женски гащи голям размер Близки M L XL

18.80 BGN 12.00

Slimgirl Women Lace Дише Еластична Гаќи Транспарентен Лесна Високополовината 4 Парчиња / многу Кратко Женски Голема Големина Intimates M L XLЗа големината ве молиме да се побара befor на правењето на нарачката.Б е Британски големина, С е Frenck големина...

жените модални дантела няколко цвята размер секси бельо / дами underwpanties / бельо / бикини ухото панталони / ремък/ремък 20 бр / лот ah46
 • Новинка

жените модални дантела няколко цвята размер секси бельо / дами underwpanties / бельо / бикини ухото панталони / ремък/ремък 20 бр / лот ah46

11.18 BGN 9.00

големина на табелата, големина 1 / 2waist должина XS 2428cm S 2630cm М 2830cm L 30cm XL 32cm XXL 34cm XXXL 36cm XXXXL 38cm XXXXXL 40cm случаен избор ЕДНА ГОЛЕМИНА големина 1.Бидејќи на различни мерења на локации,неговата може да биде 12cm грешки...

Горещи продажба на дамски прашки секси бельо 5 бр./много ниска талия дамски секси дантелени гащи гащи мода дама бельо
 • Новинка

Горещи продажба на дамски прашки секси бельо 5 бр./много ниска талия дамски секси дантелени гащи гащи мода дама бельо

BGN 7.97

Големина На : Слободен ГолеминаПоловината : 56cm76cm (Имаат Еластична)Поради големината мерења се рачно изработени, па така не може да биде 13 CM грешка.Answer : ___________________________ Note : (Оваа големина и еластичност е мала ,само костим за тенок дама ,потврдете го вашиот половината ве молиме пред да плаќаат )За Испорака : 1...

2 бр. / лот слипове дамски бельо плюс размер 4XL модални меки и удобни бельо Дамски бикини
 • Новинка

2 бр. / лот слипове дамски бельо плюс размер 4XL модални меки и удобни бельо Дамски бикини

12.00 BGN 10.00

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување, ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење.Азија Големина РеференцаСите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 смГолеминаДолжина (cm)Половината(cm)L2051XL2255XXL2459XXXL28644 XL3068Ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро откако ќе ја купите1, Откако ќе прими пакет, не брзаат да се регистрирате Прво на сите, без разлика дали пратката е оштетена, а потоа агенцијата за инспекција на производите во добра состојба2,ве Молиме сигурни дека стоката е она што ќе го купи, ако не, ве молиме контактирајте со нас прв пат.Боја можеби има мала разлика бидејќи осветлување и екранот.

Най-добрите продажба на памучни безшевни прашки на дамско бельо прашки секси бикини без чатала
 • Новинка

Най-добрите продажба на памучни безшевни прашки на дамско бельо прашки секси бикини без чатала

1.49 BGN 1.00

100% Нов Бренд : Unbranded Материјал : Памук,Полиестер,Spandex Големина : XL,2 XL,3 XL Боја : Како на сликата покаже Пакетот вклучува : 1 долна облека Забелешка : 1...