FUNCILAC Woman Underwear памук цветен принт ниска засаждане гащи дамски панталони чорапогащи, бельо, бельо за жени (5 бр./лот)

FUNCILAC Woman Underwear памук цветен принт ниска засаждане гащи дамски панталони чорапогащи, бельо, бельо за жени (5 бр./лот)

BGN 9.00
-13 %
BGN 10.38

Брой продукти


FUNCILAC Жена долна облека Памук Секси Гаќи Флорални Печатени Кратко Дами Knickers Intimates За Жени (5pcs/многу) ГОЛЕМИНА M L XL
Добредојдовте во мојата продавница среќа со вас Ние само да направи високо-квалитетни стоки Големина : M L XL M : Половината : 28cm; Повлече водат : 55cm; Долго : 20cm; L : Половината : 30cm; Повлече водат : 60cm; Долго : 21cm; XL : Половината : 32cm; Повлече водат : 65cm; Долго : 22cm; Имајте на ум : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. 2. Боја : случајни боја ќе се испрати, не може да се избере боја. Ви благодариме за вашиот разбере. Пакетот Вклучува : 5 парчиња
1. Можеме да го прифатиме T/T, Western Union, Money bookers, кредитни картички и банкарски трансфер. Поддршка Зачувам услуга.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
Испорака
1. Ние ќе ја пратите пратката во рок од 1-3 дена по уплатата е потврдено.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или e Packet за помалку од 2 кг стоки, сите парцели вклучува следење на број.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозниците и исклучува време на викендите и празниците.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж.
Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.
Русија : 20-40 работни дена ( Кина Пост Воздух Mail )
САД : 15-30 работни дена ( Кина Пост Воздух Mail )
Велика БРИТАНИЈА/ Канада : 14-21 работни дена ( Кина Пост Воздух Mail )
Европа & Ирска : 18-24 работни дена ( Кина Пост Воздух Mail )
Бразил/ Јужна Америка : со 25-35 работни дена ( Кина Пост Воздух Mail )
Враќање&Наплата
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, поради некоја причина, да ги споделите со нас. Ние веднаш ќе го замени предметот или да ви даде надоместок.
Тоа е толку едноставно!
2. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
3. Товарни за испратите назад и повторно да ја прати треба да се плати од страна на купувачот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со нашите предмети и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.


Подробности

Размер:
M, L, XL
Тип Елемент:
Бикини
Пол:
Жени
Състав На Материала:
95% Памук + 5% Ликра
търговска марка:
ФУНСИЛАК
Материал:
Ликра, Памук
Украса:
Лук
Вид На Модела:
С щампи
Тип Чорапогащи:
Обобщение
Тип На Повдигане:
малоэтажный къща
Функция:
Тяло / антибактериално / формиране / анти-въздух
секси розова рокля женски:
Жените Секси Гащи
дамски дрехи:
дамско бельо
Размер:
M L XL
Тип Чорапогащи:
Обобщение
Стил:
Секси
Пакетът Включва:
5 броя
Цвят Стил:
Естествен Цвят

Избор на купувачи

Памук многоцветни секси уютни и удобни дантелени гащи, прашки дамско бельо, чорапогащи, бельо за жени 1 бр. 87280
 • Новинка

Памук многоцветни секси уютни и удобни дантелени гащи, прашки дамско бельо, чорапогащи, бельо за жени 1 бр. 87280

BGN 1.58

# модел : 87280Големина : M, L, XLБоја : Дрво Зелена, беж, бела, црвена лубеница, тиркизна сина, црнаПакување : 12 / opp (единствен код мешана боја)60 бар / Врзе (единствен код мешана боја)Материјал : ПамукM L XL : 28cm 30cm 32cm : 54cm 57cm 61cm : 17cm 18cm 19cm(постојат неколку грешки во мерењето)

Горещи секси, модерно дамско бельо бикини удобни във панталони на цветя ремък ремък дантелени гащи бельо
 • Новинка

Горещи секси, модерно дамско бельо бикини удобни във панталони на цветя ремък ремък дантелени гащи бельо

1.90 BGN 1.00

Секси Жените Чипка Гаќи Кратко Бикини Knickers долна Облека Underwear Thongs GstringМногу Мазна удобно Материјал,секси и дише .Најдобар избор за себе или вашата девојка!Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Модел : Види Преку / Sheerness / Чипка / Bowknot / Бисери масажаГолемина : Една Големина Одговара на XS M (одговара на повеќето жени),Половината : 6085cm / 23.633.4"Материјали : Чипка.ГазаБоја : Бела / Црна / Роуз.Црвена,Сина,РозоваОбјектот Се Вклучени : 1 x Секси долен Веш Гаќи

Дамски бикини високо качество лук дантелено бельо, дамски гащи горещи продажба bragas прашки, прозрачни кухи памучни женски гащи
 • Новинка

Дамски бикини високо качество лук дантелено бельо, дамски гащи горещи продажба bragas прашки, прозрачни кухи памучни женски гащи

13.26 BGN 12.00

започнетекрајоттопла M L XLПоловината : 28cm 30cm 32cmЗатегнувачка : 52cm 54cm 56cmдолго : 18cm 19cm 20cm Грешка од 13 смБЕЛЕШКИ : 1, важно е да обезбеди информации, правото на име и презиме , пост код и адреса на англиски јазик , ќе не стигне пратката ако информацијата не е во право...

ROPALIA-тънки дамски прашки прашки, прозрачни секси бикини на дамско бельо от памук и дантела Танга гащи жени Близки S1
 • Новинка

ROPALIA-тънки дамски прашки прашки, прозрачни секси бикини на дамско бельо от памук и дантела Танга гащи жени Близки S1

1.50 BGN 1.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Жешки секси камшик гаќи, носи удобно, Добро еластичностаМатеријали : НајлонTickness : Ултратенок Боја : Како на сликата шоуГолемина : една големинаполовината : 5685 CM / 22.033"колковите : 8095 CM / 31.537.4"центар назад должина : 18 CM / 7.1" Пакет вклучуваат 1 x КратокБелешки : 1...

Чрез шнурове секси бикини Дамски копринени коприна и сатен дамски прашки секси изкушение за секси Т Т гащи
 • Новинка

Чрез шнурове секси бикини Дамски копринени коприна и сатен дамски прашки секси изкушение за секси Т Т гащи

BGN 24.00

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

Златен, сребърен Leatherwear * 1449 * дамски прашки прашки бельо, бикини, слипове T-back бански бикини Безплатна доставка
 • Новинка

Златен, сребърен Leatherwear * 1449 * дамски прашки прашки бельо, бикини, слипове T-back бански бикини Безплатна доставка

BGN 121.60

Ние може да се прилагоди според корисникот, ако е потребно, контактирајте со сервисотДетален опис.Во овој дел има четири кул бои, соодветно е : злато, сребро, црна...

Горещи жени секси бикини дамски перспектива дантелено бельо ниска засаждане ремък ремък пижами еротични панталони 1507
 • Новинка

Горещи жени секси бикини дамски перспектива дантелено бельо ниска засаждане ремък ремък пижами еротични панталони 1507

4.62 BGN 3.00

Жешка Жени Секси Женски Гаќи Перспектива Чипка долна облека на Ниски Пораст Gстрингови Камшик Nightwear Еротски Панталони 1507

2 бр. / лот слипове дамски бельо плюс размер 4XL модални меки и удобни бельо Дамски бикини
 • Новинка

2 бр. / лот слипове дамски бельо плюс размер 4XL модални меки и удобни бельо Дамски бикини

12.00 BGN 10.00

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување, ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење.Азија Големина РеференцаСите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 смГолеминаДолжина (cm)Половината(cm)L2051XL2255XXL2459XXXL28644 XL3068Ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро откако ќе ја купите1, Откако ќе прими пакет, не брзаат да се регистрирате Прво на сите, без разлика дали пратката е оштетена, а потоа агенцијата за инспекција на производите во добра состојба2,ве Молиме сигурни дека стоката е она што ќе го купи, ако не, ве молиме контактирајте со нас прв пат.Боја можеби има мала разлика бидејќи осветлување и екранот.

6 бр./лот бельо секси бельо от бамбуково влакно женски твърди бикини бикини с ниска засаждане гащи за жени
 • Новинка

6 бр./лот бельо секси бельо от бамбуково влакно женски твърди бикини бикини с ниска засаждане гащи за жени

BGN 15.84

Боја : црвена,розова,жолта,виолетова,црна,беж и така натамуНие ќе го испратам до тебе избрани бои.Материјал : бамбус влакнаКоличина=6pieces=1 многуГолемина на : половината : 56cm / 22inch (не водат) 80см / 31.4 инчен (поместуваат)должина : 22cm / 8.6 инчен​

Varsbaby женското сексуално цвете дантелено бельо с ниска засаждане на красиви бикини
 • Новинка

Varsbaby женското сексуално цвете дантелено бельо с ниска засаждане на красиви бикини

27.18 BGN 15.00

За гаќи големина : S големина гаќи За колковите 8189cm М големина гаќи За колковите 8694cm L големина гаќи За колковите 9199cm XL големина гаќи За колковите 96104cm 2 XL големина гаќи За колковите 101109cm

Slimgirl дамски памучни гащи Body Shaper с висока талия ластични гащи, 3 бр. / лот бельо женски голям размер Близки L XL XXL
 • Новинка

Slimgirl дамски памучни гащи Body Shaper с висока талия ластични гащи, 3 бр. / лот бельо женски голям размер Близки L XL XXL

9.41 BGN 8.00

Slimgirl Жените Памучни Гаќи Тело Shaper Високополовината Еластична Кратко 3 Компјутери / многу долна облека Женски Голема Големина Intimates L XL XXLЗа големината ве молиме да се побара befor на правењето на нарачката.Б е Британски големина, С е Frenck големина...

2013 нова мода дантела на флорални underpantes секси панталони лук бельо гащи за жените и 5 бр. / лот търговия на Едро и търговия на дребно
 • Новинка

2013 нова мода дантела на флорални underpantes секси панталони лук бельо гащи за жените и 5 бр. / лот търговия на Едро и търговия на дребно

BGN 16.00

Боја : розовоцрвена,розева,сина,црна,виолетова,бела=Ние ќе испрати меша боиГолемина : M,L,XL=Видите големината на табелатаМатеријал : 95%cotton5%spandexMoq=5pcsПакување : 5pcs / торбаПлаќање : Можеме да го прифатиме ЗАЧУВАМ,T / T,кредитна картичка или Western Union и така натаму,какво било сомневање за плаќање можете да контактирате со нас.Превозот : 1.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 13 работни дена по примиле исплата.2.Секоја парцела е следење на број, се обезбедени по превозот,ако пратката помалку од 2 кг(40pcs),ние ќе ви испратиме со Кина пост со бесплатен превозот,и можете да ги пратите онлајн слободно со следење на број.3...