KENTLI 4 броя 1.5 V AA AAA li-polimer литиеви батерии Батерията+2 слота интелигентно зарядно устройство завод директни продажби гаранция за качество

KENTLI 4 броя 1.5 V AA AAA li-polimer литиеви батерии Батерията+2 слота интелигентно зарядно устройство завод директни продажби гаранция за качество

BGN 45.00
-49 %
BGN 88.40

Брой продукти


KENTLI 4pcs 1.5 V AA ААА li-polimer литиум батерија батеријата+2 слотови паметен полнач Фабрика директни продажби Квалитет Гаранција
Бренд nane : KENTLI Напон : 1.5 V
Капацитет : 2800m Wh(PK5) 1180m Ah(PH7) Капацитет : 760m AH(PK5)320 m AH(PH7)
Големина : АА ААА Pakage : 2 парчиња АА 2 парчиња AAA батерии + 1pc полнач
Производи информации


Подробности

Номинално Напрежение:
1,5
Подмяна На Батерията:
ДА
Тип:
Литиево-полимерна
Размер:
AA
Тип Набиране:
Комплекти Батерии И Зарядни Устройства
Номинална Мощност:
750mAh
Пакет:
Комплект 1
Номер На Батерията:
4шт
търговска марка:
KENTLI
Номер На Модела:
CU57+PK5-2+PH7-2
Тип:
Литиево-Йонна
Обемът на:
2800 МВтч
Размер:
AA AAA
Пакет:
2 елемента АА 2 елемента тип ААА батерии + 1 бр зарядно устройство
Подмяна На Батерията:
ДА

Избор на купувачи

100шт*PKCELL CR литиева батерия DL BR ECR 3V монета клетка бутон за часовници часовници, калкулатори
 • Новинка

100шт*PKCELL CR литиева батерия DL BR ECR 3V монета клетка бутон за часовници часовници, калкулатори

BGN 28.78

Модел : CR2016Батерија Тип : Батеријата CR2016 3 V Литиум Копчето Батеријата SBT11 BR2016 Монета ЌелијаБренд : PKCELLХемија : Li Mn O2 БатеријатаНоминалниот напон : 3 VКритичниот напон : 2.0 VНормалните Капацитет : 75m AhПостојана струја : 2m A (максимум)Пулсот на струјата : 15m A (максимум)Максимална димензија : 20.0 x 1.6 mmТемпература : 40 до +60 целзиусови степениИсто така, може да биде познат како : CR2016,DL2016, ECR2016, LM2016, 2016 ГОДИНА, KCR2016, BR2016, KL2016, L2016, ECR2016, KECR2016, ФА, SBT11, 208202, 208204, 208206, DL2016 B, BR20161 W, CR20161 W, KCR2016, L10, LM2016, LF1 / 4 VПримена : Часовници, рачни Часовници, Калкулатори, Компјутери, Камери, Дигитални Камери,pda уредите, Далечински Контроли, Camcorders,Ласерски Совети,Електронски Игри, Електронски Инструменти, MP3 Плеери, Дигитални Глас Рекордери, Играчки,Гликоза во Крвта, Холестерол Тестирање Метри, и други електронски производи.Пакет Се Вклучени : 100 x CR2016 3 Volt Литиум Батерија

3x Power Tool Battery For MAKITA 7033 7002 7000 632003-2 191679-9 192532-2 Акумулаторна бормашина инструментална батерия 7.2 V 1500mAh NI-CD
 • Новинка

3x Power Tool Battery For MAKITA 7033 7002 7000 632003-2 191679-9 192532-2 Акумулаторна бормашина инструментална батерия 7.2 V 1500mAh NI-CD

95.98 BGN 90.00

3x Моќ Алатка Батеријата За MAKITA 7033 7002 7000 6320032 1916799 1925322 Cordless Вежба алатка Батеријата 7.2 V 1.5 Ах NICD Спецификација : Батерија Тип : NiCD Батеријата Volt : 7.2 V Батерија Капацитет : 1500m Ah / 1.5 АХ Боја : Црна Гаранција : 1 Година Што оваа Власт Алатка Замени ОЕМ P / N За : За MAKITA 7000, 7002, 7033, 1916799, 1925322, 1926954, 6320024, 6320032 Она што оваа Власт Алатка Компатибилни Модели За : За MAKITA 7.2 V Cordless Ударна Моќ Алатка 3700 D, 3700 DW, 4071 D, 4073 D, 4307 D, 4307 DW, 4770 D, 6002 D, 6002 DW, 6002 DWK, 6010 D, 6010 DL, 6010 DW, 6010 DWK, 6012 D, 6012 DL, 6012 DW, 6012 DWK, 6015 DWE, 6015 DWK, 6016 DW, 6017 DWBE, 6017 DWE, 6018 D, 6018 DWBE, 6018 DWE, 6019 D, 6019 DW, 6019 DWBE, 6019 DWE, 6019 DWLE, 6022 DW, 6071 DW, 6071 DWK, 6072 DL, 6072 DW, 6072 DWK, 6073 D, 6073 DW, 6075 D, 6075 DW, 6172 D, 6172 DW, 6710 D, 6710 DW, 6912 D, 6912 DW, 9035 D, 9035 DW, 9200 D, 9500 D, 9500 DW, DA3000 D, DA3000 DW, DA301 D, DA301 DW, DA302 D, DA302 DW, DA302 DWB, ML700(Светло), ML701, ML702, UH1070 DW, UH3000 D, UH3000 DW, UH3070 DW, UM1000 D, UM1200 DW, UM1270 DW Пакување Содржина : 3 x 7.2 7.2 V Volt NiCd 1500m Ah од 1,5 Ah Батерија за MAKITA 7000 6320024 4073 D 6019 DWLE ML702 ЗАБЕЛЕШКА : 1...

2 елемента оригинални 18650 3.7 V 2900mAh литиеви батерии за Panasonic Batteries NCR18650PF, 10A електронна цигара
 • Новинка

2 елемента оригинални 18650 3.7 V 2900mAh литиеви батерии за Panasonic Batteries NCR18650PF, 10A електронна цигара

BGN 13.60

Батеријата бренд : LiitokalaБатеријата Име : 18650 цилиндрични литиумјон батерииБатерија Тип : NCR18650 PFБатеријата Спецификации : 18 * 65 (mm)Батеријата материјал : Литиумјонска (Liion Литиум Јонска Батерија)Батеријата напон : 3.6 vБатеријата внатрешна отпорност : 35mΩ или помалкуКапацитетот на батеријата : 2900m AhБатеријата Тежина : 46gМаксимален непрекинат испуштање струја : 10 A (односно, тоа е од 0 до 40 степени на собна температура)Батеријата Карактеристики : студен, ниска температура, висока температура.Апликации за : електронска цигара, правосмукалки, апарати за домаќинство, електрични алатки, колички, велосипеди, електричен автомобил со модел на авион, медицинска опрема, опрема за детекција, научна опрема за тестирање, итн., како и резервната моќност, опрема и така натаму.Полнење и празнење критериуми : повеќе од 1000 пати, полнење критичниот напон на 4.2 v, испуштање критичниот напон од V 2.5Пакување стандарди : 180 PCS / кутија (Забелешка : датум на производство означени на кутија, кутија тежина 8.5 КГ, кутија 180 PCS, во внатрешноста на капсула 6, при секоја капсула 30 PCS.)

Нов прием на 12шт AAA до AA размер клетъчна батерия конвертор адаптер адаптер батерии притежателя пластмасова кутия превключва на едро -39
 • Новинка

Нов прием на 12шт AAA до AA размер клетъчна батерия конвертор адаптер адаптер батерии притежателя пластмасова кутия превключва на едро -39

8.00 BGN 5.00

Нови Пристигнување 12pcs ААА на АА Големина Мобилен Батеријата Конвертор Адаптер Адаптер Батерии Носителот Пластични Случај Switcher трговија на ГолемоФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетПарична казна изработка на мирување спецификација, 1x AAA батеријата може да го замени АА батерија за употребаААА на АА Батерија Носител е gadget да се задржи блиску на дофат на раката, дома, во канцеларија, во кампот, итнБоја : ПроѕирнаМатеријал : ПластикаГолемина : Прибл...

(безплатна доставка) (5 бр./лот) 3.7 V 053035 500mah литиево-полимерна батерия качествени стоки CE FCC ROHS certification authority
 • Новинка

(безплатна доставка) (5 бр./лот) 3.7 V 053035 500mah литиево-полимерна батерия качествени стоки CE FCC ROHS certification authority

22.72 BGN 17.00

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Компанијата е посветена на производство на сите батерии се сосема нов степен, со полн капацитет, ниска внатрешна отпорност, постои голем број на Б производи сега на пазарот, низок капацитет на батеријата дела како висок капацитет батерии за продажба, про ве Молиме да обрнете внимание.Нашиот приоритет пратки испрскаат дворови батеријата, не спреј инвентар кодови, стандардната превозот не е за Кодирање, Кодирање, Кодирање не влијае на квалитетот.500m Ah 3.7 V литиум полимер батерија со заштита одбор побезбедноМодел : SD053035Производ Димензии : Ширина Дебелина Length5x30x35mmБатерии Капацитет : 500m AhНоминалниот Напон : 3.7 VПолнење на струјата : Стандард задолжен : 0.2 C; Брзо Полнење : 0.5 CСтандард полнење метод : 0.2 C CC (константна струја) задолжен да 4.25 V, тогаш CV (константен напон 4.2 V) полнење до полнење тековната 0.05 CМаксимално полнење на струјата : 0.5 CПостојано испуштање струја : 0.5 CМаксимална испуштање струја : 1 CИспуштање на критичниот напон : 2.75 VИспуштање температура : 20 целзиусови степени ~ +60 целзиусови степениВреме на полнење : 12hrs (стандард); 3hrs (брзо)Полнење и празнење пати : повеќе од 500 патиЗаштита одбор параметриАктуелни : 1.5 АОграничување на заштита : 2 ~ 3АOvercharge граница притисок : 4.2 + / V 0.05Надиспуштање на притисокот лимит : 2.9 + / V 0.10* Поради прекумерно испуштање заштита одбор граница притисок се мери капацитетот е малку помал од номиналниот капацитет на батериите.Други технички параметри на спецификација на производот ќе преовладува.Батеријата со заштита на одборот, за да се спречи преку полнење со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој и други функции.Овој производ е главно се користи во Bluetooth слушалки, паметни часовници, рачни часовници, мобилни телефони, Таблет КОМПЈУТЕР (во СРЕДИНАТА), PDA, мобилни резервната моќност, MP3, MP4, мобилни звучници, Bluetooth звучници, засилувачи, системи за навигација (GPS), tachograph, мобилни телефони, играчки и други електронски уреди.Повеќе модели, големината и капацитетот, добредојдовте прилагодено (MOQ и други детали, ве молиме да контактирате со услуга).Чување : За да се обезбеди дека капацитетот на батеријата за да се одржува нивото препорачува батерии и батеријата пакети во 20 ~ 35 целзиусови степени, ниска влажност, без корозивни гас услови на чувањеИзбегнувајте чување батерии при високи температури или висока влажност, инаку тоа ќе доведе до истекување на батеријата, рѓа, а помал капацитет.може да доведе до долгорочна чување батерии и капацитетот на батеријата се намалува, и бара 13 полнење / празнење циклуси, со цел да се постигне максимална празнење капацитет.Три месеци по ставање на батеријата потреби полнење и празнење циклус време.

DSTE 2 елемента BP-110Е акумулаторна батерия + пътуване и зарядно устройство за Canon HF R26 R28 R206 R20 R21 R200 XF105 DSLR фотоапарат
 • Новинка

DSTE 2 елемента BP-110Е акумулаторна батерия + пътуване и зарядно устройство за Canon HF R26 R28 R206 R20 R21 R200 XF105 DSLR фотоапарат

BGN 51.18

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : DSTE Бренд Нова Батерија BP110 F x 2DSTE Бренд НИ Plug Патување за Полнење x 1Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 6.3 Wh / 1700 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мрИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Canon : HF R26HF R28HF R206HF R20HF R21HF R200XF105

4шт чисто нов оригинален NCR18650-34 3.7 v 3400mah 18650 литиево-йонна акумулаторна батерия VariCore батерии + Безплатна доставка
 • Новинка

4шт чисто нов оригинален NCR18650-34 3.7 v 3400mah 18650 литиево-йонна акумулаторна батерия VariCore батерии + Безплатна доставка

BGN 38.40

4 PCS 100% Vari Core Нови Оригинални NCR1865034 3.7 v 3400mah 18650 Литиум Батерија Батеријата Име : 18650 цилиндрични литиумјон батерииПотекло : Направен во ЈапонијаБатерија Тип : NCR1865034Батеријата Спецификации : 18 * 65 (mm)Батеријата материјал : Литиумјонска (Liion Литиум Јонска Батерија)Батеријата Напон : 3.6 VБатеријата внатрешна отпорност : 45mΩ или помалкуНоминалниот Капацитет : 3400m AhБатеријата Тежина : 44g

3 line 5pcs 3.7 V e Road route HD-X9 navigator battery 053759 503759 1300MAH GPS three lines the 1.0 terminal line is 3P
 • Новинка

3 line 5pcs 3.7 V e Road route HD-X9 navigator battery 053759 503759 1300MAH GPS three lines the 1.0 terminal line is 3P

41.58 BGN 30.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

LiitoKala Lii-100 зарядно+Хонг конг LiitoKala Lii-50A 18650 акумулаторна батерия 2200mah за фенерче, освобождаване от отговорност 10A
 • Новинка

LiitoKala Lii-100 зарядно+Хонг конг LiitoKala Lii-50A 18650 акумулаторна батерия 2200mah за фенерче, освобождаване от отговорност 10A

BGN 31.33

1 Батеријата Објект спецификите :(1pcs)Бренд Име : Liiito KalaМодел : Lii50 AТип : LiIon 26650Номиналниот Капацитет : 5000mah(49005000mah)Номиналниот Напон : 3.7 VТежина : 95g±1gБатерија : ДаБатерија Пати : До 500 пативнатрешна отпорност : ≤20mΩОграничен Полнење Напон : 4.2 vРаботен Напон : 2.754.2 VГолемина : 65.5 mm x 26.5 mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина, Хонгконг2.Полначот Објект спецификите:(1pcs)Главни Карактеристики : USB излез функција : Изграден со 5 V / 1000m Ah излезФлексибилни големина : Еден слот за полнење и управување на системот, Микро USB DC 5 V текст порта, преносни да го носат околу500m Ah, 1000m Ah полнење тековната за изборCC / CV полнење режим важи и за батеријата да се одржи постојан прилив и заштита на батеријата и на корисниците безбедностLED индикатори екранот на статусот на полнење 25pct 50pct 75pct 100pctКога ќе наполните Li Fe PO4 или 3.85 V батерија, мора да се поправи полнење режим : ги Идентификува 1.2 V NiМЗ / 3.7 V Liion батеријата автоматскии одберете рачно за 3.85 V батерија Liion и Li Fe PO4 батеријатаRefresh функција за 0 V батеријатаЗаштита : надбесплатно, надиспуштање, обратна поларитетот, краток спој заштитаИдентификување на мртвите или лоши батерииПараметри : Постојано полни со cutoff тековната помалку од 100m AhИзлезен напон : 1000m Ah и излезен напон е 4.75 5.25 VКритичниот напон за излез : 3.0 + / 0.1 VРежим на струја : Не повеќе од 15m AhИзлезна струја : 500m Ah / 1000m AhПредупредува : 1...

SAMSUNG Samsung оригинални сменяеми батерия EB-BG950ABE за Samsung GALAXY S8 G9508 G9500 G950U SM-G9508 SM-G G Project Dream 3000mAh
 • Новинка

SAMSUNG Samsung оригинални сменяеми батерия EB-BG950ABE за Samsung GALAXY S8 G9508 G9500 G950U SM-G9508 SM-G G Project Dream 3000mAh

14.21 BGN 13.00

Батеријата Бренд : SamsungБатерија Тип : ИОBG950 ABEКапацитетот на батеријата : 3000m AhНапон лимит : 4.4 VКомпатибилен со : Samsung GALAXY S8 G9508 G9500 G950 U СМG9508 СМG G Проектот СонБатеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакетВажно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

4шт оригинал LiitoKala Lii-26A 18650 акумулаторна батерия 2600mAh 3.7 v литиево-йонна батерия за Samsung 18650 2600JM
 • Новинка

4шт оригинал LiitoKala Lii-26A 18650 акумулаторна батерия 2600mAh 3.7 v литиево-йонна батерия за Samsung 18650 2600JM

21.23 BGN 18.00

1 Батеријата item & #65306; & #65288; 1 unids & #65289;Marca : Liiito Kala & #65288; Incorporado En la batería де Samsung y #65289;modelo : Lii26 A (Став 2600 JM)tipo : LiIon 18650Capacidad Номинална : 2600 mah & #65288; 25002600 mah & #65289;Voltaje Номинална : 3.7 Vpeso : 45g±1gBatería recargable : SíÉpocas recargables : hasta 500 vecesresistencia interna : ≤50mΩVoltaje де Carga limitada : 4.2 vVoltaje де funcionamiento : 2.754.2 Vtamaño : 65.5 mm x 18.5 mm (Diámetro)lugar де Origen : Кина де Хонг КонгLista де embalaje & #65306;4 Lii26 A Liito Kala 18650 2600 mah batería Recargable418650 де embalaje caja de боја Hermoso1 numero де seguimiento.& #65288; 100% Оригинални Хонгконг Liito Kala Marca & #65289;características y #65306;seguro y respetuoso del medio ambiente.100% Liito Kala Nuevo y де Алта calidad.18650 batería де litio del liion recargable.conveniente para el indicador del ласерски, ла linterna де ла antorcha y otros productos electrónicos.гратис & #65306;Кина / Suecia / HK / ел de Poste Singapur : (www.17track.net) 27 semanasDHL : (www.dhl.com) 27 días de trabajoЕЛ CCSME : (www.ems.com.cn) 715 días de trabajoПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 27 días de trabajotérminos y Condiciones y #65306;не сено devolución, intercambio solamente...

SD Подгонянная тънка литиево йонна полимерна акумулаторна батерия 803650 1500mAh
 • Новинка

SD Подгонянная тънка литиево йонна полимерна акумулаторна батерия 803650 1500mAh

24.00 BGN 18.00

Основни Детали Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име : SD Број на Модел : 803650 Тип : Liполимер Номинален Напон : 3.7 V Големина : 8*36.3*50mm Номиналниот Капацитет : 1500m Ah Max...

(5 бр./лот)полимерна литиево-йонна батерия 3.7 В, 401230 120 mah може да бъде конфигуриран на Едро CE FCC ROHS информационния лист за безопасност сертифициране на качеството
 • Новинка

(5 бр./лот)полимерна литиево-йонна батерия 3.7 В, 401230 120 mah може да бъде конфигуриран на Едро CE FCC ROHS информационния лист за безопасност сертифициране на качеството

18.88 BGN 14.00

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Компанијата е посветена на производство на сите батерии се сосема нов степен, со полн капацитет, ниска внатрешна отпорност, постои голем број на Б производи сега на пазарот, низок капацитет на батеријата дела како висок капацитет батерии за продажба, про ве Молиме да обрнете внимание.Нашиот приоритет пратки испрскаат дворови батеријата, не спреј инвентар кодови, стандардната превозот не е за Кодирање, Кодирање, Кодирање не влијае на квалитетот.120m Ah 3.7 V литиум полимер батерија со заштита одбор побезбедноМодел : SD401230Производ Димензии : Ширина Дебелина Должина 4x12x22 / 30ммБатерии Капацитет : 120m AhНоминалниот Напон : 3.7 VПолнење на струјата : Стандард задолжен : 0.2 C; Брзо Полнење : 0.5 CСтандард полнење метод : 0.2 C CC (константна струја) задолжен да 4.25 V, тогаш CV (константен напон 4.2 V) полнење до полнење тековната 0.05 CМаксимално полнење на струјата : 0.5 CПостојано испуштање струја : 0.5 CМаксимална испуштање струја : 1 CИспуштање на критичниот напон : 2.75 VИспуштање температура : 20 целзиусови степени ~ +60 целзиусови степениВреме на полнење : 12hrs (стандард); 3hrs (брзо)Полнење и празнење пати : повеќе од 500 патиАвтопразнење : помалку од 400u AЗаштита одбор параметриАктуелни : 1.5 АОграничување на заштита : 2 ~ 3АOvercharge граница притисок : 4.2 + / V 0.05Надиспуштање на притисокот лимит : 2.9 + / V 0.10* Поради прекумерно испуштање заштита одбор граница притисок се мери капацитетот е малку помал од номиналниот капацитет на батериите.Други технички параметри на спецификација на производот ќе преовладува.Батеријата со заштита на одборот, за да се спречи преку полнење со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој и други функции.Овој производ е главно се користи во Bluetooth слушалки, паметни часовници, рачни часовници, мобилни телефони, Таблет КОМПЈУТЕР (во СРЕДИНАТА), PDA, мобилни резервната моќност, MP3, MP4, мобилни звучници, Bluetooth звучници, засилувачи, системи за навигација (GPS), tachograph, мобилни телефони, играчки и други електронски уреди.Повеќе модели, големината и капацитетот, добредојдовте прилагодено (MOQ и други детали, ве молиме да контактирате со услуга).Чување : За да се обезбеди дека капацитетот на батеријата за да се одржува нивото препорачува батерии и батеријата пакети во 20 ~ 35 целзиусови степени, ниска влажност, без корозивни гас услови на чувањеИзбегнувајте чување батерии при високи температури или висока влажност, инаку тоа ќе доведе до истекување на батеријата, рѓа, а помал капацитет.може да доведе до долгорочна чување батерии и капацитетот на батеријата се намалува, и бара 13 полнење / празнење циклуси, со цел да се постигне максимална празнење капацитет.Три месеци по ставање на батеријата потреби полнење и празнење циклус време.

DSTE 2x CGR-S006E Battery + 1.5 A Dual USB зарядно за фотоапарат Panasonic DMC-FZ7 FZ30 FZ50 FZ28, TZ8 FZ8 FZ7EB-L
 • Новинка

DSTE 2x CGR-S006E Battery + 1.5 A Dual USB зарядно за фотоапарат Panasonic DMC-FZ7 FZ30 FZ50 FZ28, TZ8 FZ8 FZ7EB-L

BGN 54.38

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : DSTE Бренд Нова Батерија CGRS006 E x 2DSTE Бренд Двојна батерија полнач x 1НИ Полначот x 1Автомобил полнач x 1Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 7.8 Wh / 1050 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC 100v240v 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC 1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / 8.4Излезна Струја4.2 v / 4.35 v L 500m A x 1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 / 8.7 v L 1000m A x 1 500m A x2 H 1500m A x 1 800m A x 2USB Излез : 5v2100m AПолначот Карактеристики : 1...

Tectra 3шт NB-11L NB 11L, батерия + USB двойно зарядно устройство за Canon PowerShot A2300 IS A2600 A4000 IS ELPH 110 HS ELPH 150 HSIXUS 155
 • Новинка

Tectra 3шт NB-11L NB 11L, батерия + USB двойно зарядно устройство за Canon PowerShot A2300 IS A2600 A4000 IS ELPH 110 HS ELPH 150 HSIXUS 155

30.22 BGN 27.00

Tectra 3 PCS NB11 L NB 11 L Батеријата + USB Двојна Полнач за Canon Power Shot A2300 Е A2600 A4000 Е ELPH 110 ХС ELPH 150 ХС IXSX400 Е NB11 L 3.7 V 900m Ah / Liion Батерија за Canon Камерите Компатибилен со : Canon A2400 Е Канон A2500 Канон A2600Канон Е A3400Канон Е A3500Канон Е A4000Canon ELPH 110 ХСCanon ELPH 115 ХСCanon ELPH 130 ХСCanon ELPH 135 ХСCanon ELPH 140 ХСCanon ELPH 150 ХСCanon ELPH 320 ХСCanon ELPH 340 ХСКанон Е SX400Canon IXCanon IX?Canon IX?Canon IX?Canon IX?Canon IXХС Компатибилен со Канон Полнач на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 2 LD CB2 LF Пакет Вклучува : 3 x NB11 L Батерии1 x USB Полначот Dual1 x Полнење преку USB Кабел Батеријата Карактеристики : 1...

Акумулаторна батерия 12 бр. комплект 900mWh 1.6 V Volt AAA 3A NiZn Battery
 • Новинка

Акумулаторна батерия 12 бр. комплект 900mWh 1.6 V Volt AAA 3A NiZn Battery

40.13 BGN 30.00

НОВИ 12 КОМПЈУТЕРИ сет 1.6 v ААА 900 m Wh NiZn Полнење батерии со Висок Напојува од батерии со Висок 1.6 V мобилен напон (повисока од алкална, Ni Cd и Ni MH Батерии) Екстрависок капацитет 900m Wh NiZN полнење батерии со Висок тековната празнење способност Пониски самопразнење поради 50% повисока енергетска густина од стандардните Ni MH акумулатори Подобри перформанси од стандардните Ni MH батерија батерии Траат многу подолго од стандардните акумулатори ја дополните до 1000 пати Еколошки батерија : 0% жива, 0% олово, 0% кадмиумот се Користи Цинк во местото на токсични кадмиум Изврши и во ниските температури Погоден за температури помеѓу 20°C до +65°CPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

2 бр. / лот Etinesan 1.5 V 3000mAh литиево-полимерна литиева акумулаторна батерия C Size Battery, c li-ion Battery with USB charging cable
 • Новинка

2 бр. / лот Etinesan 1.5 V 3000mAh литиево-полимерна литиева акумулаторна батерия C Size Battery, c li-ion Battery with USB charging cable

47.98 BGN 35.00

Опис на производот Пакување : 2 buc batterey+ 1 buc USB ЛИНИЈА (U2) ВНИМАНИЕ : Ова Etinesan батеријата Само може да биде обвинет од страна Микро USBкабел.Други полначот може да не се наплаќаат,ве молиме да знаат дека се! Производ модел : УЛ2 lipo USB батерија на Електрична core тип : Висок квалитет На+ одделение литиум полимер батерија Батеријата : Помала или еднаква на 3000 пати Номинален напон : 1.5 V Номинална капацитет : 3000m Ah Номинална енергија : 4.625 пот Оценет излезен напон : 1.5 V Номинална влезниот : USB Mi Cro текст / 5 V Максимална излезна струја : Помалку од 2 A Максимална текст на струјата : Помалку од 500m A Задолжен за ограничување напон : 4.25 V Целосно наполнета време : околу 3 часа Школка материјал : Висок квалитет на оган ABS пластика школка + бакар electrode Стандардна боја : Црна, Зелена Производ големина : X 25мм 49mm Производ тежина : Околу 31g LED на батерија ќе го исклучи кога целосно наполнета! Висок квалитет На+ одделение liполимер батерија Висок квалитет на оган ABS пластика школка + бакар electrode Recyling за многу пати,живот до 3000 пати за полнење...

4шт неутрална 3.7 v 14500 литиева батерия 1200mah акумулаторна 14500 литиево-йонна батерия Безплатна доставка
 • Новинка

4шт неутрална 3.7 v 14500 литиева батерия 1200mah акумулаторна 14500 литиево-йонна батерия Безплатна доставка

23.46 BGN 22.00

Објектот спецификите 4 Pcs Неутрален 3.7 v 14500 Литиум Батерија 1200mah Батерија 14500 Liion Батерија FreeshippingБренд Име : King WeiМодел : 14500Тип : LiIon БатеријаМарк Капацитет : 1200mahНоминалниот Напон : 3.7 vБоја : СинаТежина : 17gБатерија : ДаБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 50mm 14mm x (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : ДаПакување : 4pcsУпотреба : Светло Ласерски пенКарактеристикиБезбеден и еколошки.100% Сосема Нов и Висок квалитет.14500 батерија liion литиум батерија.Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.Фото ШоуДруги PruductПревозотКина / Шведска / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 неделиDHL : (www.dhl.com) 27 работен денEMS : (www.ems.com.cn) 715 работен денПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 27 работен денУслови и СостојбаНема враќање, размена на само...

4шт 2000mAh PS-BLS5 BLS-5 BLS5 BLS-50 BLS50 батерия + USB двойно зарядно устройство за Olympus E-PL7, E-ФПЧ2, OM-D E-M10, E-M10 II, Stylus1
 • Новинка

4шт 2000mAh PS-BLS5 BLS-5 BLS5 BLS-50 BLS50 батерия + USB двойно зарядно устройство за Olympus E-PL7, E-ФПЧ2, OM-D E-M10, E-M10 II, Stylus1

51.01 BGN 42.00

Компатибилни Модели : PEN EPL2, EPL2, PEN EPL5, EPL5, PEN EPM2, EPM2, Перо 1, 1, Перо 1s, 1s, OMD EM10, EM10 Пакетот вклучува : 4x PSBLS5 Батерии 1 X Двојна USB Полнач за батерии 1 X USB Полнење Кабел 1x Упатство Функција : 1...

Makit 14.4 vB, 3000mAh, Li-ion, BL1430, BL1415, 194066-1, 194065-3,JT6226,LGG1230,LGG1430, MAK1430Li, MET1821
 • Новинка

Makit 14.4 vB, 3000mAh, Li-ion, BL1430, BL1415, 194066-1, 194065-3,JT6226,LGG1230,LGG1430, MAK1430Li, MET1821

60.32 BGN 55.00

Makita 14.4 VBОдговара Makita Алатки : BHP440 RFE,BDF440 RFE,BTW250 RFE,BTD133 RFE.BTD130 FRFE,BTD135 RHE,BTS130 RFE,BGA450 RFE,BDF444 RFE,BDF444 Z ,BHP444 RFE,BHP444 Z,BDA341 RFE,BHP343,BDF343,BDF343 RHE,BDF446,BTD130 FZ,BTD132 RFE,BTD132 Z,BTS130 Z,BFR540 RFE,BFS450 RFE,BCL140 Z,BHR162 Z,BHP442 Z,BML145,BTP130 Z,BTW250 Z,BUB142 Z,BML184 Makita DC18 RA / DC18 RC / DC18 SC ПолначЗаменете Makita оригинална батерија : BL1430,BL1415,1940661,1940653,JT6226,LGG1230,LGG1430,MAK1430 Li,MET1821Напон : 14.4 VКлетка : LiionКапацитет : Ах 3.0

Dste LP-E12 акумулаторна батерия + пътуване и зарядно устройство за Canon M 100D Kiss X7 Бунтовник SL1 EOS M10 DSLR фотоапарат
 • Новинка

Dste LP-E12 акумулаторна батерия + пътуване и зарядно устройство за Canon M 100D Kiss X7 Бунтовник SL1 EOS M10 DSLR фотоапарат

BGN 19.18

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : DSTE Бренд Нова Батерија ЛПE12 x 1DSTE Бренд НИ Plug Патување за Полнење x 1Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 16.6 Wh / 2300 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мрИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Canon : EOS MEOS 100 DEOS Бакнеж X7EOS Бунтовнички SL1EOS M10

Безплатна доставка 3.7 в, 6000 mah (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча 8 инча 9 инча 3373148
 • Новинка

Безплатна доставка 3.7 в, 6000 mah (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча 8 инча 9 инча 3373148

21.97 BGN 18.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...