100 бр. / лот оригинален 3000mAh за LG HG2 батерии 3.7 v 20A 18650 литиево-йонна батерия захранване за електронни цигари

100 бр. / лот оригинален 3000mAh за LG HG2 батерии 3.7 v 20A 18650 литиево-йонна батерия захранване за електронни цигари

BGN 895.00
-20 %
BGN 1119.22

Брой продукти


+ Опис -
Модел : 18650
Бренд Име : За LG
Тип : Li-Ion Батерија
Реалниот Капацитет : 3000mah
Нормален Напон : 3.7 v
Боја : Кафена
Струја : 20 A
Тежина : 46g
Батерија Пати : До 1000 пати
Големина : 65mm x 18mm (Дијаметар)
Место на Потекло : Кина (Копно)
Is_ Прилагоди : Да
Употреба : Светилка,Headlamp,Ласерски Пен,Електричен Велосипед,E-Цигари Итн.
Безбеден и еколошки.
100% Сосема нов и висок квалитет.
18650 батерија li-ion литиум батерија.
+ Повратни информации -
>>>>>Ако имате било какви проблеми или прашања во врска со вашата трансакција.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор.
Негативни повратни информации не се реши нешто,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
>>>>>>Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават добар 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
Кој може да ни помогне да им служи на клиентите подобро и подобро.
+ Производ шоу -
pls забелешка : прочитате пред цел .
1. обично превозот треба 30-60 работни дена ,некои времиња ќе се одложи ,кои имаат потреба од 90 дена .
2.ние не може да понуди ниска потоа 60 дена отвори спорови ,ако 60 дена ќе не прими , ние ќе рефундирање на или препратете .
3.во рок од 60 дена, отворете спорови купувачот ,pls не купувам тоа ,ви благодариме .
4. Кина/Шведска Пост : (www.17track.net) 2-7 недели
DHL : (www.dhl.com) 2-7 работен ден
ПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 2-7 работи da y
FEDEX : ( www.fedex.com ) 2-7 работен ден


Подробности

Номер На Модела:
18650
Тип Набиране:
Само Батерии
Подмяна На Батерията:
ДА
търговска марка:
kingwei
Номер На Батерията:
100 бр.
Тип:
Литиево-Йонна
Номинална Мощност:
3000MAH
Размер:
18650
Напрежение:
3.7v
оригинал:
Батерия Оригинал 100%
Тип На Батерията:
Литиево-йонна батерия
Тегло:
46g
МОДЕЛ НА БАТЕРИЯТА :
LGHG2
Акумулаторна Времена:
До 1000 пъти
текущата:
20А
Приложими продукти:
Електрически Велосипед, Електронна Цигара
Място на произход на стоките:
Корея
Размер:
65mm x 18mm (Diameter)

Избор на купувачи

Makit 14.4 vB, 3000mAh, Li-ion, BL1430, BL1415, 194066-1, 194065-3,JT6226,LGG1230,LGG1430, MAK1430Li, MET1821
 • Новинка

Makit 14.4 vB, 3000mAh, Li-ion, BL1430, BL1415, 194066-1, 194065-3,JT6226,LGG1230,LGG1430, MAK1430Li, MET1821

60.32 BGN 55.00

Makita 14.4 VBОдговара Makita Алатки : BHP440 RFE,BDF440 RFE,BTW250 RFE,BTD133 RFE.BTD130 FRFE,BTD135 RHE,BTS130 RFE,BGA450 RFE,BDF444 RFE,BDF444 Z ,BHP444 RFE,BHP444 Z,BDA341 RFE,BHP343,BDF343,BDF343 RHE,BDF446,BTD130 FZ,BTD132 RFE,BTD132 Z,BTS130 Z,BFR540 RFE,BFS450 RFE,BCL140 Z,BHR162 Z,BHP442 Z,BML145,BTP130 Z,BTW250 Z,BUB142 Z,BML184 Makita DC18 RA / DC18 RC / DC18 SC ПолначЗаменете Makita оригинална батерија : BL1430,BL1415,1940661,1940653,JT6226,LGG1230,LGG1430,MAK1430 Li,MET1821Напон : 14.4 VКлетка : LiionКапацитет : Ах 3.0

(5 бр./лот)полимерна литиево-йонна батерия 3.7 В, 401230 120 mah може да бъде конфигуриран на Едро CE FCC ROHS информационния лист за безопасност сертифициране на качеството
 • Новинка

(5 бр./лот)полимерна литиево-йонна батерия 3.7 В, 401230 120 mah може да бъде конфигуриран на Едро CE FCC ROHS информационния лист за безопасност сертифициране на качеството

18.88 BGN 14.00

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Компанијата е посветена на производство на сите батерии се сосема нов степен, со полн капацитет, ниска внатрешна отпорност, постои голем број на Б производи сега на пазарот, низок капацитет на батеријата дела како висок капацитет батерии за продажба, про ве Молиме да обрнете внимание.Нашиот приоритет пратки испрскаат дворови батеријата, не спреј инвентар кодови, стандардната превозот не е за Кодирање, Кодирање, Кодирање не влијае на квалитетот.120m Ah 3.7 V литиум полимер батерија со заштита одбор побезбедноМодел : SD401230Производ Димензии : Ширина Дебелина Должина 4x12x22 / 30ммБатерии Капацитет : 120m AhНоминалниот Напон : 3.7 VПолнење на струјата : Стандард задолжен : 0.2 C; Брзо Полнење : 0.5 CСтандард полнење метод : 0.2 C CC (константна струја) задолжен да 4.25 V, тогаш CV (константен напон 4.2 V) полнење до полнење тековната 0.05 CМаксимално полнење на струјата : 0.5 CПостојано испуштање струја : 0.5 CМаксимална испуштање струја : 1 CИспуштање на критичниот напон : 2.75 VИспуштање температура : 20 целзиусови степени ~ +60 целзиусови степениВреме на полнење : 12hrs (стандард); 3hrs (брзо)Полнење и празнење пати : повеќе од 500 патиАвтопразнење : помалку од 400u AЗаштита одбор параметриАктуелни : 1.5 АОграничување на заштита : 2 ~ 3АOvercharge граница притисок : 4.2 + / V 0.05Надиспуштање на притисокот лимит : 2.9 + / V 0.10* Поради прекумерно испуштање заштита одбор граница притисок се мери капацитетот е малку помал од номиналниот капацитет на батериите.Други технички параметри на спецификација на производот ќе преовладува.Батеријата со заштита на одборот, за да се спречи преку полнење со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој и други функции.Овој производ е главно се користи во Bluetooth слушалки, паметни часовници, рачни часовници, мобилни телефони, Таблет КОМПЈУТЕР (во СРЕДИНАТА), PDA, мобилни резервната моќност, MP3, MP4, мобилни звучници, Bluetooth звучници, засилувачи, системи за навигација (GPS), tachograph, мобилни телефони, играчки и други електронски уреди.Повеќе модели, големината и капацитетот, добредојдовте прилагодено (MOQ и други детали, ве молиме да контактирате со услуга).Чување : За да се обезбеди дека капацитетот на батеријата за да се одржува нивото препорачува батерии и батеријата пакети во 20 ~ 35 целзиусови степени, ниска влажност, без корозивни гас услови на чувањеИзбегнувајте чување батерии при високи температури или висока влажност, инаку тоа ќе доведе до истекување на батеријата, рѓа, а помал капацитет.може да доведе до долгорочна чување батерии и капацитетот на батеријата се намалува, и бара 13 полнење / празнење циклуси, со цел да се постигне максимална празнење капацитет.Три месеци по ставање на батеријата потреби полнење и празнење циклус време.

Нов прием на 12шт AAA до AA размер клетъчна батерия конвертор адаптер адаптер батерии притежателя пластмасова кутия превключва на едро -39
 • Новинка

Нов прием на 12шт AAA до AA размер клетъчна батерия конвертор адаптер адаптер батерии притежателя пластмасова кутия превключва на едро -39

8.00 BGN 5.00

Нови Пристигнување 12pcs ААА на АА Големина Мобилен Батеријата Конвертор Адаптер Адаптер Батерии Носителот Пластични Случај Switcher трговија на ГолемоФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетПарична казна изработка на мирување спецификација, 1x AAA батеријата може да го замени АА батерија за употребаААА на АА Батерија Носител е gadget да се задржи блиску на дофат на раката, дома, во канцеларија, во кампот, итнБоја : ПроѕирнаМатеријал : ПластикаГолемина : Прибл...

2 бр. / лот Etinesan 1.5 V 3000mAh литиево-полимерна литиева акумулаторна батерия C Size Battery, c li-ion Battery with USB charging cable
 • Новинка

2 бр. / лот Etinesan 1.5 V 3000mAh литиево-полимерна литиева акумулаторна батерия C Size Battery, c li-ion Battery with USB charging cable

47.98 BGN 35.00

Опис на производот Пакување : 2 buc batterey+ 1 buc USB ЛИНИЈА (U2) ВНИМАНИЕ : Ова Etinesan батеријата Само може да биде обвинет од страна Микро USBкабел.Други полначот може да не се наплаќаат,ве молиме да знаат дека се! Производ модел : УЛ2 lipo USB батерија на Електрична core тип : Висок квалитет На+ одделение литиум полимер батерија Батеријата : Помала или еднаква на 3000 пати Номинален напон : 1.5 V Номинална капацитет : 3000m Ah Номинална енергија : 4.625 пот Оценет излезен напон : 1.5 V Номинална влезниот : USB Mi Cro текст / 5 V Максимална излезна струја : Помалку од 2 A Максимална текст на струјата : Помалку од 500m A Задолжен за ограничување напон : 4.25 V Целосно наполнета време : околу 3 часа Школка материјал : Висок квалитет на оган ABS пластика школка + бакар electrode Стандардна боја : Црна, Зелена Производ големина : X 25мм 49mm Производ тежина : Околу 31g LED на батерија ќе го исклучи кога целосно наполнета! Висок квалитет На+ одделение liполимер батерија Висок квалитет на оган ABS пластика школка + бакар electrode Recyling за многу пати,живот до 3000 пати за полнење...

(безплатна доставка)полимерна литиево-йонна батерия 3.7 V 6050105 може да бъде конфигуриран на Едро CE FCC ROHS информационния лист за безопасност сертифициране на качество?
 • Новинка

(безплатна доставка)полимерна литиево-йонна батерия 3.7 V 6050105 може да бъде конфигуриран на Едро CE FCC ROHS информационния лист за безопасност сертифициране на качество?

22.08 BGN 15.00

Компанијата е посветена на производство на сите батерии се сосема нов степен, со полн капацитет, ниска внатрешна отпорност, постои голем број на Б производи сега на пазарот, низок капацитет на батеријата дела како висок капацитет батерии за продажба, про ве Молиме да обрнете внимание.Нашиот приоритет пратки испрскаат дворови батеријата, не спреј инвентар кодови, стандардната превозот не е за Кодирање, Кодирање, Кодирање не влијае на квалитетот.4000m Ah 3.7 V литиум полимер батерија со заштита одбор побезбедноМодел : SD6050105Производ Димензии : Ширина Дебелина Должина 6x50x105mmБатерии Капацитет : 4000m AhНоминалниот Напон : 3.7 VПолнење на струјата : Стандард задолжен : 0.2 C; Брзо Полнење : 0.5 CСтандард полнење метод : 0.2 C CC (константна струја) задолжен да 4.25 V, тогаш CV (константен напон 4.2 V) полнење до полнење тековната 0.05 CМаксимално полнење на струјата : 0.5 CПостојано испуштање струја : 0.5 CМаксимална испуштање струја : 1 CИспуштање на критичниот напон : 2.75 VИспуштање температура : 20 целзиусови степени ~ +60 целзиусови степениВреме на полнење : 12hrs (стандард); 3hrs (брзо)Полнење и празнење пати : повеќе од 500 патиАвтопразнење : помалку од 400u AЗаштита одбор параметриАктуелни : 1.5 АОграничување на заштита : 2 ~ 3АOvercharge граница притисок : 4.2 + / V 0.05Надиспуштање на притисокот лимит : 2.9 + / V 0.10* Поради прекумерно испуштање заштита одбор граница притисок се мери капацитетот е малку помал од номиналниот капацитет на батериите.Други технички параметри на спецификација на производот ќе преовладува.Батеријата со заштита на одборот, за да се спречи преку полнење со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој и други функции.Овој производ е главно се користи во Bluetooth слушалки, паметни часовници, рачни часовници, мобилни телефони, Таблет КОМПЈУТЕР (во СРЕДИНАТА), PDA, мобилни резервната моќност, MP3, MP4, мобилни звучници, Bluetooth звучници, засилувачи, системи за навигација (GPS), tachograph, мобилни телефони, играчки и други електронски уреди.Повеќе модели, големината и капацитетот, добредојдовте прилагодено (MOQ и други детали, ве молиме да контактирате со услуга).Чување : За да се обезбеди дека капацитетот на батеријата за да се одржува нивото препорачува батерии и батеријата пакети во 20 ~ 35 целзиусови степени, ниска влажност, без корозивни гас услови на чувањеИзбегнувајте чување батерии при високи температури или висока влажност, инаку тоа ќе доведе до истекување на батеријата, рѓа, а помал капацитет.може да доведе до долгорочна чување батерии и капацитетот на батеријата се намалува, и бара 13 полнење / празнење циклуси, со цел да се постигне максимална празнење капацитет.Три месеци по ставање на батеријата потреби полнење и празнење циклус време.

10 бр./лот Wama CR2032 3V Button Coin Cell Batteries BR2032 DL2032 2032 литиева часовници автомобили дистанционно батерия
 • Новинка

10 бр./лот Wama CR2032 3V Button Coin Cell Batteries BR2032 DL2032 2032 литиева часовници автомобили дистанционно батерия

5.74 BGN 4.00

10pcs / многу Wama CR2032 3 V Копчето Мобилен Монета Батерии BR2032 DL2032 до 2032 Литиум Види Автомобил Далечински БатеријатаИсто така, може да биде познат како : CR2032 BR2032 DL2032 SBT15 EA2032 C ECR2032 L14 L2032 CR до 2032Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца.Модел : CR2032Напон : 3 VКапацитет : 210m AhПакет : најголемиот Дел пак, 5pcs / картичка.Сертификација : SGS,CE,ROHS,Тоа не Hg и Cd,OEM наредби се добредојдени, ние може да се направи вашето лого и картичка дизајн.Литиум копчето мобилен батеријата, 3 V номинален напон, донесува Јапонијаувезени hightech нерѓосувачки челик материјали за да се произведе дека секое парче на клетка има следниве предности : мазна празнење крива, висок капацитет, долго чување време, се применува на широк спектар температура и одлично истекување отпор.Цел : Види, компјутер, калкулатор, IC картички, електрични копче и други електрични производиГаранција : 3 година гаранција за квалитет Пакет се Вклучени : 10 парчиња на CR2032 3 V Батерии.Повратните информации1...

3x Power Tool Battery For MAKITA 7033 7002 7000 632003-2 191679-9 192532-2 Акумулаторна бормашина инструментална батерия 7.2 V 1500mAh NI-CD
 • Новинка

3x Power Tool Battery For MAKITA 7033 7002 7000 632003-2 191679-9 192532-2 Акумулаторна бормашина инструментална батерия 7.2 V 1500mAh NI-CD

95.98 BGN 90.00

3x Моќ Алатка Батеријата За MAKITA 7033 7002 7000 6320032 1916799 1925322 Cordless Вежба алатка Батеријата 7.2 V 1.5 Ах NICD Спецификација : Батерија Тип : NiCD Батеријата Volt : 7.2 V Батерија Капацитет : 1500m Ah / 1.5 АХ Боја : Црна Гаранција : 1 Година Што оваа Власт Алатка Замени ОЕМ P / N За : За MAKITA 7000, 7002, 7033, 1916799, 1925322, 1926954, 6320024, 6320032 Она што оваа Власт Алатка Компатибилни Модели За : За MAKITA 7.2 V Cordless Ударна Моќ Алатка 3700 D, 3700 DW, 4071 D, 4073 D, 4307 D, 4307 DW, 4770 D, 6002 D, 6002 DW, 6002 DWK, 6010 D, 6010 DL, 6010 DW, 6010 DWK, 6012 D, 6012 DL, 6012 DW, 6012 DWK, 6015 DWE, 6015 DWK, 6016 DW, 6017 DWBE, 6017 DWE, 6018 D, 6018 DWBE, 6018 DWE, 6019 D, 6019 DW, 6019 DWBE, 6019 DWE, 6019 DWLE, 6022 DW, 6071 DW, 6071 DWK, 6072 DL, 6072 DW, 6072 DWK, 6073 D, 6073 DW, 6075 D, 6075 DW, 6172 D, 6172 DW, 6710 D, 6710 DW, 6912 D, 6912 DW, 9035 D, 9035 DW, 9200 D, 9500 D, 9500 DW, DA3000 D, DA3000 DW, DA301 D, DA301 DW, DA302 D, DA302 DW, DA302 DWB, ML700(Светло), ML701, ML702, UH1070 DW, UH3000 D, UH3000 DW, UH3070 DW, UM1000 D, UM1200 DW, UM1270 DW Пакување Содржина : 3 x 7.2 7.2 V Volt NiCd 1500m Ah од 1,5 Ah Батерија за MAKITA 7000 6320024 4073 D 6019 DWLE ML702 ЗАБЕЛЕШКА : 1...

shenzhen technology 375081 2000MAH 3.7 v литиево-полимерна батерия 3 7 v volt li po ion lipo акумулаторна батерия за таблет PC
 • Новинка

shenzhen technology 375081 2000MAH 3.7 v литиево-полимерна батерия 3 7 v volt li po ion lipo акумулаторна батерия за таблет PC

48.00 BGN 24.00

Повеќе За Производот15 усд / ЦенаЦенаСАД $ 30 / ЦенаСАД $ 19.53 / ЦенаСАД $ 34.59 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 28.08 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 32.42 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 62.81 / ЦенаСАД $ 38.93 / ЦенаСАД $ 25.91 / ЦенаСАД $ 23.74 / ЦенаСАД $ 25.91 / ЦенаСАД $ 17.36 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 24.82 / ЦенаДобредојдовте На Нашата ПродавницаАко ви треба ве молиме цел,ви Благодариме!Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купи,се надеваме дека може да се разбере,ви Благодариме!1...

LiitoKala Lii-100 зарядно+Хонг конг LiitoKala Lii-34A 18650 3400mah акумулаторна батерия за фенерче, разряд 4-5A
 • Новинка

LiitoKala Lii-100 зарядно+Хонг конг LiitoKala Lii-34A 18650 3400mah акумулаторна батерия за фенерче, разряд 4-5A

17.38 BGN 15.00

1 Батеријата Објект спецификите :(1pcs)Бренд Име : Liiito Kala (Изграденаво Panasonic батеријата) Модел : Lii34 A (За NCR18650 B)Тип : LiIon 18650Номиналниот Капацитет : 34 00mah (33003400mah)Номиналниот Напон : 3.7 VТежина : 46 g ±1gБатерија : ДаБатерија Пати : До 500 пативнатрешна отпорност : ≤ 40 mΩОграничен Полнење Напон : 4.2 vРаботен Напон : 2.754.2 VГолемина : 65 .5 mm x 18 .5 mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина, Хонгконг2.Полначот Објект спецификите:(1pcs)Главни Карактеристики : USB излез функција : Изграден со 5 V / 1000m Ah излезФлексибилни големина : Еден слот за полнење и управување на системот, Микро USB DC 5 V текст порта, преносни да го носат околу500m Ah, 1000m Ah полнење тековната за изборCC / CV полнење режим важи и за батеријата да се одржи постојан прилив и заштита на батеријата и на корисниците безбедностLED индикатори екранот на статусот на полнење 25pct 50pct 75pct 100pctКога ќе наполните Li Fe PO4 или 3.85 V батерија, мора да се поправи полнење режим : ги Идентификува 1.2 V NiМЗ / 3.7 V Liion батеријата автоматскии одберете рачно за 3.85 V батерија Liion и Li Fe PO4 батеријатаRefresh функција за 0 V батеријатаЗаштита : надбесплатно, надиспуштање, обратна поларитетот, краток спој заштитаИдентификување на мртвите или лоши батерииПараметри : Постојано полни со cutoff тековната помалку од 100m AhИзлезен напон : 1000m Ah и излезен напон е 4.75 5.25 VКритичниот напон за излез : 3.0 + / 0.1 VРежим на струја : Не повеќе од 15m AhИзлезна струја : 500m Ah / 1000m AhПредупредува : 1...

SAMSUNG Samsung оригинални сменяеми батерия EB-BG950ABE за Samsung GALAXY S8 G9508 G9500 G950U SM-G9508 SM-G G Project Dream 3000mAh
 • Новинка

SAMSUNG Samsung оригинални сменяеми батерия EB-BG950ABE за Samsung GALAXY S8 G9508 G9500 G950U SM-G9508 SM-G G Project Dream 3000mAh

14.21 BGN 13.00

Батеријата Бренд : SamsungБатерија Тип : ИОBG950 ABEКапацитетот на батеријата : 3000m AhНапон лимит : 4.4 VКомпатибилен со : Samsung GALAXY S8 G9508 G9500 G950 U СМG9508 СМG G Проектот СонБатеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакетВажно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

Lion Power 3S Lipo Батерия 11.1 11.1 V V 5200MAH 30C MAX 35C LiPo RC Battery For Rc Helicopter Car Boat 3S Lipo 11.1
 • Новинка

Lion Power 3S Lipo Батерия 11.1 11.1 V V 5200MAH 30C MAX 35C LiPo RC Battery For Rc Helicopter Car Boat 3S Lipo 11.1

BGN 61.41

Descrition 100% Сосема Нов Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 30 C, забрзано го оценувате 60 C, ставањето на оваа батерија меѓу најмоќните LiPo батерија пакети во својата класа! Тој нуди одличен спој на тежина, моќ и перформанси...

8шт размер 502025 3.7 V 210mah литиево полимерна батерия с защитна цена за MP3 MP4, MP5 GPS цифрови продукти Безплатна доставка
 • Новинка

8шт размер 502025 3.7 V 210mah литиево полимерна батерия с защитна цена за MP3 MP4, MP5 GPS цифрови продукти Безплатна доставка

27.18 BGN 20.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm (H)*20 mm (W)*25 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 210 m AhМодел : 502025Капацитет : 210 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 25 MM 20 MM ширина дебелина 5 MM

DSTE 2 елемента VW-VBN260 акумулаторна батерия за Panasonic TM900 SD800 HS900 SD900 цифров фотоапарат
 • Новинка

DSTE 2 елемента VW-VBN260 акумулаторна батерия за Panasonic TM900 SD800 HS900 SD900 цифров фотоапарат

BGN 44.78

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија "ФОЛКСВАГЕН" VBN260Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 21.5 Wh / 2900 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Panasonic : TM900SD800HS900SD900HDCX800РКX900РКX900 MРКX910РКX920РКX920 MПревозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

4шт оригинал LiitoKala Lii-26A 18650 акумулаторна батерия 2600mAh 3.7 v литиево-йонна батерия за Samsung 18650 2600JM
 • Новинка

4шт оригинал LiitoKala Lii-26A 18650 акумулаторна батерия 2600mAh 3.7 v литиево-йонна батерия за Samsung 18650 2600JM

21.23 BGN 18.00

1 Батеријата item & #65306; & #65288; 1 unids & #65289;Marca : Liiito Kala & #65288; Incorporado En la batería де Samsung y #65289;modelo : Lii26 A (Став 2600 JM)tipo : LiIon 18650Capacidad Номинална : 2600 mah & #65288; 25002600 mah & #65289;Voltaje Номинална : 3.7 Vpeso : 45g±1gBatería recargable : SíÉpocas recargables : hasta 500 vecesresistencia interna : ≤50mΩVoltaje де Carga limitada : 4.2 vVoltaje де funcionamiento : 2.754.2 Vtamaño : 65.5 mm x 18.5 mm (Diámetro)lugar де Origen : Кина де Хонг КонгLista де embalaje & #65306;4 Lii26 A Liito Kala 18650 2600 mah batería Recargable418650 де embalaje caja de боја Hermoso1 numero де seguimiento.& #65288; 100% Оригинални Хонгконг Liito Kala Marca & #65289;características y #65306;seguro y respetuoso del medio ambiente.100% Liito Kala Nuevo y де Алта calidad.18650 batería де litio del liion recargable.conveniente para el indicador del ласерски, ла linterna де ла antorcha y otros productos electrónicos.гратис & #65306;Кина / Suecia / HK / ел de Poste Singapur : (www.17track.net) 27 semanasDHL : (www.dhl.com) 27 días de trabajoЕЛ CCSME : (www.ems.com.cn) 715 días de trabajoПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 27 días de trabajotérminos y Condiciones y #65306;не сено devolución, intercambio solamente...