Оригинален нов оптичен лазерен пикап SF-HD88 SF-HD88CPH за Volkswagen Mondeo DVD Navi RNS510 M5

Оригинален нов оптичен лазерен пикап SF-HD88 SF-HD88CPH за Volkswagen Mondeo DVD Navi RNS510 M5

BGN 42.69

Брой продукти

Оригинални Нови SF-HD88 SF-HD88 CPH Оптички Ласерски Пикап за "Фолксваген" Mondeo DVD Navi RNS510 М5


Подробности

специални характеристики:
CD-плейър, FM-радиоприемник, CD-RW, Радио тунер
Размер На Дисплея:
6.5
Passat CC-Годината на производство:
2010,2012,2009,2011
Размер На Елемента:
7X8X7
Разделителна способност:
800
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Цвят:
Бял
Формат На Цифрови Носители:
Видео, CD, cd-диск
Името На Модела:
SF-HD88
Изходна Мощност:
45 W
Размер На Инсталация:
1 Din
На езика на osd:
Английски
Модел На Volkswagen:
Passat CC
Капацитет На Паметта На Компютъра:
1
Напрежение:
12V
търговска марка:
източник jupoco
Тегло На Продукта:
0.5kg
Вид На Материала:
Метални

Избор на купувачи

Автомобилен USB адаптер MP3 аудио интерфейс SD, AUX, USB кабел за данни свързване на виртуални CD чейнджър за Honda Pilot Fit CRV Civic за Acura CSX
 • Новинка

Автомобилен USB адаптер MP3 аудио интерфейс SD, AUX, USB кабел за данни свързване на виртуални CD чейнджър за Honda Pilot Fit CRV Civic за Acura CSX

47.82 BGN 35.00

Опис Автомобил MP3 Интерфејс ( CMI ) е дигитална виртуелен CD промени, кои лесно може да се инсталира и користи...

Водоустойчив морската стерео Bluetooth аудио Радио мотоциклет звукова система ATV UTV Mp3 плеър+ 4 инча морски динамика+радиоантенна
 • Новинка

Водоустойчив морската стерео Bluetooth аудио Радио мотоциклет звукова система ATV UTV Mp3 плеър+ 4 инча морски динамика+радиоантенна

443.73 BGN 226.00

end Isv Module Wrap8060Водоотпорен Морски Стерео Bluetooth Аудио Радио Мотоцикл Звучен Систем АТВ UTV Mp3 Плеер+ 4inch морски Звучници+ Радио АнтенаПоставете Пакет Содржина : Headunit x 1 PCS+ Водоотпорен Звучници х 2 Pairs+ Радио Антена x 1 PCSВовед : Овој мал водоотпорен стерео е одлична за апликации каде што ограничениот простор е достапен...

Автомобилен Bluetooth FM MP3 плейър предавател безжичен модулатор хендсфри автомобилен комплект LCD дисплей USB зарядно за телефон
 • Новинка

Автомобилен Bluetooth FM MP3 плейър предавател безжичен модулатор хендсфри автомобилен комплект LCD дисплей USB зарядно за телефон

16.90 BGN 13.00

Овој производ е синозаб автомобил полнач mp3 плеер за возилото Приспособувањето на професионални одделение високи перформанси на bluetooth модул, изграденаво mp3 декодерот чип направи способни за играње на музички датотеки во у диск, отпуштање во автомобил стерео преку wifi...

1pc SEEYULE Car Wireless Bluetooth Hands-free Phone Call Player предавател FM модулатор автомобили на музика на Mp3 плеър, USB зарядно за телефон
 • Новинка

1pc SEEYULE Car Wireless Bluetooth Hands-free Phone Call Player предавател FM модулатор автомобили на музика на Mp3 плеър, USB зарядно за телефон

30.88 BGN 26.00

1pc SEEYULE Автомобил Безжична Bluetooth Handsfree Телефонски Повик Плеер FM Предавателот Modulator Автомобил Музика Mp3 Плеер преку USB полнач за телефон Автомобил Mp3 player, Bluetooth приемникот и на говорникот и Handsfree телефонски повик Карактеристики : Почитувани Купувачот, ве Молиме да се прилагоди на играчот FM фреквенција исто како на вашиот автомобил FM фреквенција пред употреба...

3,5 мм в колата безжичен предавател FM Радио адаптер за iPhone, ipod, Samsung Galaxsy S4 S3, HTC One M7
 • Новинка

3,5 мм в колата безжичен предавател FM Радио адаптер за iPhone, ipod, Samsung Galaxsy S4 S3, HTC One M7

BGN 6.38

3.5 mm Во автомобил Безжични FM Предавател Радио Адаптер за i Phone, ipod Samsung Galaxsy S4 S3, HTC One M7 Автомобил запалка приклучок за i Phone 4 и 4s 5 5s 6 Плус / Samsung / LG / SmartphonesСина LCD Дисплеј сет за во Автомобил MP3 ПлеерПоддршка за USB, SD MMC UДиск FM предавателотБезжични FM Modulator Радио АдаптерДигитални Автомобил стерео mp3 плеер Со Далечински УправувачАвтомобил Аудио Плеер со Аудио КабелФабрика Директни Продажби Со Compesitive Цена & Висок Квалитет !До 2015 Најновите Пристигнување Топла Популарни во САД Russina ШпанијаБразилБесплатен Превозот во Светот Боја : FM TramsmitterСпецификации : 1...

Moonet Car CD adapter mp3 допълнителен 3,5 мм мобилен телефон AUX кабел за Honda 2.3 адаптер Odyssey Pilot Prelude S2000 Insight QX004
 • Новинка

Moonet Car CD adapter mp3 допълнителен 3,5 мм мобилен телефон AUX кабел за Honda 2.3 адаптер Odyssey Pilot Prelude S2000 Insight QX004

41.58 BGN 30.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ !!!!Внимание ! ! ! !Ве молиме бидете сигурни дека вашиот АВТОМОБИЛ Модел и ГОДИНА и двете се во описот,Не се работи со други модели на автомобили надвор од листата ! ! !Ако нема на вашиот автомобил, жал ми е, тоа може дане се сигурни да ги собере за вашиот автомобил.Ве молиме проверете јасно дека подолу информации.Па ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, јас ќе ви помогне да се потврдиfitment.Ви благодариме!Компатибилен со : Хонда 2.3Спогодба 19982002Граѓанскиот 19982005CRV 19992003Увид 20002003Одисеја 19992004Пилот 20032005Прелудиум 19982002S2000 20002004Acure CL 19992003ЕЛ 20012005MDX 20012004RSX(освен тип S)20022006TL 20002003Ве молиме имајте предвид дека не се компатибилни со Navi и DVD радио.Опис На ПроизводотВе молиме осигурете се дека конекторот пред да се одржи оваа целза Хонда 2.3 Адаптерза Акура CL 20002003, за Акура TL 19992003, за Акура MDX 20012004, за Спогодба 19982002, за Civi c 19992005,за CRV 19992004, за Одисеја 19992004, за Пилот 20032005, за Најава 19992001,S2000 20002003, Увид 20002003Универзална Компатибилност : Игра аудио од кој било телефон, таблета, i Pod, лаптоп или други медиумииграње уред на вашиот слушалки, HiFi или стерео во автомобил (одговара на стандарден 3.5 мм помошен пристаништа).Најдобар Квалитет на Звукот : Изграден со истиот степен на материјали како премиум брендови, слушалки...

9 инча 2 GB ram+32 GB ROM Android 6.0 Octa 8 Основната кола DVD плейър ForToyota универсален 2007-2013 GPS навигация стерео радио ГУМИТЕ
 • Новинка

9 инча 2 GB ram+32 GB ROM Android 6.0 Octa 8 Основната кола DVD плейър ForToyota универсален 2007-2013 GPS навигация стерео радио ГУМИТЕ

556.80 BGN 462.00

Оваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : Оваа единица ќе одговара за следниве автомобил модел : За Тојота Универзална 20072013 Важна Забелешка : ве молиме проверете ја вашата оригинална е радио за автомобил големина и изглед пред да се направи со цел понудата да се избегне грешка Опис : оперативен Систем : Android 6.0 (64bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција : MT3562 Octa Core, ARMCortexA53, 1.31.6 GHz RAM меморија : DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија : Octa Core 32 GB Menu(OSD) Јазици : руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, Норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни Карактеристики : 4 G SIM Поддршка + DVD + Navi + FM / AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB + ПОМОШЕН + Wi Fi + Огледало Линк Факултативна Acces s : DAB+ Тјунер; TPMS; DVR; OBD II; DTV Кутија(ДИГИТАЛНАT2 / MPEG4 / ISDBT); Rear Camera; Микрофон....

Android 6.0 Octa 8 Core 2GB RAM+32GB ROM авто DVD player за Jeep Compass 2017 GPS навигация стерео радио 4G SIM WiFi
 • Новинка

Android 6.0 Octa 8 Core 2GB RAM+32GB ROM авто DVD player за Jeep Compass 2017 GPS навигация стерео радио 4G SIM WiFi

620.80 BGN 515.00

Оваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : Оваа единица ќе одговара за следниве автомобил модел : За Jeep Compass 2017 Важна Забелешка : ве молиме проверете ја вашата оригинална е радио за автомобил големина и изглед пред да се направи со цел понудата да се избегне грешка Опис : оперативен Систем : Android 6.0 (64bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција : MT3562 Octa Core, ARMCortexA53, 1.31.6 GHz RAM меморија : DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија : Octa Core 32 GB Menu(OSD) Јазици : руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, Норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни Карактеристики : 4 G SIM Поддршка + DVD + Navi + FM / AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB + ПОМОШЕН + Wi Fi + Огледало Линк Факултативна Acces s : DAB+ Тјунер; TPMS; DVR; OBD II; DTV Кутија(ДИГИТАЛНАT2 / MPEG4 / ISDBT); Rear Camera; Микрофон....

Комплект за кола за MP3 плейър Безжична Bluetooth LCD предавател FM модулатор USB SD Remote
 • Новинка

Комплект за кола за MP3 плейър Безжична Bluetooth LCD предавател FM модулатор USB SD Remote

BGN 22.38

Големина на : MP3 Bluetooth Карактеристики : 1 Bluetooth handsfree зборува и FM радио функции2 Висок квалитет на звук со Г С P решение за ехо откажување и сузбивање на бучава3...

2017 Универсален автомобилен аудиоусилитель Bass RCA Level Remote Volume Control Knob LC-1 JUN19
 • Новинка

2017 Универсален автомобилен аудиоусилитель Bass RCA Level Remote Volume Control Knob LC-1 JUN19

7.12 BGN 6.00

Опис : Материјал : Пластични Боја : Црна Спецификација : Модел : LC1 Интерфејс : 2*РКА Излез 2*РКА Текст Вкупна Должина : 27.5 cm ( Прибл ) растојанието помеѓу монтажа дупки : 4.4 cm(Прибл) Fitment : Погоден за повеќето од автомобил...

Android 6.0 Octa Core 2GB RAM+32GB ROM 10.1-инчов кола DVD плейър за Mazda 6 2006-2015 Mazda6 GPS Navi Radio Стерео с DVD-скоростна
 • Новинка

Android 6.0 Octa Core 2GB RAM+32GB ROM 10.1-инчов кола DVD плейър за Mazda 6 2006-2015 Mazda6 GPS Navi Radio Стерео с DVD-скоростна

684.80 BGN 568.00

Оваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : Оваа единица ќе одговара за следниве автомобил модел : За Mazda 6 20062015 Важна Забелешка : ве молиме проверете ја вашата оригинална е радио за автомобил големина и изглед пред да се направи со цел понудата да се избегне грешка Опис : оперативен Систем : Android 6.0 (64bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција : MT3562 Octa Core, ARMCortexA53, 1.31.6 GHz RAM меморија : DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија : Octa Core 32 GB Menu(OSD) Јазици : руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, Норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни Карактеристики : 4 G SIM Поддршка + DVD + Navi + FM / AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB + ПОМОШЕН + Wi Fi + Огледало Линк Факултативна Acces s : DAB+ Тјунер; TPMS; DVR; OBD II; DTV Кутија(ДИГИТАЛНАT2 / MPEG4 / ISDBT); Rear Camera; Микрофон....

CD лента mp3 плейър автомобилна аудио касета адаптер конвертор 3,5 мм lphone android Ipod MP3 AUX CD Едро
 • Новинка

CD лента mp3 плейър автомобилна аудио касета адаптер конвертор 3,5 мм lphone android Ipod MP3 AUX CD Едро

3.18 BGN 3.00

опис на производот : На "лента промени" во согласност со вообичаен начин на ставање на снимката во вашиот автомобил лента снимач (касети)На "Лента Конвертор" на приложените аудио кабел во CD, MP3, MD, DVD, VCD и други аудио излезен уред, а потоа играат CD, MP3 или MD, автомобилот снимач на соодветно прилагодување, па ќе уживате во CD, MP3 плеер или MD прекрасна љубов песни во автомобилот!

Yatour адаптер за кола MP3 AUX SD, USB Music CD Changer 6+6pin CDC жак за Lexus GS300/400/430/450h RX300/330/350/400h Радио
 • Новинка

Yatour адаптер за кола MP3 AUX SD, USB Music CD Changer 6+6pin CDC жак за Lexus GS300/400/430/450h RX300/330/350/400h Радио

120.00 BGN 92.00

АВТОМОБИЛ ДИГИТАЛНА МУЗИКА на ЦД ПРОМЕНИ ПОМОШЕН MP3 SD USB CDC КОНЕКТОР ЗА Toyota, LexРадија Пред наддавање ,ве молиме потврдете го вашиот автомобил може да ја користи оваа CD промени !!!! АКО е Можно, ве молиме испратете ја сликата на вашиот автомобил е headunit (напред и назад),ние ќе се потврди тоа за вас !РАБОТИ СО СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА : ЦЕНА $10 ЗА ДОДАТНИ ВКЛУЧИТЕ КАБЕЛОТ Опис Автомобил Дигитални на ЦД Промени У СБ SD MP3 Интерфејс е полно опремен решение за да се поврзете, игра и контрола MP3 / WMA на автомобил радио, без FM Предавателот контрола...

Android 6.0 Octa Core 2GB RAM+32GB ROM 10.1-инчов кола DVD плейър за Peugeot 408 2014- GPS Navi Radio Стерео 4G WiFi ГУМИТЕ
 • Новинка

Android 6.0 Octa Core 2GB RAM+32GB ROM 10.1-инчов кола DVD плейър за Peugeot 408 2014- GPS Navi Radio Стерео 4G WiFi ГУМИТЕ

595.20 BGN 494.00

Оваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : Оваа единица ќе одговара за следниве автомобил модел : За Peugeot 408 20142016 Важна Забелешка : ве молиме проверете ја вашата оригинална е радио за автомобил големина и изглед пред да се направи со цел понудата да се избегне грешка Опис : оперативен Систем : Android 6.0 (64bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција : MT3562 Octa Core, ARMCortexA53, 1.31.6 GHz RAM меморија : DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија : Octa Core 32 GB Menu(OSD) Јазици : руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, Норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни Карактеристики : 4 G SIM Поддршка + DVD + Navi + FM / AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB + ПОМОШЕН + Wi Fi + Огледало Линк Факултативна Acces s : DAB+ Тјунер; TPMS; DVR; OBD II; DTV Кутија(ДИГИТАЛНАT2 / MPEG4 / ISDBT); Rear Camera; Микрофон....