10 бр./лот кола auto скрито закрепване на корпуса на предната броня предна камера преглед 28 мм Отвор видях пробиване IR за нощно виждане

10 бр./лот кола auto скрито закрепване на корпуса на предната броня предна камера преглед 28 мм Отвор видях пробиване IR за нощно виждане

BGN 260.38

Брой продукти

Професионална автомобил пред приказ на камерата. Лесно да се инсталира. Со автоматско вклучување/исклучување на IR ноќ визија светла. 28mm Дупка Видов Дупчење Водоотпорен, 7070 HD Сензор Без мрежа линии и не-огледало на сликата за пред гледате Универзална за сите модели на автомобили. Видео Систем : NTSC Овој високо квалитетен Водоотпорен Камера со боја на широк агол леќа е лесен DIY (do-it-yourself) единица што го прави одлична надградба на вашиот автомобил. Со лесно монтирање дизајн и вклучени пред-жици, оваа мини камера може да биде инсталиран на повеќето било кој автомобил и без потреба за било какви дополнителни делови. Со неколку едноставни, заеднички алатки, сега секој може да го додадете овој корисен на предната камера за да го нивниот автомобил. Тоа може совршено да се реши ова прашање на лош автомобил напред ефект и помагаат да се намали инциденти и несреќи триење добро. Функција : - Лесно се инсталира - Инфрацрвена LED за Ноќ Визија - Водоотпорен - 170 степен широк агол на поглед - 28mm Дупка Видов - CCD HD Сензор, Јасен Поглед. Производителот Спецификации - сензор Боја : CCD 7070 - Видео Систем : NTSC - Резолуција : 420 TV линии - Ефективни пиксели : 648(H) x 488 (V) - Леќа : f : 2mm, F : 2.0 - Мин ЛУКС : 0.1 ЛУКС - агол на Гледање : 170 степени (Во теорија) - Вода Доказ : IP68 - Напон : 12 V Пакет Содржина : - 28mm Дупка Видов x 10 - Пред Дупка Дупчење Камера x 10 - 6 M Видео Кабел со активирањето на олово(РКА) x 10 - 1.2 M Power Кабел x 10 - Мало Пакет x 10 10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Vision10pcs/многу Автомобили Auto Флеш Планината Домување Предниот Браник Напред Прикажете Камера 28mm Дупка Видов Дупчење IR Ноќ Визија.


Подробности

Кабел или безжична връзка:
Тел
търговска марка:
Кокар
Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло
Екскурзовод На Линия:
ДА
Тип На Сигнала На Алармата:
Аксесоари За Предните
Дължина видеокабеля:
6M
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Материал На Черупката:
неръждаема стомана
видео система:
NTSC
Разделителна способност:
420тв линии
ъгъл на виждане:
На 170 градуса (на теория)
Източник:
Камера На Предния Преглед

Избор на купувачи

LiisLee автомобилна камера за задно виждане за Volkswagen VW Passat CC Magotan Gti Scirocco Touareg за Skoda Roomster Night Vision Backup
 • Новинка

LiisLee автомобилна камера за задно виждане за Volkswagen VW Passat CC Magotan Gti Scirocco Touareg за Skoda Roomster Night Vision Backup

38.59 BGN 32.00

Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC Magotan Gti Scirocco Touareg За "Шкода" Roomster Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераHD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол ЛеќаГо замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА КонекторПрименливи модели : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC A6 2008~2017За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Magotan CC B6 B7 Б8 2005~2017За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф GtiЗа Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 P5 2011~2017За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Scirrocco 2008~2017Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC Magotan Gti Scirocco Touareg За "Шкода" Roomster Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераПосебни Информации : 1...

JIAYITIAN камера за задно виждане за Киа Sportage 2000~2012 помощ при паркиране нощно виждане CCD камера регистрационен номер на резервно помещение
 • Новинка

JIAYITIAN камера за задно виждане за Киа Sportage 2000~2012 помощ при паркиране нощно виждане CCD камера регистрационен номер на резервно помещение

BGN 39.81

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

автомобилна камера!Колата е размерът на резервната камера за задно виждане обратно паркинг водоустойчив нощно виждане SONY чип F РСР TRANSIT CONNECT
 • Новинка

автомобилна камера!Колата е размерът на резервната камера за задно виждане обратно паркинг водоустойчив нощно виждане SONY чип F РСР TRANSIT CONNECT

30.45 BGN 27.00

SONY ЧИП КАМЕРА ЗА FORD TRANSIT CONNECTЗа Камерата : Слика сензори : 1 / 4" боја на sony CCD ЧипТВ Систем : NTSC defaultМинимална осветлување.AGC : АвтоматскиBLC : АвтоматскиБаланс На Белата Боја : АвтоматскиВидео Боја : ШарениЕфективни Пиксели : 728x512Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS / CCD / CMD камерата е 420 TV Lines)Видео Излез : 1.0 Vpp,75?Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 SS / N сооднос : Подобро Од 48dbЛеќа Агол : 170 СтепенВодоотпорен Класа : Ip 68Операција Температура : 20°C+80°C RH95%Температура На Чување : 30°C+80°CРаботна Сила (DCV) : 12Тековната потрошувачка : 90m A MaxГлавни Карактеристики : 1,SONY CCD камера е повисока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и Остри CCD.2,170 степен поглед агол, многу мали, и лесен за инсталирање3,Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски, водоотпорен4,Дизајнирани според лиценцата светлина дупка инсталирате.5,Сите што ви треба е екран и видео влезот на пристаништето.Пакет : 1 x Водоотпорен Автомобил Rear View Копија SONY Чип CCD Камера1 x 5 M видео кабел1 x кабел за напојувањеКако да се Конекција : Инсталација ефект Конекција( не се вклучени над LCD монитор ) : SONY автомобил камера : CCD автомобил camear : cmos автомобил камера : Како да се Инсталира : А...

За Toyota RAV4 РАВ 4 2000-2012 Auto Reversing Parking Camera HD CCD Car Rear View Reverse Backup Camera с 4 светодиода
 • Новинка

За Toyota RAV4 РАВ 4 2000-2012 Auto Reversing Parking Camera HD CCD Car Rear View Reverse Backup Camera с 4 светодиода

21.15 BGN 18.00

ДобредојдеДобредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!Објектот Состојба100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет .C ompatible Модел( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )За Toyota RAV4 RAV 4 20002012Ставка ОписМатеријал : Високо Квалитетен CCD Чип+LED Светло Вклучуваат : 1 buc / set за 1 автомобил Со Жици Линија Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет...

За Mazda CX-7 CX7 / Car Driving Видео Рекордер DVR Mini Control APP Wifi Camera Black Box / Registrator Dash Cam
 • Новинка

За Mazda CX-7 CX7 / Car Driving Видео Рекордер DVR Mini Control APP Wifi Camera Black Box / Registrator Dash Cam

126.03 BGN 126.00

Автомобил DVR Возење Видео РекордерАвтомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна КутијаСпецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениpacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Camer1* Power Кабел1* Шофершајбната Планината1* Упатство

KOORINWOO HD CCD Car DVR Камера Recorder For car Rear View Camera Colorful Circle Cam 2.5 MM Camera Reverse Parking Assist Safe
 • Новинка

KOORINWOO HD CCD Car DVR Камера Recorder For car Rear View Camera Colorful Circle Cam 2.5 MM Camera Reverse Parking Assist Safe

18.90 BGN 18.00

Автомобил DVR Камера (Со паркинг функција) ТВ Систем : PAL / NTSC (Стандардно) Слика Сензор : Шарени за sony CCDЛеќа Агол : 170 СтепенХоризонтална Резолуција : 720 ТВ линииМинимална Осветлување : 0.1 0.5 Лукс / F=1.2Видео Излез : РКА Конектор, 1.0 Vpp, 75ohmПотрошувачка на енергија : 60m AНапојување : DC 12 VОперативен Температура : 30 60 (целзиусови степени Степен) RH95%MAXTrapeziform знак директни паркингOmni Pixel технологија за нискасветло перформансиНАПОМЕНА : Некои DVR / GPS Табот прифаќаат само дигитални сигнали, и оваа камера е Само компатибилни со уреди кои ги прифаќаат аналогни видео сигнали.Пакување Листа,Автомобил Камера со кабел и 18.5 MM ВежбаУпатство

Кола за задно виждане за обратно паркинг камера водоустойчива нощно виждане SONY чип C hevrolet Aveo Пионер Opel Mokka Cadillas SRX CTS
 • Новинка

Кола за задно виждане за обратно паркинг камера водоустойчива нощно виждане SONY чип C hevrolet Aveo Пионер Opel Mokka Cadillas SRX CTS

31.41 BGN 28.00

SONY ЧИП КАМЕРА ЗА Chevrolet Aveo Пионер "Опел" Mokka Cadillas SRX CTSЗа Камерата : Слика сензори : 1 / 4" боја на sony CCD ЧипТВ Систем : NTSC defaultМинимална осветлување.AGC : АвтоматскиBLC : АвтоматскиБаланс На Белата Боја : АвтоматскиВидео Боја : ШарениЕфективни Пиксели : 728x512Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS / CCD / CMD камерата е 420 TV Lines)Видео Излез : 1.0 Vpp,75?Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 SS / N сооднос : Подобро Од 48dbЛеќа Агол : 170 СтепенВодоотпорен Класа : Ip 68Операција Температура : 20°C+80°C RH95%Температура На Чување : 30°C+80°CРаботна Сила (DCV) : 12Тековната потрошувачка : 90m A MaxГлавни Карактеристики : 1,SONY CCD камера е повисока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и Остри CCD.2,170 степен поглед агол, многу мали, и лесен за инсталирање3,Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски, водоотпорен4,Дизајнирани според лиценцата светлина дупка инсталирате.5,Сите што ви треба е екран и видео влезот на пристаништето.Пакет : 1 x Водоотпорен Автомобил Rear View Копија SONY Чип CCD Камера1 x 5 M видео кабел1 x кабел за напојувањеКако да се Конекција : Инсталација ефект Конекција( не се вклучени над LCD монитор ) : SONY автомобил камера : CCD автомобил camear : cmos автомобил камера : Како да се Инсталира : А...

JanDeNing HD CDD Car Rear View Parking / Backup Reverse Camera/License Plate Light OEM за Toyota Camry / Daihastu Altis 2012-2014
 • Новинка

JanDeNing HD CDD Car Rear View Parking / Backup Reverse Camera/License Plate Light OEM за Toyota Camry / Daihastu Altis 2012-2014

BGN 41.44

Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка Овој Модел Ќе Одговара ЗаToyota Camry / Daihatsu Altis 2012 2013 2014Заменете Табличка Светилки | HD High Definition | CCD Ноќ ВизијаВода Доказ | Широк Агол Леќа | Со Паркинг Референца ЛинииПовеќе Јасни Камера Фото покаже : Посебно Внимание да Автомобил Камера : 1 : камерата доаѓа од попазар...

Беспроволочная вид помещение отзад на колата CCD цвят за Hyundai Elantra Avante 2012,с монитор TFT LCD 4,3 инча-сгъваем
 • Новинка

Беспроволочная вид помещение отзад на колата CCD цвят за Hyundai Elantra Avante 2012,с монитор TFT LCD 4,3 инча-сгъваем

91.17 BGN 82.00

Оваа опрема за следење е погодна за Elantra Avante 2012Опис на производот CCD Посебен Автомобил Rear View Camera CCD камера е висока јасно, подобар квалитет од CMOS и CMD...

Нов 2.4 G безжичен адаптер модул 2.4 G безжичен приемник за авто монитор резерв задна камера за задно виждане и безжичен предавател
 • Новинка

Нов 2.4 G безжичен адаптер модул 2.4 G безжичен приемник за авто монитор резерв задна камера за задно виждане и безжичен предавател

24.00 BGN 17.00

Имаме 4 видови на безжичен предавател и ве молиме, изберете ја онаа што ви е потребно : ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

За Chevrolet Spark / Car DVR Driving Video Recorder Mini Control APP Wifi Camera Black Box / Registrator Dash Cam Night Vision
 • Новинка

За Chevrolet Spark / Car DVR Driving Video Recorder Mini Control APP Wifi Camera Black Box / Registrator Dash Cam Night Vision

126.03 BGN 126.00

Автомобил DVR Возење Видео РекордерАвтомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна КутијаСпецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениpacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Camer1* Power Кабел1* Шофершајбната Планината1* Упатство

Камера за обратно виждане на автомобила EEMRKE за Buick Lacrosse 2009-2014 Allure Envision 2014 2015 CCD HD резерв на обратна парковочная камера
 • Новинка

Камера за обратно виждане на автомобила EEMRKE за Buick Lacrosse 2009-2014 Allure Envision 2014 2015 CCD HD резерв на обратна парковочная камера

30.99 BGN 26.00

ee Mrke Rear View Camera Обратен Паркинг Камера Водоотпорен HD CCD Ноќ Визија NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Автомобил Rear View Camera Копија Паркинг Камера за Buick Лакрос 20092014 за BUICK Привлечност 2010 година само Канада за Buick Замислуваме 2014 2015 2016 Година Главната Спецификација Optical формат : 1 / 3 инчен или 1 / 4 инчи Типичен тип : Highsensitivity режим за нискосветлосни услови (Night Vision) Степен на заштита : IP67 (Водоотпорен) Систем формат : NTSC (Стандардно), ПАЛ(опционално, ве молиме оставете порака на нас, ако ти треба, слободно трошоци) Напојување : 12 VDC Областа видите агол : 170deg (Дијагонала), 138deg (H), 125deg(V) Оптички нарушување : 88% Хоризонтална резолуција : 520 TV линии (Пиксели) Излез : RGB 728 H x 500 [email protected], 720 H x 582 [email protected](за PAL,оставете порака) Паркинг линија : НА...

JanDeNing HD CCD Car Rear View Backup Reverse Camera/License Plate Light OEM за Mercedes Benz C180 C200 C280 C300 C350 C63 AMG
 • Новинка

JanDeNing HD CCD Car Rear View Backup Reverse Camera/License Plate Light OEM за Mercedes Benz C180 C200 C280 C300 C350 C63 AMG

41.44 BGN 34.00

Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светлина ОЕМ Овој Модел Ќе Одговара ЗаМерцедес Бенц C Класа MB W204 2008~2012Мерцедес Бенц MB C180 C200 C280 C300 C350 C63 AMGМерцедес Бенц E Класа MB W212 2010~2012Мерцедес Бенц MB E200 E230 E350 E250Заменете Лиценца Светлина Покрие | HD High Definition | CCD Ноќ ВизијаВода Доказ | Широк Агол Леќа | Со Паркинг Референца ЛинииПовеќе Јасни Камера Фото покаже : Посебно Внимание да Автомобил Камера : 1 : камерата доаѓа од попазар...

автомобилна камера!!Автомобили размерът на резервната камера за задно виждане с обратна паркинг водоустойчива led камера за нощно виждане SONY ЧИП за JEEP Wrangler
 • Новинка

автомобилна камера!!Автомобили размерът на резервната камера за задно виждане с обратна паркинг водоустойчива led камера за нощно виждане SONY ЧИП за JEEP Wrangler

30.45 BGN 27.00

SONY ЧИП КАМЕРА ЗА JEEP WranglerЗа Камерата : Слика сензори : 1 / 4" боја на sony CCD ЧипТВ Систем : NTSC defaultМинимална осветлување.AGC : АвтоматскиBLC : АвтоматскиБаланс На Белата Боја : АвтоматскиВидео Боја : ШарениЕфективни Пиксели : 728x512Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS / CCD / CMD камерата е 420 TV Lines)Видео Излез : 1.0 Vpp,75?Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 SS / N сооднос : Подобро Од 48dbЛеќа Агол : 170 СтепенВодоотпорен Класа : Ip 68Операција Температура : 20°C+80°C RH95%Температура На Чување : 30°C+80°CРаботна Сила (DCV) : 12Тековната потрошувачка : 90m A MaxГлавни Карактеристики : 1,SONY CCD камера е повисока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и Остри CCD.2,170 степен поглед агол, многу мали, и лесен за инсталирање3,Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски, водоотпорен4,Дизајнирани според лиценцата светлина дупка инсталирате.5,Сите што ви треба е екран и видео влезот на пристаништето.Пакет : 1 x Водоотпорен Автомобил Rear View Копија SONY Чип CCD Камера1 x 5 M видео кабел1 x кабел за напојувањеКако да се Конекција : Инсталација ефект Конекција( не се вклучени над LCD монитор ) : SONY автомобил камера : CCD автомобил camear : cmos автомобил камера : Како да се Инсталира : А...

камера за задно виждане 180 no blind spot parking assist camera with Fisheye correction for car reverse parking video detector
 • Новинка

камера за задно виждане 180 no blind spot parking assist camera with Fisheye correction for car reverse parking video detector

69.86 BGN 63.00

добредојдовте на нашиот среќен продавница rear view camera 180 нема слепа точка паркинг камера помогне со fisheye корекција за автомобил обратно паркинг видео детектор Descritpion : 1.Слика сензор : 1 / 4 инчи боја CMOS 2.Вкупно Пиксели : 670x490 3.Резолуција : 420 TV линии 4.Рибино око Леќата Агол : 180 степен 5.Мини Lumination : 0.1 ЛУКС 6.Напојување : DC 12 V 7.Ново решение за поддршка на многу добра ноќ верзија 8.Со рибино око на вредноста чип во внатрешностаПЛАЌАЊЕ1...

За Toyota camry 2008 година камера за обратно виждане на автомобила гръб обратно за GPS cam безжичен предавател LCD екран, HD камера висока разделителна
 • Новинка

За Toyota camry 2008 година камера за обратно виждане на автомобила гръб обратно за GPS cam безжичен предавател LCD екран, HD камера висока разделителна

33.60 BGN 24.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

автомобилна камера!!Камера за обратно виждане на автомобила обратна парковочная камера водоустойчива led чип за нощно виждане на SONY за КИА K5 Optima 2010 2011
 • Новинка

автомобилна камера!!Камера за обратно виждане на автомобила обратна парковочная камера водоустойчива led чип за нощно виждане на SONY за КИА K5 Optima 2010 2011

32.61 BGN 29.00

SONY ЧИП КАМЕРА ЗА KIA K5 Оптима 2010 2011За Камерата : Слика сензори : 1 / 4" боја на sony CCD ЧипТВ Систем : NTSC defaultМинимална осветлување.AGC : АвтоматскиBLC : АвтоматскиБаланс На Белата Боја : АвтоматскиВидео Боја : ШарениЕфективни Пиксели : 728x512Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS / CCD / CMD камерата е 420 TV Lines)Видео Излез : 1.0 Vpp,75?Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 SS / N сооднос : Подобро Од 48dbЛеќа Агол : 170 СтепенВодоотпорен Класа : Ip 68Операција Температура : 20°C+80°C RH95%Температура На Чување : 30°C+80°CРаботна Сила (DCV) : 12Тековната потрошувачка : 90m A MaxГлавни Карактеристики : 1,SONY CCD камера е повисока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и Остри CCD.2,170 степен поглед агол, многу мали, и лесен за инсталирање3,Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски, водоотпорен4,Дизајнирани според лиценцата светлина дупка инсталирате.5,Сите што ви треба е екран и видео влезот на пристаништето.Пакет : 1 x Водоотпорен Автомобил Rear View Копија SONY Чип CCD Камера1 x 5 M видео кабел1 x кабел за напојувањеКако да се Конекција : Инсталација ефект Конекција( не се вклучени над LCD монитор ) : SONY автомобил камера : CCD автомобил camear : cmos автомобил камера : Како да се Инсталира : А...

Laijie Wireless Car Reversing Camera For Toyota Corolla Hatchback комби, 2001~2007 / HD CCD Night Vision камера за обратно виждане
 • Новинка

Laijie Wireless Car Reversing Camera For Toyota Corolla Hatchback комби, 2001~2007 / HD CCD Night Vision камера за обратно виждане

61.22 BGN 46.00

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии Одговара За Toyota е корола Hatchback / Имот Вагон 2001~2007 Година се Замени со табличка светлина инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца 1...

LiisLee автомобилна камера за обратно виждане, за BMW 1 E88 E82 2 F22 F45 M2 F87 3 M3 E46 E90 E92 E93 F30 F31 Night Vision Look резерв CCD камера
 • Новинка

LiisLee автомобилна камера за обратно виждане, за BMW 1 E88 E82 2 F22 F45 M2 F87 3 M3 E46 E90 E92 E93 F30 F31 Night Vision Look резерв CCD камера

38.59 BGN 32.00

Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За BMW 1 E88 E82 2 F22 F45 М2 F87 3 М3 E46 E90 E92 E93 F30 F31 Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераHD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол ЛеќаГо замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА КонекторПрименливи модели : За BMW 1 E82 2007~2013За BMW 1 E88 2007~2013За BMW 2 F22 2014~2017За BMW 2 F45 2015~2017За BMW 3 E46 1998~2006За BMW 3 / M3 E90 E91 E92 E93 2005~2013За BMW 3 / M3 F30 F31 F80 2012~2017Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За BMW 1 E88 E82 2 F22 F45 М2 F87 3 М3 E46 E90 E92 E93 F30 F31 Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераПосебни Информации : 1...

Laijie Car Parking For Camera Hyundai ix25 Creta of India 2014~2017 / HD CCD Night Vision Auto Rear View Backup Camera / NTSC
 • Новинка

Laijie Car Parking For Camera Hyundai ix25 Creta of India 2014~2017 / HD CCD Night Vision Auto Rear View Backup Camera / NTSC

44.75 BGN 31.00

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Hyundai Creta На Индија 2014 ~ Присутни Одговара За Hyundai ix25 На Индија 2014 ~ Присутни се Замени со табличка светлина инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца HD Висок Квалитет Очила ЛеќаСет 1 : Обични 6 метри Поставено жичанаСет 2 : Подобрување на 6 метри жичен Сет ( Видео кабли со струја Relay)Реле може да се стабилизира напонот и струјата и да се направи камерата постабилнаИнсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...