Безжична камера за Toyota RAV4 РАВ 4 2013~2015 камера за обратно виждане на автомобила резерв на обратна парковочная помещение / HD CCD Night Vision

Безжична камера за Toyota RAV4 РАВ 4 2013~2015 камера за обратно виждане на автомобила резерв на обратна парковочная помещение / HD CCD Night Vision

BGN 45.00
-24 %
BGN 59.42

Брой продукти

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор за Безжична Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера
За ТОЈОТА Матрица 2008~2014
За TOYOTA Prius 2009~2014
За TOYOTA RAV4 2013~2015
За ТОЈОТА Venza 2008~2014
Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН . МОДЕЛ РКА е за поврзување на боја LCD Монитор. МОДЕЛ ПОМОШЕН е за поврзување со protable GPS. Ако цел без да остават порака, ќе испрати модел МОДЕЛ РКА Defaultly .
Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. Спецификација : 1 Effective Pixls : 440.000 (720x540) 2.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD1/3 5.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.Леќи на камерата : 18.5 мм 8.Sync. Систем : внатрешни 9.S/N Сооднос : >48 Db 10.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 12.Баланс На Белата Боја : Auto 13.Вода-доказ : IP66 14.Видео Кабел Должина : околу 6m Главни Карактеристики : - 2.4 G безжична / колор видео Предавател за Rear view Camera да Цртичка DVD, Во Автомобил Монитор, LCD. - Опсег до 10 метри, одлична за поголеми возила како каравани. - Конвертирате жичен rear view camera во безжичните. - Во реално време задните приказ додека обратен автомобил за да се осигура вашата безбедност - Силна анти-мешање способност,висок квалитет на сликата. - Индукција брзо и навремено да се праќаат и примаат во реално време на пренос. - Едноставно поврзување на заден поглед на камерата за да предавателот и автомобил LCD дисплеј на приемникот и voila! Имате себе целосно функционирање безжична rear view camera. Предавателот : 2.4 G безжична/колор видео Влез : DC 9 V~14 V LED Моќ Екранот Примачот : 2.4 G безжична/колор видео Влез : DC 5 V LED Моќ Екранот Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x Предавателот 1 x Приемник (РКА или ПОМОШЕН ) 1 x прирачник За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail, DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи. Соединетите американски Држави, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот.
Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.


Подробности

Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло
търговска марка:
Людмила
Кабел или безжична връзка:
Безжичен
Материал На Черупката:
Пластмаса
Екскурзовод На Линия:
ДА
Тип На Сигнала На Алармата:
На Резервната Камера За Кола, Аксесоари
Дължина видеокабеля:
6M
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Форма:
ЗА TOYOTA RAV4 РАВ 4 2013~2015

Избор на купувачи

камера за задно виждане 180 no blind spot parking assist camera with Fisheye correction for car reverse parking video detector
 • Новинка

камера за задно виждане 180 no blind spot parking assist camera with Fisheye correction for car reverse parking video detector

69.86 BGN 63.00

добредојдовте на нашиот среќен продавница rear view camera 180 нема слепа точка паркинг камера помогне со fisheye корекција за автомобил обратно паркинг видео детектор Descritpion : 1.Слика сензор : 1 / 4 инчи боја CMOS 2.Вкупно Пиксели : 670x490 3.Резолуција : 420 TV линии 4.Рибино око Леќата Агол : 180 степен 5.Мини Lumination : 0.1 ЛУКС 6.Напојување : DC 12 V 7.Ново решение за поддршка на многу добра ноќ верзија 8.Со рибино око на вредноста чип во внатрешностаПЛАЌАЊЕ1...

FUWAYDA 4.3 Car Монитор mirror+SONY HD CCD Car резервната камера за обратно виждане, паркинг за Honda Fit хетчбек 08/11 Odyssey 08-13 CRV
 • Новинка

FUWAYDA 4.3 Car Монитор mirror+SONY HD CCD Car резервната камера за обратно виждане, паркинг за Honda Fit хетчбек 08/11 Odyssey 08-13 CRV

76.80 BGN 58.00

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD SONY CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : Хонда Фит Hatchback 20082011 Хонда Одисеја 20082013Главните Карактеристики Висока Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.Дизајниран според licese светлина дупка инсталирате...

HD задната камера за Citroen DS3 2012 2013 2014 висока резолюция и 170 градуса водоустойчиви висококачествени CCD задна камера
 • Новинка

HD задната камера за Citroen DS3 2012 2013 2014 висока резолюция и 170 градуса водоустойчиви висококачествени CCD задна камера

51.18 BGN 33.00

Автомобил Rear View Camera HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа Citroen DS3 2012 2013 2014Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За Citroen DS3 2012 2013 2014Инсталации Дијаграм : Конекција Водич : ​Пакет : 1 x Автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M Видео Кабел 1 x Напојување Кабел 1 x Прирачник за Корисникот Карактеристики : 1...

Кола за задно виждане за обратно паркинг камера водоустойчива нощно виждане SONY чип C hevrolet Aveo Пионер Opel Mokka Cadillas SRX CTS
 • Новинка

Кола за задно виждане за обратно паркинг камера водоустойчива нощно виждане SONY чип C hevrolet Aveo Пионер Opel Mokka Cadillas SRX CTS

31.41 BGN 28.00

SONY ЧИП КАМЕРА ЗА Chevrolet Aveo Пионер "Опел" Mokka Cadillas SRX CTSЗа Камерата : Слика сензори : 1 / 4" боја на sony CCD ЧипТВ Систем : NTSC defaultМинимална осветлување.AGC : АвтоматскиBLC : АвтоматскиБаланс На Белата Боја : АвтоматскиВидео Боја : ШарениЕфективни Пиксели : 728x512Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS / CCD / CMD камерата е 420 TV Lines)Видео Излез : 1.0 Vpp,75?Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 SS / N сооднос : Подобро Од 48dbЛеќа Агол : 170 СтепенВодоотпорен Класа : Ip 68Операција Температура : 20°C+80°C RH95%Температура На Чување : 30°C+80°CРаботна Сила (DCV) : 12Тековната потрошувачка : 90m A MaxГлавни Карактеристики : 1,SONY CCD камера е повисока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и Остри CCD.2,170 степен поглед агол, многу мали, и лесен за инсталирање3,Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски, водоотпорен4,Дизајнирани според лиценцата светлина дупка инсталирате.5,Сите што ви треба е екран и видео влезот на пристаништето.Пакет : 1 x Водоотпорен Автомобил Rear View Копија SONY Чип CCD Камера1 x 5 M видео кабел1 x кабел за напојувањеКако да се Конекција : Инсталација ефект Конекција( не се вклучени над LCD монитор ) : SONY автомобил камера : CCD автомобил camear : cmos автомобил камера : Како да се Инсталира : А...

автомобилна камера!!Автомобили размерът на резервната камера за задно виждане с обратна паркинг водоустойчива led камера за нощно виждане SONY ЧИП за JEEP Wrangler
 • Новинка

автомобилна камера!!Автомобили размерът на резервната камера за задно виждане с обратна паркинг водоустойчива led камера за нощно виждане SONY ЧИП за JEEP Wrangler

30.45 BGN 27.00

SONY ЧИП КАМЕРА ЗА JEEP WranglerЗа Камерата : Слика сензори : 1 / 4" боја на sony CCD ЧипТВ Систем : NTSC defaultМинимална осветлување.AGC : АвтоматскиBLC : АвтоматскиБаланс На Белата Боја : АвтоматскиВидео Боја : ШарениЕфективни Пиксели : 728x512Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS / CCD / CMD камерата е 420 TV Lines)Видео Излез : 1.0 Vpp,75?Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 SS / N сооднос : Подобро Од 48dbЛеќа Агол : 170 СтепенВодоотпорен Класа : Ip 68Операција Температура : 20°C+80°C RH95%Температура На Чување : 30°C+80°CРаботна Сила (DCV) : 12Тековната потрошувачка : 90m A MaxГлавни Карактеристики : 1,SONY CCD камера е повисока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и Остри CCD.2,170 степен поглед агол, многу мали, и лесен за инсталирање3,Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски, водоотпорен4,Дизајнирани според лиценцата светлина дупка инсталирате.5,Сите што ви треба е екран и видео влезот на пристаништето.Пакет : 1 x Водоотпорен Автомобил Rear View Копија SONY Чип CCD Камера1 x 5 M видео кабел1 x кабел за напојувањеКако да се Конекција : Инсталација ефект Конекција( не се вклучени над LCD монитор ) : SONY автомобил камера : CCD автомобил camear : cmos автомобил камера : Како да се Инсталира : А...

JIAYITIAN камера за задно виждане за Toyota GT86 FT 86 за Subaru BRZ 2012~2018 / CCD / нощно виждане / камера за обратно виждане / за резервно място е запазено
 • Новинка

JIAYITIAN камера за задно виждане за Toyota GT86 FT 86 за Subaru BRZ 2012~2018 / CCD / нощно виждане / камера за обратно виждане / за резервно място е запазено

BGN 42.43

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

Безплатна доставка CCD траекторията на автомобила реверсивная камера за задно виждане за VW Golf MK4 MK5 Jetta, Passat CC B6 Beetle Bora Scirocco Superb
 • Новинка

Безплатна доставка CCD траекторията на автомобила реверсивная камера за задно виждане за VW Golf MK4 MK5 Jetta, Passat CC B6 Beetle Bora Scirocco Superb

41.58 BGN 33.00

започнете $ 248.00 $ 198.40 $ 222.00 $ 177.60 $ 149.00 $ 119.20 $ 188.00 $ 146.64крајотБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Водоотпорен 4 LED Ноќ Визија Автомобил CCD Rear View Camera Паркинг Помош Копија Камера Интелигентни Обратен Траекторијата Песни Динамичен обратна траекторијата камера OPS за "фолксваген" следење на камераЗа Volkswagen Golf MK4 MK5 Jetta Passat CC B6 Буба Бора Scirocco Врвен автомобил обратна копија.HD CCD Ноќ Визија Автомобил Траекторијата Обратен Rearview Копија Камера со Автопроменливи Паркинг Линии + Вграден Сензор МодулAnswer : ___________________________ Note : Различни земји и произведени година може да користат различни камера,кога ќе се избере камера,ако не можете да бидете сигурни дека ако камерата одговара за вашиот автомобил,ве молиме проверете ја големината на автомобил табличка светлина,да се погледне оваа фотографија.Функција : >Интелигентни Обратна Траекторијата Песни Камера, Одговара за било кој Автомобил модел .> тоа не треба патот кутија, не треба CANBили OBD интерфејси, изграденаво обратен Песни модул.>Увезени CCD чипови обратен песна, слика јасност, стабилност, добра ноќ визија ефект .>Увезени 170 супер широк агол леќа , водоотпорен, прашинадоказ, антимагла, шокдоказ.>Широк Агол, слика технологија за препознавање, точната траекторија наназад, првиот водечка технологија.Спецификација : 1.Пиксели : 728(H) * 492(V)2.Напојување : DC 12 V3.Погледнете Агол : 170 степен4.Слика Сензор : 3089 CCD1 / 35.TV систем : NTSC6.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии7.Леќи на камерата : 18.5 mm8.Sync...

Автомобилна камера за задно виждане за Volkswagen VW Golf, Jetta, Passat, Polo Touareg гръб за задно виждане паркинг на заден ход Cam Auto Vehicle изглед отзад
 • Новинка

Автомобилна камера за задно виждане за Volkswagen VW Golf, Jetta, Passat, Polo Touareg гръб за задно виждане паркинг на заден ход Cam Auto Vehicle изглед отзад

BGN 20.78

"Ноќно Леќа 135 степени Агол HD Водоотпорен Автомобил Rear View Camera Плоча Поддршка боја CMOS / CCD сликаIR Инфрацрвена светлина Автомобил Задните Копија Камера* Професионални надворешноста водоотпорен автомобил rear view camera, лесно да го инсталирате и да работат.* Лесно да го инсталирате, можете да ги инсталирате монитор преку планината носителот или универзална заградата* Поддршка боја CMOS / CCD слика;Поддржува NTSC ТВ системIR Инфрацрвена светлина .* Камера главата големина : L2.1*Д1.5cm.* 100% добри перформанси во темно место,може да ви помогне да се избегне сообраќајната незгода спор.Направени од високо квалитетни и издржливи материјалиПоддршка боја CMOS / CCD слика;Поддржува NTSC ТВ системЕфективни пиксели : 628 x 586;Shutter speed : 1 / 50 другар, 1 / 60 ntsc 1 / 10,000 секундиСпецификации : 1,Видео излез : РКА конектор, 1.0 v PP,75ω2,Леќа агол : 135 степен3,Мин.осветлување : 0.1 ЛУКС.4,Резолуција : (TV ЛИНИИ) : 480.5,Работен напон : 1015 V (12 V во автомобил).6,Работна температура : 20°C~+70°C.7,Видео боја : шарени...

LiisLee автомобилна камера за обратно виждане, за BMW 1 E88 E82 2 F22 F45 M2 F87 3 M3 E46 E90 E92 E93 F30 F31 Night Vision Look резерв CCD камера
 • Новинка

LiisLee автомобилна камера за обратно виждане, за BMW 1 E88 E82 2 F22 F45 M2 F87 3 M3 E46 E90 E92 E93 F30 F31 Night Vision Look резерв CCD камера

38.59 BGN 32.00

Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За BMW 1 E88 E82 2 F22 F45 М2 F87 3 М3 E46 E90 E92 E93 F30 F31 Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераHD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол ЛеќаГо замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА КонекторПрименливи модели : За BMW 1 E82 2007~2013За BMW 1 E88 2007~2013За BMW 2 F22 2014~2017За BMW 2 F45 2015~2017За BMW 3 E46 1998~2006За BMW 3 / M3 E90 E91 E92 E93 2005~2013За BMW 3 / M3 F30 F31 F80 2012~2017Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За BMW 1 E88 E82 2 F22 F45 М2 F87 3 М3 E46 E90 E92 E93 F30 F31 Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераПосебни Информации : 1...

Камера за обратно виждане на автомобила EEMRKE за Buick Lacrosse 2009-2014 Allure Envision 2014 2015 CCD HD резерв на обратна парковочная камера
 • Новинка

Камера за обратно виждане на автомобила EEMRKE за Buick Lacrosse 2009-2014 Allure Envision 2014 2015 CCD HD резерв на обратна парковочная камера

30.99 BGN 26.00

ee Mrke Rear View Camera Обратен Паркинг Камера Водоотпорен HD CCD Ноќ Визија NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Автомобил Rear View Camera Копија Паркинг Камера за Buick Лакрос 20092014 за BUICK Привлечност 2010 година само Канада за Buick Замислуваме 2014 2015 2016 Година Главната Спецификација Optical формат : 1 / 3 инчен или 1 / 4 инчи Типичен тип : Highsensitivity режим за нискосветлосни услови (Night Vision) Степен на заштита : IP67 (Водоотпорен) Систем формат : NTSC (Стандардно), ПАЛ(опционално, ве молиме оставете порака на нас, ако ти треба, слободно трошоци) Напојување : 12 VDC Областа видите агол : 170deg (Дијагонала), 138deg (H), 125deg(V) Оптички нарушување : 88% Хоризонтална резолуција : 520 TV линии (Пиксели) Излез : RGB 728 H x 500 [email protected], 720 H x 582 [email protected](за PAL,оставете порака) Паркинг линија : НА...

YESSUN за BMW серия 3 330d автомобилен видеорекордер Mini Wifi Camera Full HD 1080P Driving Recorder Car Dash Cam Video Recorder Black Box
 • Новинка

YESSUN за BMW серия 3 330d автомобилен видеорекордер Mini Wifi Camera Full HD 1080P Driving Recorder Car Dash Cam Video Recorder Black Box

139.79 BGN 123.00

Спецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениПредупредување : OBD конектор е задолжително, на дополнителни трошоци, ако треба, plesae остави порака .pacchetto 1 x Автомобил DVR 1 x Моќ Кабел

Laijie Wireless Car Reversing Camera For Toyota Corolla Hatchback комби, 2001~2007 / HD CCD Night Vision камера за обратно виждане
 • Новинка

Laijie Wireless Car Reversing Camera For Toyota Corolla Hatchback комби, 2001~2007 / HD CCD Night Vision камера за обратно виждане

61.22 BGN 46.00

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии Одговара За Toyota е корола Hatchback / Имот Вагон 2001~2007 Година се Замени со табличка светлина инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца 1...

LiisLee камера за обратно виждане на автомобила за Audi A5 RS5 8T A7 RS7 4G Q3 RS 8U Q5 SQ5 8R TT TTS 8J Q7 4M Night Vision Look Backup CCD Camera
 • Новинка

LiisLee камера за обратно виждане на автомобила за Audi A5 RS5 8T A7 RS7 4G Q3 RS 8U Q5 SQ5 8R TT TTS 8J Q7 4M Night Vision Look Backup CCD Camera

38.59 BGN 32.00

Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За Ауди А5 RS5 8 T О7 RS7 4 G Q3 RS 8 U П5 SQ5 8 R TT TTS 8 J Q7 4 M Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераHD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол ЛеќаГо замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА КонекторПрименливи модели : За Ауди А5 / S5 / RS5 8 T 2007~2016 годинаЗа Audi A7 / S7 / RS7 4 G 2010~2017За Audi Q3 RS Q3 8 U 2011~2017За Ауди П5 SQ5 8 R 2008~2017За Audi TT / TTS 8 J MK2 2006~2014За Ауди Q7 MK2 4 M 2015~2017Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За Ауди А5 RS5 8 T О7 RS7 4 G Q3 RS 8 U П5 SQ5 8 R TT TTS 8 J Q7 4 M Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераПосебни Информации : 1...

За Mazda CX-7 CX7 / Car Driving Видео Рекордер DVR Mini Control APP Wifi Camera Black Box / Registrator Dash Cam
 • Новинка

За Mazda CX-7 CX7 / Car Driving Видео Рекордер DVR Mini Control APP Wifi Camera Black Box / Registrator Dash Cam

126.03 BGN 126.00

Автомобил DVR Возење Видео РекордерАвтомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна КутијаСпецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениpacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Camer1* Power Кабел1* Шофершајбната Планината1* Упатство

LiisLee автомобилна камера за задно виждане за Volkswagen VW Passat CC Magotan Gti Scirocco Touareg за Skoda Roomster Night Vision Backup
 • Новинка

LiisLee автомобилна камера за задно виждане за Volkswagen VW Passat CC Magotan Gti Scirocco Touareg за Skoda Roomster Night Vision Backup

38.59 BGN 32.00

Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC Magotan Gti Scirocco Touareg За "Шкода" Roomster Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераHD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол ЛеќаГо замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА КонекторПрименливи модели : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC A6 2008~2017За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Magotan CC B6 B7 Б8 2005~2017За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф GtiЗа Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 P5 2011~2017За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Scirrocco 2008~2017Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC Magotan Gti Scirocco Touareg За "Шкода" Roomster Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераПосебни Информации : 1...

HD задната камера за Roewe 350 750 висока резолюция и 170 градуса водоустойчиви висококачествени CCD задна камера
 • Новинка

HD задната камера за Roewe 350 750 висока резолюция и 170 градуса водоустойчиви висококачествени CCD задна камера

52.78 BGN 33.00

Автомобил Rear View Camera HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа Морис Гаражи MG5 2012~2015За Морис Гаражи MG7 2007~2014За ROEWE 350 2010~2014За ROEWE 750 2006~2014Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За Roewe 350 / 750Инсталации Дијаграм : Конекција Водич : ​Пакет : 1 x Автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M Видео Кабел 1 x Напојување Кабел 1 x Прирачник за Корисникот Карактеристики : 1.Инсталација Iocation : Табличка Светилка 2.Highdefinition и широк агол на гледање,Леќа Агол : 170° 3.Водоотпорен / Dustproof 4.Shakeproof / Анти Магла 5...

Нов 2.4 G безжичен адаптер модул 2.4 G безжичен приемник за авто монитор резерв задна камера за задно виждане и безжичен предавател
 • Новинка

Нов 2.4 G безжичен адаптер модул 2.4 G безжичен приемник за авто монитор резерв задна камера за задно виждане и безжичен предавател

24.00 BGN 17.00

Имаме 4 видови на безжичен предавател и ве молиме, изберете ја онаа што ви е потребно : ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...