10шт DVR USB Dash Camera 720P Cam 170 градуса ъгъл на виждане за Android 4.2 4.4 5.1 GPS навигация в таблото Радио стерео система

10шт DVR USB Dash Camera 720P Cam 170 градуса ъгъл на виждане за Android 4.2 4.4 5.1 GPS навигация в таблото Радио стерео система

BGN 314.14

Брой продукти

Ова е пристојно пред видите DVR цртичка cam за вашиот Android Систем за Навигација. Висока дефиниција, 170 Степен Агол на Гледање, Компактен, Енергија-заштеда. Ве молиме проверете ја вашата стерео спецификација, тоа мора да го поддржуваат UVC Универзална Вози Protocals, и Competiable со Андроид Верзија 4.2-5.1, ПРОЦЕСОРОТ : RK3066/3188. Со едноставно поврзување оваа цртичка cam за вашиот android систем USB порт, можете да снимате high-definition 720 P видео или фотографија. На видео датотеки ќе бидат зачувани во вашиот систем nand flash/ТФ мемориска картичка (во Зависност од вашиот избор). Answer : ___________________________ Note : само може да снимате видео, но не и аудио. Ако вашиот стерео систем е од други продавачот. ве молиме консултирајте се за вашите оригинални продавачот за compatiblity на оваа камера. Овој производ не е само да се користи како редовни пред приказ на камерата, но исто така и професионална HD Автомобил DVR Цртичка Камери. Главни Карактеристики : Чип : Пиксели : 130 W - Дефиниција : 720 P - Ноќ Визија : Со Автомобил Главата Lights - Баланс на Белата боја : Automatic - за Преглед Формат : 1024x768, 640x480, 320x240, 160x120 - Порта : USB 2.0 - Леќи на Камерата : 2,5 mm - Агол на Гледање : 170 Степен - Влезен Напон : 5 V - Работна Температура : -20 целзиусови степени Степенот до +70 целзиусови степени Степен - Поддршка : Универзална Влажност : 90%RH - Водоотпорен : Не, Во Автомобил Користете САМО USB Кабел : 2.5~3.0 Метри Ова USB Порта Во автомобил Камера Автомобил Recorder ви дава 170 степени, широк агол на гледање од областа зад вашето возило, со растојание скала линии што ви кажува колку далеку околните објекти. На Водоотпорен USB Порта Во автомобил Камера може да се навалена до точка во најдобар агол во зависност од вашето возило. Спецификации : Чип : 1/4 CMOS 99141 Видео : YUV Пиксели : 130 W Дефиниција : 720 P Ноќ Визија : Нема Баланс на Белата боја : Автоматски Преглед Формат : 1024x768, 640x480, 320x240, 160x120 Порта : USB 2.0 Леќи на Камерата : 2,5 mm Агол : 360° Влезен Напон : 5 V Работна Температура : -20℃~+70℃ Поддршка : Универзална Влажност : 90%RH Водоотпорен : Не USB Кабел : 2.5~3.0 m Пакет детали : 10pcs 1 x Автомобил DVR Цртичка Камера 1 x Упатството 10pcs USB DVR Цртичка 720 P Камера Камери 170 Степен Агол на Гледање за Android 4.2 4.4 5.1 GPS Навигација Во Цртичка Радио Стерео System10pcs USB DVR Цртичка 720 P Камера Камери 170 Степен Агол на Гледање за Android 4.2 4.4 5.1 GPS Навигација Во Цртичка Радио Стерео System10pcs USB DVR Цртичка 720 P Камера Камери 170 Степен Агол на Гледање за Android 4.2 4.4 5.1 GPS Навигација Во Цртичка Радио Стерео System10pcs USB DVR Цртичка 720 P Камера Камери 170 Степен Агол на Гледање за Android 4.2 4.4 5.1 GPS Навигација Во-Цртичка Радио Стерео System10pcs USB DVR Цртичка 720 P Камера Камери 170 Степен Агол на Гледање за Android 4.2 4.4 5.1 GPS Навигација Во Цртичка Радио Стерео System10pcs USB DVR Цртичка 720 P Камера Камери 170 Степен Агол на Гледање за Android 4.2 4.4 5.1 GPS Навигација Во Цртичка Радио Стерео System10pcs USB DVR Цртичка 720 P Камера Камери 170 Степен Агол на Гледање за Android 4.


Подробности

търговска марка:
Кокар
Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло
Екскурзовод На Линия:
ДА
Тип На Сигнала На Алармата:
Спомагателно Оборудване, Камери Кораб Резервни
Дължина видеокабеля:
6M
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Материал На Черупката:
неръждаема стомана
Нощно виждане:
No
баланс на бялото:
автоматично
Входно Напрежение:
5V
Формат За Предварителен Преглед:
1024x768, 640x480, 320x240, 160x120
определение:
720СТР.
Пристанище:
usb 2.0
USB кабел:
2.5~3.0 м
Водоустойчив:
NO

Избор на купувачи

Безплатна доставка на резервната камера за задно виждане за Toyota Prado 150 2010 задната камера на автомобила водоустойчива система за помощ при паркиране промоция
 • Новинка

Безплатна доставка на резервната камера за задно виждане за Toyota Prado 150 2010 задната камера на автомобила водоустойчива система за помощ при паркиране промоция

29.86 BGN 19.00

Бесплатен Превозот Копија Rearview камера За Toyota Prado 150 2010 задна камеравозилото водадоказ Паркинг им помогне на ПромоцијаВисока дефиниција Задна камера автомобил Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PAL(Според вашата земја, Ако имате посебни потреби, ве молиме контактирајте со нас)Ефективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција520 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојаСребро.Водоотпорен : IP68IP69kВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1.3 mМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од целна вас.Имаме голем број сертификати за да се потврди нашиот квалитетПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатствоКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

Автомобилна камера за задно виждане за Volkswagen VW Golf, Jetta, Passat, Polo Touareg гръб за задно виждане паркинг на заден ход Cam Auto Vehicle изглед отзад
 • Новинка

Автомобилна камера за задно виждане за Volkswagen VW Golf, Jetta, Passat, Polo Touareg гръб за задно виждане паркинг на заден ход Cam Auto Vehicle изглед отзад

BGN 20.78

"Ноќно Леќа 135 степени Агол HD Водоотпорен Автомобил Rear View Camera Плоча Поддршка боја CMOS / CCD сликаIR Инфрацрвена светлина Автомобил Задните Копија Камера* Професионални надворешноста водоотпорен автомобил rear view camera, лесно да го инсталирате и да работат.* Лесно да го инсталирате, можете да ги инсталирате монитор преку планината носителот или универзална заградата* Поддршка боја CMOS / CCD слика;Поддржува NTSC ТВ системIR Инфрацрвена светлина .* Камера главата големина : L2.1*Д1.5cm.* 100% добри перформанси во темно место,може да ви помогне да се избегне сообраќајната незгода спор.Направени од високо квалитетни и издржливи материјалиПоддршка боја CMOS / CCD слика;Поддржува NTSC ТВ системЕфективни пиксели : 628 x 586;Shutter speed : 1 / 50 другар, 1 / 60 ntsc 1 / 10,000 секундиСпецификации : 1,Видео излез : РКА конектор, 1.0 v PP,75ω2,Леќа агол : 135 степен3,Мин.осветлување : 0.1 ЛУКС.4,Резолуција : (TV ЛИНИИ) : 480.5,Работен напон : 1015 V (12 V во автомобил).6,Работна температура : 20°C~+70°C.7,Видео боја : шарени...

CCD car Vehicle Camera+4.3 Inch TFT LCD Car Monitor parking montitor+ Universal HD Car Rear Reverse Back Up Camera
 • Новинка

CCD car Vehicle Camera+4.3 Inch TFT LCD Car Monitor parking montitor+ Universal HD Car Rear Reverse Back Up Camera

47.10 BGN 38.00

Нов ПроизводПоврзани со камераПосебен Автомобил Задните Видите обратна копија Камера (rear view / пред view / )за Lada сите класа на автомобили, Тоа може да се поврзете DVD AV приклучок (AV приклучок како стандардно) и GPS 2,5 mm приклучок(оставете порака),безжични задна камера со референца е како стандардно.Главна карактеристика : Тоа може да биде 135 степен ротацијаВе молиме имајте предвид : ( Ако сакате да се купи безжична камера ,ве молиме прво ќе стави на две производ линкови во "add to автомобил" тогаш да се купиВодич : изберете вашиот производбезжична камера вклучуваат : камера ,безжични reciever и Предавателот,прирачник ,не се вклучуваат жица.Answer : ___________________________ Note : CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS and CMD.4.3" следење5inch следењеКабелот како што е подолу (6m AV кабел како стандардно)(тоа е стандардно)Ако ви треба ,вие треба да остави порака за нас ,само може да се испрати од Кина ,не Може да го одберете за руски и НИ пратката)Заеднички проблеми и решенија( Љубезно одговори на вашите прашања : )(1)Дали камерата има референца линија?постои референца линија како стандардна за задна камера(3) .Зошто сликата се случи jitter, поздравниот екран, мешање,нестабилен, Црна и бела боја кога ќе се наназад?1) сликата станува црна и бела боја само затоа што сте купиле погрешна ТВ систем...

BigBigRoad За Nissan Micra K12 K13 / Март 2011 2012 2013 2014 2015 Безжична Камера За Обратно Виждане На Автомобила Реверсивная Резервно Помещение
 • Новинка

BigBigRoad За Nissan Micra K12 K13 / Март 2011 2012 2013 2014 2015 Безжична Камера За Обратно Виждане На Автомобила Реверсивная Резервно Помещение

57.25 BGN 48.00

За Nissan Micra K12 20022010За Nissan Micra K13 20102014За Nissan Март план за 20112015 да се избегне грешка и спор.pls бидете сигурни дека големината пред вашата цел...

автомобилна камера!Колата е размерът на резервната камера за задно виждане обратно паркинг водоустойчив нощно виждане SONY чип F РСР TRANSIT CONNECT
 • Новинка

автомобилна камера!Колата е размерът на резервната камера за задно виждане обратно паркинг водоустойчив нощно виждане SONY чип F РСР TRANSIT CONNECT

30.45 BGN 27.00

SONY ЧИП КАМЕРА ЗА FORD TRANSIT CONNECTЗа Камерата : Слика сензори : 1 / 4" боја на sony CCD ЧипТВ Систем : NTSC defaultМинимална осветлување.AGC : АвтоматскиBLC : АвтоматскиБаланс На Белата Боја : АвтоматскиВидео Боја : ШарениЕфективни Пиксели : 728x512Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS / CCD / CMD камерата е 420 TV Lines)Видео Излез : 1.0 Vpp,75?Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 SS / N сооднос : Подобро Од 48dbЛеќа Агол : 170 СтепенВодоотпорен Класа : Ip 68Операција Температура : 20°C+80°C RH95%Температура На Чување : 30°C+80°CРаботна Сила (DCV) : 12Тековната потрошувачка : 90m A MaxГлавни Карактеристики : 1,SONY CCD камера е повисока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и Остри CCD.2,170 степен поглед агол, многу мали, и лесен за инсталирање3,Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски, водоотпорен4,Дизајнирани според лиценцата светлина дупка инсталирате.5,Сите што ви треба е екран и видео влезот на пристаништето.Пакет : 1 x Водоотпорен Автомобил Rear View Копија SONY Чип CCD Камера1 x 5 M видео кабел1 x кабел за напојувањеКако да се Конекција : Инсталација ефект Конекција( не се вклучени над LCD монитор ) : SONY автомобил камера : CCD автомобил camear : cmos автомобил камера : Како да се Инсталира : А...

LiisLee автомобилна камера за задно виждане за Volkswagen VW Passat CC Magotan Gti Scirocco Touareg за Skoda Roomster Night Vision Backup
 • Новинка

LiisLee автомобилна камера за задно виждане за Volkswagen VW Passat CC Magotan Gti Scirocco Touareg за Skoda Roomster Night Vision Backup

38.59 BGN 32.00

Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC Magotan Gti Scirocco Touareg За "Шкода" Roomster Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераHD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол ЛеќаГо замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА КонекторПрименливи модели : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC A6 2008~2017За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Magotan CC B6 B7 Б8 2005~2017За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф GtiЗа Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 P5 2011~2017За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Scirrocco 2008~2017Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC Magotan Gti Scirocco Touareg За "Шкода" Roomster Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераПосебни Информации : 1...

HD задната камера за Citroen DS3 2012 2013 2014 висока резолюция и 170 градуса водоустойчиви висококачествени CCD задна камера
 • Новинка

HD задната камера за Citroen DS3 2012 2013 2014 висока резолюция и 170 градуса водоустойчиви висококачествени CCD задна камера

51.18 BGN 33.00

Автомобил Rear View Camera HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа Citroen DS3 2012 2013 2014Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За Citroen DS3 2012 2013 2014Инсталации Дијаграм : Конекција Водич : ​Пакет : 1 x Автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M Видео Кабел 1 x Напојување Кабел 1 x Прирачник за Корисникот Карактеристики : 1...

Безжична цветна CCD чип за автомобилна камера за задно виждане за Hyundai Elantra Avante 2012 + 4,3-инчов монитор огледала за обратно виждане
 • Новинка

Безжична цветна CCD чип за автомобилна камера за задно виждане за Hyundai Elantra Avante 2012 + 4,3-инчов монитор огледала за обратно виждане

86.48 BGN 78.00

Оваа опрема за следење е погодна зана Elantra Avante 2012Следи Спецификација : Домување материјал, ABS Пластика Пиксели : 480(W) XRGBX272(Ж) Разлика : 350 : 1 Aspect ratio : 16 : 9 Моќ suppy : DC12 V Следи укината големина на : 5.2*4.5*0.98 инчи 2 Видео Iput AV Сигнал авто откривање на моќ / исклучување на Auto switch кога обратен CCD Посебен Автомобил Rear View Camera CCD камера е висока јасно, подобар квалитет од CMOS и CMD...

камера за задно виждане 180 no blind spot parking assist camera with Fisheye correction for car reverse parking video detector
 • Новинка

камера за задно виждане 180 no blind spot parking assist camera with Fisheye correction for car reverse parking video detector

69.86 BGN 63.00

добредојдовте на нашиот среќен продавница rear view camera 180 нема слепа точка паркинг камера помогне со fisheye корекција за автомобил обратно паркинг видео детектор Descritpion : 1.Слика сензор : 1 / 4 инчи боја CMOS 2.Вкупно Пиксели : 670x490 3.Резолуција : 420 TV линии 4.Рибино око Леќата Агол : 180 степен 5.Мини Lumination : 0.1 ЛУКС 6.Напојување : DC 12 V 7.Ново решение за поддршка на многу добра ноќ верзија 8.Со рибино око на вредноста чип во внатрешностаПЛАЌАЊЕ1...

JIAYITIAN камера за задно виждане за Киа Sportage 2000~2012 помощ при паркиране нощно виждане CCD камера регистрационен номер на резервно помещение
 • Новинка

JIAYITIAN камера за задно виждане за Киа Sportage 2000~2012 помощ при паркиране нощно виждане CCD камера регистрационен номер на резервно помещение

BGN 39.81

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

Водоустойчив IP 69K автомобилна камера за обратно виждане, паркинг 170 широкоъгълен стъклени лещи материал се използва с голям размер на екрана на монитора
 • Новинка

Водоустойчив IP 69K автомобилна камера за обратно виждане, паркинг 170 широкоъгълен стъклени лещи материал се използва с голям размер на екрана на монитора

55.20 BGN 39.00

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производПараметрите на камератаДеталите на камераПроизвод функцијаКако да го инсталирате камера???По инсталацијата e ffectПакетот Вклучува1 x автомобил задна камера1 x Моќ Кабел1 Видео кабел1 x УпатствоМногу го цениме за вашиот очекувајте ...

FUWAYDA 4.3 Car Монитор mirror+SONY HD CCD Car резервната камера за обратно виждане, паркинг за Honda Fit хетчбек 08/11 Odyssey 08-13 CRV
 • Новинка

FUWAYDA 4.3 Car Монитор mirror+SONY HD CCD Car резервната камера за обратно виждане, паркинг за Honda Fit хетчбек 08/11 Odyssey 08-13 CRV

76.80 BGN 58.00

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD SONY CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : Хонда Фит Hatchback 20082011 Хонда Одисеја 20082013Главните Карактеристики Висока Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.Дизајниран според licese светлина дупка инсталирате...

за Kia VQ Carnival R Седона 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2013 2014 2015 паркинг за обратно виждане и безжичен монитор за обратно виждане камера
 • Новинка

за Kia VQ Carnival R Седона 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2013 2014 2015 паркинг за обратно виждане и безжичен монитор за обратно виждане камера

19.98 BGN 16.00

Сите наши објекти се со мало поле и сите neccessary додатоци.Ние сме производството во фабрика во шенжен, специјално производство со висока дефиниција добар квалитет автомобил додатоци...

JIAYITIAN камера за задно виждане за Toyota Prius XW10 1997~2003 CCD / Night Vision / резервна камера регистрационен номер парковочная камера
 • Новинка

JIAYITIAN камера за задно виждане за Toyota Prius XW10 1997~2003 CCD / Night Vision / резервна камера регистрационен номер парковочная камера

BGN 41.09

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

7 Touch 3G Network Android 5.0 Quad Core Bluetooth Phone Dual Cam Mirror Car DVR Камера Quad core Full HD 1080P Video Recorder
 • Новинка

7 Touch 3G Network Android 5.0 Quad Core Bluetooth Phone Dual Cam Mirror Car DVR Камера Quad core Full HD 1080P Video Recorder

195.18 BGN 176.00

7.0" Touch 3 G Мрежа Андроид 5.0 Quad Core Bluetooth Телефон Двојна Камерата Огледало Автомобил DVR Камера Quad core Full HD 1080 P Видео Рекордер> 3 G Сурфање на Мрежата во секое време СекадеАко целиот автомобил, нема wifi за интернет сурфање, нема потреба од грижи.Само додадете една 2 G или 3 G sim картичка може да направи да се поврзете на интернет...

За KIA RIO / Car DVR Driving Video Recorder Mini Control APP Wifi Camera Black Box / Registrator Dash Cam Night Vision
 • Новинка

За KIA RIO / Car DVR Driving Video Recorder Mini Control APP Wifi Camera Black Box / Registrator Dash Cam Night Vision

126.03 BGN 126.00

Автомобил DVR Возење Видео РекордерАвтомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна КутијаСпецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениpacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Camer1* Power Кабел1* Шофершајбната Планината1* Упатство

LiisLee автомобилна камера за обратно виждане, за BMW 1 E88 E82 2 F22 F45 M2 F87 3 M3 E46 E90 E92 E93 F30 F31 Night Vision Look резерв CCD камера
 • Новинка

LiisLee автомобилна камера за обратно виждане, за BMW 1 E88 E82 2 F22 F45 M2 F87 3 M3 E46 E90 E92 E93 F30 F31 Night Vision Look резерв CCD камера

38.59 BGN 32.00

Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За BMW 1 E88 E82 2 F22 F45 М2 F87 3 М3 E46 E90 E92 E93 F30 F31 Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераHD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол ЛеќаГо замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА КонекторПрименливи модели : За BMW 1 E82 2007~2013За BMW 1 E88 2007~2013За BMW 2 F22 2014~2017За BMW 2 F45 2015~2017За BMW 3 E46 1998~2006За BMW 3 / M3 E90 E91 E92 E93 2005~2013За BMW 3 / M3 F30 F31 F80 2012~2017Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За BMW 1 E88 E82 2 F22 F45 М2 F87 3 М3 E46 E90 E92 E93 F30 F31 Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераПосебни Информации : 1...

Liislee автомобилна камера за Suzuki Alto HA25 MK7 2008~2014 високо качество за обратно виждане резервно помещение за вентилатори / CCD + RCA
 • Новинка

Liislee автомобилна камера за Suzuki Alto HA25 MK7 2008~2014 високо качество за обратно виждане резервно помещение за вентилатори / CCD + RCA

36.99 BGN 32.00

Liislee Автомобил Камера За Suzuki Alto HA25 MK7 2008~2014 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Љубителите | CCD + РКА Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За Suzuki Alto HA25 2008~2014Автомобил Камера За Suzuki Alto HA25 2008~2014 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Suzuki Alto HA25 2008~2014 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Suzuki Alto HA25 2008~2014 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

За Chevrolet Spark / Car DVR Driving Video Recorder Mini Control APP Wifi Camera Black Box / Registrator Dash Cam Night Vision
 • Новинка

За Chevrolet Spark / Car DVR Driving Video Recorder Mini Control APP Wifi Camera Black Box / Registrator Dash Cam Night Vision

126.03 BGN 126.00

Автомобил DVR Возење Видео РекордерАвтомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна КутијаСпецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениpacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Camer1* Power Кабел1* Шофершајбната Планината1* Упатство

Авто dvr камера 720P HD 140 градуса широк Cam Mini Car Vehicle Dvrs Recorder Dash Cam Video Auto Car Accessories-Стайлинг
 • Новинка

Авто dvr камера 720P HD 140 градуса широк Cam Mini Car Vehicle Dvrs Recorder Dash Cam Video Auto Car Accessories-Стайлинг

29.01 BGN 26.00

Автомобил DVR Камера 720 P HD 140 Степен Широк Cam Мини Автомобили Возило Dvrs Рекордер Цртичка Камери за Видео Авто Додатоци за АвтомобилСтилКарактеристики : 1.Се заштеди енергија и лесно да се носат2.Снимање агол : 140 степен; HD ; широк Cam3.1280* 720 P HD Резолуција4.Тоа може да потрае континуирано снимање без интервал5.Таа се напојува од батерија на возило6.Тоа ќе започне кога вашиот автомобил да почне да работи и на снимање, автоматски7.Автоматско циклус и можете да наместите различни време на снимањеОпис:1.Боја : Црна2.Леќи на камерата : Широк агол од 140 степен3.Видео Резолуција : 720 P4.Микрофон : Еден копчето за снимање вклучување на и исклучувањеПакетот Вклучува : 1 x Мини Автомобили DVRNovatek 96220 (master) + OV9712 photosensitive чип + четири стаклена леќа3 M Лепак Антипадот : Обичните на возење снимач се користат Морон, Ако времето е топло, Тоа ќе падне.Но 3 M gule налепници не ќе падне.Зад rearview огледало, не го блокира вашиот погледМини скриени дизајнЦиклус циклус на снимањеКога картичка е полна,таа автоматски ќе го избришете поранешниот видео и имајте на снимањето цело време

Задна камера за кола за Citroen C4 C-Triomphe C-Quatre Сега HD CCD нощно виждане водоустойчив колата на задната камера за обратно виждане
 • Новинка

Задна камера за кола за Citroen C4 C-Triomphe C-Quatre Сега HD CCD нощно виждане водоустойчив колата на задната камера за обратно виждане

51.18 BGN 33.00

Автомобил Rear View Camera HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа Citroen C4 3 D Hatchback 20042010За Citroen C4 5 D Hatchback 20102015За Citroen C4 Hatchback 2004~2010За Citroen CTriomphe Hatchback 2004~2010За Citroen CQuatre Hatchback 2004~2010За Citroen Сега HatchbackПрецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За Citroen C4 / CTriomphe / CQuatre / SegaИнсталации Дијаграм : Конекција Водич : ​Пакет : 1 x Автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M Видео Кабел 1 x Напојување Кабел 1 x Прирачник за Корисникот Карактеристики : 1...