Безплатна доставка на карта сензор за всмукателния въздух атмосферен колектор абсолютен сензор Drucksensor Sender 28084560

Безплатна доставка на карта сензор за всмукателния въздух атмосферен колектор абсолютен сензор Drucksensor Sender 28084560

BGN 17.00
-17 %
BGN 20.48

Брой продукти


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, Бренд-нови, Високи Перформанси
Карактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура на
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.


Подробности

търговска марка:
ИВОК
Разделителна способност:
СЕНЗОР ЗА НАЛЯГАНЕ, ХЕРМЕТИЗАЦИЯ
Тип:
Датчик За Налягане На Засмукания Въздух
Чувствителност:
28084560
Повторяемост:
Датчик За Налягане На Засмукания Въздух
Хистерезис:
Датчик За Абсолютното Налягане В Коллекторе
линеен:
СЕНЗОР КАРТА
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Обхват На Измерване:
Датчик За Абсолютното Налягане
Тип На Сигнала:
Сигнал Напрежение Ток
Стил:
Тип Капацитет
Името На Вида:
СЕНЗОР КАРТА
Атрибут:
Обзавеждане марка IVOK
Произход:
Китай
Номер на OEM производителя:
28084560

Избор на купувачи

YAOPEI Brand New Electric Window Switch For Fiat Scudo FOR Citroen Dispatch FOR Peugeot Expert 6554. ZJ
 • Новинка

YAOPEI Brand New Electric Window Switch For Fiat Scudo FOR Citroen Dispatch FOR Peugeot Expert 6554. ZJ

46.85 BGN 34.00

Сосема Нов Електричен Прозорец Switch За Fiat Scudo ЗА Citroen Испраќање НА Peugeot Експерт 6554.ZJОпис : Состојба : Нова БрендКОЛИЧИНА : 1 парчеOE : 6554.ZJ 6554 ZJПред Се, ПравоПогодни за : за Citroen.Испраќање...

Комплекти за ремонт на бобини за запалване за Nissan Micra 2000-2002 22448-1F700
 • Новинка

Комплекти за ремонт на бобини за запалване за Nissan Micra 2000-2002 22448-1F700

14.40 BGN 14.00

Палење Серпентина Поправка Колекции За Nissan Micra 20002002 224481 F700OE БРОЕВИ224481 F0000221504017Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило...

Безплатна доставка TDA18271 TDA18271HDC1
 • Новинка

Безплатна доставка TDA18271 TDA18271HDC1

25.41 BGN 24.00

Истакна (ве молиме да ги прочитате пред да ред) : 1 Ние имаме повеќе од 50000 вид на делови во нашите акции и ќе ги испратите.Добредојдовте да ни ги испратите вашите RFQ или БУМ листа , ние ќе ви ги даде нашите најдобри цена!Може да ни остави порака или испрати емаил, ние ќе ви одговори што побрзо!2.Ако не можете да најдете делови сакате во нашата продавница, можете да ни остави порака или испрати емејл.Имаме многу повеќе делови од еден покажа во нашата продавница.Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата...

YAOPEI най-високо качество за BMW 61319217334 E90 325i 328i 330i 335i M3 ляв превключвател за управление на огледалото за обратно виждане
 • Новинка

YAOPEI най-високо качество за BMW 61319217334 E90 325i 328i 330i 335i M3 ляв превключвател за управление на огледалото за обратно виждане

81.58 BGN 60.00

YAOPEI висок квалитет За BMW 61319217334 E90 325i 328i 330i 335i М3 Лево Прозорец Огледало Контрола ПрефрлатеFitment За BMW E90 325i 328i 330i 335i М3Слики од Фан Контрола Модул Модератор :

Безплатна доставка на 2 бр. / лот нов и оригинален модул захранване HD4850
 • Новинка

Безплатна доставка на 2 бр. / лот нов и оригинален модул захранване HD4850

67.60 BGN 64.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Сензора за кислород ламбда сензор, съотношението въздух-гориво O2 за LEXUS ES300 TOYOTA AVALON CAMRY, RAV4 SIENNA SOLARA 89467-41020 234-9007
 • Новинка

Сензора за кислород ламбда сензор, съотношението въздух-гориво O2 за LEXUS ES300 TOYOTA AVALON CAMRY, RAV4 SIENNA SOLARA 89467-41020 234-9007

112.00 BGN 90.00

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛНОСТ : ЗА LEXES300 19981999 ЗА ТОЈОТА АВАЛОН 19971999 ЗА TOYOTA CAMRY 19982000 ГОДИНА ЗА TOYOTA RAV4 19982000 ГОДИНА ЗА ТОЈОТА СИЕНА 19992000 ЗА ТОЈОТА SOLARA 19992000 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.

4шт нов сензор за положение на коляновия вал 06H906433 за Audi A4 A5 TT VW Eos GTI Jetta, Passat
 • Новинка

4шт нов сензор за положение на коляновия вал 06H906433 за Audi A4 A5 TT VW Eos GTI Jetta, Passat

115.90 BGN 87.00

Опис● Име на производ : Вратило Позиција Сензор● Дел Бр : 06 H906433КомпатибилностОдговара на Следните Модели : Audi:A3 20092012A4 Quattro 2011А5 20102011А5 Quattro 2011П5 20112012ТТ Quattro 20092010"Фолксваген" :CC 20092012Eos 20092010Jetta 2003,20082012Passat 20062012Tiguan 20092012Touareg 20112012СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1бр 4 тел авточасти за отработените газове газ O2 кислороден сензор за BMW Smart Two 451 A0045425318 0045425318
 • Новинка

1бр 4 тел авточасти за отработените газове газ O2 кислороден сензор за BMW Smart Two 451 A0045425318 0045425318

31.36 BGN 30.00

1 PCS 4 Жици Авто Делови на Издувен Гас Кислород O2 Сензор За BMW Smart Две 451 A0045425318 0045425318Внимание!!!Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиPls бидете сигурни дека OE Број и објектот слика одговара на вашиот автомобил пред да го купитеСостојба : 100% сосема новДолжина : 38.50 CM(15.16 инчи)Производителот Дел Број : A0045425318 0045425318Објектот се вклучени : Автомобил стил Течението на Кислород O2 Сензор x 1За Smart Fortwo Cabrio 451 1.0 999 кзм, 52 KW, 71 PS 2007 / 012015 / 12За Smart Fortwo Cabrio 451 1.0 999 кзм, 88 KW, 120 PS 2012 / 042015 / 12За Smart Fortwo Cabrio 451 1.0 999 кзм, 72 KW, 98 PS 2008 / 012015 / 12За Smart Fortwo Cabrio 451 1.0 999 кзм, 62 KW, 84 PS 2007 / 012015 / 12За Smart Fortwo Cabrio 451 1.0 999 кзм, 102 PS 2010 / 072015 / 12За Smart Fortwo Купе 451 1.0 999 кзм, 52 KW, 71 PS 2007 / 012015 / 12За Smart Fortwo Купе 451 1.0 999 кзм, 45 KW, 61 PS 2007 / 012015 / 12За Smart Fortwo Купе 451 1.0 999 кзм, 72 KW, 98 PS 2008 / 012015 / 12За Smart Fortwo Купе 451 1.0 999 кзм, 62 KW, 84 PS 2007 / 012015 / 12За Smart Fortwo Купе 451 1.0 999 кзм, 102 PS 2010 / 072015 / 12Функција : 1) Материјал : висок квалитет ABS & Метал заврши2) Стабилни карактеристики, висока сигурност.3) Лесен за инсталација и замена.4) Калапи се направи, Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.Плаќање : 1.Поддршка директно на Али платформа да се плати2.Кога ќе се плати, платформата треба да се ревидираат за средства.Почекајте додека ревизија е донесен, средствата кредитираат во предвид после.Превозот : 1...

4wrie ламбда-сонда кислороден сензор за HONDA Accord, Civic CRV OE: 36531-P07-L01 36531-PCA-004 универсални датчици за автомобилни части
 • Новинка

4wrie ламбда-сонда кислороден сензор за HONDA Accord, Civic CRV OE: 36531-P07-L01 36531-PCA-004 универсални датчици за автомобилни части

73.58 BGN 65.00

Опис 4 Wrie Ламбда Сонда Кислород Сензор за ХОНДА Граѓански Договор CRV OE# : 36531P07L01 36531СПС004 Универзална Автомобилски Делови Сензори Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 425mm / 16.73" ТБ Број : TB060329 Производство Број : 36531P07L01 36531СПС004 Осветленост Број : 36531 P0 AA11, 36531 P1 KE030, 36531 P1 KE11, 36531 P72 A02, 36531 P73 G01, 36531 P75 A01, 36531 P7 AG02, 36531 P9 LE02, 36531 P9 LE020, 36531 PELG03,36531 PFA003, 36531 PGM003, 36531 PHXG01, 36531 PK3 A03, 36531 PR7 A02, 36531 PR7 J01, 36531 PR7 J02, 36531 PV0024, 36531 PVD024, 36532 P1 JE010 M2, 36532 P2 EA01, 36532 P2 EA51, 36532 P2 PA01, 36532 P3 FA01, 36532 P5 G003, 36532 PHXG01, 36532 PR7 A02, 36532 PZEA01, 36541 PR7 A02, 36541 PR7 A51, 36531 P07 L02, 36531 P0 AA01, 36531 P1 E003, 36531 P1 KE03, 36531 P2 EG01, 36531 P2 KA01, 36531 P2 T003, 36531 P3 FA01, 36531 P3 FG01, 36531 P54003, 36531 P5 SG012, 36531 P72 J01, 36531 P8 CA01, 36531 PDAE020 M2, 36532 P1 JE01, 36532 P5 A003, 36532 P5 AA01, 36532 PDTE01, 36532 PR7 A01, 36531 P9 LE020 M2, 36531 PK3 A04, MHK100390, MHK100900, MHK101140, MHK100880, MHK101320, MHK100580, MHK100910 Fitment : Слика ДеталиПратката & ПлаќањеГаранција И Повратни ИнформацииКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?

DWCX Car Steel 22мм 1/2 Drive Кислород O2 Sensor Socket Отстраняване гаечен ключ, изтриване на ядки отместване на инструмент за VW Audi BMW Mazda Hyundai Kia
 • Новинка

DWCX Car Steel 22мм 1/2 Drive Кислород O2 Sensor Socket Отстраняване гаечен ключ, изтриване на ядки отместване на инструмент за VW Audi BMW Mazda Hyundai Kia

20.78 BGN 15.00

22mm 1 / 2" Вози Кислород O2 Сензор Штекер Смена Клуч Отстранување Орев Форумот АлаткаСостојба : 100% нови Боја : Црна Материјали : Челик Шестточка Штекер Дијаметар : 2.2 сантиметри (7 / 8") Шестточка Штекер Длабочина : 4.8 cm (1.8") Двоен Квадрат Дупка Вози Rim Должина : 1.25 cm (1 / 2") Точка се вклучени : 1 x Кислород Сензор Клуч е Компатибилен Со : Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" : Голф, Sagita, Златица, Caddy, Passat, Поло, JettaОдговара за МерцедесБенц : А / Б / В / E / M / S Класа, CLA, GLK, CLSОдговара за Ауди : A3, A4, A5, A6, A8Одговара за BMW : 1 / 3 / 4 / 5 / 7 Серија, X1, X3, X4, Х5, X6Одговара за Mazda : 3, 6, CX5, CX7Одговара за Hyundai : ix35, Santa Fe, Tucson, Sonata, ElantraОдговара за Хонда : Спогодба, Град, За Граѓанска, CRV, Одисеја, ОдговараОдговара за Chevrolet : Cruze, Malibu, Тахо, ПриградскиОдговара за Kia : Оптима, Рио, Sportage,Одговара за Peugeot : 206, 207, 308, 406, 407Одговара за Форд : Фокус, Edge, Фузија, Mustang,Одговара за Suzuki : Брза, SX4Одговара за Тојота : Camry, 4 Runner, е корола, Highlander, PriСиена, YarisОва Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Функција : 1) 1 / 2" двоен квадрат дупка вози rim должина.2) точка 6 штекер 22mm...

Безплатна доставка 2 елемента 89545-0K070 89546-0K070 заден ляв десен датчик ABS сензор за скорост джанти за Toyota Hilux Vigo 2004-2012
 • Новинка

Безплатна доставка 2 елемента 89545-0K070 89546-0K070 заден ляв десен датчик ABS сензор за скорост джанти за Toyota Hilux Vigo 2004-2012

BGN 52.48

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ : Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА 895450 K070 895460 K070 Задното Лево Десно ABS Сензор Тркала Брзина Сензор за Toyota Hilux Vigo 20042012Бруто Тежина : 0.4 кг / pcПакување : 2 ПАРЧИЊА / Пластична торба / КутијаДел # : 895450 K070 895460 K070Примена : Toyota Hilux Vigo 20042012Ве Молиме Да Ги Прочитате Сите Подолу Внимателно!!! Пред ЦелАко не можете да бидете сигурни дека делови се вклопи во вашиот автомобил, или не, ве молиме проверете дел број од вашиот VIN(Возило Број за Идентификација) со локален продавач или кај нас beore купувањето!Се врати и наплата НЕ се прифатливи за предмети кои што не се провери компатибилноста!!Ние брод на адресата наведена на aliexpress за време на работа, ако ние брод на вашиот предмет на вашиот стар или невалидна адреса и тоа се враќа како неподигнати во неговата оригинална состојба, објектот е да чини наплата само ќе се издаваат...

Комплект от 2 бобини за запалване на штекерном карандаше за 01-03 Mazda Protege 2.0 l c1340 UF-407 FFY1-18-100, FP85-15-100C,FP85-18-100
 • Новинка

Комплект от 2 бобини за запалване на штекерном карандаше за 01-03 Mazda Protege 2.0 l c1340 UF-407 FFY1-18-100, FP85-15-100C,FP85-18-100

80.37 BGN 68.00

Сет Од 2 Палење Серпентина На Приклучокот Молив За 0103 Mazda Protege 2.0 l c1340 UF407 FFY118100, FP8515100 C,FP8518100OE БРОЕВИFFY118100FP8515100 CFP8518100UF407Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило...

Нов 4шт задвижващи колела задни колела ABS набор от сензори за скорост на колелата, подходящи за Mitsubishi Lancer Outlander 4670A576 4670A575 4670A580 4670A579
 • Новинка

Нов 4шт задвижващи колела задни колела ABS набор от сензори за скорост на колелата, подходящи за Mitsubishi Lancer Outlander 4670A576 4670A575 4670A580 4670A579

96.38 BGN 66.00

Опис● Име на производ : Брзината на Сензорот● Дел Бр : 4670 A576 4670 A575 4670 A580 4670 A579● Осветленост Дел Број : КомпатибилностОдговара на Следните Модели : 2007,2009 Мицубиши Lancer 20072010 Мицубиши Lancer 2.0 L l420092010 Мицубиши Lancer 2.4 L l420082012 Мицубиши Outlander 2.4 L l420072012 Мицубиши Outlander 3.0 L V6СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...