за VW Volkswagen Golf 7 Mk7 2014 2015 Right&Left Auto LED Side Mirror Car Lamp Rearview Mirror Turn Signal light

за VW Volkswagen Golf 7 Mk7 2014 2015 Right&Left Auto LED Side Mirror Car Lamp Rearview Mirror Turn Signal light

BGN 53.00
-10 %
BGN 59.17

Брой продукти

за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф 7 Mk7 2014 2015 2016 Право&Лево Авто ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Светилка Автомобил Rearview Огледало Пак Сигнал светлина Fitment : за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф 7 2014 2015 2016 година за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Mk7 2014 2015 2016 година
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомобил пред да го купите! Карактеристики : Тип : Rearview Огледало Пак Сигнал светлина 100% НОВ БРЕНД Водоотпорен Volts : 12 V DC Материјал : ABS+LED животниот век : Повеќе од 50,000 часот Висок квалитет и висок интензитет на Висока ефикасност и енергија-заштеда на отпорност на Корозија како и подолг сервисен живот Лесно и Едноставно да се инсталира
Пакет :
2 ПАРЧИЊА Rearview Огледало Пак Сигнал светлина
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!


Подробности

Цветна Температура:
6000К
Мощност:
1.8
Голф Година:
2014,2015
Тип Елемент:
Мигач
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Тегло На Продукта:
150 g
Модел На Volkswagen:
Голф
търговска марка:
XIANGSHANG
Името На Модела:
Странично огледало мигачи светлина за 14-2016 VW Volkswagen Golf 7 Mk7
Люмены:
150
Гаранция:
ДА
Модел автомобил:
Поворотник огледала за задно виждане за Honda Civic City Jade

Избор на купувачи

2017 интериорна лампа Декоративни атмосферни светлини оформление на автомобила за Mitsubishi Airtrek ASX Attrage Carisma Challenger Colt Eclipse
 • Новинка

2017 интериорна лампа Декоративни атмосферни светлини оформление на автомобила за Mitsubishi Airtrek ASX Attrage Carisma Challenger Colt Eclipse

BGN 17.30

Авто Внатрешни работи Светилка Декоративни Атмосфера Светла Автомобил Стајлинг За Мицубиши Airtrek ASX Attrage Carisma Предизвикувач Colt Eclipse e K Зафат

4 инча 30 W, led фарове за мъгла проектор светлини бял / Амбър поворотник за Jeep Wrangler Dodge, Chrysler фарове предна броня
 • Новинка

4 инча 30 W, led фарове за мъгла проектор светлини бял / Амбър поворотник за Jeep Wrangler Dodge, Chrysler фарове предна броня

110.40 BGN 94.00

Пар 4 инчен 30 W LED foglights Проектор Возење светлина Бела / Amber Вртење сигнал за Jeep Wrangler Dodge Chrysler Предниот Браник светла4 Инчен 60 W Cree Led Светла за Магла за Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ за Магла Видливоста Состојба : 100% сосема нов Пакет вклучуваат : 2x 4 Инчен Светла за Магла за Jeep Wrangler Инсталација : Лесно за инсталација,За Plug and Play инсталација Големина : 4 инчен x 3.25 инчи Сијалица Тип : LED Боја температура : 6000 K Влезниот Напон Спектар : 1030 V DC Оперативен Напон : 13.5 V го Оценувате Моменталната : 0.75 На Wattage : 30 W Прозрачна флукс : 1800 LM Леќа Материјал : Hardcoated Поликарбонат Домување Материјал : УмреФрлија Алуминиум Работа Температура : 40'C~80'C Водоотпорен : IP67 Животен век : 50000hrs Школка во боја : Црна светилки drl Боја : Бела Вртење сигнал светла боја : Жолта 4" инчен 30 W LED магла светлина Возење светилка светилки drl за Jeep Wrangler За 20072015 Jeep Wrangler 2Врата (JK) За 20072015 Jeep Wrangler Unlimited 4Врата (JK) За 2009 година, Dodge Патување За 2005,2006,2007,2008 Dodge Магнум За 2006,2007,2008,2009,2010 Chrysler PT Cruiser За 2010,2011,2012 Dodge Патување За Dodge Magrum За 2006,2007,2008,2009,2010 PT Cruiser За 2011,2012 Jeep Grand Cherokee За 2011,2012 Dodge Полнач За 2005 Chrysler 300 4" led светла за магла за Jeep Wrangler Dodge Chrysler предниот Браник светла

Нов стил на автомобила аксесоари за интериора на декоративна атмосфера на светлина лампи за Hyundai Santa Fe Solaris Sonata Terracan Tiburon Tucson
 • Новинка

Нов стил на автомобила аксесоари за интериора на декоративна атмосфера на светлина лампи за Hyundai Santa Fe Solaris Sonata Terracan Tiburon Tucson

BGN 17.30

Автомобил стил Додатоци за Внатрешни Декоративни Атмосфера Светлина Светилка За Hyundai Santa Fe Solaris Sonata Terracan Tiburon Tucson

Юли King High Power COB универсална led противотуманная фар, 15 W / бр, 5500 ДО 3000 LM, 881 крушка
 • Новинка

Юли King High Power COB универсална led противотуманная фар, 15 W / бр, 5500 ДО 3000 LM, 881 крушка

BGN 75.18

15 W / pc Висока Моќност КОЧАН голема моќ LED магла светилка, 5500 K 3000 ЛУМ, 881 сијалица ,1pair, брза испорака.Пл забелешка : 1.Овој модел се однесува на огромното мнозинство модели, pl напишете го вашиот автомобил модел и година во цел.2.Овој модел е без декодер, несоодветни за A...

Marloo 7 кръгли 75 W led светлини 4 30 W, led фарове за мъгла за 2007-2017 Jeep Wrangler JK TJ LJ Sport Rubicon Unlimited Sahara
 • Новинка

Marloo 7 кръгли 75 W led светлини 4 30 W, led фарове за мъгла за 2007-2017 Jeep Wrangler JK TJ LJ Sport Rubicon Unlimited Sahara

185.65 BGN 167.00

Marloo ТОЧКА 7 инчен LED Светла со 4" Светла за Магла Поставени Комплет Проектор За Jeep Wrangler JK, ЗАБ JKU TJ CJ Сахара Рубикон СлободаНашата Фабрика во Гуангжу, Контактирајте со нас ако сакате да знаете повеќе.Fitment : Одговара на сите возила со 7 инчи акции светлата, како што сеЗа Jeep Wrangler МоделиЗа 20072017 Jeep Wrangler Unlimited JK 4 ВратаЗа 20072017 Jeep Wrangler JK 2 ВрататаЗа 20042006 Jeep Wrangler, ЗАБ НеограниченЗа 19972006 Jeep Wrangler TJСпецификации : Излезна моќност : 75 W на Светлата / КРИ 30 W по Магла СветлинаНапон : DC 10 V30 V (Светла) / 1230 V (Магла Светлина)Лумен : 3800 LM на Светлата / 1800 LM по Магла СветлинаLED Боја : 6000 K Брилијантен БелаМатеријал : Diecast Алуминиумски Домување + Поликарбонат Леќа (УВ третираат)Водоотпорен Оценка : IP67Животниот век : 30000 час +DOT / SAE Одобрени​Она Што Ќе Добиете : 2 x 7 Инчи 75 W LED Фарови2 x 4 инчи Светла за МаглаИспорака Детална : 1.Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.Ако постои било одложување,може да биде предизвикана од лоши временски услови или прилагодено на инспекција.Ако сеуште не може да ги примите објект во рок од 20 Дена, ве молиме контактирајте со нас.2.Ние се обидуваме се потрудиме да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро.Во случај да добие погрешен производи се должи на превозот грешка, ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата.Ако е оштетен,ве молиме да одбие да acceot и контактирајте со нас што е можно поскоро.3.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса...

Щепсела и да играе 7-инчов led фарове с функция за Bluetooth, led светлини светлини за Jeep Wrangler JK 7 led фарове RGB Halo
 • Новинка

Щепсела и да играе 7-инчов led фарове с функция за Bluetooth, led светлини светлини за Jeep Wrangler JK 7 led фарове RGB Halo

270.40 BGN 184.00

Plug and Play 7 инчен LED Светлата Светилки со Bluetooth Функцијата led Возење Светла за Jeep Wrangler JK 7" LED Фарови RGB ОреолПримена : Било Автомобили Модели со 7 Inch Круг СветлатаЗа 20072014 Jeep Wrangler JK 2 ВратиЗа 20072014 Jeep Wrangler Unlimited JK 4 ВратиЗа 20042006 Jeep Wrangler, ЗАБ НеограниченЗа 19972006 Jeep Wrangler TJЗа 19811985 Џип CJ8 СкремблерЗа 19761986 Џип CJ7За 19922001 СУМ Општи HummerЗа Land Rover Defender 90&110Спецификации : Моќност : 60 WНапон : 1030 V DCНапон за Ореол : 12 V DCДомување Материјал : АлуминиумЛеќи на камерата : PC ЛеќаРамки Боја : ЦрнаОреол Боја : Бела и RGBLumens : 3600 LM / Полнење (Висок Зрак) & 1800 LM / Kit (Ниска Зрак)Димензија : За 7inch Џип JK СветлатаLED Чип : САД ДОВЕДЕ чиповиЖивотниот век : 30000hoursОреол Ангел Очи : Целосна Функција(времето функција & музичкиот режим & трепка функција & прирачник за контрола на неограничен број на бои опции и функции (трепка, трепка, светлината, итн.).Ние може да се направи брза испорака со меѓународните експрес од DHL,FEDEX,UPSот,EMS,Кина Пост Воздух Парцела....

H7 H11 9005 HB3 H4 Hi / Lo Beam LED Car Headlight Bulb 60W 8400lm 6000K All in one For Car LED фарове авто фарове авточасти
 • Новинка

H7 H11 9005 HB3 H4 Hi / Lo Beam LED Car Headlight Bulb 60W 8400lm 6000K All in one For Car LED фарове авто фарове авточасти

65.09 BGN 50.00

H7 H11 9005 HB3 H4 Hi / Lo Зрак ДОВЕДОА Автомобил Светла Сијалица 60 W 8400lm 6000 K Сите во еден За Автомобил LED Фарови Авто Headlamp Авто деловиПриклучок Тип : H4, HiLo Зрак H13, HiLo Зрак H7, Еден Зрак 9005, Еден Зрак 9006, Еден Зрак H11, Еден Зрак Моќност : 60 W / set(30 W / сијалица) Led : За Philips ZES Чип Led диоди Оперативен Напон : DC 932 V(одговара 12 V / 24 V возило) Светлосен Флукс : прибл 8400lm / set(4200lm / сијалица) Боја Температура : Кул Бело 6500 K IP65 вода и прашина печат,360 степени зрак агол Температурата на работа : 4080 степен целзиусови степени Материјал : авијација 6063 алуминиум профил Над 30.000 часа живот време Висока моќност увезени чипови,360 степени зрак нема слепи зона Инженеринг зрак шема се шири мека бела светлина на патот рамномерно, без темно место / магла светлина 6500 K бела светлина се обезбеди најдобри возење визија за да ги видете сите временски патот ситуација јасно на Ситевоедно топлина спроводливост+со голема брзина го исклучите фан систем задржи сијалица во соодветната работна температура Постојан струја, инстант почеток,не коло пречки и електромагнетна радијација двонасочна топлина дисипација канал 1.Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем, 360 степени топлина зрачи 2.Висока брзина на исклучување на вентилаторот(12000 R / Мин),висок проток на Воздух за побрзо ладење стапка Пакет се вклучени : 2x LED Светлата светилки

2 елемента авто фарове за мъгла агне led дневни светлини за мъгла външни светлини за Volkswagen Golf 5 GTI Amarok Jetta, Scirocco
 • Новинка

2 елемента авто фарове за мъгла агне led дневни светлини за мъгла външни светлини за Volkswagen Golf 5 GTI Amarok Jetta, Scirocco

240.00 BGN 228.00

2 парчиња Авто Автомобил Магла Светлина Јагне LED Дневни Работи Светло Светла Надворешната Светлина За Фолксваген Голф 5 GTI Amarok Jetta SciroccoСпецификација : Универзална LED светилки drl+МАГЛА СВЕТЛИНА 12&24 Напон Магла : 10 W КРИ LED чипови светилки drl : бел ден Водич, 9.5 W КРИ LED чипови Запечатени со лепак од машина 100% Водоотпорни, со вентилација дупка E4 Одобрен за двете светилки drl&Магла Надворешни Возачот, не FM пречки Продолжување кабел за камиони Прилагодлива висина braketФункција : Запечатени со лепак од машина Надворешни Возачот, не FM пречки Продолжување кабел за камиони LED магла светлина со дење работи светлина функционалност Брза реакција, палење автоматски кога го стартувате моторот...

10 бр 12V 20 SMD T10 1206 Dome Index led лампи автомобилен регистрационен номер светлина Клин Бяло 6000 До ширина лампи
 • Новинка

10 бр 12V 20 SMD T10 1206 Dome Index led лампи автомобилен регистрационен номер светлина Клин Бяло 6000 До ширина лампи

BGN 6.35

10 Парчиња 20 SMD T10 1206 Купола Индекс Автомобил LED Светилка Светилки Оптоварување Бела Светлина, DC12 VОбјектот спецификите• Предмет Тип : Светлосни Извори• Бренд Име : Нова• Напон : 12 V• Надворешни / Внатрешни Работи : Внатрешни Светла• Температура на бојата : 6000 K• Led Зрак Тип : Поплави• За Автомобил Светилка : Работа Светла• Светлосен Извор : LED• Автомобил Модел : СИТЕ• Предмет тип : Автомобил Оптоварување Светилка Светилки• Светла Боја : Бела• Новистари : 100% сосема нов• Земја на производство : Кина• LED Количина : 20 SMD Led диоди / еез• Пакување : 20 SMD Led диоди x 10 парчињаОпис На ПроизводотОписСосема нов и висок квалитетLED Количина : 20 SMD Led диоди / ЕезПакет се Вклучени : 20 SMD Led диоди x 10 парчињаСветла боја : БелаНапон : DC 12 VВнимание : Ако лампи не може да светне , се префрлат на сијалицата 180 степениПакување Детали• Одделение Тип : многу (10 парчиња / многу)• Пакет Тежина : 0.200 kg• Пакет Големина : 10cm x10cm x 8cm

2017 DLT 12V AC 55W Premium Quick Start бързо ярка Цифров тънка подмяна на баласт блок запалване на реактор за ксеноновых лампи HID
 • Новинка

2017 DLT 12V AC 55W Premium Quick Start бързо ярка Цифров тънка подмяна на баласт блок запалване на реактор за ксеноновых лампи HID

44.78 BGN 43.00

2017 DLT 12 V AC 55 W Премија за Брз Старт Брзо Светла Дигитални Тенок Баласт Замена Реактор Палење Блок За Ксенон HID предните СветлаОвој вид баласт е брз старт вид, само треба земе 0.2 Секунда за да добие 80% светла, 2 Секунда за да се добие целосна светла,нормално криеше комплет треба потрае околу 510 Секунди.Карактеристики : Брз Старт, со Висок Квалитет, Голема Стабилност Помине CE и E13 Квалитет, Сертификација Интелигентна заштита на електричната енергија, поврзување и краток спој Започнете напон 23kv max Животен Век : повеќе од 3500 часа Работна температура : 40 105 степен centigrate Вистински 55 W, висока светлина ефикасност Вибрации отпор Доаѓа со mouting завртки и brakets Ние се надградува жици да shield жици кои можат да се очигледно намалување на заклучувањето на тековната, и на тој начин што на излез светла се повеќе стабилни, и не ќе влијаат на нормалната работа на автомобил радио / viedo.Пакетот Вклучува : 1 компјутер од DLT F5 Брзо Светла ПридушнициMouting BraketВнимание : Ова е само за 1 компјутер од баласт, ако треба еден пар, ве молиме цел 2 компјутери...

08015 12-24V 4LEDS автомобили решетка мигаща светлина Led Strobe Warning Опасност за аварийно предупреждение за избухване на светлина, за автомобил, камион, кола
 • Новинка

08015 12-24V 4LEDS автомобили решетка мигаща светлина Led Strobe Warning Опасност за аварийно предупреждение за избухване на светлина, за автомобил, камион, кола

20.22 BGN 19.00

08015 1224 V 4 LEDS Автомобил Решетката Трепкачко Светло Led Strobe Предупредување Опасност Итни случаи (Блиц Светлина за SUV Возило Камион 16 избор режими на блицот...

Нов 4шт дистанционно управление на превозно средство, RGB ивица светлина атмосфера вземе подножието лампа за Генерал Протон-2 Inspira Perdana Persona Preve Saga Satria Waja
 • Новинка

Нов 4шт дистанционно управление на превозно средство, RGB ивица светлина атмосфера вземе подножието лампа за Генерал Протон-2 Inspira Perdana Persona Preve Saga Satria Waja

BGN 29.62

4 PCS Далечински управувач Автомобил RGB Лента Светлина Атмосфера Нога Светилка За Протон Генерал2 Inspira Perdana Персона Preve Сагата Satria Waja

2 елемента Бял 1156 Ba15s 1157 Bay15d 12V DC 1206 64SMD Car light RV Tail Turn Signal Brake Backup Reverse LED лампа супер ярък
 • Новинка

2 елемента Бял 1156 Ba15s 1157 Bay15d 12V DC 1206 64SMD Car light RV Tail Turn Signal Brake Backup Reverse LED лампа супер ярък

BGN 7.33

2 ПАРЧИЊА Бела 1156 Ba15s 1157 Bay15d 12 V DC 1206 64 SMD Автомобил светлина RV Опашка се Претвори Сигнал Кочница Копија Обратна LED Светилка Супер СветлоСпецификации : LED Type : Секоја ПРЕДВОДЕНА има 64 СМД вкупно.Напон : DC 12 VТип : 1206 64smdБаза : 1156 BA15 S / 1157 BAY15 DДиплома : 360°Температура на бојата : 6500 KБоја : БелаЖивотен Век : 50000 часаКрстот Референца : 1156 BA15 S(P21 W) : 1073 1095 1141 1156 1156 A 1156 NA 1195 12088 1295 1295 NA 199 2396 3497 631 7506 93 97 97НА 97 NA1157 BAY15 D : 1154 2057 2357 2397 3497 1016 1034 7528 1016 1034 1130 1142 1152 1154 1158 1493 2057 2357 2396 2397 3497 7528 12499 12594 (За повикување Само)Примена : Честа употреба и за Возврат сигнал Светлина , Обратна Светлина , Кочница Светлина ,Опашка Светлина,Задни светла , Индикатор за Светло , Стоп Светилка , Копија Светла , Агол, Светлина, Паркинг Сијалица , од Страна на Маркерот Светлина , Надворешните Светла, Честа употреба за Автомобил, Камион, Мотор, Мопед, Приколка, RV, Брод, Морски, и др.100% Сосема НОВ, Plug & Play! Едноставна инсталација.Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 38% до 90%.Супериорен Квалитет на Производот, конструиран и произведени со Најнова технологија.Многу Xenon светла Бела! До 50К+ часа живот.Ако тие не светло по вметнување во штекер, вметнете oppositelyВнимание : Ве молиме проверете ја вашата сијалица видови во вашиот RV или возило и да го потврди тип дали оваа крушка одговара на вашиот автомобил пред да го купат.Пакување Листа : 2 Парчиња од 1206 64 SMD доведе светлина

July King LED Daytime Running Lights DRL LED Fog Lamp case for KIA Optima K5 2014+, LED Front Bumper Fog Lights светлини, пълен комплект
 • Новинка

July King LED Daytime Running Lights DRL LED Fog Lamp case for KIA Optima K5 2014+, LED Front Bumper Fog Lights светлини, пълен комплект

BGN 159.98

СуперСветли LED дневни работи светла светилки drl со магла светилка покритие, LED магла светилка случај за КИА Оптима K5 2014+ , 1 : 1 за замена, бесплатен превозотПл се провери вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата цел .Кутијата за контрола и пристаништето може да се ажурира!Производ карактеристикиБоја Температура Опсег : 60006700 KЕнергија : единствен 1 WНоминална оперативни струја : помалку than150m AМоменталната стабилност : помалку од + 2m A (24 часа)Осветленост : 7090 LM ( лево и десно строги симетрична )Боја : БелаДетали за производот : Инсталација ефектПрименливи модели : случај за КИА Оптима K5 2014~НАLED индикатори на текстНоминална влезниот напон : 12 V БАТЕРИЈАНоминална Влезниот Струја : 0.8 На 1,2 А (во зависност од стилот и одлучи)Номинална моќност : 58 WТемпературата на работа 40 ~ 50 степенТемпература на чување 50 ~ 80 степенЗаштита карактеристики : обратна поларитетот заштита, отворено коло заштита.Водоотпорен тип на мерење : По дождот симулација тестови и immersionsimulation тестови.Сол спреј тест : донесе сол спреј тест.Ултрависока осветленост на светлата,направи вашиот луксузен автомобил е повеќе аристократски на интензитет, па домот, но не domineeringcar повеќе агресивни.ФункцијаМултифункција мултицел автоим помогне на илуминатор ноќ привлече бројни завидувам на ноќта е отворен, како одраз на ставовите на телото, за да се осигура дека пресекот на две автомобил безбедност, дожд магла е отворен, со подобра пенетрација.1, Алуминиум светилка сопственикот, ладење брзо, антиултравиолетово сенка, особено, процесот отвори (кој домашни фабрики не може да го направи)2, влијанието материјали3, водоотпорен дизајн4, висока осветленост, високаLED живот

Shinman 2pcs T15 W16W 2835 15smd 921 912 Car Bake up лампа за заден ход задна светлина ярки автомобилни аксесоари Led за Mazda 3 Axela
 • Новинка

Shinman 2pcs T15 W16W 2835 15smd 921 912 Car Bake up лампа за заден ход задна светлина ярки автомобилни аксесоари Led за Mazda 3 Axela

BGN 21.74

Описсветлината модел : T15led чипови : 2835 15 SMDцел : се Пече до сијалица Обратна Задните Светла светилкабоја : бела,жолта,сина,мраз синамоќност : 8 Wоперативен Напон : 12vКарактеристикиДолг Животен Век : До 50.000 Часови : Тоа е 510 пати работен век од традиционалните натриум или жива светилка.Огромна Заштеда На Енергија : Користење на висока осветленост LED извор на светлина и голема моќ ефикасност напојување,кој може да заштедите енергија 70% од конвенционалните натриум и меркур светилки.Зелена и заштита на животната средина : без олово, без жива, без загадувањето на животната средина.Лесен за инсталација : 1.Highbright : 2835 чип 0.2 w / еез,20~25 LM / еез2...

гореща!10 броя 194 168 501 W5W 1.5 W ширина на автомобила лампа с вдлъбната леща мигач регистрационен номер светлина 50 X T10 1 smd led
 • Новинка

гореща!10 броя 194 168 501 W5W 1.5 W ширина на автомобила лампа с вдлъбната леща мигач регистрационен номер светлина 50 X T10 1 smd led

BGN 6.45

10 парчиња 50 X T10 1 smd led 194 168 501 W5 W ОД 1,5 W Автомобил ширина светилка со конкавна леќа се претвори сигнал Табличка светлинаОбјектот спецификите• Предмет Тип : Светлосни Извори• Надворешни / Внатрешни Работи : Надворешни Светла• Автомобил Производител : BMW• Светлосен Извор : LED• Wattage : Висок Квалитет• Напон : 12 V• Led Зрак Тип : Поплави• Температура на бојата : 6000 K• Автомобил Модел : Универзална• За Автомобил Светилка : Страна Пак Сигнали• Автомобил Марка : Универзална• Lumens : 200lm• Led Чип Производителот : 1 smd• Xenon Светлина Модел : T10 194 168 W5 W LED• светла боја : whtie• Автомобил Направи : универзална• LED кол : 1 smd• Напон : 12v• Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно)• Приклучок 1 : T10 T15 158 168 192 193 194 2825 921 W5 WB W5 W 2821 1250 1251 1252• Приклучок 2 : 12256 12961 147 152 159 161 194 NA 259 280 285 175 184 2450 2521• Приклучок 3 : 2525 2652 2827 2886x 2921 3652 447 464 501 516 555 558 579 585• Приклучок 4 : 927 928 655 656 657 901 904 906 912 916 917 918 920 922 939Опис На Производот1.База тип : T102.SMD количина : 1 buc3.SMD тип : led4.Бои : бела5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот големина на : 22*13*10 мм7.Објектот тежина : 2 g8.Гаранција : 12 месеци .Пакување Детали• Одделение Тип : многу (10 парчиња / многу)• Пакет Тежина : 0.020 kg• Пакет Големина : 10cm x 10cm x 8cm

1 бр. десен страничен рефлектор задна броня противотуманная фара крушка 34500-T0A-H01 за Honda CRV 2012-2014
 • Новинка

1 бр. десен страничен рефлектор задна броня противотуманная фара крушка 34500-T0A-H01 за Honda CRV 2012-2014

52.78 BGN 45.00

1 Pcs Десната Страна Рефлектор Задниот Браник Магла Светлина Светилка 34500T0 AH01 За Хонда CRV 20122014Одговара на Хонда CRV 20122014Пакетот вклучува : 1 PCS задните магла светилкаБЕЗ СИЈАЛИЦА!ОЕМ замена за вашиот автомобил!ОЕМ : R : 34500T0 AH01Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

Ownsun New Eagle Eyes LED DRL Bi-xenon обектива на проектора фарове за Ford Focus 2015
 • Новинка

Ownsun New Eagle Eyes LED DRL Bi-xenon обектива на проектора фарове за Ford Focus 2015

1439.98 BGN 1368.00

Сосема Нов Врвен Орел Очи LED светилки drl Bixenon Проектор Леќа Фарови За Форд Фокус 2015Стилски изглед : ефектот на целокупниот стил на оригиналната автомобил совршен фузија, на истакнување на оригиналниот автомобил личноста и темпераментот...

2 елемента 1156 P21W S25 Ba15s PY21W BAU15S 42SMD 30W Dual Color LED Car DRL&Turn Signals light White / Amber Or White/Ice Blue
 • Новинка

2 елемента 1156 P21W S25 Ba15s PY21W BAU15S 42SMD 30W Dual Color LED Car DRL&Turn Signals light White / Amber Or White/Ice Blue

51.20 BGN 41.00

Бесплатен превозот 2 парчиња 1156 P21 W S25 Ba15s PY21 W BAU15 S 42 SMD 30 W ДОВЕДОА автомобил Дење Работи светилки drl Пред се Претвори Сигнали светлина, крушка Светилка 12 V ве Молам дозволете ми да знам каква боја сакате откако ќе поставена цел...

1 чифт LED DRL дневни светлини противотуманная фаровете за покриване на 12V дневна светлина с жълти въртящи се светлини за Nissan X-Trail 2014-
 • Новинка

1 чифт LED DRL дневни светлини противотуманная фаровете за покриване на 12V дневна светлина с жълти въртящи се светлини за Nissan X-Trail 2014-

175.98 BGN 160.00

1 Pair LED светилки drl Дење Работи Светла за магла светилка покрие 12 V бел ден, со жолта вртење светла за Nissan XTrail 20142016Одговара За Nissan XTrail 20142016Боја : бела / жолтаПакет : 1pair во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

FSTUNING T10 LED лампи Бял 168 501 W5W LED лампа T10 Клин 3030 вътрешно осветление на 12V 6000K Canbus Error Free Auto Parking Lights
 • Новинка

FSTUNING T10 LED лампи Бял 168 501 W5W LED лампа T10 Клин 3030 вътрешно осветление на 12V 6000K Canbus Error Free Auto Parking Lights

75.04 BGN 34.00

FSTUNING 2 парчиња CanbT10 W5 W 194 9 LED 3030 Автомобил Царинење Светла Паркинг светло За "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО, Голф 7 Passat B6 Jetta Бора T10 LED сијалицаСпецификација : 1.За 12 volts2.Број на Led диоди : 9 SMD со osram3030 LED Чипови3.LED Боја : Бела4.Прозрачна : 700lm5.База Дијаметар : 9mm6.Вкупната Височина : ~40mm7.Тежина : 5g8.Живот Време : + 50, 000 часа9...

7pc X canbus Error free LED bulb Interior dome reading Light Kit Package for Smart Fortwo (2007-2014)
 • Новинка

7pc X canbus Error free LED bulb Interior dome reading Light Kit Package for Smart Fortwo (2007-2014)

33.58 BGN 30.00

Овој комплет се вклопува : За Smart Fortwo (20072014)КП.ѕвезда е бренд на zsled Optoelectronic ко.ltd Нашата компанија е професионална авто led светло производителот од 2007 година во Dongguan Град во Кина...

Wooeight 1бр 81210-06052 предната дясна страна противотуманная фара крушка за Toyota Camry, Corolla, Yaris Prius и Lexus GS350 GS450h LX570 HS250h
 • Новинка

Wooeight 1бр 81210-06052 предната дясна страна противотуманная фара крушка за Toyota Camry, Corolla, Yaris Prius и Lexus GS350 GS450h LX570 HS250h

29.26 BGN 25.00

Wooeight 1 PC 8121006052 Пред Десната Страна Магла светлина Светилка За Toyota Camry е корола Yaris PriLexGS350 GS450h LX570 HS250h RX350Состојба : Нова Осветлување Боја : бела Производителот Дел Број : 8121006050 / 812100 D040 / 812100 D041 / 812100 D042 8121006052 Осветленост Дел Број : 3550257 L01 / 3550157 L00 / SC2592100 / 11650131 L Друг Дел Број : 812200 D040 / 812200 D041 / 812200 D042 / 8122006050 / 8122006070 / 8122006070 / 812200 D040 Објект се вклучени : Право на Магла light x 1Компатибилен Со : За Тојота : За Yaris 20062013За RAV 4 20062012За Camry / Camry Хибрид 20072013За Авалон / Highlander 20082010За Е Корола / Матрица / Venza 20092013За PriЗа Solara 20072008За Lex: За GS350 / GS450h 2013За HS250h 20102012 ГодинаЗа ЕF 20082013За LX570 20082011За RX350 / RX450h 20102013Карактеристики Висок квалитет Лесна инсталацијаAnswer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Производ Фото

skuer 55W 4 inch Off Road 6000K фокус hid ксенонови фарове Super bright off-road vehicle Фокус помощна лампа на покрива
 • Новинка

skuer 55W 4 inch Off Road 6000K фокус hid ксенонови фарове Super bright off-road vehicle Фокус помощна лампа на покрива

88.86 BGN 75.00

Карактеристики : • Леќа : Калено стакло • Рефлектор : Место светло • Сместување : Високо влијание ABS • Нерѓосувачки челик заграда • КРИЕШЕ Сијалица : H3 тип • 55 W Баласт изграден во •Осветленост : 3200lm •Температура на Бојата : 6000 K •Водоотпорен стапка : IP68 •Моќност : 9~15 V DC •Тековни цртање : 4.2 A •Големина : 4 инчен Пакет Содржина : •1 x КРИЕШЕ Off Road Светилка Место Светло w / Заштитник Покрие Апликации : •Применува за теренски возила, АТВ, камион, инженеринг возило (багер, treedozer, патот ролери, булдожер, кран и рударски камион), специјално возило (оган мотор, спасување возилото, комуникација возило) мотокар, воз, брод, автобус.

За Hyundai Accent Solaris Verna 2010 2011 2012 LED кола на външен източник на светлина дневен ходова светлини DRL фарове за мъгла ксенонови фарове
 • Новинка

За Hyundai Accent Solaris Verna 2010 2011 2012 LED кола на външен източник на светлина дневен ходова светлини DRL фарове за мъгла ксенонови фарове

146.13 BGN 132.00

LED Автомобил Надворешен Извор на Светлина Одговара За Hyundai Акцент Solaris Verna 20102012 Година Дење Работи Светло за Магла Светлина светилки drl Xenon СветилкаКарактеристики : Што користи еколошки Led диоди!! Лесен За Инсталација!! Директна замена на оригиналните светилки Ниска топлина емисија и исклучително ниска потрошувачка на енергија!! Широк осветлување на аголот!! Многу долг животен век : 50.000 часови во просек!! Даде на вашето возило светла и верзија !!

iJDM високо качество C5W C10W LED 31/36/39/41 мм CANBUS Car Festoon Light Auto Interior Dome Lamp лампа за четене 6000 До Бял 12 В 24 в
 • Новинка

iJDM високо качество C5W C10W LED 31/36/39/41 мм CANBUS Car Festoon Light Auto Interior Dome Lamp лампа за четене 6000 До Бял 12 В 24 в

15.98 BGN 11.00

Answer : ___________________________ NOTE : Нашите предмети доаѓаат со мало поле На оваа страница, има една пар (2 парчиња) i JDM Ексклузивно дизајниран ДАавтобус Грешка Слободни Напојува Со 3020 LED 31mm 36mm 39mm 41mm замена светилки посебно дизајниран За Автомобил Внатрешни работи Мапа / Купола Светла, Вод Областа Светилки,Табличка Светла,Карго Област Багажникот Соба Светлата имаме специјални дизајнирани овие LED светилки со 360степени осветлување напојува со 6 парчиња 3 W секој 3020 LED emitters направени од 3030 со ДАавтобус коло и не поларните дизајн...