MyHung S1 автомобили на прожекторите 50 W 8000LM автомобилна лампа LED Light H4-H7 9004 9005 9006 9007 H10 H11 автомобилни аксесоари

MyHung S1 автомобили на прожекторите 50 W 8000LM автомобилна лампа LED Light H4-H7 9004 9005 9006 9007 H10 H11 автомобилни аксесоари

BGN 40.00
-14 %
BGN 46.61

Брой продукти


My Hung S1 Автомобил Светла 50 W 8000 LM Автомобилот Сијалица LED Светло H7 9005 9006 H10 H11 Автомобил Додатоци
На овој линк е само применливи за H7 9005 9006 9012 H10 H8 H11 PSX24 H16 P13 PSX26
, висока брзина на LED фарови
Ако вашиот број на модел не е соодветен за H7 9005 9006 9012 H10 H8 H11 PSX24 H16 P13 PSX26
ние, исто така, имаат и други hi/lo позиционите : H4 H13 9004 9007. Овде е линкот:
Ако не го знаете типот на модели,ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите, тие ќе ви помогне.
Карактеристики :
1.Модел: H7 H4 9004 9005 9006 9007 H10 H11
2.Зрак Агол : 360°
3.Температура на бојата : 6500 K Бела
4.Материјал : Авијација алуминиум
5.Моќност : 50 W/set
6.Прозрачна Флукс : Прибл 8000lm/set(4000lm/сијалица)
7.Оперативен Напон : DC9 V-32 V (одговара 12 V/24 V возило)
8.Оперативни Температура : -40~+80 степен целзиусови степени
9.Сертификат:CE,ISO,
10.Гаранција:1 години
11.Инсталацијата е едноставна, не треба да се промени целокупниот линија на автомобилот
12.Да започне многу брзо LED светло, без одлагање, на традиционалниот стакло сијалица има 0.3 второ одложување.
13.Животот повеќе од 5000 часа
14.Погоден за повеќето автомобили, мотоцикли и чамци
15.Користење на нано водоотпорен технологија
16.Супер Прахосвам топлина систем
17.ADOB-Beam To се осигура дека зрак без било нечистотии, зрачењето чиста светлина, без темни дамки
Зелена Сива Беж само да се направи разлика на типот, всушност само Армијата Зелената боја Црна, Жолта
НЕМА.1 заштеда,светла +++ !3times brigher од халоген светлина.
Моќта е 25 W секоја единица,1 пар е само 50 W,толку паметни.но, тоа е 8000 LM, па brihgt!
LED сијалица е Сеул Бренд. Овој бренд е многу познат во целиот свет.на светлосен излез ефикасност до 93.8%,ниска топлина,транспарентни леќа sesign обезбедува конзистентни и совршена светлина визија. Добра технологија се направи LED светла светла+++!
Растојанието на LED светилка е 5 пати повеќе од оригиналната светилка, спектарот на ЛЕР е скоро сите концентрирани во видливиот спектар, на светлечки случај е 80-90%.
Ефикасноста на конвертирање на електрична енергија во светлина на енергија е многу повисока отколку на халоген светилка
НЕМА.2 Совршен зрак визија од добро структурен дизајн
Сеул Бренд LED чипови не може да се направи Светла единица имаат најдобри зрак визија. Тоа, исто така, треба добро структурен дизајн за да се обезбеди светлина област јасно и немаат некои темни дамки или нејасна светлина. My Hung led светлата за полнење има добра структурен дизајн.тоа се користи висок интензитет на топлински отпор леќа худ и висока термичка comductivity прецизност анодна светилка тело, тоа е брзо да се таложи топлина.
НЕМА.3 нов систем за ладење е поголем од другите 1.5 пати.топлината може да се пренесуваат на трети лица брзо
На топлина мијалник е дел од добрата структурен дизајн. Со цел да се направи led светилки имаат подолг живот, My Hung LED светлата комплет употреба одделение за воздухопловство алуминиум легура да се направи кул систем.


Подробности

Цвят:
H4 Canbus, H7, 9005, 9006, H10, H11, H4-Standard, 9004-Canbus, 9007-Canbus, 9004-Standard, 9007-Standard
Тип Елемент:
Източник На Светлина
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Мощност:
50W
Производител На Led Чипове:
Сеул
Тип На Лъча Led:
Комбо
Напрежение:
12V
Вид Монтаж На Чип:
СДС
Модел автомобил:
голяма част от автомобила
Марка На Автомобила:
За BMW Benz, Nissan Audi Ford skoda на Volkswagen VOLVO, Citroen всички автомобили
търговска марка:
Мхунг
Цветна Температура:
6500К
Тип Штепсельной Вилици:
H4/H7/9004/9005/9006/9007/H10/H11
Приложение:
Фаровете, Фарове За Мъгла
Светлинен Поток:
8000lm/комплект(4000lm/лампа с нажежаема жичка) автомобили на прожекторите
Ъгъл На Светлина:
360 градуса
Работно напрежение:
DC9V-32V (подходящ за автомобил 12V/24V)
Източник На Светлина:
12шт сеульские светодиоди производство Y19
Супер дълъг живот:
60000ч
Инсталация:
Да играят и да се свържете
Водоустойчив тарифа :
IP65
Външен/Вътрешен Вид:
Външни Светлини

Избор на купувачи

2 елемента авто фарове за мъгла агне led дневни светлини за мъгла външни светлини за Volkswagen Golf 5 GTI Amarok Jetta, Scirocco
 • Новинка

2 елемента авто фарове за мъгла агне led дневни светлини за мъгла външни светлини за Volkswagen Golf 5 GTI Amarok Jetta, Scirocco

240.00 BGN 228.00

2 парчиња Авто Автомобил Магла Светлина Јагне LED Дневни Работи Светло Светла Надворешната Светлина За Фолксваген Голф 5 GTI Amarok Jetta SciroccoСпецификација : Универзална LED светилки drl+МАГЛА СВЕТЛИНА 12&24 Напон Магла : 10 W КРИ LED чипови светилки drl : бел ден Водич, 9.5 W КРИ LED чипови Запечатени со лепак од машина 100% Водоотпорни, со вентилација дупка E4 Одобрен за двете светилки drl&Магла Надворешни Возачот, не FM пречки Продолжување кабел за камиони Прилагодлива висина braketФункција : Запечатени со лепак од машина Надворешни Возачот, не FM пречки Продолжување кабел за камиони LED магла светлина со дење работи светлина функционалност Брза реакција, палење автоматски кога го стартувате моторот...

Щепсела и да играе 7-инчов led фарове с функция за Bluetooth, led светлини светлини за Jeep Wrangler JK 7 led фарове RGB Halo
 • Новинка

Щепсела и да играе 7-инчов led фарове с функция за Bluetooth, led светлини светлини за Jeep Wrangler JK 7 led фарове RGB Halo

270.40 BGN 184.00

Plug and Play 7 инчен LED Светлата Светилки со Bluetooth Функцијата led Возење Светла за Jeep Wrangler JK 7" LED Фарови RGB ОреолПримена : Било Автомобили Модели со 7 Inch Круг СветлатаЗа 20072014 Jeep Wrangler JK 2 ВратиЗа 20072014 Jeep Wrangler Unlimited JK 4 ВратиЗа 20042006 Jeep Wrangler, ЗАБ НеограниченЗа 19972006 Jeep Wrangler TJЗа 19811985 Џип CJ8 СкремблерЗа 19761986 Џип CJ7За 19922001 СУМ Општи HummerЗа Land Rover Defender 90&110Спецификации : Моќност : 60 WНапон : 1030 V DCНапон за Ореол : 12 V DCДомување Материјал : АлуминиумЛеќи на камерата : PC ЛеќаРамки Боја : ЦрнаОреол Боја : Бела и RGBLumens : 3600 LM / Полнење (Висок Зрак) & 1800 LM / Kit (Ниска Зрак)Димензија : За 7inch Џип JK СветлатаLED Чип : САД ДОВЕДЕ чиповиЖивотниот век : 30000hoursОреол Ангел Очи : Целосна Функција(времето функција & музичкиот режим & трепка функција & прирачник за контрола на неограничен број на бои опции и функции (трепка, трепка, светлината, итн.).Ние може да се направи брза испорака со меѓународните експрес од DHL,FEDEX,UPSот,EMS,Кина Пост Воздух Парцела....

Tcart за chevrolet traverse аксесоари LED DRL дневни ходова светлина и мигач бял ксенон+кехлибар Безплатна доставка
 • Новинка

Tcart за chevrolet traverse аксесоари LED DRL дневни ходова светлина и мигач бял ксенон+кехлибар Безплатна доставка

61.89 BGN 40.00

Здраво пријатели, ви Благодариме за вашата цел во нашата продавница.пред донесувањето на купувачите,ве молиме comfirm вашиот turnlight штекер ...

08015 12-24V 4LEDS автомобили решетка мигаща светлина Led Strobe Warning Опасност за аварийно предупреждение за избухване на светлина, за автомобил, камион, кола
 • Новинка

08015 12-24V 4LEDS автомобили решетка мигаща светлина Led Strobe Warning Опасност за аварийно предупреждение за избухване на светлина, за автомобил, камион, кола

20.22 BGN 19.00

08015 1224 V 4 LEDS Автомобил Решетката Трепкачко Светло Led Strobe Предупредување Опасност Итни случаи (Блиц Светлина за SUV Возило Камион 16 избор режими на блицот...

Калъф за Mitsubishi attrage 2012-2015 реле мигач водоустойчив автомобил DRL 12V LED дневни ходова светлина противотуманная на прожекторите
 • Новинка

Калъф за Mitsubishi attrage 2012-2015 реле мигач водоустойчив автомобил DRL 12V LED дневни ходова светлина противотуманная на прожекторите

134.40 BGN 125.00

Детали За Производот : Правец на ветер : Светилка Автомобилската светилки drl ДодатоциЦена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за КонтролаНа Дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаНапомена : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начинtem Функција, Посебни Барања, итн.По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин...

Нов стил на автомобила аксесоари за интериора на декоративна атмосфера на светлина лампи за Hyundai Santa Fe Solaris Sonata Terracan Tiburon Tucson
 • Новинка

Нов стил на автомобила аксесоари за интериора на декоративна атмосфера на светлина лампи за Hyundai Santa Fe Solaris Sonata Terracan Tiburon Tucson

BGN 17.30

Автомобил стил Додатоци за Внатрешни Декоративни Атмосфера Светлина Светилка За Hyundai Santa Fe Solaris Sonata Terracan Tiburon Tucson

2017 интериорна лампа Декоративни атмосферни светлини оформление на автомобила за Mitsubishi Airtrek ASX Attrage Carisma Challenger Colt Eclipse
 • Новинка

2017 интериорна лампа Декоративни атмосферни светлини оформление на автомобила за Mitsubishi Airtrek ASX Attrage Carisma Challenger Colt Eclipse

BGN 17.30

Авто Внатрешни работи Светилка Декоративни Атмосфера Светла Автомобил Стајлинг За Мицубиши Airtrek ASX Attrage Carisma Предизвикувач Colt Eclipse e K Зафат

HochiTech за BMW X5 E53 1999-2006 Ултра ярка дневна светлина DRL CCFL Angel Eyes Demon Eyes комплекти топло бяло Halo пръстен
 • Новинка

HochiTech за BMW X5 E53 1999-2006 Ултра ярка дневна светлина DRL CCFL Angel Eyes Demon Eyes комплекти топло бяло Halo пръстен

32.00 BGN 30.00

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на автомобилот воздух капи , испрати го запре имено, ве молиме да не ја пропуштајте оваа можност!Комплет Вклучува : • 4pcs или 2 парчиња CCFL Прстени (на фарови)• 2 парчиња или 4pcs Инвертери за CCFL Ангел Eeyes!• 1pc Детални DIY англиски Инсталирате Инструкции• некои 3 M Двојно Страна ЛентаНЕ Светла(s) и / или Foglight(s) вклучени!Соодветни модели : за БМВ Х5 E53 19992006Ве молиме бидете сигурни дека вашата светлата е иста како на сликаПовратни информации од КупувачотКупувачот Се Покаже

Ownsun съвсем нов актуализиран led дневни светлини DRL за Ford Focus 2015
 • Новинка

Ownsun съвсем нов актуализиран led дневни светлини DRL за Ford Focus 2015

559.98 BGN 532.00

Бренд Нови Ажурирани LED Дневни Работи Светла светилки drl Со Црна Foglight Покритие За Форд Фокус 2015 Карактеристики : 1.Состојба : 100% сосема нов.2.Инсталација : За Plug and Play инсталација, Професионална инсталација е препорачливо.3.Безбедност : КРИЕШЕ LED светилки drl ви обезбедува со одлучувачки безбедност скок во патниот сообраќај и помага во спречување на несреќи.4.Издржливост : Професионални домување дизајн со топлина мијалник на задниот дел на светилка обезбедува Led диоди не се премногу загреан и имаат подолг животен век.5.Водоотпорен : Со обратна поларитетот заштита и отворено коло заштита, 100% водоотпорни и шок отпорни...

Новият Интериор На Автомобила Декоративна Ивица Светлина Гъвкава Атмосферни Лампа За Lada 1111 Oka 2105 2106 2107 2109 2110 2112 2113 2114 2115
 • Новинка

Новият Интериор На Автомобила Декоративна Ивица Светлина Гъвкава Атмосферни Лампа За Lada 1111 Oka 2105 2106 2107 2109 2110 2112 2113 2114 2115

BGN 29.62

Автомобил Внатрешни Декоративни Ленти Светлина Флексибилна Атмосфера Светилка За Lada 1111 Oka 2105 2106 2107 2109 2110 2112 2113 2114 2115

4 led фарове за мъгла за Jeep Wrangler JK led фарове за мъгла лампа Auto Лен проектор фарове офроуд шофиране лампа с Halo angel eye
 • Новинка

4 led фарове за мъгла за Jeep Wrangler JK led фарове за мъгла лампа Auto Лен проектор фарове офроуд шофиране лампа с Halo angel eye

110.40 BGN 94.00

4" led светла за магла за Jeep Wrangler JK LED магла светилки Сијалица, Авто Лен Проектор Светлата за Возење Теренски Светилка со Ореол ангел очи4 Инчен 60 W Cree Led Светла за Магла за Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ за Магла Видливоста Состојба : 100% сосема нов Пакет вклучуваат : 2x 4 Инчен Светла за Магла за Jeep Wrangler Инсталација : Лесно за инсталација,За Plug and Play инсталација Големина : 4 инчен x 3.25 инчи Сијалица Тип : LED Боја температура : 6000 K Влезниот Напон Спектар : 1030 V DC Оперативен Напон : 13.5 V го Оценувате Моменталната : 0.75 На Wattage : 30 W Прозрачна флукс : 1800 LM Леќа Материјал : Hardcoated Поликарбонат Домување Материјал : УмреФрлија Алуминиум Работа Температура : 40'C~80'C Водоотпорен : IP67 Животен век : 50000hrs Школка во боја : Црна светилки drl Боја : Бела Вртење сигнал светла боја : Жолта 4" инчен 30 W LED магла светлина Возење светилка светилки drl за Jeep Wrangler За 20072015 Jeep Wrangler 2Врата (JK) За 20072015 Jeep Wrangler Unlimited 4Врата (JK) За 2009 година, Dodge Патување За 2005,2006,2007,2008 Dodge Магнум За 2006,2007,2008,2009,2010 Chrysler PT Cruiser За 2010,2011,2012 Dodge Патување За Dodge Magrum За 2006,2007,2008,2009,2010 PT Cruiser За 2011,2012 Jeep Grand Cherokee За 2011,2012 Dodge Полнач За 2005 Chrysler 300 4" led светла за магла за Jeep Wrangler Dodge Chrysler предниот Браник светла

Нов 4шт дистанционно управление на превозно средство, RGB ивица светлина атмосфера вземе подножието лампа за Генерал Протон-2 Inspira Perdana Persona Preve Saga Satria Waja
 • Новинка

Нов 4шт дистанционно управление на превозно средство, RGB ивица светлина атмосфера вземе подножието лампа за Генерал Протон-2 Inspira Perdana Persona Preve Saga Satria Waja

BGN 29.62

4 PCS Далечински управувач Автомобил RGB Лента Светлина Атмосфера Нога Светилка За Протон Генерал2 Inspira Perdana Персона Preve Сагата Satria Waja

2 елемента 1156 P21W S25 Ba15s PY21W BAU15S 42SMD 30W Dual Color LED Car DRL&Turn Signals light White / Amber Or White/Ice Blue
 • Новинка

2 елемента 1156 P21W S25 Ba15s PY21W BAU15S 42SMD 30W Dual Color LED Car DRL&Turn Signals light White / Amber Or White/Ice Blue

51.20 BGN 41.00

Бесплатен превозот 2 парчиња 1156 P21 W S25 Ba15s PY21 W BAU15 S 42 SMD 30 W ДОВЕДОА автомобил Дење Работи светилки drl Пред се Претвори Сигнали светлина, крушка Светилка 12 V ве Молам дозволете ми да знам каква боја сакате откако ќе поставена цел...

H7 LED Head Light 2pcs H7 LED 30W 6000K 12V/24V 3600LM Car Xenon White Far Lamp High Low Kit Globes лампи с нажежаема жичка
 • Новинка

H7 LED Head Light 2pcs H7 LED 30W 6000K 12V/24V 3600LM Car Xenon White Far Lamp High Low Kit Globes лампи с нажежаема жичка

BGN 47.97

започнетекрајотFitment : H7 Главата Светлина Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Моќност(W) : 30 W (секој) Температура на Бојата : Белата 6000 K Работа Напон(V) : DC1224 Прозрачна Флукс(Lm) : Вистински 3600 LM / секој Агол на Гледање(θ) : 360 Материјал : Алуминиум Употреба : Раководител Светлината Карактеристики : Предностите на led авто главата светилка : IP68 Водоотпорен : уште работи добро под тешки услови...

2 елемента 1156 BA15S 80W Cree Led чипове автомобили противотуманная крушка P21W лампа на колата мигач премахване на крайните спирачни светлини източник на светлина S25 r5w led D025
 • Новинка

2 елемента 1156 BA15S 80W Cree Led чипове автомобили противотуманная крушка P21W лампа на колата мигач премахване на крайните спирачни светлини източник на светлина S25 r5w led D025

40.00 BGN 30.00

2 ПАРЧИЊА 1156 BA15 S 80 W Кри Led Чипови ДОВЕДОА автомобил Магла Главата Сијалица P21 W Светилка Возила се Претвори Сигнал Опашка Кочница Светла автомобил извор на светлина S25 R5 W ledПакетот Вклучува : 2 парче LED сијалица.100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, Лесно да го инсталиратеНова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%.За замена на Сигнал, Пак, Кочница, Паркинг, Опашка, светилки drl светла за Магла, итн.Компатибилен со : 1156 BA15 S 1073 1093 1129 1141 1159 1680 3497 5007 5008 7506 7527 ..(За повикување Само)LED чип Тип : Висока Осветленост 5 W Кри Led Чипови LED.(Светлината на 16 чипови е еднаква на онаа на 80 W сијалица.)LED чип П'ty : 16 чипови (околу 12 & 4 напред)LED боја : Чиста БелаПриклучок тип : BA15 S / 1156Напон : 12 V самоМоќност : 6 WТемпература на бојата : 6000 KПрозрачна флукс : 16002000 LMЖивотниот век : 60,000 часаТаму е искривено објективот на врвот, со функцијата на фокусирање светла.Со метална школка, ја прави сијалица работа под ниска топлина.Повеќе Попуст :

За Hyundai Accent Solaris Verna 2010 2011 2012 LED кола на външен източник на светлина дневен ходова светлини DRL фарове за мъгла ксенонови фарове
 • Новинка

За Hyundai Accent Solaris Verna 2010 2011 2012 LED кола на външен източник на светлина дневен ходова светлини DRL фарове за мъгла ксенонови фарове

146.13 BGN 132.00

LED Автомобил Надворешен Извор на Светлина Одговара За Hyundai Акцент Solaris Verna 20102012 Година Дење Работи Светло за Магла Светлина светилки drl Xenon СветилкаКарактеристики : Што користи еколошки Led диоди!! Лесен За Инсталација!! Директна замена на оригиналните светилки Ниска топлина емисија и исклучително ниска потрошувачка на енергија!! Широк осветлување на аголот!! Многу долг животен век : 50.000 часови во просек!! Даде на вашето возило светла и верзија !!

2 елемента Бял 1156 Ba15s 1157 Bay15d 12V DC 1206 64SMD Car light RV Tail Turn Signal Brake Backup Reverse LED лампа супер ярък
 • Новинка

2 елемента Бял 1156 Ba15s 1157 Bay15d 12V DC 1206 64SMD Car light RV Tail Turn Signal Brake Backup Reverse LED лампа супер ярък

BGN 7.33

2 ПАРЧИЊА Бела 1156 Ba15s 1157 Bay15d 12 V DC 1206 64 SMD Автомобил светлина RV Опашка се Претвори Сигнал Кочница Копија Обратна LED Светилка Супер СветлоСпецификации : LED Type : Секоја ПРЕДВОДЕНА има 64 СМД вкупно.Напон : DC 12 VТип : 1206 64smdБаза : 1156 BA15 S / 1157 BAY15 DДиплома : 360°Температура на бојата : 6500 KБоја : БелаЖивотен Век : 50000 часаКрстот Референца : 1156 BA15 S(P21 W) : 1073 1095 1141 1156 1156 A 1156 NA 1195 12088 1295 1295 NA 199 2396 3497 631 7506 93 97 97НА 97 NA1157 BAY15 D : 1154 2057 2357 2397 3497 1016 1034 7528 1016 1034 1130 1142 1152 1154 1158 1493 2057 2357 2396 2397 3497 7528 12499 12594 (За повикување Само)Примена : Честа употреба и за Возврат сигнал Светлина , Обратна Светлина , Кочница Светлина ,Опашка Светлина,Задни светла , Индикатор за Светло , Стоп Светилка , Копија Светла , Агол, Светлина, Паркинг Сијалица , од Страна на Маркерот Светлина , Надворешните Светла, Честа употреба за Автомобил, Камион, Мотор, Мопед, Приколка, RV, Брод, Морски, и др.100% Сосема НОВ, Plug & Play! Едноставна инсталација.Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 38% до 90%.Супериорен Квалитет на Производот, конструиран и произведени со Најнова технологија.Многу Xenon светла Бела! До 50К+ часа живот.Ако тие не светло по вметнување во штекер, вметнете oppositelyВнимание : Ве молиме проверете ја вашата сијалица видови во вашиот RV или возило и да го потврди тип дали оваа крушка одговара на вашиот автомобил пред да го купат.Пакување Листа : 2 Парчиња од 1206 64 SMD доведе светлина

FSTUNING T10 LED лампи Бял 168 501 W5W LED лампа T10 Клин 3030 вътрешно осветление на 12V 6000K Canbus Error Free Auto Parking Lights
 • Новинка

FSTUNING T10 LED лампи Бял 168 501 W5W LED лампа T10 Клин 3030 вътрешно осветление на 12V 6000K Canbus Error Free Auto Parking Lights

75.04 BGN 34.00

FSTUNING 2 парчиња CanbT10 W5 W 194 9 LED 3030 Автомобил Царинење Светла Паркинг светло За "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО, Голф 7 Passat B6 Jetta Бора T10 LED сијалицаСпецификација : 1.За 12 volts2.Број на Led диоди : 9 SMD со osram3030 LED Чипови3.LED Боја : Бела4.Прозрачна : 700lm5.База Дијаметар : 9mm6.Вкупната Височина : ~40mm7.Тежина : 5g8.Живот Време : + 50, 000 часа9...

1 бр. десен страничен рефлектор задна броня противотуманная фара крушка 34500-T0A-H01 за Honda CRV 2012-2014
 • Новинка

1 бр. десен страничен рефлектор задна броня противотуманная фара крушка 34500-T0A-H01 за Honda CRV 2012-2014

52.78 BGN 45.00

1 Pcs Десната Страна Рефлектор Задниот Браник Магла Светлина Светилка 34500T0 AH01 За Хонда CRV 20122014Одговара на Хонда CRV 20122014Пакетот вклучува : 1 PCS задните магла светилкаБЕЗ СИЈАЛИЦА!ОЕМ замена за вашиот автомобил!ОЕМ : R : 34500T0 AH01Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

skuer 55W 4 inch Off Road 6000K фокус hid ксенонови фарове Super bright off-road vehicle Фокус помощна лампа на покрива
 • Новинка

skuer 55W 4 inch Off Road 6000K фокус hid ксенонови фарове Super bright off-road vehicle Фокус помощна лампа на покрива

88.86 BGN 75.00

Карактеристики : • Леќа : Калено стакло • Рефлектор : Место светло • Сместување : Високо влијание ABS • Нерѓосувачки челик заграда • КРИЕШЕ Сијалица : H3 тип • 55 W Баласт изграден во •Осветленост : 3200lm •Температура на Бојата : 6000 K •Водоотпорен стапка : IP68 •Моќност : 9~15 V DC •Тековни цртање : 4.2 A •Големина : 4 инчен Пакет Содржина : •1 x КРИЕШЕ Off Road Светилка Место Светло w / Заштитник Покрие Апликации : •Применува за теренски возила, АТВ, камион, инженеринг возило (багер, treedozer, патот ролери, булдожер, кран и рударски камион), специјално возило (оган мотор, спасување возилото, комуникација возило) мотокар, воз, брод, автобус.

Юли King High Power COB универсална led противотуманная фар, 15 W / бр, 5500 ДО 3000 LM, 881 крушка
 • Новинка

Юли King High Power COB универсална led противотуманная фар, 15 W / бр, 5500 ДО 3000 LM, 881 крушка

BGN 75.18

15 W / pc Висока Моќност КОЧАН голема моќ LED магла светилка, 5500 K 3000 ЛУМ, 881 сијалица ,1pair, брза испорака.Пл забелешка : 1.Овој модел се однесува на огромното мнозинство модели, pl напишете го вашиот автомобил модел и година во цел.2.Овој модел е без декодер, несоодветни за A...

за VW Volkswagen Golf 7 Mk7 2014 2015 Right&Left Auto LED Side Mirror Car Lamp Rearview Mirror Turn Signal light
 • Новинка

за VW Volkswagen Golf 7 Mk7 2014 2015 Right&Left Auto LED Side Mirror Car Lamp Rearview Mirror Turn Signal light

59.17 BGN 53.00

за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф 7 Mk7 2014 2015 2016 Право&Лево Авто ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Светилка Автомобил Rearview Огледало Пак Сигнал светлина Fitment : за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф 7 2014 2015 2016 година за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Mk7 2014 2015 2016 годинаВе молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомобил пред да го купите! Карактеристики : Тип : Rearview Огледало Пак Сигнал светлина 100% НОВ БРЕНД Водоотпорен Volts : 12 V DC Материјал : ABS+LED животниот век : Повеќе од 50,000 часот Висок квалитет и висок интензитет на Висока ефикасност и енергијазаштеда на отпорност на Корозија како и подолг сервисен живот Лесно и Едноставно да се инсталираПакет : 2 ПАРЧИЊА Rearview Огледало Пак Сигнал светлинаПревозот : 1.Објектот ќе биде предаден во 15 работни дена по приемот на плаќање2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздухопловната / Epacket.3.Околу 1235 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.4.By експрес : Обично тоа ќе трае 37 работни дена.Враќање&гаранција : Ние обезбедуваме половина година гаранција...