2 бр. / лот от 6000 До Бяло супер ярък бял топ проектор 21-SMD H11 H8 led резервни крушки за фарове за мъгла фарове светлини

2 бр. / лот от 6000 До Бяло супер ярък бял топ проектор 21-SMD H11 H8 led резервни крушки за фарове за мъгла фарове светлини

BGN 33.00
-21 %
BGN 41.60

Брой продукти

2x Супер Светло H11 H8 светилки drl Магла Светлина Замена 2835 21 SMD Доведоа Автомобил за Возење Дење Работи Xenon Светла Бела 6000 K DC 12 V 80 W ampada H11 21 Led Кри 3535 Чипови Neblina За Мицубиши L200 Тритон
Супер Форте Led Кри Чипови Сад 840 Lumens 12v e 24v 5000 K 6000 K LED 21 SMD 3535 : 10 W 840 lumens (até 30% mais luminosidade) * Храбри unitário Стр roduct опис Големина : 2 парчиња H8(H11)
Спецификации :
База Тип : H8 H11
LED Type : 2835 SMD (21 Led количина)
LED Боја : Бела
LED животниот век : 50.000 часови
Моќност : 80 W
Lumens : >600 LM
Оперативен Напон : 10 V-16 V
Големина : 60 * 18mm
PCB : Алуминиум супстрат
Температура на бојата : 6500 K
Зрак Агол : 360 степени
Тип : LED Замена на Сијалица
Стандарди И Сертификати : CE/Ro HS Согласност
Компатибилен Листата : Одговара Акции H8 H11 H64211 PGJ19-2 халоген светилки за предните светла за магла.
Примена : LED магла светлина врз Автомобил, Камион, ЏИП, Комбе, Мотор, Мопед, Приколка, RV, Брод, Морски, и др.
Карактеристики :
*Направени со висок квалитет SMDs, можат да го издржат тресење и вибрации.
*360 степени агол на гледање елиминира жешки точки.
*21 x Висока моќност 2835 SMD Led Сијалица е многу посветла од оригиналот на магла светилки, и мала потрошувачка на енергија.
*Може да го замени повеќето Автомобил Светлината LED Сијалица со H8 H11 База.
Answer : ___________________________ Note :
Кога се користи LED светилки за возврат сигнал светлина, можеби ќе треба да користите 50 W 6-Ohm оптоварување отпорник или декодер поставени за да се избегне хипер флеш или сијалица да се расипува.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата LED сијалица е H8 H11 Оптоварување Штекер пред цел.
Ако се уште не се сигурни што LED Светло одговара на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас за помош.
Гаранција За Квалитет :
*Строго тестирање пред превозот.
*Професионални пакување.
*Во рок од една години нема причина да се вратат.
Пакет Се Вклучени :
2 парчиња Бела H8 H11 2835 SMD 21 LED Светилки
1.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. 2.Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас. 3.Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. 4.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
1.Ние обезбедуваме 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).


Подробности

Тип Гнездо:
H8, H11, H16(JP)
Тип Елемент:
Източник На Светлина
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Тип На Лъча Led:
петно
Цветна Температура:
6000К
Напрежение:
12V
Вид Монтаж На Чип:
SMD
търговска марка:
Ядасатуна
Марка На Автомобила:
Всички Автомобили
Мощност:
21W
Модел автомобил:
За всички автомобили
Производител На Led Чипове:
Кри

Избор на купувачи

H7 H11 9005 HB3 H4 Hi / Lo Beam LED Car Headlight Bulb 60W 8400lm 6000K All in one For Car LED фарове авто фарове авточасти
 • Новинка

H7 H11 9005 HB3 H4 Hi / Lo Beam LED Car Headlight Bulb 60W 8400lm 6000K All in one For Car LED фарове авто фарове авточасти

65.09 BGN 50.00

H7 H11 9005 HB3 H4 Hi / Lo Зрак ДОВЕДОА Автомобил Светла Сијалица 60 W 8400lm 6000 K Сите во еден За Автомобил LED Фарови Авто Headlamp Авто деловиПриклучок Тип : H4, HiLo Зрак H13, HiLo Зрак H7, Еден Зрак 9005, Еден Зрак 9006, Еден Зрак H11, Еден Зрак Моќност : 60 W / set(30 W / сијалица) Led : За Philips ZES Чип Led диоди Оперативен Напон : DC 932 V(одговара 12 V / 24 V возило) Светлосен Флукс : прибл 8400lm / set(4200lm / сијалица) Боја Температура : Кул Бело 6500 K IP65 вода и прашина печат,360 степени зрак агол Температурата на работа : 4080 степен целзиусови степени Материјал : авијација 6063 алуминиум профил Над 30.000 часа живот време Висока моќност увезени чипови,360 степени зрак нема слепи зона Инженеринг зрак шема се шири мека бела светлина на патот рамномерно, без темно место / магла светлина 6500 K бела светлина се обезбеди најдобри возење визија за да ги видете сите временски патот ситуација јасно на Ситевоедно топлина спроводливост+со голема брзина го исклучите фан систем задржи сијалица во соодветната работна температура Постојан струја, инстант почеток,не коло пречки и електромагнетна радијација двонасочна топлина дисипација канал 1.Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем, 360 степени топлина зрачи 2.Висока брзина на исклучување на вентилаторот(12000 R / Мин),висок проток на Воздух за побрзо ладење стапка Пакет се вклучени : 2x LED Светлата светилки

2 елемента 1156 BA15S 80W Cree Led чипове автомобили противотуманная крушка P21W лампа на колата мигач премахване на крайните спирачни светлини източник на светлина S25 r5w led D025
 • Новинка

2 елемента 1156 BA15S 80W Cree Led чипове автомобили противотуманная крушка P21W лампа на колата мигач премахване на крайните спирачни светлини източник на светлина S25 r5w led D025

40.00 BGN 30.00

2 ПАРЧИЊА 1156 BA15 S 80 W Кри Led Чипови ДОВЕДОА автомобил Магла Главата Сијалица P21 W Светилка Возила се Претвори Сигнал Опашка Кочница Светла автомобил извор на светлина S25 R5 W ledПакетот Вклучува : 2 парче LED сијалица.100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, Лесно да го инсталиратеНова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%.За замена на Сигнал, Пак, Кочница, Паркинг, Опашка, светилки drl светла за Магла, итн.Компатибилен со : 1156 BA15 S 1073 1093 1129 1141 1159 1680 3497 5007 5008 7506 7527 ..(За повикување Само)LED чип Тип : Висока Осветленост 5 W Кри Led Чипови LED.(Светлината на 16 чипови е еднаква на онаа на 80 W сијалица.)LED чип П'ty : 16 чипови (околу 12 & 4 напред)LED боја : Чиста БелаПриклучок тип : BA15 S / 1156Напон : 12 V самоМоќност : 6 WТемпература на бојата : 6000 KПрозрачна флукс : 16002000 LMЖивотниот век : 60,000 часаТаму е искривено објективот на врвот, со функцијата на фокусирање светла.Со метална школка, ја прави сијалица работа под ниска топлина.Повеќе Попуст :

Wooeight 1бр 81210-06052 предната дясна страна противотуманная фара крушка за Toyota Camry, Corolla, Yaris Prius и Lexus GS350 GS450h LX570 HS250h
 • Новинка

Wooeight 1бр 81210-06052 предната дясна страна противотуманная фара крушка за Toyota Camry, Corolla, Yaris Prius и Lexus GS350 GS450h LX570 HS250h

29.26 BGN 25.00

Wooeight 1 PC 8121006052 Пред Десната Страна Магла светлина Светилка За Toyota Camry е корола Yaris PriLexGS350 GS450h LX570 HS250h RX350Состојба : Нова Осветлување Боја : бела Производителот Дел Број : 8121006050 / 812100 D040 / 812100 D041 / 812100 D042 8121006052 Осветленост Дел Број : 3550257 L01 / 3550157 L00 / SC2592100 / 11650131 L Друг Дел Број : 812200 D040 / 812200 D041 / 812200 D042 / 8122006050 / 8122006070 / 8122006070 / 812200 D040 Објект се вклучени : Право на Магла light x 1Компатибилен Со : За Тојота : За Yaris 20062013За RAV 4 20062012За Camry / Camry Хибрид 20072013За Авалон / Highlander 20082010За Е Корола / Матрица / Venza 20092013За PriЗа Solara 20072008За Lex: За GS350 / GS450h 2013За HS250h 20102012 ГодинаЗа ЕF 20082013За LX570 20082011За RX350 / RX450h 20102013Карактеристики Висок квалитет Лесна инсталацијаAnswer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Производ Фото

4 инча 30 W, led фарове за мъгла проектор светлини бял / Амбър поворотник за Jeep Wrangler Dodge, Chrysler фарове предна броня
 • Новинка

4 инча 30 W, led фарове за мъгла проектор светлини бял / Амбър поворотник за Jeep Wrangler Dodge, Chrysler фарове предна броня

110.40 BGN 94.00

Пар 4 инчен 30 W LED foglights Проектор Возење светлина Бела / Amber Вртење сигнал за Jeep Wrangler Dodge Chrysler Предниот Браник светла4 Инчен 60 W Cree Led Светла за Магла за Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ за Магла Видливоста Состојба : 100% сосема нов Пакет вклучуваат : 2x 4 Инчен Светла за Магла за Jeep Wrangler Инсталација : Лесно за инсталација,За Plug and Play инсталација Големина : 4 инчен x 3.25 инчи Сијалица Тип : LED Боја температура : 6000 K Влезниот Напон Спектар : 1030 V DC Оперативен Напон : 13.5 V го Оценувате Моменталната : 0.75 На Wattage : 30 W Прозрачна флукс : 1800 LM Леќа Материјал : Hardcoated Поликарбонат Домување Материјал : УмреФрлија Алуминиум Работа Температура : 40'C~80'C Водоотпорен : IP67 Животен век : 50000hrs Школка во боја : Црна светилки drl Боја : Бела Вртење сигнал светла боја : Жолта 4" инчен 30 W LED магла светлина Возење светилка светилки drl за Jeep Wrangler За 20072015 Jeep Wrangler 2Врата (JK) За 20072015 Jeep Wrangler Unlimited 4Врата (JK) За 2009 година, Dodge Патување За 2005,2006,2007,2008 Dodge Магнум За 2006,2007,2008,2009,2010 Chrysler PT Cruiser За 2010,2011,2012 Dodge Патување За Dodge Magrum За 2006,2007,2008,2009,2010 PT Cruiser За 2011,2012 Jeep Grand Cherokee За 2011,2012 Dodge Полнач За 2005 Chrysler 300 4" led светла за магла за Jeep Wrangler Dodge Chrysler предниот Браник светла

Ownsun New Eagle Eyes LED DRL Bi-xenon обектива на проектора фарове за Ford Focus 2015
 • Новинка

Ownsun New Eagle Eyes LED DRL Bi-xenon обектива на проектора фарове за Ford Focus 2015

1439.98 BGN 1368.00

Сосема Нов Врвен Орел Очи LED светилки drl Bixenon Проектор Леќа Фарови За Форд Фокус 2015Стилски изглед : ефектот на целокупниот стил на оригиналната автомобил совршен фузија, на истакнување на оригиналниот автомобил личноста и темпераментот...

Щепсела и да играе 7-инчов led фарове с функция за Bluetooth, led светлини светлини за Jeep Wrangler JK 7 led фарове RGB Halo
 • Новинка

Щепсела и да играе 7-инчов led фарове с функция за Bluetooth, led светлини светлини за Jeep Wrangler JK 7 led фарове RGB Halo

270.40 BGN 184.00

Plug and Play 7 инчен LED Светлата Светилки со Bluetooth Функцијата led Возење Светла за Jeep Wrangler JK 7" LED Фарови RGB ОреолПримена : Било Автомобили Модели со 7 Inch Круг СветлатаЗа 20072014 Jeep Wrangler JK 2 ВратиЗа 20072014 Jeep Wrangler Unlimited JK 4 ВратиЗа 20042006 Jeep Wrangler, ЗАБ НеограниченЗа 19972006 Jeep Wrangler TJЗа 19811985 Џип CJ8 СкремблерЗа 19761986 Џип CJ7За 19922001 СУМ Општи HummerЗа Land Rover Defender 90&110Спецификации : Моќност : 60 WНапон : 1030 V DCНапон за Ореол : 12 V DCДомување Материјал : АлуминиумЛеќи на камерата : PC ЛеќаРамки Боја : ЦрнаОреол Боја : Бела и RGBLumens : 3600 LM / Полнење (Висок Зрак) & 1800 LM / Kit (Ниска Зрак)Димензија : За 7inch Џип JK СветлатаLED Чип : САД ДОВЕДЕ чиповиЖивотниот век : 30000hoursОреол Ангел Очи : Целосна Функција(времето функција & музичкиот режим & трепка функција & прирачник за контрола на неограничен број на бои опции и функции (трепка, трепка, светлината, итн.).Ние може да се направи брза испорака со меѓународните експрес од DHL,FEDEX,UPSот,EMS,Кина Пост Воздух Парцела....

Юли King High Power COB универсална led противотуманная фар, 15 W / бр, 5500 ДО 3000 LM, 881 крушка
 • Новинка

Юли King High Power COB универсална led противотуманная фар, 15 W / бр, 5500 ДО 3000 LM, 881 крушка

BGN 75.18

15 W / pc Висока Моќност КОЧАН голема моќ LED магла светилка, 5500 K 3000 ЛУМ, 881 сијалица ,1pair, брза испорака.Пл забелешка : 1.Овој модел се однесува на огромното мнозинство модели, pl напишете го вашиот автомобил модел и година во цел.2.Овој модел е без декодер, несоодветни за A...

7pc X canbus Error free LED bulb Interior dome reading Light Kit Package for Smart Fortwo (2007-2014)
 • Новинка

7pc X canbus Error free LED bulb Interior dome reading Light Kit Package for Smart Fortwo (2007-2014)

33.58 BGN 30.00

Овој комплет се вклопува : За Smart Fortwo (20072014)КП.ѕвезда е бренд на zsled Optoelectronic ко.ltd Нашата компанија е професионална авто led светло производителот од 2007 година во Dongguan Град во Кина...

Калъф за Mitsubishi attrage 2012-2015 реле мигач водоустойчив автомобил DRL 12V LED дневни ходова светлина противотуманная на прожекторите
 • Новинка

Калъф за Mitsubishi attrage 2012-2015 реле мигач водоустойчив автомобил DRL 12V LED дневни ходова светлина противотуманная на прожекторите

134.40 BGN 125.00

Детали За Производот : Правец на ветер : Светилка Автомобилската светилки drl ДодатоциЦена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за КонтролаНа Дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаНапомена : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начинtem Функција, Посебни Барања, итн.По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин...

Юли King LED дневни светлини DRL LED фарове за мъгла в събирането на калъф за KIA Optima K5 2014~ON, led фарове за мъгла, пълен комплект
 • Новинка

Юли King LED дневни светлини DRL LED фарове за мъгла в събирането на калъф за KIA Optima K5 2014~ON, led фарове за мъгла, пълен комплект

BGN 239.98

СуперСветли LED дневни работи светла светилки drl со магла светилка покритие, LED магла светилка собранието случај за КИА Оптима K5 2014~НА 1 : 1 за замена, брза испоракаПл се провери вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата цел .Кутијата за контрола и пристаништето може да се ажурира!Производ карактеристикиБоја Температура Опсег : 60006700 KЕнергија : единствен 1 WНоминална оперативни струја : помалку than150m AМоменталната стабилност : помалку од + 2m A (24 часа)Осветленост : 7090 LM ( лево и десно строги симетрична )Боја : БелаДетали за производот : Инсталација ефектПрименливи модели : случај за КИА Оптима K5 2014~НАLED индикатори на текстНоминална влезниот напон : 12 V БАТЕРИЈАНоминална Влезниот Струја : 0.8 На 1,2 А (во зависност од стилот и одлучи)Номинална моќност : 58 WТемпературата на работа 40 ~ 50 степенТемпература на чување 50 ~ 80 степенЗаштита карактеристики : обратна поларитетот заштита, отворено коло заштита.Водоотпорен тип на мерење : По дождот симулација тестови и immersionsimulation тестови.Сол спреј тест : донесе сол спреј тест.Ултрависока осветленост на светлата,направи вашиот луксузен автомобил е повеќе аристократски на интензитет, па домот, но не domineeringcar повеќе агресивни.ФункцијаМултифункција мултицел автоим помогне на илуминатор ноќ привлече бројни завидувам на ноќта е отворен, како одраз на ставовите на телото, за да се осигура дека пресекот на две автомобил безбедност, дожд магла е отворен, со подобра пенетрација.1, Алуминиум светилка сопственикот, ладење брзо, антиултравиолетово сенка, особено, процесот отвори (кој домашни фабрики не може да го направи)2, влијанието материјали3, водоотпорен дизајн4, висока осветленост, високаLED живот​

HochiTech за BMW X5 E53 1999-2006 Ултра ярка дневна светлина DRL CCFL Angel Eyes Demon Eyes комплекти топло бяло Halo пръстен
 • Новинка

HochiTech за BMW X5 E53 1999-2006 Ултра ярка дневна светлина DRL CCFL Angel Eyes Demon Eyes комплекти топло бяло Halo пръстен

32.00 BGN 30.00

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на автомобилот воздух капи , испрати го запре имено, ве молиме да не ја пропуштајте оваа можност!Комплет Вклучува : • 4pcs или 2 парчиња CCFL Прстени (на фарови)• 2 парчиња или 4pcs Инвертери за CCFL Ангел Eeyes!• 1pc Детални DIY англиски Инсталирате Инструкции• некои 3 M Двојно Страна ЛентаНЕ Светла(s) и / или Foglight(s) вклучени!Соодветни модели : за БМВ Х5 E53 19992006Ве молиме бидете сигурни дека вашата светлата е иста како на сликаПовратни информации од КупувачотКупувачот Се Покаже

за VW Volkswagen Golf 7 Mk7 2014 2015 Right&Left Auto LED Side Mirror Car Lamp Rearview Mirror Turn Signal light
 • Новинка

за VW Volkswagen Golf 7 Mk7 2014 2015 Right&Left Auto LED Side Mirror Car Lamp Rearview Mirror Turn Signal light

59.17 BGN 53.00

за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф 7 Mk7 2014 2015 2016 Право&Лево Авто ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Светилка Автомобил Rearview Огледало Пак Сигнал светлина Fitment : за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф 7 2014 2015 2016 година за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Mk7 2014 2015 2016 годинаВе молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомобил пред да го купите! Карактеристики : Тип : Rearview Огледало Пак Сигнал светлина 100% НОВ БРЕНД Водоотпорен Volts : 12 V DC Материјал : ABS+LED животниот век : Повеќе од 50,000 часот Висок квалитет и висок интензитет на Висока ефикасност и енергијазаштеда на отпорност на Корозија како и подолг сервисен живот Лесно и Едноставно да се инсталираПакет : 2 ПАРЧИЊА Rearview Огледало Пак Сигнал светлинаПревозот : 1.Објектот ќе биде предаден во 15 работни дена по приемот на плаќање2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздухопловната / Epacket.3.Околу 1235 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.4.By експрес : Обично тоа ќе трае 37 работни дена.Враќање&гаранција : Ние обезбедуваме половина година гаранција...

Нов 4шт дистанционно управление на превозно средство, RGB ивица светлина атмосфера вземе подножието лампа за Генерал Протон-2 Inspira Perdana Persona Preve Saga Satria Waja
 • Новинка

Нов 4шт дистанционно управление на превозно средство, RGB ивица светлина атмосфера вземе подножието лампа за Генерал Протон-2 Inspira Perdana Persona Preve Saga Satria Waja

BGN 29.62

4 PCS Далечински управувач Автомобил RGB Лента Светлина Атмосфера Нога Светилка За Протон Генерал2 Inspira Perdana Персона Preve Сагата Satria Waja

Marloo 7 кръгли 75 W led светлини 4 30 W, led фарове за мъгла за 2007-2017 Jeep Wrangler JK TJ LJ Sport Rubicon Unlimited Sahara
 • Новинка

Marloo 7 кръгли 75 W led светлини 4 30 W, led фарове за мъгла за 2007-2017 Jeep Wrangler JK TJ LJ Sport Rubicon Unlimited Sahara

185.65 BGN 167.00

Marloo ТОЧКА 7 инчен LED Светла со 4" Светла за Магла Поставени Комплет Проектор За Jeep Wrangler JK, ЗАБ JKU TJ CJ Сахара Рубикон СлободаНашата Фабрика во Гуангжу, Контактирајте со нас ако сакате да знаете повеќе.Fitment : Одговара на сите возила со 7 инчи акции светлата, како што сеЗа Jeep Wrangler МоделиЗа 20072017 Jeep Wrangler Unlimited JK 4 ВратаЗа 20072017 Jeep Wrangler JK 2 ВрататаЗа 20042006 Jeep Wrangler, ЗАБ НеограниченЗа 19972006 Jeep Wrangler TJСпецификации : Излезна моќност : 75 W на Светлата / КРИ 30 W по Магла СветлинаНапон : DC 10 V30 V (Светла) / 1230 V (Магла Светлина)Лумен : 3800 LM на Светлата / 1800 LM по Магла СветлинаLED Боја : 6000 K Брилијантен БелаМатеријал : Diecast Алуминиумски Домување + Поликарбонат Леќа (УВ третираат)Водоотпорен Оценка : IP67Животниот век : 30000 час +DOT / SAE Одобрени​Она Што Ќе Добиете : 2 x 7 Инчи 75 W LED Фарови2 x 4 инчи Светла за МаглаИспорака Детална : 1.Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.Ако постои било одложување,може да биде предизвикана од лоши временски услови или прилагодено на инспекција.Ако сеуште не може да ги примите објект во рок од 20 Дена, ве молиме контактирајте со нас.2.Ние се обидуваме се потрудиме да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро.Во случај да добие погрешен производи се должи на превозот грешка, ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата.Ако е оштетен,ве молиме да одбие да acceot и контактирајте со нас што е можно поскоро.3.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса...

За lexus LS400 1998 1999 2000 Excellent angel eyes Ultra bright illumination CCFL Angel Eyes kit Halo Ring
 • Новинка

За lexus LS400 1998 1999 2000 Excellent angel eyes Ultra bright illumination CCFL Angel Eyes kit Halo Ring

BGN 52.29

За lexLS400 1998 1999 2000 Одлична ангел очи Ултра светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет Ореол Прстен Нови светла за фарови, " Ангелски Очи ",кои ќе бидат видливи дури и кога ксенон...

08015 12-24V 4LEDS автомобили решетка мигаща светлина Led Strobe Warning Опасност за аварийно предупреждение за избухване на светлина, за автомобил, камион, кола
 • Новинка

08015 12-24V 4LEDS автомобили решетка мигаща светлина Led Strobe Warning Опасност за аварийно предупреждение за избухване на светлина, за автомобил, камион, кола

20.22 BGN 19.00

08015 1224 V 4 LEDS Автомобил Решетката Трепкачко Светло Led Strobe Предупредување Опасност Итни случаи (Блиц Светлина за SUV Возило Камион 16 избор режими на блицот...

FSTUNING T10 LED лампи Бял 168 501 W5W LED лампа T10 Клин 3030 вътрешно осветление на 12V 6000K Canbus Error Free Auto Parking Lights
 • Новинка

FSTUNING T10 LED лампи Бял 168 501 W5W LED лампа T10 Клин 3030 вътрешно осветление на 12V 6000K Canbus Error Free Auto Parking Lights

75.04 BGN 34.00

FSTUNING 2 парчиња CanbT10 W5 W 194 9 LED 3030 Автомобил Царинење Светла Паркинг светло За "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО, Голф 7 Passat B6 Jetta Бора T10 LED сијалицаСпецификација : 1.За 12 volts2.Број на Led диоди : 9 SMD со osram3030 LED Чипови3.LED Боја : Бела4.Прозрачна : 700lm5.База Дијаметар : 9mm6.Вкупната Височина : ~40mm7.Тежина : 5g8.Живот Време : + 50, 000 часа9...

гореща!10 броя 194 168 501 W5W 1.5 W ширина на автомобила лампа с вдлъбната леща мигач регистрационен номер светлина 50 X T10 1 smd led
 • Новинка

гореща!10 броя 194 168 501 W5W 1.5 W ширина на автомобила лампа с вдлъбната леща мигач регистрационен номер светлина 50 X T10 1 smd led

BGN 6.45

10 парчиња 50 X T10 1 smd led 194 168 501 W5 W ОД 1,5 W Автомобил ширина светилка со конкавна леќа се претвори сигнал Табличка светлинаОбјектот спецификите• Предмет Тип : Светлосни Извори• Надворешни / Внатрешни Работи : Надворешни Светла• Автомобил Производител : BMW• Светлосен Извор : LED• Wattage : Висок Квалитет• Напон : 12 V• Led Зрак Тип : Поплави• Температура на бојата : 6000 K• Автомобил Модел : Универзална• За Автомобил Светилка : Страна Пак Сигнали• Автомобил Марка : Универзална• Lumens : 200lm• Led Чип Производителот : 1 smd• Xenon Светлина Модел : T10 194 168 W5 W LED• светла боја : whtie• Автомобил Направи : универзална• LED кол : 1 smd• Напон : 12v• Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно)• Приклучок 1 : T10 T15 158 168 192 193 194 2825 921 W5 WB W5 W 2821 1250 1251 1252• Приклучок 2 : 12256 12961 147 152 159 161 194 NA 259 280 285 175 184 2450 2521• Приклучок 3 : 2525 2652 2827 2886x 2921 3652 447 464 501 516 555 558 579 585• Приклучок 4 : 927 928 655 656 657 901 904 906 912 916 917 918 920 922 939Опис На Производот1.База тип : T102.SMD количина : 1 buc3.SMD тип : led4.Бои : бела5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот големина на : 22*13*10 мм7.Објектот тежина : 2 g8.Гаранција : 12 месеци .Пакување Детали• Одделение Тип : многу (10 парчиња / многу)• Пакет Тежина : 0.020 kg• Пакет Големина : 10cm x 10cm x 8cm

iJDM високо качество C5W C10W LED 31/36/39/41 мм CANBUS Car Festoon Light Auto Interior Dome Lamp лампа за четене 6000 До Бял 12 В 24 в
 • Новинка

iJDM високо качество C5W C10W LED 31/36/39/41 мм CANBUS Car Festoon Light Auto Interior Dome Lamp лампа за четене 6000 До Бял 12 В 24 в

15.98 BGN 11.00

Answer : ___________________________ NOTE : Нашите предмети доаѓаат со мало поле На оваа страница, има една пар (2 парчиња) i JDM Ексклузивно дизајниран ДАавтобус Грешка Слободни Напојува Со 3020 LED 31mm 36mm 39mm 41mm замена светилки посебно дизајниран За Автомобил Внатрешни работи Мапа / Купола Светла, Вод Областа Светилки,Табличка Светла,Карго Област Багажникот Соба Светлата имаме специјални дизајнирани овие LED светилки со 360степени осветлување напојува со 6 парчиња 3 W секој 3020 LED emitters направени од 3030 со ДАавтобус коло и не поларните дизајн...

H7 LED Head Light 2pcs H7 LED 30W 6000K 12V/24V 3600LM Car Xenon White Far Lamp High Low Kit Globes лампи с нажежаема жичка
 • Новинка

H7 LED Head Light 2pcs H7 LED 30W 6000K 12V/24V 3600LM Car Xenon White Far Lamp High Low Kit Globes лампи с нажежаема жичка

BGN 47.97

започнетекрајотFitment : H7 Главата Светлина Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Моќност(W) : 30 W (секој) Температура на Бојата : Белата 6000 K Работа Напон(V) : DC1224 Прозрачна Флукс(Lm) : Вистински 3600 LM / секој Агол на Гледање(θ) : 360 Материјал : Алуминиум Употреба : Раководител Светлината Карактеристики : Предностите на led авто главата светилка : IP68 Водоотпорен : уште работи добро под тешки услови...